Dispoziční prognostika

Máte někdo zkušenosti s dispoziční prognostikou - DIP? Kamarádka se s nimi nějak zapletla a začínám z ní mít dojem, že se zbláznila. Bez odsouhlasení svého prognostika neudělá jedinné rozhodnutí. Přitom se jí vede čím dál hůř. Mám o ni obavy.
31.12.2009

Diskusi založil(a) 31.12.2009 diagram

reagovat Zvěstník 18.8.2017 13:40  5%    +  -

Veškeré účinky dispoziční prognostiky jsou jen v placebu. Kdyby jim to fungovalo jinak, dokázali by podat důkazy o funkčnosti. Když přijdete na klientelu měří nějaké vaše hodnoty stav a uřknutí a kletby a to všechno jen železnou virguli. Přičemž nedokáži tou samou virguli změřit ani jméno, příjmeni a datum narození vaší osoby. Nebo někoho koho jste přinesl na fotce. Vše jisti občanský průkaz. Pokud jim nedáte své iniciály, tak je sami nezměří. Přičemž používají také nocebo, pokud se jim znelíbíte, jsou schopni váz zabíjet, podle brožurek na shazování elektriky, které vynalezl zakladatel Sohr. Vždy se ale jedná o placebo a nocebo, tedy jen psychickou manipulaci. Protože pokud máte syfilis, nebo HIV nejsou schopni vám nijak pomoci, ale jen vás zneužívat jako svého peněžního příjmu. Vše co svedou je zdárně psychicky manipulovat s lidmi. Na svých stránkách píší, že mění genetické dispozice, což není dobře ani možné. Znamenalo by to že by nahradili psychickými prostředky sekvenci genu jiným genem, Což psychickými prostředky nejde. Kdyby to dokázali uměli by vás upravit tak, že by jste se zbavili viru HIV a byli zdraví. Což nedokáže ani dnešní věda, přičemž oni to dokáží psychickými prostředky, které jsou jen manipulací. Jsou to paraziti, kteří žijí na úkor druhých lidí, kteří jím odevzdávají peníze v naivní představě, že vyřeší jejich všechny problémy. Což není pravda. Ne jednomu klientovi bylo vyhrožováno, kvůli tomu, že se ohradil vůči jejich praktikám. Sám Sohr parazitoval na svých žácích, které okrádal o nápady a vydával je za své a potom je sám jako autor podepisoval naivním žákům. Přitom je ukradl. Přičemž existuje fakt, že jednu paní bolely záda a medicína si s tím nevěděla rady, protože z rengenu a jiných vyšetření, nebyly viditelné žádné změny, jako důvod, který by je opodstatňoval. Po úpravě na klientele problémy přestaly. Což lze vysvětlit tím, že nedošlo ke změně těla, protože tento problém nebyl fyzický, ale psychický a vyřešil se psychickou manipulaci. Dá se říci že paní měla histerickou reakci, která se projevovala bolesti zad. Přičemž je třeba pochopit toto. Druhá paní měla narušené vztahy v rodině a manžel ji soustavně bije. Po klientele se nic nespravilo, manžel je na ni agresivní pořád. Kdežto ona všem vykládá, že ji dipák moc pomohl a že žije dobrý život, přestože ji mlátí jako žito. Součásti psycické manipulace vzniká vedlejší efekt, kdy se klient není schopen reálně podívat ne svůj život zpětně a působí jako zmanipulovaný. A to proto, že psychicky zmanipulovaný byl. Proto také lítá mezi svými známými a hlásá prospěšnost působení klientely dipu, přestože mnohdy to tak není. Důkazem je to, že jim to virguli neměří a co potom podle měření upravují, když doopravdy nejsou schopni problém měřit. Jedná paní napsala, že nemohla otěhotnět, ale díky Matuškovi otěhotněla. Ten změřil, že její babičku znásilnil během války německý voják a zakódovalo se do rodu, že dítě je mít špatné. Což tvrdil on. Je krásné mít dítě, to nepopírám. Ale v celé její rodině se bude hlásat, že byla jejich babička znásilněna a tím ona sama způsobila kletbu na rodině. Přičemž je typické, že za vše může kletba a nikdy nic jiného. Onemocněla dcera, byla to kletba. A kdo šíří kletby, no přece lidé. Takže vaší ceru chtěl zabít devianský soused, protože se na ni zle podíval, protože mu míčem rozbila sklo na skleníku. proto také onemocněla chřipkou, a je třeba kletbu odstranit za 1 000Kč a ještě k tomu upravit vztahy se sousedem za dalších dejme tomu 1600Kč. Přičemž existují kletby na předcích, které nás ovlivňují i dnes. Proto musí klient prolézt matriky a zjistit do 50 kolena všechna jména, příjmení a data narození, aby mohli být upravení. Proč když jim to mimosmyslově virguli měří si nezjistí ty předky sami, mají prý přístup k centrální evidenci, která se jmenuje alef. Je evidentní, že se jedná o podvod, žádné genetické a jiné dispozice nemění. Jedná se jen o manipulaci s vedlejšími účinky v podobě ztráty schopnosti vnímat své problémy reálně. Což může být důvodem zázračného uzdravení, které se ale nekonalo. Protože byla oběť zmanipulovaná. Ti kteří to prohlédnou, bývají zastrašování, po případě je běžné, že je jim vyhrožováno. Tím se psychický stav dostává do měřítek, které jsou důsledkem naivity a víry v léčitele dipu. Nakonec existují i případy, kdy byla klientela vynucována, aby měl dipák práci. Jestli nevěříte vězte, že se nejedná o výmysly, běžte na návštěvu as nechte si třeba změřit jméno, příjmení a datum narození svého pradědečka. Mají na to alef centrální evidenci, prý se stači napojit.

reagovat Roman 17.1.2015 19:50  1%    +  -

Toranaga: ako som sa tu dočítal, tak podaktorý by ste potrebovali ten svoj mozog preprogramovat uplne od základu

reagovat diagram 26.9.2012 12:19  5%    +  -

andrea: Taky jsem čekala, jestli se Toranga ještě ozve a nějak víc objasní co napsala. Myslím by to bylo užitečné pro ostatní. Jinak - kamarádka to konečně s prognostikou vzdala. Pochopila, že ji jen oblbují. Teď se těžce staví na nohy, ale jde to. Občas se sice ještě bojí, protože ji strašili, že bez nich se bude mít špatně, nic jí nepůjde, nesežene práci, dostane rakovinu. Ale pomáháme jí to překonat, tak snad se zadaří.

reagovat andrea 19.9.2012 19:33  1%    +  -

Toranaga:
dobrý deň, chodíte sem ešte Toranga?

reagovat pavlína 21.2.2011 21:58  1%    +  -

Čtu tyto články a jsem zděšena. Dnes mi známá, která je nadšená z Noetisu, doporučila sezení u p.Martincové ve Zl. ale po pátrání, co je tato skupina zač, je to masakr. P

reagovat diagram 7.10.2010 11:02  5%    +  -

maja: Tak to jsi asi měla štěstí. Kamarádka ne, ten "její" prognostik jí tvrdí, že musí vše dělat jak jí řekne on. Nenechá jí svobodnou vůli, nemůže sama o ničem rozhodnout - hned je podle něj vše špatně. Tím se stala závislou, nesamostatnou, ztratila osobnost, nemá vlastní názor už prakticky na nic, jen papouškuje ty jeho.

reagovat maja 5.10.2010 14:16  1%    +  -

ja mam inu skusenost. nikto z prognostiky nenuti aby tam clovek chodil. nikto vam nebude volat ked nedojdete pol roka na klientelu alebo do skoly. je to kazdeho osobna vec. a to ci uz niekto prepadne poradnestvu v zmysle ze neurobi sam ani krok tak ocividne nepochopil o co v prognostike ide. oni vam nezariadia cely zivot. ved na to ma kazdy svoju vlastnu volu aby si tie cesty vybral. mne osobne to pomohlo zdravotne a v inych strankach. a ked som bola castejsie na klientele tak ma prognosticka varovala ze neni dobre chodit tak casto kedze clovek v zivote musi aj v sebe nieco pochopit a pripadne zmenit sam. v obchode vam tiez nikto nic zadarmo neda, a cigarety a alkohol si tiez nekupite zadarmo. takze vsetko nieco stoji.

reagovat diagram 2.9.2010 23:38  5%    +  -

vila:
No to je taky výborný. Čím dál hůř...

reagovat vila 27.8.2010 23:10  1%    +  -

Taky znám jednu takovou co vymývá mozky, já jsem přišla o zaměstnání a ona dnes vlastní celou firmu ve které jsem pracovala,šéfovi totálně vymyla mozek a on úplně zblbl.

reagovat diagram 6.7.2010 23:33  5%    +  -

Toranaga: To mě teady zajímá, kam si můžu napsat o info? Díky.

reagovat Toranaga 5.7.2010 12:19  1%    +  -

diagram:
Musím na základe určitých informacíí potvrdit,
že spol. Noetis je nebezpečný nástroj na manipulaci lidí
za odmenu formou peněz, sexu a důverných informacií.

Bohužel Vím o případech,
kde důsledky dlouhodobé manipulace vedly k rozpadu manželství.
Jedná se o případy z měst Třebíč a Zlín.

RE:!Zneužívají to k "balení" klientek.!

Fotografie a zvukový nahrávky z různych
"setkání" jsou k dispozici v nemenovaný
"detektivní agentuře". (nevěra, psychické vydírání,...)

Zbabělost je, když víme, co máme dělat, a neděláme to..

Více info a pomoc poskytnu na požádání.

..takže přátelé vzhůru do boje =)

reagovat Petr Pan 11.4.2010 16:56  1%    +  -

Ahoj lidičky. Bohužel jak píšu na Doktorce - chyba není v systému, ale v lidech. Dispoziční prognostika opravdu umí zásadně člověku pomoci. Může se nastartovat hotový zázrak. Pokud ale je spolupráce s klientem a on chce především pracovat na sobě. Z Noetisu odešlo mnoho vynikajících lidí kvůli vedení. Mimo Noetis se oborem zabývá i pár DPN, kteří nikdy v Noetisu nepůsobili, přestou umí stejný obor a mnohokrát lépe, protože nejsou vázáni jejich pravidly a tvoří nové postupy - mnoho z nich to dělá zadarmo. To je faktor, který udává to, zda chcete pomoci nebo chcete vydělat. Množí se stížnosti na DPN z Noetisu, kteří nemají žádné morální zábrany a jdou jen po penězích a to je velmi špané. Proto vznikla skupina DPN mimo Noetis a pomáháme lidem. Může k nám každý DPN, který je mimo Noetis. Připravujeme své stránky s poradnou zdarma. Kdo máte zájem o komunikaci nebo se přidat k DPN - pište mi na e-mail: PetrPan2010@seznam.cz

Petr Pan, bojovník za sny lidí.

reagovat diagram 9.4.2010 2:12  5%    +  -

Šklíba:
Ale, zatím je to pořád stejné. Doporučila jsem jí přečíst diskuzi na Doktorce, ale zatím bez úspěchu. Dopátrala jsem se, že někteří prognostici umí lidi ovlivnit. Zneužívají to k "balení" klientek.

reagovat Šklíba 2.4.2010 12:01  100%    +  -

diagram: Trochu utekl čas, takže se zeptám, co je nového. Už trochu prozřela nebo to je ztracené?

reagovat diagram 8.2.2010 11:13  5%    +  -

Šklíba:
Taky jsem z toho neměla dobrý pocit. Ale co jsem se tak poptávala, oni si závidí i mezi sebou. Cílem je asi oškubaný člověk, ale v jejich prospěch. Jak jsem tam viděla 1000,-Kč za hodinu za nějaké kecy, které ještě ublíží - to je tedy kšeft. Nevím, co ještě se musí kamarádce stát, aby se probrala z bludu.

reagovat Šklíba 7.2.2010 13:12  100%    +  -

diagram: Tak jsem si tu diskuzi trochu prošla, ne úplně celou, na to fakt nemám sílu. Řeší se tam i vztahy bývalých členů Noetisu se současnými, jdou proti sobě, no však jsi to četla sama. Je to jak rozhovory z blázince. Každopádně jsou schopní zblbnout člověka a tahat z něj peníze. Možná je cílem udělat z člověka šťastlivce, co ho hmotné statky a peníze ani nezajímají. Sama jsi to tam četla, rozbité vztahy, krachující firmy.... No nevím, jak dostaneš kamarádku ze silného vlivu takového manipulátora.

reagovat diagram 7.2.2010 12:51  5%    +  -

Šklíba:
Zatím se vůbec neda´ří, přitom to s ní jde čím dál víc z kopce.
Tady jsem našla diskuzi, která mě ale vůbec nepotěšila:
http://diskuse.doktorka.cz/dispozicni-prognostika/archiv/500/

reagovat Šklíba 4.2.2010 22:46  100%    +  -

Tak co, je nějaká změna, nebo je kámoška pořád jako tvrdý brouk?

reagovat diagram 14.1.2010 10:03  5%    +  -

Šklíba:
Zatím nic moc, musím na ni pomaličku. Jak jsem se tak různě informovala, oni to mají dobře zmáknuté - umí lidi vyslechnout, některým stačí vykecat se z problémů, uleví se jim a už mají pocit, že jim prognostik pomohl. Pak nějakou tu radu navíc, kterou dokáže dát každý empaticky založený člověk, který se vcítí do problémů jiného, a je to.Žádné čáry a kouzla. Kdo oponuje, tomu přidají trochu asertivity, aby bylo jasné, KDO tady věcem rozumí a koho mají poslouchat, jestli nechtějí dopadnout špatně.

reagovat Šklíba 14.1.2010 0:21  100%    +  -

diagram: Dej vědět, jestli to s ní pohnulo, ale bude to těžké.

reagovat diagram 12.1.2010 11:26  5%    +  -

Šklíba:
Díky za radu, zkusím všechno, snad ji přesvědčím. Má tak vymytý mozek, že bez souhlasu prognostika a jeho virgule nejde málem sama ani nakoupit. Přišla i o práci - tak "dobře" jí radil.

reagovat Šklíba 12.1.2010 9:44  100%    +  -

diagram: Pomáhat jí budeš těžko. Zkus jí ukázat články na internetu, vysvětli jí, že to je jen obírání klientů o prachy a kdyby si je dala stranou, bylo by to lepší. Jestli má problémy, byl by lepší psycholog v rámci zdravotnictví, existují poradny, kde to je na doporučení obvoďáka zadarmo.

reagovat diagram 12.1.2010 9:39  5%    +  -

No to je tedy radost. Jak z toho ven? Chtěla bych ji pomoci, ale je jak slepá a hluchá. Penězi zrovna neoplývá, spíš naopak, a tak se upnula k prognostikovi a věří, že jí pomůže.

reagovat Šklíba 11.1.2010 22:05  100%    +  -

diagram: To je ono, proto jsem psala, že se jí bude dařit blbě hlavně finančně. Oni jí budou vysvětlovat, že potřebuje další a další sezení a ona bude platit a platit a platit.

reagovat diagram 11.1.2010 20:35  5%    +  -

Ano, ještě jsem zjistila, že jsou vedeni (Noetis) jako sekta. www.sekty.cz. No to je radost! Nevím, jak ji pomoci, je jak poblouzněná. Přitom to není levná záležitost - jedno sezení, ona říká klientela, ji stojí 700,-Kč. Pochopitelně, že jedna klientela nestačí.

reagovat helza 4.1.2010 9:59  34%    +  -

přesně. A pokud znám lidi, kteří se s nimi zapletli, tak ty už jen tak nepustí.

reagovat Šklíba 3.1.2010 22:43  100%    +  -

helza: Ano, taky mi to přijde jako domácí české scientologické podnikání.

reagovat helza 3.1.2010 16:21  33%    +  -

Já taktéž hledala na internetu a našla i tento článek. Myslím, že vypovídá o co jde celkem přesně. Mně tato organisace připomíná scientologickoucírkev, tedy sektu, skrývající se pod mnoha jmény a tvářící se velice různěa lákající lidi různými fintami, klidně by se mohli skrývat i za oním DIP.

reagovat Šklíba 3.1.2010 0:19  100%    +  -

Nikdy jsem o tom neslyšela, takže jsem pohledala po internetu a na základě toho, co jsem našla, bych řekla, že se jí bude dařit čím dál hůř a to hlavně finančně.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dispoziční prognostika
Diskusi založil(a): diagram
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si