Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím.

Říkáme si pokojní bojovníci světla a uctíváme a řídíme se především těmito pravidly. Příkladem a vzorem nám je kniha, kterou napsal Paulo Coelho - Rukovět pokojného bojovníka světla.

PÁTÁ DOHODA - BUĎTE SKEPTIČTÍ, ALE NASLOUCHEJTE.

„Až dozraji k poznání, že se ještě mnohému musím naučit, stane se ze mne jednoho dne skutečný mistr, aniž bych sám věděl, že jsem se jím stal".
Gerd Hahnemann

8.1.2010

Diskusi založil(a) 8.1.2010 Magierin

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím.
Diskusi založil(a): Magierin
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
ŠTĚPÁNKA (44): Sestra mi přebírala kluky, teď si brousí život na manžela Domácí bělení zubů: Tipy, které fungují, a co vám zničí chrup Třou se vám stehna o sebe? Zabraňte vzniku rudých odřenin Je meloun ovoce, nebo zelenina? Plus jak vybrat fakt zralý meloun Nebaví se s vámi? Víme, co vězí za jeho mlčením Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd? Triky našich babiček: Jak snadno a rychle vyčistit připálené hrnce a pekáče Kypřicí prášek versus jedlá soda: Co je lepší na pečení? Jedete na dovolenou? Oblečte se vhodně a módně podle destinace! Touha víc než rozum: Které hvězdy se nebojí sexu na veřejnosti?