Pobyty pro rodiny s dětmi

Máte malé děti a chcete si užít pohodovou dovolenou, kde bude vytvořený program pro vaše děti, kde část dne budete moci strávit dohoromady jako rodina a část dne sami.
Potom vítejte a pište vaše zkušenosti.
1.1.2010

Diskusi založil(a) 1.1.2010 VlastaN

 
 

reagovat Rau 9.8.2010 15:11  8%    +  -

Ahoj, přesně takové pobyty, jak se píše v záhlaví jsou TADY
Spousta parádních her, cvičeníčka i tvoření, odpočinek a pokec s ostatními.

reagovat Atapama 19.7.2010 13:04  47%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat VlastaN 11.1.2010 19:40  8%    +  -

V sobotu 16. 1. jedeme na hory a máme v penzionu ještě volno. Penzion Samohel - Rokytnice nad Jizerou. Tak pokud si chcete užít hory, můžete se přidat. Pobyt je určen pro rodiny s dětmi. Pro děti je pripraven program, hry, soutěže, lyžařská školička. V penzionu je bazén, dobře tam vaří, manželka majitele masíruje a cvičí aqua-aerobic. Je možné jet na celý týden, nebo třeba jen na víkend. Podrobnosti na www.pobytsdetmi.cz

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pobyty pro rodiny s dětmi
Diskusi založil(a): VlastaN
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?