Reklama:

Já, dieta

Vítejte na diskuzi o hubnutí, zdravé výživě, zdravém pohybu a nejvíce ze všeho asi o zdravém optimismu, se kterým úskalí boje o dosažení optimální váhy zvládáme. Vítejte na diskuzi, která svou výdrží překonala všechny ostatní o mnoho koňských délek, a kolem které postupně vznikl jakýsi neformální klub, kde přicházejí na přetřes i mnohé jiné věci tak, jak je život přináší.

Přečtěte pár stránek a pokud budete mít chuť a pocit, že pro své zdraví a krásu ;o) chcete udělat ještě něco navíc, jste vítáni!

Co je ale nejdůležitější - získáte tu nové kamarádky, které vždycky rády pomohou nebo poradí.

Původní text článku, který Berušky inspiroval k této diskusi najdete zde.

Berušky

Tabulky váhy - zde můžete pravidelně vkládat svou váhu a sledovat výsledky.

Datum vydání: 7.3.2000
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Poslední Poslední
Pavina 3.2. 22:04
Ahoj nelus
nelus 3.2. 21:34
Lindaa: děkuju jo já vím,mám pomeranč,nemyslela jsem to zle,jen jsem apelovala na to,že to není příjemný pít takže "blivajz" ale problém polknout to teda nemám jen škoda,že na mě zabírá jen ráno nebo odpoledne,večer moc nééé
Lindaa 3.2. 21:27
nelus: Je to sice blivajs, ale zkus si to namíchat do nějakého džusu, teda jestli máš psylium neboli vlákninu bez příchuti. Jinak psylium Popov je i meloun a pomeranč příchuť. Já jsem to dávala do džusu a než to nabobtnalo tak jsem to rychle vypila, ale pak zapila ještě velkou sklenicí vody,musí se u toho hodně tekutin
Pavla 3.2. 21:22
aiko:
A teď jsi to potvrdila, jsi mimo.tak čao
aiko 3.2. 21:16
Pavla: nějak jsem tě nepochopila, ale hlavně, že si rozumíš ty sama!!!!!
Pavla 3.2. 21:10
aiko:
Na váhu si musíš stoupnout oběma nohama a s brýlemi. Seš to popleta. Jinak bys na dietu nelezla.
aiko 3.2. 20:58
nelus: dííky
nelus 3.2. 20:52
aiko: jo tak jsi měla pravdu,je to blivajs
aiko 3.2. 20:35
Steandy: co to je za kretény?
aiko 3.2. 20:32
chci se pochlubit - měřím 173cm a vážím 61 kg. A jsem fakt kočka, takže hezky hubněte. Stojí to za to!
aiko 3.2. 20:30
Zvědaváholka: jsi holt tlusťoška
aiko 3.2. 20:29
nelus: je to blivajz na nic
zuzzy 2.2. 15:03
IvetaS: AHoj Ivi a prosim Ta jak si namotivovala mamu ? Mozes mi napisat akym sposobom si chudla ? Dakujem
drahuska 31.1. 21:33
ahoj holky, nemáte někdo zájem o tablety na hubnutí FORMIA 4 - jedná se o balení na 1 měsíc (60 tablet). Více na http://www.formia.cz/formia/ Pište do vzkazů. Díky
Zvědaváholka 31.1. 18:25
nike23:
Ahoj. Prozradíš mi kouzelný recept?
Jak hubneš?
Díky
nelus 31.1. 17:31
Ahoj tak já se kVám asi přidám,dneska jsem si koupila vlákninu "psyllium" zítra na to naběhnu tak uvidím co je to za zázrak
dagmar.marsikova 31.1. 17:17
Ahojky všem, otevřely jsme nový obchod, kde můžete najít nejlevnější kosmetiku i parfémy od známých značek a věřte, žee levnější nikde jinde nenajdete :) http://nejlevne.cz
dzifdayly 31.1. 13:18
BUBU3: Ahoj tady v UL asi nikdo nehubne a nebo nevím -a ty jsi z UL?
nike23 31.1. 12:15
Zvědaváholka: ahojky, jasne ze to je mozne, mam ted stejny cil jako ty...
mela jsem 68 a chci dolu na 60, za 3 tydny se mi povedlo 3 kila ...a i kdyz jsi doma tak se da velice dobre hubnout.
Zvědaváholka 30.1. 18:47
Ahoj holky. Může jsem?
Je mi 27 let. Mám 167cm a 69 kg. Půlroční holčičku, už nekojím. Mám stejnou váhu jako na začátku těhotenství, ale i to je moc.
Moje problémové partie - zadek stehna, kolena, paže, břicho, tváře, hihi....takže skoro vše.
Občas ujedu na sladkém. Jsem na mateřské, takže pořád se motám kolem ledničky.......Ale pořád nejím.
S pohybem je to horší, mám rotoped. Jsou doby, kdy mě baví cca. 2. týdny a pak měsíc nic.
