Dr.Egrt

Pro všechny poradce

Pokud se chcete podívat na www.dregrt.cz, přihlaste se pomocí kódu

10026709

nebo

75510090


Poradci:

ivca76 voucher: 10026709
Rady voucher: 75510090


Dovolte mi, abych Vám představila ryze českou společnost založenou v roce 2008 a fungující na základě prodeje vlastní výrobkové řady Dr.Egrt, obsahující potravinové doplňky a kosmetické přípravky(jejich seznam, ceny, popis a zobrazení najdete v katalogu výrobků). Prodej se realizuje pouze prostřednictvím poradců. Rychloobrátkové zboží je zboží každodenní spotřeby, v našem případě se jedná o potravinové doplňky a kosmetické přípravky. Naše společnost nabízí svým poradcům ojedinělou možnost obchodovat přes webové stránky www.dregrt.cz. Každý poradce při registraci do systému obdrží voucher se svým osobním číslem. Číslo pak předá svým potenciálním zákazníkům, kteří díky němu získají přístup na webové stránky www.dregrt.cz, jinak běžnému uživateli nepřístupné. Ti si pak v pohodlí domova vyberou zboží z katalogu a naše společnost se postará o distribuci zboží až k zákazníkům. Tento systém umožňuje poradci v krátké době oslovit velké množství zákazníků. Dr.Egrt běží necelým 6-tým měsícem...můžete si vybudovat opravdu velkou síť, protože to teprve začíná. Můžete se mrknout na ww.dregrt.cz, po zadání voucheru č. 10026709 se dostanete na informace o produktech i o spolupráci, k ničemu se tímto nazavazujete. Pokud máte zájem o více informací, napište mi do vzkazů svůj e-mail, ozvu se Vám.
Těším se na vás

Ivana


2.12.2009

Diskusi založil(a) 2.12.2009 ivca76

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dr.Egrt
Diskusi založil(a): ivca76
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?