Reklama:

Já, dieta

Vítejte na diskuzi o hubnutí, zdravé výživě, zdravém pohybu a nejvíce ze všeho asi o zdravém optimismu, se kterým úskalí boje o dosažení optimální váhy zvládáme. Vítejte na diskuzi, která svou výdrží překonala všechny ostatní o mnoho koňských délek, a kolem které postupně vznikl jakýsi neformální klub, kde přicházejí na přetřes i mnohé jiné věci tak, jak je život přináší.

Přečtěte pár stránek a pokud budete mít chuť a pocit, že pro své zdraví a krásu ;o) chcete udělat ještě něco navíc, jste vítáni!

Co je ale nejdůležitější - získáte tu nové kamarádky, které vždycky rády pomohou nebo poradí.

Původní text článku, který Berušky inspiroval k této diskusi najdete zde.

Berušky

Tabulky váhy - zde můžete pravidelně vkládat svou váhu a sledovat výsledky.

Datum vydání: 7.3.2000
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Poslední Poslední
Pavla 3.2. 21:22
aiko:
A teď jsi to potvrdila, jsi mimo.tak čao
aiko 3.2. 21:16
Pavla: nějak jsem tě nepochopila, ale hlavně, že si rozumíš ty sama!!!!!
Pavla 3.2. 21:10
aiko:
Na váhu si musíš stoupnout oběma nohama a s brýlemi. Seš to popleta. Jinak bys na dietu nelezla.
aiko 3.2. 20:58
nelus: dííky
nelus 3.2. 20:52
aiko: jo tak jsi měla pravdu,je to blivajs
aiko 3.2. 20:35
Steandy: co to je za kretény?
aiko 3.2. 20:32
chci se pochlubit - měřím 173cm a vážím 61 kg. A jsem fakt kočka, takže hezky hubněte. Stojí to za to!
aiko 3.2. 20:30
Zvědaváholka: jsi holt tlusťoška
aiko 3.2. 20:29
nelus: je to blivajz na nic
zuzzy 2.2. 15:03
IvetaS: AHoj Ivi a prosim Ta jak si namotivovala mamu ? Mozes mi napisat akym sposobom si chudla ? Dakujem
drahuska 31.1. 21:33
ahoj holky, nemáte někdo zájem o tablety na hubnutí FORMIA 4 - jedná se o balení na 1 měsíc (60 tablet). Více na http://www.formia.cz/formia/ Pište do vzkazů. Díky
Zvědaváholka 31.1. 18:25
nike23:
Ahoj. Prozradíš mi kouzelný recept?
Jak hubneš?
Díky
nelus 31.1. 17:31
Ahoj tak já se kVám asi přidám,dneska jsem si koupila vlákninu "psyllium" zítra na to naběhnu tak uvidím co je to za zázrak
dagmar.marsikova 31.1. 17:17
Ahojky všem, otevřely jsme nový obchod, kde můžete najít nejlevnější kosmetiku i parfémy od známých značek a věřte, žee levnější nikde jinde nenajdete :) http://nejlevne.cz
dzifdayly 31.1. 13:18
BUBU3: Ahoj tady v UL asi nikdo nehubne a nebo nevím -a ty jsi z UL?
nike23 31.1. 12:15
Zvědaváholka: ahojky, jasne ze to je mozne, mam ted stejny cil jako ty...
mela jsem 68 a chci dolu na 60, za 3 tydny se mi povedlo 3 kila ...a i kdyz jsi doma tak se da velice dobre hubnout.
Zvědaváholka 30.1. 18:47
Ahoj holky. Může jsem?
Je mi 27 let. Mám 167cm a 69 kg. Půlroční holčičku, už nekojím. Mám stejnou váhu jako na začátku těhotenství, ale i to je moc.
Moje problémové partie - zadek stehna, kolena, paže, břicho, tváře, hihi....takže skoro vše.
Občas ujedu na sladkém. Jsem na mateřské, takže pořád se motám kolem ledničky.......Ale pořád nejím.
S pohybem je to horší, mám rotoped. Jsou doby, kdy mě baví cca. 2. týdny a pak měsíc nic.
Chtěla bych zhubnout 10 kg. Je to reálné, co myslíte?
Děkuji
karkulka.a 30.1. 14:06
ALKA:
už mám dole 18kilo. Po dvanácti se to zastavilo a nešlo to, teď se mi povedlo 6kg za měsíc.takže 18.
Mám o 4čísla menší kalhoty a je to úžasný motivující pocit. A jím!!
