Dr.Egrt

Pro všechny poradce

Pokud se chcete podívat na www.dregrt.cz, přihlaste se pomocí kódu

10026709

nebo

75510090


Poradci:

ivca76 voucher: 10026709
Rady voucher: 75510090


Dovolte mi, abych Vám představila ryze českou společnost založenou v roce 2008 a fungující na základě prodeje vlastní výrobkové řady Dr.Egrt, obsahující potravinové doplňky a kosmetické přípravky(jejich seznam, ceny, popis a zobrazení najdete v katalogu výrobků). Prodej se realizuje pouze prostřednictvím poradců. Rychloobrátkové zboží je zboží každodenní spotřeby, v našem případě se jedná o potravinové doplňky a kosmetické přípravky. Naše společnost nabízí svým poradcům ojedinělou možnost obchodovat přes webové stránky www.dregrt.cz. Každý poradce při registraci do systému obdrží voucher se svým osobním číslem. Číslo pak předá svým potenciálním zákazníkům, kteří díky němu získají přístup na webové stránky www.dregrt.cz, jinak běžnému uživateli nepřístupné. Ti si pak v pohodlí domova vyberou zboží z katalogu a naše společnost se postará o distribuci zboží až k zákazníkům. Tento systém umožňuje poradci v krátké době oslovit velké množství zákazníků. Dr.Egrt běží necelým 6-tým měsícem...můžete si vybudovat opravdu velkou síť, protože to teprve začíná. Můžete se mrknout na ww.dregrt.cz, po zadání voucheru č. 10026709 se dostanete na informace o produktech i o spolupráci, k ničemu se tímto nazavazujete. Pokud máte zájem o více informací, napište mi do vzkazů svůj e-mail, ozvu se Vám.
Těším se na vás

Ivana


2.12.2009

Diskusi založil(a) 2.12.2009 ivca76

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dr.Egrt
Diskusi založil(a): ivca76
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte