Jídelníček Ing. Petra Havlíčka

Najde se tu někdo,kdo se při hubnutí řídí radami Ing.Petra Havlíčka?
Ať jde již o na internetu kolující 60 denní jídelníček,který je obecný a nebo o stravovací plán "ušitý" přímo na míru.

Já jsem teprve na začátku, mám stravovací plán přímo na míru a doufám,že to zabere..

Je tu ještě někdo,s kým můžeme navzájem probírat své úspěchy i neúspěchy,poradit si,předat recepty a podpořit se,když přijde krize? :-)
14.1.2010

Diskusi založil(a) 14.1.2010 oplupetra

univerzální jídelníček Ing.Petra Havlíčka

dovoluji si uvést odkaz na MMB http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540 a na konci toho jídelníčku je napsáno toto: Upozornění: nejedná se o individuální stravovací režim, ale o paušálně upravenou stravu, vycházející z průměrných dat a všeobecných doporučení, ale nerespektující věk, tělesnou kompozici, denní režim, sportovní aktivity a předchozí stravování konkrétní osoby. Tento stravovací režim slouží jako model pro další, individuální úpravu !! • Osoby, které za sebou mají řadu nízkoenergetických dietních programů (pod 1200-1000 kcal, tj. pod 5000-4000 kJ) by měly zmenšit velikost všech porcí o cca 10-20%. • Naopak osoby, navyklé na vyšší energetický příjem (nad 1900-2000 kcal, tj. nad 7900-8400 kJ), by měli velikost všech porcí navýšit o cca 10-20%. V průběhu redukčního programu je třeba sledovat poměr aktivní hmoty a tělesného tuku. Pokud dochází k výraznému úbytku aktivní hmoty (svalové tkáně), je třeba zvýšit příjem energie, především ve formě komplexních sacharidů !! Jinak hrozí vznik jo-jo efektu !! Pozor vzorové jídelníčky obsahují ořechy, mléčné výrobky a lepek !! Vzorové jídelníčky nelze považovat za součást ozdravného programu při různých typech onemocnění. Součástí redukčního programu MUSÍ být i pohybová aktivita, přiměřená věku, hmotnosti a zdravotnímu stavu !!

oplupetra 27.1.2010 16:37

reagovat rajmilid 3.12.2016 9:07  44%    +  -

adriana: http://docplayer.cz/425963-60-dni-jsme-to-co-jime-ing-petr-havlicek-jidelnicek.html

reagovat Verča 27.11.2016 10:29  1%    +  -

Evik001:
Dobrý den, kolik, prosím, měříte? a jak pokračujete? :) Děkuji V.

reagovat adriana 14.11.2016 13:57  1%    +  -

Evik001: ahoj.adriana.a kde jste ten jidelnicek vzala.?dik

reagovat Evik001 6.10.2016 11:16  5%    +  -

Hlasim 2 kg ubytek po tydnu a pokracuji dale... je to super a vubec nemam vlci hlad, startovni vaha 71, obcas jidla prohazuji podle toho na co mam chut a co mam doma a vikednu jsme byli v restauraci, takze kureci prirodni platek a brambor to jisti, myslim, ze je to hodne o tom si uvedomit, co clovek a jak kdy ji...:)))a o pohybu...

reagovat Světlana 29.7.2016 15:11  1%    +  -

Dobrý den mohla bych vás poprosit o zaslání jídelníčku na meil.Svetlius@seznam.cz děkuji

reagovat Lucie 22.6.2016 12:10  1%    +  -

ahoj můžu poprosit o zaslání jídelníčku od Petra Havlíčka na pampeluska24@seznam.cz.....předem moc děkuji

reagovat kapa 25.12.2014 15:19  100%    +  -

ten jídelníček je dobrý, ale co když jsem vzhůru 24 hodin?

reagovat Jana 5.12.2014 12:33  1%    +  -

Magdalena: Ahoj holky. Ted jsem se koukla ještě jednou na ten Google a opravdu tam ten jídelníček je celý na 59 dní v PDF a ještě jsou na konci nějaké rady od pana Havlíčka. Mrkněte se na to a tiskněte. Jana.

reagovat Jana 5.12.2014 12:25  1%    +  -

mirobala: Jistě, hmotnost masa je vždy v syrovém stavu i přílohy. Já ho držela před dvěma lety a zhubla jsem skoro 20kg, ale jela jsem 2x60 dní. Jana.

reagovat Jana 5.12.2014 12:22  1%    +  -

Ikona: Dobrý den. Zadala jsem si na googlu Havlíček Petr jídelníček na 60 dní a vyběhlo spousta odkazů a první dva byli jídelníček na 60 dní v PDF. Jana.

reagovat Petea 10.11.2014 11:38  1%    +  -

Ja sem si to stáhla. ..a je tam toho strasne moooooc naa kazdy den..mam problém s obezitou. ..ale je to tim ze strasne malo jim..nejim maso ani pecivo..jen zeleninive vyvary a ovoce....no asi to nebude pro me...jinak zacla sm cvičit a nsm dole 30 kg...chce se to fakt hybat tak se toho nebojte jen dieta nestaci...doporucuju schody..ted vybehnu do 4 patra z nákupem a v pohodě. ..jinak na klouby taky zaprah tak doporučuji hlavne tanec muzete doma hodinku a uvidite jsk pujdetr dolů. ..ted uz blbnu i pred manzelem nasadim sluchátka a jedu...to sem sle odbocila...vsem preji krasne hubnutí. ...

reagovat Ikona 23.10.2014 12:12  5%    +  -

<
b>Rady:
Dobrý den, přečetla jsem si Váš příspěvek k 60-ti denní dietě Petra Havlíčka. Chci Vás poprosit, pokud je to možné, o zaslání jeho jídelníčku na níže uvedený email.
Potřebovala bych ho ze zdravotních důvodů a nemůžu ho nikde najít.
alenaluchova@seznam.cz
Děkuji.

reagovat Alena Luchová 23.10.2014 10:07  1%    +  -

Ahoj, mohla bych požádat o zaslání jídelníčku na email alenaluchova@seznam.cz Potřebuji ho získat ze zdravotních důvodů. Na netu ho nemůžu najít. Děkuji.

reagovat Rady 10.9.2014 10:02  31%    +  -

Začala jsem 60-ti denní dietu podle Havlíčka začátkem června. Je začátek října.... Při mé výšce 165 cm, začala jsem na 74,1 kg, a dnes 67,7 kg. Jde to, pomalu ale jo. Ze začátku jsem to držela fakt poctivě, co bylo psané... Nicméně, po měsíci jsem si vybrala chutná jídla, vyhodila šmakoun, co mi nechutnal, stejně tak tofu, a udělala jsem si svůj jídelníček z toho, co tam měl, a jo, jde to pořád dolů :)
Takže jo, na mě to funguje a jsem zato ráda.

reagovat Jitka 26.8.2014 20:19  1%    +  -

LiLy:

reagovat jaguda 6.8.2014 21:06  100%    +  -

pordiosera: tak přeju hodně úspěchů Havlíček funguje, jen je potřeba vydržet

reagovat pordiosera 10.6.2013 8:28  5%    +  -

Zdravím dámy! :)
Chci se zeptat majak.maja jak se Ti daří v dietě? Já dnes začala držet Havlíčka. 174 cm /86 kg.
Přeji krásný den
Pordi

reagovat majak.maja 27.5.2013 22:01  5%    +  -

juditte: Ahoj, jéééé, to jsem ráda, že tu někdo je :-) no pět týdnů, to je super a 5 kilo je taktéž parádních, ty by mi asi taky stačily A už jsi někdy dřív zkoušela tento jídelníček? A provozuješ při tom stravování i nějaký sport? já jsem se ještě ke cvičení nedokopala

reagovat juditte 26.5.2013 10:37  1%    +  -

majak.maja: čauky, řídím se tímto stravovacím plánem 5.týden a je dole 5kg.
Pokračuji dál. Ale nedodržuji striktně den za dnem, ale co mi chutná, takový den si vyberu.

reagovat majak.maja 23.5.2013 18:42  5%    +  -

Ahoj holky, dnes jsem zahájila stravování podle jídelníčku na 60 dní ing. Havlíčka... ale koukám, že tady je to nějaké spící, Havlíček už nefrčí nebo jak? ... já sem zatím nadšená, jednoduchá a rychlá příprava, super... jen jsem doufala, že si budu mít s kým vyměňovat zkušenosti a postřehy...

reagovat pragma 3.2.2013 16:24  1%    +  -

Prodám jídla pro proteinovou dietu Medidiet, Dietalegre, Cambridge diet.

kontakt: pragma69@seznam.cz

reagovat MariankaM 1.2.2013 10:54  5%    +  -

Ahoj všechny

reagovat mirobala 31.10.2012 7:07  1%    +  -

Zdravím,
prosím o info, zda hmotnosti masa uvedené vjídelníčku jsou v syrovém stavu?
Děkuji a přeji hodně úspěchů.
mirobala@seznam.cz

reagovat baalu 25.8.2012 22:06  1%    +  -

Ahoj pošlete mi také prosím tu dietku na :baalu@seznam.cz děkuju

reagovat pet 25.8.2012 21:32  1%    +  -

jestli nekdo jeste chcete jidelnicek P.H. tak napiste na absolutelyclear@seznam.cz, rada zaslu

reagovat oteklanitka 10.8.2012 10:44  5%    +  -

jaguda: Je tam na tom odkazu díky,staženo.

reagovat jaguda 8.8.2012 14:48  100%    +  -

Holky, já vás nechápu.... když kouknete o pár příspěvků níž, tak tam máte od Lily z 24.7. ve 20.13 link, kde se dá jídelníček stáhnout z Ulozto.cz, tak proč si ho tam nestáhnete a čekáte, kdo se nad vámi slituje a pošle vám ho mailem?

reagovat Magdalena 8.8.2012 12:17  1%    +  -

PROSÍÍÍÍÍM o zaslani diety P.Havlicka muj emal je dablice33Projekt rodinného domu Lenka 1.02 seznam.cz DEKUJI VAM SLECNY :)

reagovat Magdalena 8.8.2012 12:13  1%    +  -

Ahoj prosim posles mi take ten jidelnicek na emal dablice33vseznam.cz dekuji Zuzicekkk:

reagovat Pavla Borovičková 3.8.2012 17:05  1%    +  -

Ahoj mohl by mi prosím poslat na email dietu na 60 dní p.Havlíčka předem mos děkuji pavlaborovickova@sezna.cz

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jídelníček Ing. Petra Havlíčka
Diskusi založil(a): oplupetra
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle