KALENDÁŘ Z VLASTNÍCH FOTEK jako dárek, jak na to a kde?

Ahoj, chtěla bych, jestli byste se mohly podělit o zkušenosti s tím jak a kde vytvořit a vytisknout klandář z vlastních fotek? Přijde mi, že je to super dárek pro prarodiče. Já už jsem to dělala minulý rok ve fotolabu, ale letos chci zkusit něco jinýho. Díky
3.12.2009

Diskusi založil(a) 3.12.2009 lucie.porizka

Kalendář, aneb udělej si sám:)

Kdo nechce utrácet a je trošku zručný na počítači a má doboru tiskárnu, tak ať mrkne na tuto stránku. Může si tak udělat hezký kalendář doma.

lucie.porizka 4.12.2009 14:46

VLASTNÍ KALENDÁŘ

Odkaz na stránky kde se dá snadno udělat pěkný kalendář www.vlastni-kalendar.cz. Pozitiva:

• vkládat vlastní fotky
  • různé motivy
  • zvýraznění vlastních dnů (třeba narozeniny mimča):)
  • cena za Tisk

lucie.porizka 4.12.2009 14:43

reagovat Marry-free-898 28.11.2017 20:37  5%    +  -

Myslím si, že při dnešních technologiích tisku by to mělo být úplně v pohodě.

reagovat ZuneyFifi 22.11.2017 11:28  5%    +  -

Máte někdo potisk vlastní fotky na hrníčku? Zvládá myčku?

reagovat andyst 9.12.2012 15:23  28%    +  -

Ahoj holky,prosím, nemáte některá typ kde si můžu udělat kalendář cca A4 s jednou (mou) fotkou,aby tam byl celý rok? Děkuji

reagovat Petra123 4.12.2010 14:19  8%    +  -

Ahojte,

chtěla bych udělat nástěnný kalendář, ale ten úzký. Nemáte někdo radu kde k tomu najít nějaké šablony? Chtěla bych tam přidat moje fotky a doma si to vytisknout. Díky za rady.

reagovat Kamila 3.12.2010 21:37  8%    +  -

Zatím vždy spokojenost od Maaya.cz.

reagovat petra 25.11.2010 9:45  3%    +  -

Loni i letos jsem si nechala dělat kalendáře zde: kalendare-pexesa.cz . Vynikající přístup a ochota, kalendáře mi poslali do 4 pracovních dní. Byla jsme fakt spokojená.

reagovat Ifet 17.10.2010 9:29  12%    +  -

Petra J.: u nás v Ústí si to můžeš nechat udělat ve fotolabech, prodávají tam různé rámečky, fotí na průkazky i normál a mají právě vystavěné hrnečky s fotkami, puzzle, kalendáře apod.Tak se zkus poohlídnout po městě.

reagovat Petra J. 14.10.2010 12:49  8%    +  -

Ahoj,chtěla bych poradit . Můj přítel bude mít narozeniny a chtěla bych mu udělat kalendář na kterém budu já.. Akorát nemám žádné pěkne fotky tak bych se zároveň chtěla i vyfotit u fotografa. mohli by ste mi poradit ? jesi se to někde dělá? a kde ?a přibližnou cenu mi říci ? Jinak bych chtěla kalendář na pověšení na zeď. děkuju

reagovat Ifet 13.9.2010 21:47  8%    +  -

Terrisska: tady na těch stránkách http://chaanascrap.blogspot.com/2010/08/qp-sablony-pro-14ti-denni-kalendar-2011.html
můžeš najít už udělané kalendáře, kam jen dosadíš foto, opět ale ve photoshopu, gimpu, nebo programu zoner apod.

reagovat Ifet 13.9.2010 21:45  12%    +  -

Terrisska: pokud máš photoshop, můžeš si stáhnout freebie (různé pozadí, rámečky, motýlci a jiné věci, které lze dosadit ke koláži) a lehce si udělat kalendář sama:)návodů je na internetu plno a není to ani tak těžké, pak stačí jen vytisknout na fotopapír a nechat svázat.

reagovat Terrisska 9.8.2010 14:23  8%    +  -

Ahoj chtěla bych poprosit o radu. Přítel odjíždí v listopadu na rok do Kanady a na památku bych mu chtěla na tento rok (od Listopadu 2010 do listopadu 2011) nechat udělat kalendář s fotkama všech přátel a rodiny. Nemáte s tímto někdo zkušenosti zda to někde udělají nebo zda se dají někde stáhnout rámečky a udělat si to třeba sama? Díky moc za všechny odpovědi :-)

reagovat Klaarka 18.6.2010 21:31  7%    +  -

Řešila jsem stejný problém :) už jsem to holkam psala na jednom forku :) tiskla jsem si také svůj, ale vysledek se mi vůbec nelibil, tak jsem zašla v profesionálů :) den a byl na světe, vybrala jsem si jenom šablonu fotokalendáře a bylo to :) to jsem tam jeste utratila peníze za karty pro syna, nech se inspirovat ))) http://www.cdsm.cz/fotodarky-z-vlastnich-fotografii.php

reagovat sasulka2 16.12.2009 17:29  7%    +  -

Tak jsem si to nechala vytisknout v Brně v Tisk Digi. Zítra mi to brácha přiveze, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat. Udělala jsem si vlastní předlohu, resp. jsem si ji stáhla z http://babinetky.blogspot.com/search/label/Číselníky%20na%20kalendář%202010 a vložila jsem si tam vlastní fotky.
V Brně nabízeli vlastní obyčejné předlohy na kalendář, ale mně se líbil tento. Vymyslela jsem si i jiné rozměry. Jsou tam velice milí a ochotní pomoc. Komunikovala jsem s nimi přes email a mobil. A cena je taky velice pěkná. Za stolní dvoutýdenní kalendář chtějí cca 170 korun. Což se nikde nesežene. Pokud si to teda netisknete sami :-)
Pak dám vědět, jak kalendář vypadá. Jestli se to skutečně povedlo
Ahojky

reagovat Ifet 10.12.2009 21:32  7%    +  -

sasulka2: Není zač:) Tak ať to vyjde nejlíp, jak může

reagovat Ifet 10.12.2009 21:30  7%    +  -

LUDLOVKA: já zkušenosti takhle nemám..tisknu všechno doma, ať už fotky tak i takovéhle výtvory a jsem spokojená:)

reagovat LUDLOVKA 10.12.2009 15:24  102%    +  -

Ifet: také jsem tiskla doma na fotopapír,vypadá to skvěle,jeden obrázek jsem si nechala na zkoušku poslat z Fotoprintu a zdá se mi,že ty moje jsou lepší

reagovat sasulka2 10.12.2009 11:17  7%    +  -

Ifet: Ahoj, děkuju moc za odpověď. No, uvidím, kde to nechám vytisknout :-)

reagovat Ifet 10.12.2009 0:23  7%    +  -

sasulka2: u nás doma. Koupila jsem si fotopapír v KIKu za 20Kč asi 6ks v balení bo tak nějak a doma to vytiskla. Kvalita dobrá, ale záleží na tiskárně:)

reagovat sasulka2 9.12.2009 16:20  7%    +  -

Ifet: A kde jsi prosím tě tiskla? Když se koukám na ceníky kopírek..., tak tam chtějí za barevný tisk (a to ne ani na fotopapír) cca 30-40 korun.
Díky moc za odpověď :-)

reagovat Ifet 6.12.2009 11:48  5%    +  -

Já dělala loni kalendář našim ve Photoshopu, stáhla jsem si nějaký kity a číselník a pak už jen se ségrou fotila tématicky podle měsíců. Vytiskla, svázala a hotovo.

reagovat Durga 5.12.2009 12:10  52%    +  -

Radulka: Dělala jsem předloni manželovi kalendář z jeho fotek - na každý měsíc jsem vybrala jednu. Uvažovala jsem o kalendáři v Zoneru, ale chtěla jsem mu to dát před vánocemi, aby to mohl dát jako vánoční dárek známým - prostě se pochlubit. Proto jsem taky volila firmu, která kalendáře tiskne, dostala jsem slevu a vyšlo mi to podstatně levněji než v labu a dokonce levněji než při domácím tisku na fotopapír.Bohužel, už si nevzpomenu, kde to bylo, ale určitě se dají výrobci vyguglit.

reagovat Radulka 4.12.2009 11:49  101%    +  -

udělala jsem rodičům nádherný kaůendář ze stránek Janiko,našla jsem je tady: http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=2511

a i s výběrem fotek a tiskem jsem to měla hotové asi za hodinku. Ještě mi to vezme zítra sestřenice do práce na vazač,kde mi udělají vazdu jako má opravdový kalendář a mám to hotové

reagovat civavicka 4.12.2009 11:41  27%    +  -

Jestli si nektera chcete udelat pristi rok opravdu vlastni a originalni kalendar, doporucuju mrknout do diskuze Digiscrapbook pro kazdeho my si takhle kalendare i jine dalsi veci delame sami a muzu rict, ze letos i po mirnem zdrazeni me vysel 1ks kalendare A4 na 125,- vcetne posty

reagovat avock 4.12.2009 11:13  53%    +  -

já do nechala dělat v DM

reagovat pepe13 4.12.2009 9:38  44%    +  -

LUDLOVKA: dík

reagovat LUDLOVKA 4.12.2009 9:31  101%    +  -

pepe13: TADY KUK

reagovat Luciasek12 4.12.2009 9:24  73%    +  -

sk8mamina:no já se na ně už taky moc těším....kamarádka je odtamtud taky objednávala a taky byla moc spokojená....

reagovat pepe13 4.12.2009 9:17  44%    +  -

LUDLOVKA: ahojky a dáš nám odkaz na ten kalendář???

reagovat LUDLOVKA 4.12.2009 9:12  101%    +  -

Ahoj já si stáhla od Janiko na Učatech předlohy kalendářů a udělala jsem si je úplně sama,včera jsem je tiskla je to nádhera,jsem z nich nadšená

reagovat lucie.porizka 4.12.2009 8:59  6%    +  -

díky všem za tipy. Ráno jsem zkusila ten www.vlastni-kalendar.cz a objednala si kalendáře, prej to pošlou do třech dnů, tak uvidíme:)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KALENDÁŘ Z VLASTNÍCH FOTEK jako dárek, jak na to a kde?
Diskusi založil(a): lucie.porizka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle