Reklama:

Já, dieta

Vítejte na diskuzi o hubnutí, zdravé výživě, zdravém pohybu a nejvíce ze všeho asi o zdravém optimismu, se kterým úskalí boje o dosažení optimální váhy zvládáme. Vítejte na diskuzi, která svou výdrží překonala všechny ostatní o mnoho koňských délek, a kolem které postupně vznikl jakýsi neformální klub, kde přicházejí na přetřes i mnohé jiné věci tak, jak je život přináší.

Přečtěte pár stránek a pokud budete mít chuť a pocit, že pro své zdraví a krásu ;o) chcete udělat ještě něco navíc, jste vítáni!

Co je ale nejdůležitější - získáte tu nové kamarádky, které vždycky rády pomohou nebo poradí.

Původní text článku, který Berušky inspiroval k této diskusi najdete zde.

Berušky

Tabulky váhy - zde můžete pravidelně vkládat svou váhu a sledovat výsledky.

Datum vydání: 7.3.2000
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

Poslední
Karkulka666 7.5. 19:39
Adéla: Já s tím mám dobré zkušenosti. sice to che vychytat dávkování a opravdu se u toho hýbat, ale pomáhá to urychlit celý proces hubnutí. :)
MalaAda 3.2. 13:20
narazila jsem na dobrý článek, je tam popsaných pár diet, přesně tak, jak by měly probíhat - http://www.svet-zdravi.cz/clanky/proc-nefunguji-diety-celebrit je to popsané i s tím, která známá osobnost tu či tu dietu dělá :)
Petruus 20.12. 10:24
tak jsem zkoušela všemožné diety a výsledek byl vždycky stejný, v daný okamžik šla kila dolů, pak, když jsem začala zase "normálně" jíst a přitom se hýbala, šla kila zase nahodu a ještě více...nevěděla jsem, proč se to děje, takže jsem si o tom byla popovídat, tam kde tomu rozumí a díky jim jsem změnila jídelníček a to mě drží v kondici, už žádné hladovění, žádné hloupé diety, stačí vyvážená a pravidelná strava a jde to samo!
LudmilaJir 25.10. 20:00
Holky, vyprdnout se na jakékoli diety, pokud máte problém s nadváhou, nebo se vám prostě nezdá, jak vypadáte, ikdyž spousta z vás jistě vypadá dobře a hubnout vůbec nepotřebuje, jen se necítí dobře...není nic lepšího a účinějšího, aby to bylo dlouhodobé překopat své návyky, změnit svůj stravovací režim, začít jíst vyváženě, pravidelně, vědět hlavně, co přesně jíte, kdy byste co měly a neměly jíst a k tomu se trošku pohybovaly, na židli u počítače ani s přípravkama nezhubnete na místech, kde to jde přirozeně s pohybem.. jasně, je to ta nejdelší a nejtěžší cesta jaká může být, budete hubnout jen samy, díky vlastní vůli a svému odhodlání, za půl roku, už si ani nebudete uvědomovat, že děláte něco jinak, zažijete si to a budete zdravé, budete hubnout a až se tělo dostane tam, kam samo potřebuje, nebudete hubnout, ale už nepřiberete, protože se nebudete vracet ke starým zvykům, ty nové už budou tak samozřejmé, že vám to vůbec nepříjde :)
Veverka55 6.10. 19:41
Holky, já jsem zhubla 9 kg s proteinovou dietou, bez hladu a přitom jsem měla plno energie. Vyzkoušela jsem Dietalegre a musím jen chválit. Chutná jídla bez práce, hubnutí bez hladovění a jo-jo efektu a hlavně jsem si váhu udržela.
karfice 12.9. 11:54
sasarik: souhlasím, akorát neživím psa. 3tisíce mi měsíčně zůstanou na jídlo a z toho se musím živit. Je pravdou, že jsem z jídelníčku odstranila sladkosti (nekupuji různé čokoládové tyčinky), nekupuji ani vejce či mléko.
Maso moc nemusím. Takže se něco ušetřit dá. S tím jídelníčkem je to docela složité.
sasarik 29.8. 8:21
čau holky! Je to krásné když někdo zhubne ať už vlastním přičiněním nebo s dietologem!! Ale raději vymyslete jak poradit někomu kdo je silnější chce zhubnout a nemá tolik financí na vyvážený jídelníček? No a teď babi raďte...
Jsem zde zdárným příkladem.Tak deset kilo dolu bych potřebovala.Ale když máte 3500 tisíce na měsíc a živíte holku a psa není ani na dietologa ani na vyhazování.Kdo sestaví jídelníček? Tak abychom se obě najedli,najedli se zdravě a ještě zhubli?
Tak a máte úkol!!Pro mě je to nad lidské síly!
Kika80 13.8. 18:48
Ahoj, mohl by mi někdo doporučit někoho, kdo by mi sestavil jídelníček? Děkuji
Lulie 11.8. 20:42
kdyby nekdo chtel debatovat o stravovani podle krevnich skupin, jsme na fb https://www.facebook.com/groups/280536375419035/
TerezaM4 25.7. 10:45
Jarmilenka: Ahoj, neznáš nějakého výživového poradce? Jsem z Brna a přemýšlela jsem o této možnosti. :)
Veverka55 29.6. 18:36
Holky, já jsem zhubla 9 kg s proteinovou dietou, bez hladu a přitom jsem měla plno energie. Vyzkoušela jsem Dietalegre a musím jen chválit. Chutná jídla bez práce, hubnutí bez hladovění a jo-jo efektu a hlavně jsem si váhu udržela.
Morise 8.5. 16:14
Tak já bych taky chtěla přispět se svou trochou do mlýna :D Náhodou jsem narazila na knížku: Dukanova dieta ve 350 receptech. No musím vám říct, že mě neskutečně potešila!!! Už jsem totiž byla dost otrávená, protože jsem netušila, co dál vařit... tady je hodně hodně dobrých a zdravých receptů!!! Hlavně na zeleninu, takže já jsem nadmíru spokojená :)
Martiinka1 8.5. 14:41
Magdalena: Ahoj, hodně záleží, jak ten její původní jídelníček vypadal. Je jasné, že když já odebírám krabičky, kde je minimum tuku a nic ani na tucích není připravované a pak se vrátím k jídelníčku, který si na tucích připravovat budu, tak se mi kila vrátí. Nemyslím si, že když někdo krabičky odebírá, si pak enní schopný podle toho i uvařit, nehledě na to, že na internetu je plno kalkulaček, kde si můžeme spočítat, jak má jídlo být správně sestavené. podle mého tohle není problé krabiček, kor když píšete, že teď už si je připravuje v pohodě.
Magdalena 28.4. 16:24
Mikela: To moje kolegyně si taky nenechala poradit a do krabiček šla. Je fakt, že zhubla asi 8 kg za dva měsíce. Jenže, když se vrátila na původní jídelníček, tak to měla do půl roku zpátky. Krabičky jsou pohodlné, ale nenaučí člověka správné životosprávě. Nakonec jsem jí poradila Kurz cílené redukce nadváhy. Měla jsem s nimi dobrou zkušenost z dřívějška. Teď po projítí kurzem si dělá krabičky sama a je v pohodě. No a přišlo ji to celé na pětinu ceny krabiček.
Martiinka1 18.4. 17:34
Zdravím vás dámy, já si taky nemyslím, že je krabičková strava k ničmeu a že záleží na tom, kteou si vyberete. Je plno podvodných, které jídla nepřipravují tak, jak by měly, když se putstily do takového byznysu. Já odebírám už půl roku od Harmonyservis.cz, kde mám zaručeno, že jídlo není dělané na tucích a jsou vyváženy veškeré potřebné živiny. Mám balíček o 5000 Kj a je to úplně v pohodě. Najím se a hubnu zároveň. Mám dole pěkných 14kg:) Samozřejmě to není jen tám, pravidelně chodím na zumbu a občas hecnu i spinning :)
Jarmilenka 18.9. 19:58
Ve Znojmě u firmy fitness food menu, ale mají pobočky po celé republice, takže doporučuju podívat se na web a určo se domluvit.
alzbaba 7.9. 19:46
Jarmilenka: A kde jsi byla?
Jarmilenka 27.8. 9:10
KatSta: Katko ano absolvovala e jsem za to šíleně ráda, docílila jsem vysněné váhy a nejen to hlavně si ji už přes rok a půl držím
KatSta 27.8. 7:23
a ty jsi toto Jarmilneko všechno absolvovala?
Jarmilenka 8.8. 9:10
Jasně přesně tak, záleží na výběru a o tom to celé je. Důležité je taky to, kolik máte za den celkově kj (poku je to pod 5000 tak na to hned zapomněte), pak taky jestli jsou schopni vám sestavit individuál a samozřejmě aby měli k dispozici i výživového potradce,který by vám měl umět vysvětlit co a jak ano a co a jak ne.
tamicek 28.7. 17:56
Mikela: Ahoj já si nemyslím, že by byly úplně na nic, asi záleží na výběru firmy.
Mikela 7.3. 17:20
To jsem ráda, že to píšete. Moje kamarádka drží "krabičkovou dietu" a nechce si nechat vysvětlit, že se tím nic nenaučí a bez krabiček znovu nabere, to co tak pracně shazovala..
Díky :-)
Mikela 7.3. 17:18
Vím o jednom centru, kde se přesně zabývají úpravou životosprávy podle toho, co člověku chybí nebo přebývá :-)
A ten rozbor stojí jen 150,- Kč !! :-))
NatyH 20.1. 20:39
Jak jsem zhubla
Ahoj, i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím, jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře. Napište mi: natalymeri@seznam.cz
ila.z 19.1. 9:21
verrronique:Krabičková dieta byla super,ale mě teda jíst nenaučila,stejně jsem se vrátila ke svým zvykům.
bisa 21.12. 18:21
Petinkaa: prádlo nosíš,nemusíš držet žádnou dietu a ještě přitom zhubneš
bisa 21.12. 18:20
Petinkaa: vyzkoušený prádlo proti celulitidě mám a i děvčata,mrkni na diskuzi sem

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=23634

tam se dozvíš víc
verrronique 22.11. 8:07
Ale jinak je to zase jen taková "obecná" dieta, která není na míru podle toho, co člověku chybí nebo naopak přebývá...
verrronique 22.11. 8:06
Tak já myslím, že je krabičková dieta dobrá i na to, že se člověk naučí co a jak jíst...a navíc je to bez práce, což je trochu výhoda
domácíbuchtička 17.11. 17:26
mio1: já taky, co s tím - hlavně večer - nežrat už jsem znala z doby pořadu Nebezpečný svět kalorií od Dolečka.
simcav 5.11. 13:53
pohodarka1234: prosím tě už o tom taky dlouho přemýšlím můžu vědět kolik tě to stálo? děkuji
Sheeana 17.10. 2:59
RSudova:
Chci vyzkoušet proteinové nudle od Smacker.
pohodarka1234 16.10. 20:14
Ahoj holky, nevím jestli jsem ve správné diskuzi, ale mě nejvíc pomohla (po několika letech marného hubnutí :-)), když jsem začala odebírat krabičkovou dietu I FEEL WELL - denně mi ráno dovezli jídlo na celý den, navíc mi fakt všechno chutnalo a bylo toho i celkem dost:-) Takže žádný hlad :-) Za měsíc jsem zhubla 5 kg a pak ještě 2kg sama, když jsem s krabičkovou dietou skončila.
petra.ch 28.9. 10:59
Nikdy jsem neměla problémy s váhou. Normálně sportuji, stravuji se celkem zdravě, ale někomu se třeba určité partie nikdy nepodaří zformovat dle svých představ. Navštívila jsem kavitace Ostrava a můžu říct, že mi přece jen pomohla zbavit se silnějších stehen.
MarkétaHrubešová 14.8. 21:39
Ahoj,
Ráda bych se podělila se svojí skušeností.Kamarádky napadlo zkusit jedny tabletky.Vůbec jsem tomu zpočátku nevěřila.Jmenují se SLIMEX (obsahují látku sibutramin která pomáhá tělu lépe hubnout a zrychluje matebolismus)Já schodila po měsíci 5 kilo.Moje kamarádky jsou na tom podobně.Kdyby jste některá chtěla vyzkoušet zde je ověřený zdroj,vše je originálně zabaleno.Zde je mejl : sibutramin15@seznam.cz
Danca74 1.8. 14:43
Ahoj ostatní, po všech chybách a omylech co jsem kdy s hubnutím vyzkoušela (a nebylo toho málo, včetně šílených peněz za Sunkins), jsem si našla výživovou poradkyni. Mohu všem z velmi pozitivní osobní zkušenosti doporučit více na www.jakzhubnu.cz. Nevím čím to je, ale asi tím bičíkem nade mnou, ale začalo se mi konečně dařit.
DancaP 28.7. 15:31
Myslím si že takové ty zaručené dieta moc nezabírají. Já mám vyzkoušeno, že prostě funguje jen správná strava a pohyb a jednou za čas detoxikace organismu. K tomu nějaké doplňky stravy maximálně, já např. užívám Allivictus tinkturu, je na imunitu, prevenci a i proti únavě. pak se člověku i lépe hýbe.
katina 23.2. 11:37
Ahojky,
s Kofeinem mám taky dobrou zkušenost. Doporučila mi
ho kámoška, která taky držela dietu. Vyzkoušela jsem ho, když jsem držela dietu a myslím si, že mi pomohl. Měla jsem najednou spoustu energie, nebyla jsem unavená, takže jsem se mohla věnovat cvičení a zároveň malému dítěti.Zhubla jsem 5 kg za měsíc. Mohu jen vřele doporučit.
Moňa54 22.2. 17:08
Ahoj holky, jsem tady taky nová. Jsem asi jako vy, pořád zkouším něco nového, nějaké nové diety a nic nezabírá, až nedávno jsem šla do lékárny a tam mi poradili, že si mám koupit Kofein K, je to doplněk stravy, který dodá tělu energii a tu jsem potřebovala. Celé dny vysedávám v práci, takže na nějaký pohyb jsem vůbec neměla energii. Ale od té doby co beru Kofein K tak chodím 3x týdně cvičit buď jen tak doma a nebo si zajdu do posilovny když je více času a 1x týdně si zajdu do sauny. Myslím, že Kofein K je to nejlepší co mě mohlo potkat, vůbec se necítím unaveně a mám sílu na to si zajít zacvičit. Samozřejmě nesním všechno co vidím, takže se i s jídlem trošku hlídám, ale za měsíc jsem zhubla 4 kg:) Vyzkoušejte
mio1 8.2. 16:59
Ahoj holky,jsem tu nová tak si zatím jenom čtu,ale taky potřebuji zhubnout.Mam pořád hlad
Nikola 5.12. 11:49
Ahoj holky chci nabídnout eliptical Insportline Atlanta white na prodej. Je starý jen pár měsíců a jela jsem na něm možná tak 8x strašně jsem ho chtěla ale nějak mě to nechytlo. Běžná cena je 9000, manžel ho sehnal za 7100,- protože má ve firmě známé a prodám ho za 6000,- + 100,- postovné. Záruka do roku 2012.Jinak je fakt úžasný a moc dobře e na něm jezdí ale fakt mě to strašně nebaví. Kdyžtak pisněte na e-mail dobesova.nikola@seznam.cz.
miriamka76 1.12. 19:40
Ahoj, našla jsem na internetu stránky, které nabízejí přístroje pro zdravé hubnutí. Myslíte si, že to opravdu funguje? Sálonů mají po republice spoustu.
janinka1 14.9. 15:54
Ahoj, vždycky jsem měla problém zhubnout. Když se mi to pak nakonec podařilo, šlo to rychle nahoru. Jednou jsem si postěžovala kamarádce (ještě že ji mám) a ta mi poradila LKVB6 s Klíčkovým olejem. Brala jsem je 3x denně a chodila jsem 2x týdně cvičit. Za 6 měsíců jsem shodila 6 kilo. Teď je beru na udržení váhy. Sehnala jsem je na www.zdrave-doplnky.cz. Mohu jen doporučit :-))
dkiimm 20.5. 17:02
Ano i já jsem byla věčná dietářka, a cvičila jsem téměř denně a stále mi váha nešla dolu až pak jsem dala na rady a začala užívat potravinové doplňky které jsou namíchané tak aby dodali tělu to co potřebuje aby mohlo správně fungovat a tudíž trávit, vylučovat atp. Prostě vše co je pro zdravé hubnutí potřeba. Žádná úprava jídelníčku mi nezajistila znovuzprovoznění těchto funkcí natolik aby byl výsledek hubnutí. Ano stálo mne to 15set na měsíc - je to třífázové tedy na tři měsíce ale nelituji této investice v žádném případě, protože jsem zhubla zdravě a myslím, že docela i za přijatelné peníze. Napište mi na muj mail danik@dcdoma.net pokud chcete hubnout opravdu zdravě a při tomto hubnutí také docílit uzdravení celého organismu
Lancy 20.5. 16:29
Ahoj holky a kluci,já jsem si koupila na aukru dietu za 18,- od nějaké Lenulinka23 a stálo to za to.Říkala jsem si,co to zase bude,ale než vyhodit tisíce,těch 18,- oželím.poslala mi bezva jídelníček,recepty,rady,finty a nějaké cviky,ale ty jsem moc nepotřebovala,no a mám dole za měsíc 4kg,ale i tak je to pro mě úspěch a to jsem si dala na co jsem měla chuť,ale jen jeden den v týdnu,na který jsem se moc těšila:-)Jinak pak dělá i za 50,- dietu přímo na míru,ale s tou začínám,protože mi kila stagnují,tak nevím jaká je,ale brzy napíšu. Jinak její e-mail je Lenulinka.23@seznam,cz tak jí zkuste napsat:-) pa Lancy
Petinkaa 23.4. 13:11
bisa: máš to vyzkoušený?????
kacko27s 14.4. 13:01
comandowoman: ahojky tak to je asi dijetka pro me potřebují par kilinek na horu
marky007 5.2. 10:38
Ahojda. Jsem tu nová, tak napíši něco o sobě. Mám roční dcerku a nahoře ještě cca 10 kg. Po porodu jsem ještě příbrala, no hrůza. Od začátku ledna se však snažím se svojí váhou něco dělat - chci se letos vdát a šaty č. 48 jsou opravdu horzné!!! Takže od začátku ledna 7 kg dole (ze začátku to šlo hodně rychle - teď už lezu po kilíčku za týden - někdy sotva) - ALE NESTĚŽUJU SI!!! Dala jsem na radu kamarádky a hubnu pod vedením poradenského centra přes internet - hrozně milí lidé, nemusím nikam dojíždět a hlavně - veliká podpora a chvála při každém kile dole - což moc pomáhá. Z 89 kg mám tedy 82 kg a do léta bych se chtěla dostat na 70 kg. Budete-li někdo chtít, dám vám odkaz na www stránky.
monča35 25.12. 15:04
Krásné přáníčko všem:

Nebe a na něm v tisících hvězdičky,
z oblohy přilétá anděl maličký.
Na malém obláčku přináší přáníčko,
přeje Ti lásku zdraví a štěstíčko.
Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo
o Vánocích se letos vyplnilo.

MartinaWint 29.9. 11:05
Zdravíčko, tak Vás tu tak čtu a nedá mi to, zkuste se třeba podívat na www.stylzivota.com dají se tam najít celkem dobré informace, jak na hubnutí. Já sama mám 15 kilo dole. Hubnutí není o tom mít hlad. Hodně štěstí všem ;-)

Hezký den..
Martina Winterová
PosledníPoslední
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si