Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím.

Říkáme si pokojní bojovníci světla a uctíváme a řídíme se především těmito pravidly. Příkladem a vzorem nám je kniha, kterou napsal Paulo Coelho - Rukovět pokojného bojovníka světla.

PÁTÁ DOHODA - BUĎTE SKEPTIČTÍ, ALE NASLOUCHEJTE.

„Až dozraji k poznání, že se ještě mnohému musím naučit, stane se ze mne jednoho dne skutečný mistr, aniž bych sám věděl, že jsem se jím stal".
Gerd Hahnemann

8.1.2010

Diskusi založil(a) 8.1.2010 Magierin

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím.
Diskusi založil(a): Magierin
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Dekor: Fialky všude, kam se podíváš. Prohlédněte si galerii Královna Alžběta II. slaví 91. narozeniny: Nemá ani základní vzdělání Tvaroh v hlavní roli: Sladké recepty, kterým neodoláte Tři tipy na zaručený jarní detox Tuky, nebo zadržená voda v těle? Víme, jak to poznat Vyrobte si netoxické jedlé barvy: Jsou levné a vhodné i pro děti 6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele Vypěstujte si kávovník: Potřebuje jen světlo a teplo