Ráno mám hrnek odtučněného mléka s vločkama, trocu trvalo než jsem si zvykla, ale nastartuje to "tělo". Svačina-ovoce nebo zelenina, k obědu se snažím netučný jídla, třaba rýži s vařenými kuřecíma prsíčkama se zeleninou/odlehčené rizoto/ nebo mám ráda v alobalu udělat brambory na kolečka,plátek šunky,sýru 30%,paprika,pórek,trochu toho vařeného kuřete, no záleží co máš ráda,ale snažím se bez tuku,svačina- bílý jogurt,nebo zelenina a k večeři si dám třeba racio rýžový s plátkem šunky,rajče. No je toho dost,nehladovím to je blbost.Radši si zašlapu na kole. Jestli chceš napiš mi na meil můžem se navzájem motivovat a tak půjde nám to líp.pa Karkulka
meil.karkulka.a@centrum.cz
jaguda 30.1. 14:00
Molly: z toho by modřiny být mohly
jaguda 30.1. 14:00
Molly: o baňkách? tak to byl Vacuopres ne?
Molly 30.1. 10:22
jaguda: roletic to určitě nebyl, učitě mluvila o lymfě a pak o nějakých baňkách ale možná jsem to blbě pochopila
Jana 29.1. 22:07
AHOJ,IVETO A JAK SI TO DOKÁZALA A ZA JAKOU DOBU SI TO ZHUBLA?ASI MÁŠ PEVNOU VŮLI CO?MĚJSE
IvetaS 29.1. 19:54
Ahojky, já zhubla skoro 40 kilo a jsem ted vážne v pohodě, dokonce jsom inspirovala mámu a taky zacala drzet dietu...Všechny zdravím
jaguda 29.1. 18:24
Anja: lymfatická masáž má spíš zdravotní význam, například po různých operacích nebo když třeba někomu otékají nohy nebo ruce nebo má různých důvodů zadrženou vodu - pozná se to např. že po sundání spodního prádla ti zůstane delší dobu (třeba hodinu) otisk po gumičce, pak máš v podkoží vodu a potřebovala bys lymfatickou masáž
jaguda 29.1. 18:22
Molly: tak to ale nebyla lymfa, ta nebolí a není na hubnutí, ale jen na zprůchodnění lymfatických cest v těle, je to nebolistivá a příjemná masáž, kde ti krouživými pohyby uvolňuje lymfatické uzliny a masíruje lymfu, která je v hned v podkoží, takže to není žádný velký tlak, jestli měla modřiny, tak to spíš vypadá na Roletic
Molly 29.1. 13:27
Anja: nějaký ano, ale zásadní zhubnutí ti neudělají, je to spíš na doladění, odstranění zadržených škodlivin. Chodila známá - postavy normálně štíhlé, ale musí se hlídat, aby nenabírala, a tímhle dostala dolů přes stehna cca 3 cm. Možná ani jako nastartování to nemusí být marné, sama jsem to nezkoušela. Ji to dost bolelo a měla šílený moncly.
Anja 27.1. 19:57
Ahoj, moc ráda bych se k vám přidala. Mohly byste mi napsat, jak se mohu připojit? Momentálně mám 83 kg na 178 cm a potřebovala bych aspoň 5 až 10 kg schodit. Jednou už se mi to podařilo,když jsem poctivě počítala kalorie, ale teď se k tomu nějak nemohu dokopat. Sice chodím 2x týdně cvičit, ale váha stále stojí na 83. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost s lymfatickými masážemi. Má to nějaký význam? Děkuji.
dzifdayly 27.1. 14:21
Váha stojí 899,-měli jí v akci,ale já si myslím že na internetu jsou taky v nabídkách,protože ty v tom Tchibu prý byly rychle pryč,ale zkuste se zeptat jestli je mají.Taky bych ráda do Stobu,ale tady v Ústí n.L.jsem ho neobjevila.
ALKA 27.1. 13:40
karkulka.a:A KOLIK SE TE PODARILO SCHODIT?JA CHODIM AKORAT PLAVAT A JIM VSECHNO,ALE JEN DO OBEDA PAK UZ JENOM OVOCE JEN ,KDYZ MAM HLAD,MOC MILUJU JIDLO A NEDOKAZI SI NIC ODRICT TAK TO RECIM TAKHLE OD 20.12 MAM 5 KILO DOLE.ALE JE FAKT,ZE USINAM HLADOVA,ALE,UZ JSEM SI ZVYKLA
Jana 26.1. 16:55
ahoj prosím a nevíš co stojí ta váha,mě by se hodila taky pa Jana
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle