Atkinsonova dieta

Bohužel nepatřím mezi ty šťastné, které těhotenství nepoznamenalo... nabraná kila střídavě shazuji a opět nabírám, znáte to, nakonec vážím jako když jsem byla v devátém měsíci :o/
Před pár týdny jsem "objevila" atkinsonovu dietu... cítím se při ní skvěle a je to první dieta, u které si dovedu představit, že bych se tak stravovala celý život... Znáte ji? Držíte ji?
Pojďte si vyměnit zkušenosti :o)
19.8.2005

Diskusi založil(a) 19.8.2005 Mary Kay

reagovat postar 25.5.2014 13:14  5%    +  -

Pozor na negativní účinky Atkinsovy diety a není to pouze jojo efekt! Přečtěte si tento článek http://www.dietyahubnuti.cz/diety/redukcni-diety/atkinsova-dieta/

reagovat NatyH 20.1.2012 21:13  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle,čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím, jak se stravovat, co udělat, abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat Jay62 14.6.2009 22:31  49%    +  -

zdravim,
rada bych vas nasmerovala na zajimave diskusni forum spojene s nove vznikajicim portalem o zdravem zivotnim stylu... ve foru samotnem si lze zalozit vlastni denicek na hubnuti, kde vas budou ostatni povbuzovat ve vasem snazeni, je to spojeno i s poradnou pro rodice a nactilete a dalsi... web samotny je jeste v plinkach, chcete se podilet na jeho rozvoji? staci se zaregistrovat a podelit se o vase vlastni zkusenosti...
KLIKNI ZDE
pokud to nekoho obtezuje, predem se omlouvam...

reagovat kokaneta 14.6.2009 18:55  5%    +  -

aoj mohl by mi nekdo zaslat jidelnicek prosim?
zmatena.jak.lesni.vcela@seznam.cz
dekuji

reagovat Sazik 14.3.2009 18:11  14%    +  -

Ahoj. Vím, že tady už dlouho nikdo nebyl, ale já bych potřebovala poradit. Chtěla bych držet Atkin. dietu, ale nemám pořádné podklady ani zkušenost. Mohl by mi někdo pomoct.

reagovat dejavu 10.10.2008 21:24  5%    +  -

HairGuru: no, ja jim vysokobilkovinnou dietu, je tam k dispozici mnoho jidel v prasku, co staci jen zamichat, je to v podstate podobne jako Atkins, tak mozna neco z toho by ti osvezilo jidelnicek, vice o tom pisu tady www.dietni-denik.estranky.cz

reagovat HairGuru 1.10.2008 8:49  5%    +  -

ahoj.......snažím se držet atkins.dietku ale fakt nemam fantazii na to co jíst a nezemřít při tom na přežrání vejci a masem?díky

reagovat 1959 13.11.2007 13:39  5%    +  -

Ahoj holky,nevím kde končí moje dotazy,nemůžu je najít.Jak se můžu s vámi spojit a dopisovat se s vámi. Děkuji Markéta

reagovat ŠARYK 27.7.2007 9:13  35%    +  -

ahojky je tady někdo? Nebo už diskuze nešlape

reagovat marie 4.6.2007 18:43  1%    +  -

Ahoj,zajímalo by mě,že po vysazení antik.jsem nabrala místo naopak a chut k sexu žádná...můžete mě poradít,kdo s tím má zkušenost..dík

reagovat Vivian91 13.1.2007 18:36  5%    +  -

zapomnela jsem dat adresu na tu webovku - http://dieta.100plus.cz/

reagovat Vivian91 13.1.2007 18:25  5%    +  -

mam jednu otazku na vizazistku: narazila jsem na jednu webovou stranku, ktera rika, ze za 14 dni muzete zhubnout 14kg, je to podle me zjednoduseny Atkninson, nesmi se jist nic, v cem by byla i spetka sacharidu, mohla byste se na to podivat? Take se tam pise, ze po tech 14-15 dnech nezhubnete ani gram a musite postupne pomalu na cukry zase najizdet.

reagovat vizážistka 12.1.2007 20:31  13%    +  -

Ivanka: Atkinson není jídelníček, tento životní styl musím dobře ovládat, tzn. vědět o něm dost informací, doporučuji knihu nebo hledat info na netu

reagovat Ivanka 12.1.2007 13:22  1%    +  -

Také chci od pondělí 15.01.07 zkusit Atkinsonovu dietu. Nemáte někdo, prosím, jídelníček alespoň na týden? Moc děkuji na mail : ivafi@seznam.cz

reagovat vizážistka 9.1.2007 22:55  13%    +  -

eva: jestli to byl dotaz na mě, tak abych byla upřímná, tak přesně si to nepamatuju, ale byla to otázka cca 2-3měsíců, nebylo to okamžitě

reagovat eva 9.1.2007 20:54  1%    +  -

Ahoj ,ale mě by zajímalo za jak dlouho ses dostala do pohody po vysazení antikon. já jí vysadila jsou to 2 měce a kg jdou nahoru a žádná pohoda ani sex.revoluce se nekoná..se sexem jsem na bodě mrazu...nic...můžeš mě napsat za jak douho po vysazení ses cítila lépe???

reagovat Lindulinka 15.12.2006 17:49  13%    +  -

vizážistka: ja vim kocule

reagovat vizážistka 14.12.2006 20:33  13%    +  -

Lindulinka: no tak tomu se nevyhneš i když jsou to třeba příjemné baby... to víš, co tam mají celý den dělat... já bych tu práci dělat nemohla, je to šílený stereotyp... tohle jim třeba ani nemám za zlé a chodím tam kvůli sobě, na ostatní se můžu vykašlat

reagovat Lindulinka 14.12.2006 20:23  13%    +  -

vizážistka: na jejich centrale..no ja prece nerikam, ze me prcci imponujou, ja jen, ze figuru ma nehledne na to, ze je mrnavej, ale to mas jedno, me staci, kdyz se k nim chodim opalovat, tady u nas zensky dobry, ale jinde je to hruza, vzdy kdyz tam jdu, pripadam si, ze na em pak nenechaj nit suchou. trapky no, mysli si, ze kdyz sou na recepsi v tech nunu satickach, ze se z nich vsichni budou stavet na hlavu.

reagovat vizážistka 14.12.2006 20:21  13%    +  -

Lindulinka: jo, viděla jsem ho jednou... nic proti němu, prostě mi malý chlapi nic neříkají...
snobsky? no já tam chodím půl roku a jsem spokojená, kdykoliv jsme měly nějaký problém, tak přišel trenér, trenérka, pomohli... na recepci je jeden jediný člověk, kterýho nemusim, ale jinak v pohodě..
kde ses s tím setkala ty?

reagovat Lindulinka 14.12.2006 20:18  13%    +  -

vizážistka: Videla si ho na zivo?Postavu ma peknou a za vzrust nemuze, tak ze proc ne.VAdi mi ta smlouva a hlavne jejich chovani, si hrajou na nejaky snobi, cely je to snobsky a to mi vadi.

reagovat vizážistka 14.12.2006 19:55  13%    +  -

Lindulinka: Chaloupku? tak toho jedinýho bych se nebála, fyzicky mi absolutně nic neříká je moc prťavej... toť k problémům s trenéry
já ti BBC nenutím, ale finančně je to naprosto super a stroje mají bezvadný... co ti na něm vlastně vadí?

reagovat Lindulinka 14.12.2006 19:50  13%    +  -

vizážistka: proc bys nesla k chlapovi?Ja myslim, ze ten ma mnohem lespi prehled nez zenska.Jdu do vany, pak prijdu.No ja vim, ale ja do toho BBC proste nepujdu, mozna bych zkusila CHaloupku, ale ten bude mastnej

reagovat vizážistka 14.12.2006 19:48  13%    +  -

Lindulinka: třeba v BBC ty trenéři stojí 300 na hodinu - to už docela jde, ne? My chodíme na Chodov a tam mám vytypovaný dva, kteří jsou hodně dobří - i když já bych, upřímně, k chlapovi nešla jsou tam ale i trenérky
No až shodím ještě pár kilo, tak třeba zvládnu i chlapa

reagovat Lindulinka 14.12.2006 19:14  13%    +  -

vizážistka: jasan chapu, ja bych taky chtela poradit jak sundat bricho, stehna atd, dost o tom uvazuji

reagovat vizážistka 14.12.2006 18:52  13%    +  -

Lindulinka: přesně tak, já vím, že to je třeba pro někoho suma, ale já té investice nelituji... díky ní se v posilovně orientuju, nehuntuji si tělo špatným cvičením a hlavně mám výsledky

reagovat Lindulinka 14.12.2006 16:30  13%    +  -

vizážistka: takze to vsechno 10x?

reagovat vizážistka 14.12.2006 15:58  13%    +  -

Lindulinka: 500 za lekci+vstup pro mě i pro ní - takže 600 za lekci... byl v tom jídelníček, kompletní rozbor všeho, mám to v krááásných deskách

reagovat Lindulinka 14.12.2006 15:56  13%    +  -

vizážistka: a kolik te to stalo?Jidelnicek taky?

reagovat vizážistka 14.12.2006 15:42  13%    +  -

Lindulinka: jojo, já jsem měla deset lekcí přímo s trenérkou, která mě učila posilovat

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Atkinsonova dieta
Diskusi založil(a): Mary Kay
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?