Chtěla bych zhubnout 10 kg. Je to reálné, co myslíte?
Děkuji
karkulka.a 30.1. 14:06
ALKA:
už mám dole 18kilo. Po dvanácti se to zastavilo a nešlo to, teď se mi povedlo 6kg za měsíc.takže 18.
Mám o 4čísla menší kalhoty a je to úžasný motivující pocit. A jím!!
Ráno mám hrnek odtučněného mléka s vločkama, trocu trvalo než jsem si zvykla, ale nastartuje to "tělo". Svačina-ovoce nebo zelenina, k obědu se snažím netučný jídla, třaba rýži s vařenými kuřecíma prsíčkama se zeleninou/odlehčené rizoto/ nebo mám ráda v alobalu udělat brambory na kolečka,plátek šunky,sýru 30%,paprika,pórek,trochu toho vařeného kuřete, no záleží co máš ráda,ale snažím se bez tuku,svačina- bílý jogurt,nebo zelenina a k večeři si dám třeba racio rýžový s plátkem šunky,rajče. No je toho dost,nehladovím to je blbost.Radši si zašlapu na kole. Jestli chceš napiš mi na meil můžem se navzájem motivovat a tak půjde nám to líp.pa Karkulka
meil.karkulka.a@centrum.cz
jaguda 30.1. 14:00
Molly: z toho by modřiny být mohly
jaguda 30.1. 14:00
Molly: o baňkách? tak to byl Vacuopres ne?
Molly 30.1. 10:22
jaguda: roletic to určitě nebyl, učitě mluvila o lymfě a pak o nějakých baňkách ale možná jsem to blbě pochopila
Jana 29.1. 22:07
AHOJ,IVETO A JAK SI TO DOKÁZALA A ZA JAKOU DOBU SI TO ZHUBLA?ASI MÁŠ PEVNOU VŮLI CO?MĚJSE
IvetaS 29.1. 19:54
Ahojky, já zhubla skoro 40 kilo a jsem ted vážne v pohodě, dokonce jsom inspirovala mámu a taky zacala drzet dietu...Všechny zdravím
jaguda 29.1. 18:24
Anja: lymfatická masáž má spíš zdravotní význam, například po různých operacích nebo když třeba někomu otékají nohy nebo ruce nebo má různých důvodů zadrženou vodu - pozná se to např. že po sundání spodního prádla ti zůstane delší dobu (třeba hodinu) otisk po gumičce, pak máš v podkoží vodu a potřebovala bys lymfatickou masáž
jaguda 29.1. 18:22
Molly: tak to ale nebyla lymfa, ta nebolí a není na hubnutí, ale jen na zprůchodnění lymfatických cest v těle, je to nebolistivá a příjemná masáž, kde ti krouživými pohyby uvolňuje lymfatické uzliny a masíruje lymfu, která je v hned v podkoží, takže to není žádný velký tlak, jestli měla modřiny, tak to spíš vypadá na Roletic
Molly 29.1. 13:27
Anja: nějaký ano, ale zásadní zhubnutí ti neudělají, je to spíš na doladění, odstranění zadržených škodlivin. Chodila známá - postavy normálně štíhlé, ale musí se hlídat, aby nenabírala, a tímhle dostala dolů přes stehna cca 3 cm. Možná ani jako nastartování to nemusí být marné, sama jsem to nezkoušela. Ji to dost bolelo a měla šílený moncly.
Anja 27.1. 19:57
Ahoj, moc ráda bych se k vám přidala. Mohly byste mi napsat, jak se mohu připojit? Momentálně mám 83 kg na 178 cm a potřebovala bych aspoň 5 až 10 kg schodit. Jednou už se mi to podařilo,když jsem poctivě počítala kalorie, ale teď se k tomu nějak nemohu dokopat. Sice chodím 2x týdně cvičit, ale váha stále stojí na 83. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost s lymfatickými masážemi. Má to nějaký význam? Děkuji.
dzifdayly 27.1. 14:21
Váha stojí 899,-měli jí v akci,ale já si myslím že na internetu jsou taky v nabídkách,protože ty v tom Tchibu prý byly rychle pryč,ale zkuste se zeptat jestli je mají.Taky bych ráda do Stobu,ale tady v Ústí n.L.jsem ho neobjevila.
ALKA 27.1. 13:40
karkulka.a:A KOLIK SE TE PODARILO SCHODIT?JA CHODIM AKORAT PLAVAT A JIM VSECHNO,ALE JEN DO OBEDA PAK UZ JENOM OVOCE JEN ,KDYZ MAM HLAD,MOC MILUJU JIDLO A NEDOKAZI SI NIC ODRICT TAK TO RECIM TAKHLE OD 20.12 MAM 5 KILO DOLE.ALE JE FAKT,ZE USINAM HLADOVA,ALE,UZ JSEM SI ZVYKLA
Jana 26.1. 16:55
ahoj prosím a nevíš co stojí ta váha,mě by se hodila taky pa Jana
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si