Hubneme s Editou Sipeky

Tohle je VOLNĚ PŘÍSTUPNÁ diskuse a já tady uvítám každého,kdo opravdu potřebuje zhubnout !!!

Než začnete, doporučuji si přečíst její první knihu - Vysoká škola hubnutí

Tohle není dieta, je to životní styl !!!

A hlavně se naučíte - NEBÁT SE JÍDLA!!!

Knihy , které Edita napsala :

Vysoká škola hubnutí

Moje báječné ženy

Leháro

Kam se poděl Adonis

Bohužel nás 2.12.2010, v 51 letech navždy Edita opustila.

Děkujeme Edit, že jsme Tě mohly poznat osobně.

22.8.2005

Diskusi založil(a) 22.8.2005 Zdena65

předsevzetí lebahu
její blog

Zdena65 17.9.2014 18:28

další informace najdete v nástěnce

Zdena65 18.3.2006 17:27

DESATERO - Jak začít - podle Edity Sipeky

1.-přesvědčit hlavu,že jsem štíhlá !!!
říkat si to často věřit,že dokážu zhubnout !!! opakovat si to při sebemenším zaváhání
2.-jíst po 4 hod !!! 8-9,12-13,16-17,20-21
3.-jíst pravidelně po 4 hod i když nemám hlad !!!
To se týká jen doby DO NÁVYKU,pak už jíst jen až když se hlásí hlad !!!
-ono je to pak tak +- půl hodiny,podle toho,kolik jste před tím snědly
-jíst jen do pocitu sytosti !!!
naučit se nechat na talíři,když už nemůžu
4.-snídaně je nejbohatším jídlem kdo má chutě na sladké,je ideální sladká snídaně
5.-1. a 2. večeře by měla být lehčí př.jogurt+pečivo,zel.salát+ pečivo
6.-k jídlu vždy přílohu /nebo pečivo/ jinak se to nepovažuje za jídlo,je to jen "něco mezi"
7.-pozor na "něco mezi" je to chuť,která se hlásí 2 hod po jídle -dát si jen ovoce nebo zeleninu,dopoledne v 10 hod si můžete dopřát vitamín Č /čokoládu/,ale jen fakt kousíček
nezapomenout na PITNÝ REŽIM
8.-v pátek si dejte postní den popis v nástěnce
9.RELAX - stačí 20 min. denně,naučte se odpočívat
10.-CVIČENÍ bez toho to bohužel nejde

Zdena65 27.12.2005 13:56

reagovat lebahu 4.3.2019 20:27  5%    +  -

semínko:

reagovat kolmery-cz 28.2.2019 19:02  100%    +  -

teda holky Vy mi dáváte

reagovat Cher 28.2.2019 18:31  11%    +  -

semínko: před několika lety na Silvestra říkala v TV Jana Paulová, že se pořád snaží shodit pár kil, ale že teď si dá předsevzetí, že se bude snažit vyrůst.

reagovat semínko 28.2.2019 18:12  100%    +  -

...teď jsem se zasmála pod jednou diskuzí příspěvku

"Léta jsem se snažil hlídat váhu a bylo to jak na horské dráze :( Od té doby co jsem přešel na hlídání výšky, jsem maximálně spokojen, výkyvy jsou nulové a ke stáří očekávám, že to bude i mírně klesat."

Jdu do toho končím s hlídáním váhy a začínám si hlídat výšku

reagovat Maceček 31.12.2018 21:35  13%    +  -

sindyy: Ty máš poradce?
A jakému výsledku jsi se s ním dopracovala?
Těžko budeš hubnout, když bude tvůj příjem vyšší jak výdej. A TCB ve správném poměru s tím souvisí. Uhlídat to jde , jen chtít....Je to o hlavě a vůli (vlastní zkušenost) Člověk v tom získá praxi a za chvilku to jde samo. Dobré je mít stáhlou na hlídání nějakou aplikaci.
I tak každé tělo je originál a musí se dolaďovat.

reagovat sindyy 30.12.2018 19:40  70%    +  -

Maceček: podle mého výživového poradce není tak důležitý příjem kalorií jako správný příjem BSTV ve stravě, ale uhlídat to, je problém

reagovat Maceček 29.12.2018 22:21  15%    +  -

sindyy: Kolik máš příjem KJ/den? A kolik tuků, cukrů, bílkovin?

Potřebuješ vyvážený jídelníček včetně sacharidů. Úplně je vynechávat je nesmysl. Tělo je potřebuje.To není dlouhodobě udržitelné stravování.

reagovat sindyy 29.12.2018 19:11  97%    +  -

Cher: před pár lety jsem i vařila na dvakrát, pro sebe a pro rodinu. Sobě jsem zahušťovala třeba hraškou nebo dušenou zeleninou, vyvarovala jsem se sacharidů ve všem jídle, ale to je fakt o čase a vůli. Vařím pro rodinu a většinou neodolám. Mám hladového syna a muže....

reagovat Mata69 29.12.2018 19:09  100%    +  -

sindyy: obávám se, že tento zázračný lektvar ti ten problém nevyřeší, potřebuješ vyvážit jídelníček, aby ti tak nekolisal krevní cukr. Cher, jak čtu, to vidí podobně

reagovat sindyy 29.12.2018 19:08  97%    +  -

Cher: teorii mám zmáknutou dobře za ta léta, asi jako většina tady z nás, ale s praxí je to horší. Půl roku, rok sekám latinu, ale pak se zase vrátím ke starému a je konec.

reagovat sindyy 29.12.2018 19:06  97%    +  -

Cher: bílkovin jím hodně, ale po mase, po vajíčkách a po sýrech mám vždy chuť právě na to sladké

reagovat Cher 29.12.2018 18:59  23%    +  -

sindyy: tak to asi jíš málo bílkovin. Na internetu najdeš plno vysvětlení, proč máš chuť na sladké a také plno rozumných rad, co proti tomu dělat.
Chia semínka jsou fajn, ale všeho s mírou.

reagovat sindyy 29.12.2018 18:24  97%    +  -

Mata69: na konci píšou Kromě toho stabilizují krevní cukr a potlačují chuť na sladké. A to právě u mě problém. Jak mě klesne cukr v krvi, tak občas začnu cítit vnitřní třes, prostě se trochu klepu. To bude asi tím cukrem. Cukrovku nemám. Ale chuť na sladké ano a to docela často. kdyby to potačilo toto, už jen to by bylo u mne velké pozitivum.

reagovat Mata69 29.12.2018 18:14  100%    +  -

sindyy: pokud změníš jídelníček, budeš se vyváženě stravovat, pak je zbytečné aplikovat nějaké lektvary. Asi se tím nic nezkazí, citron, voda, chia semínka...krom toho, že to bude dost hnusné (minimálně kyselé jak ...No jak rozmixovany citron), pořád nechápu proč by to mělo nějak přispět k úspěšnosti hubnutí.
Tak myslím, že se nějakých zkušeností asi nedohrabeš, ale zkusit to můžeš, jedovatý to není.

reagovat sindyy 29.12.2018 17:38  97%    +  -

Mata69: snídani nevynechám, nemůžu vyjít ráno z domu do práce, aniž bych neměla plný žaludek, to mi je pak blbě. Mám vyzkoušeno, když musím ráno na odběry o hladu.

Jen jsem se ptala, zda někdo nemá zkušenost, třeba jako podpůrné ke změně v jídelničku.

reagovat Mata69 29.12.2018 17:23  100%    +  -

sindyy: uz jen to, že nekdo tvrdí, že tě lžíce chia seminek zasytí na celé dopoledne.

reagovat Mata69 29.12.2018 17:20  100%    +  -

sindyy: NIC, opravdu NIC nefunguje tak, že by se po tom zázračně hublo, aniž bys musela cokoliv dělat nebo u sebe změnit. Vážně si myslíš, že stačí ráno vypít mix z chia řemínek a citrónu a váha poletí dolů? Zkraje možná i trochu ano, protože kvůli tomu vynecháš snídani, což asi nebude úplně v pořádku - co myslíš?

reagovat sindyy 29.12.2018 17:13  97%    +  -

Nezkoušel jste někdo? Zajímalo by mne, zda to opravdu může mít hubnoucí účinek. Našla jsem na netu odkaz na pinterestu.

Každá z uvedených surovin je pro naše tělo extrémně zdravá i sama o sobě. Pokud je však zkombinujeme, získáme vskutku překvapivý výsledek. Nejlepší na těchto surovinách je, že jsou extrémně levné a snadno dostupné.

Citrony mají doslova všude a chia semínka dnes už také seženete téměř v každých potravinách.

Co budeme potřebovat

1 polévková lžíce chia semínek
1 citrón
2 dcl čisté vody
Příprava

1) Na začátek je potřeba rozdrtit chia semínka. Můžete na to použít mlýnek na mák nebo mlýnek na pepř.

2) Pomleté ​​chia semínka pak na 1 hodinu namočte do vody. Kvůli vysokému obsahu vlákniny se z nich vytvoří jakoby gel.

3) Přelijte vodu s chia semínky do mixéru a přidejte k tomu oloupaný a na kousky nakrájený citron.

4) Vše dobře rozmixujte.

5) A to je vše – váš léčivý nápoj na hubnutí je hotový!

užívání

Uvedený nápoj konzumujte 1 krát denně. Nejlepší místo snídaně.

Chia semínka jsou poměrně energeticky vydatná, proto by vám měly dodat dostatek energie na celé dopoledne.

Konzumujte ho pravidelně (nemá časové omezení) nebo dokud nezískáte kýžené váhy.

Při dosažení optimální váhy ho můžete užívat i nadále, měl by vám pomoci dosaženou hmotnost i nadále udržet.

Jak tento nápoj funguje
Citron obsahuje množství vitamínů B, C a P a také minerály draslík, fosfor, hořčík, vápník a železo.

Výborně pročišťuje tělo a má jen 29 kalorií na 100 ml šťávy.

Chia semínka obsahují také velké množství vitamínů a minerálů. Navíc jsou bohatá na vlákninu, silné antioxidanty a omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Dodávají tělu pocit nasycení a zároveň stimulují metabolismus. Kromě toho stabilizují krevní cukr a potlačují chuť na sladké.

reagovat oblinka 23.10.2018 17:47  16%    +  -

semínko:

reagovat lebahu 24.9.2018 23:50  5%    +  -

semínko: Já jsem jak dvě vlaštovky dohromady. Celej víkend jsem se cpala pizzou, zmrzlinou, různým italským pečivem ze kterýho kapal oliváč a tak. Nemám odvahu vlízt na váhu. Přitom jsem vlastně nepotkala jedinou tlustou Italku. Sakra jak to ty baby dělají? Být tam půl roku, tak mi musej vybourat širší dveře.

reagovat semínko 22.9.2018 19:39  66%    +  -

...také jsem taková vlašťovka....

reagovat Cher 20.9.2018 12:22  8%    +  -

semínko:

reagovat yvonne 20.9.2018 7:51  5%    +  -

semínko:

reagovat semínko 17.9.2018 20:12  67%    +  -

reagovat kolmery-cz 11.6.2018 18:59  57%    +  -

lebahu:

reagovat oblinka 11.6.2018 9:56  17%    +  -

lebahu tak teda to ti gratuluji
a ten "výlet" jste vymyslely super
dej foto

reagovat lebahu 11.6.2018 9:23  5%    +  -

Hlásím další kilo dole. Ve cvičení nás "krotitelka" měřila a od března v pase -8 cm.

reagovat kolmery-cz 2.6.2018 23:32  100%    +  -

lebahu:

reagovat lebahu 2.6.2018 17:01  5%    +  -

Heč heč, další půlkilo. Už jsem pod 80 kg Jako 79,9 ale už to není 80

A protože dcera vymyslela neskutečnou kravinu, jako že si vezmem plavky a ručník, v 5 ráno sednem do letadla, v 7 vystoupíme na Mallorce, vykoupáme se, dáme si kafe a zmrzlinu a v 9 večer nám to letí zpět
(jsou teď letenky v akci za 900,- tam i zpět, za to nedojedu ani na Mácháč ) Tak hodlám býti nejkrásnější na celém Baleárském souostroví

reagovat kolmery-cz 21.5.2018 21:09  21%    +  -

lebahu: bych Ti přála, aby jsi s tím už měla klídek a pohodu--začínám podezřívat svoji štítnou žlázu, že mi taky občas zazlobí.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Hubneme s Editou Sipeky
Diskusi založil(a): Zdena65
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si