Práce ve Wellness centru

Ahoj ve středu jdu na pohovor, jedná se o Centrum regenerace.
Byly jste na podobném pohovoru nebo pracujete ve Wellness studiu? Prosím napište mi co se očekává ode mě jako od zájemce a na co se mě budou ptát. Nechci tam jít s prázdnou hlavou.
23.1.2010

Diskusi založil(a) 23.1.2010 miszkas

reagovat Danka005 24.9.2015 21:20  5%    +  -

Já dřív chodila do sauny docela často, pak jsem měla syna, tak to ustalo ale ted už, mu je 12 a říkali jsme si, že bychom ho mohli vzít do sanuny sebou, máte někdo zkušenost se saunováním dětí? A jak jste to řešili? Pronajmuli jste si nějaké privátní wellness pro sebe, aby díte nebylo mezi ostatními nahými lidmi nebo jak jte to dělali?

reagovat JancaMudra 21.7.2015 12:30  5%    +  -

Lucie: Cože vy jste fakt někomu zaplatila peníze za to, že vás pozve na výběrové řízení? To snad není pravdsa, když si moje babina koupila přes tv produkt vysavač co přede jako turbokočka, ještě jsem se zasmála, že už ta důvěřivost k věku asi patří, ale v tomhle případě? Přece není normální, že někomu dáte peníze aby vám dal práci, práci si snad hledáte aby jste peníze vydělala ne? No každopádně já jsem se vrátila z Luhačovic z hotelu Alexandria po úžasném zážitku začínám uvažovat, že si uděám maserský kurz a poohlédnu se po podobné práci. Nikomu za to že mě vezme do práce ale nebudu platit!!!

reagovat sara 13.11.2013 23:56  1%    +  -

smejko125: podobne aj mna pozvali na pohovor do firmy Hb marketing,ake mas sksenosti? Dakujem za odpoved.

reagovat PetrB 9.10.2013 2:39  5%    +  -

smejko125:

Na 99% to bude Herbalife. Můžeš se na to při pohovoru zeptat. Buď to potvrdí - pak to je HF. Nebo pokud se se budou kroutit a mlžit - pak je to taky HF.

Pokud po tobě budou chtít peníze za pohovor nebo za "rezervaci místa", je to neseriózní a je na čase jim udělat "pá, pá" - i kdyby to náhodou HF nebyl.

Každopádně, je to tvé rozhodnutí, zda se chceš stát "ambiciózním prodejcem" HF nebo ne.

reagovat smejko125 8.10.2013 13:50  1%    +  -

myslite si ze aj tetno onzerat je blbots? ja som na neho reagovala a volali ma na pohovar tak ci sa mi vobec oplati ist ?PRÁCA PRE AMBÍCIOZNYCH ľudí pre poskytovanie wellness poradenstva a služieb, obsluhu klientov, uzatváranie objednávok, zákaznícky servis. Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevenciu, dobrú kondíciu a spomaľovanie znakov starnutia. Ide o prácu priamo u nás v Centrách zdravého životného štýlu , buď na vedľajšiu, alebo na hlavnú činnosť. Možnosť kariérneho rastu na pozíciu supervízora pobočky!

reagovat Lucie 5.10.2012 15:12  1%    +  -

Ahoj,dnes jsem byla na pohovoru v LIberci ve wellnes.inzerat jsem nasla na tipservis.cz a ty same zkusenosti!!! poplatek cinil 39oo,- pana jsem pry velice zaujala,ale kdyz jsem mu rekla,ze nemam penize zadne u sebe,hnal mne do bankomatu aspon pro 5oo jako zalohu.a že prý me tedy bude muset zapsat jako náhradníka jen.

reagovat amory 2.9.2012 17:44  5%    +  -

ahojky, taky jsem se zucastnila vstupniho pohovoru, pak jsem sla na celodenni seminar a zjistila, ze se jedna o Herbalife. takze opet zklamani, dal hledam marne brigadu ci privydelek. Ted jsem zacala www.revolucni-prijem.cz/1AE98C , ale to je beh na dlouhou trat....

reagovat PetrB 22.12.2011 20:22  5%    +  -

Je tu někdo, kdo má špatné zkušenosti s Centrem regenerace?

Např:
- vymámená záloha na školení ze zájemců o práci
- polatky za "vstupní" pohovor
- zatajení podstaty podnikání (= prodej Herbalife
) před shrábnutím poplatku za školení
- vynucený odběr produktů Herbalife a jejich případné odkoupení zpět za nevýhodných podmínek atd...

Připojte se k postupu proti těmto podvodníkům!
Na zkušenostním webu o Centru regenerace je k dispozici kontaktní formulář kterým se můžete připojit k ostatním postiženým a postupovat společně proti podvodnému jednání.

reagovat Markéta 14.9.2011 21:36  1%    +  -

Kačule:
Dobrý den, stala se mi podobná situace jak sama popisujete. Dnes jsme byla na pohovoru v Centru regenarace, vybrali mě a já jim zaplatila zálohu 300 kč na registrační poplatek, který je ve výsledku 3.000 kč! Další schůzku mám až v pondělí a tam bych měla doplatit zbytek peněz. Proto bych Vás chtěla poprosit zda byste mi dala radu zda od toho couvnout (za zruseni objednavky je poplatek 300 kc coz je lepsi nez jim dat 3.000kc) nebo zda tato prace muze byt nejak vydelecne cinna? Prosim napiste mi svoje vlastni zkusenousti s touto firmou. Budu Vam moc vdecna!
S pozdravem Marketa M.

reagovat kačka 22.7.2011 23:37  1%    +  -

Ahoj, prisla mi nabidka, jedna se o praci poradce ve studiu zdraveho zivotniho stylu v Praze. Paní jsem si našla na facebooku. Jedná se o tzv. paní Tovišovou a píše ve svém onfu, že pracuje pro společnost Herbalife! Po přečtení vašich názorů se tedy ptám: mám vůbec jet do Prahy na ten pohovor???? Stojí mi to za to nebo to je opravdu taková habaďůra? Napiště, děkuji!

reagovat marst 2.6.2011 17:30  1%    +  -

Také jsem absolvovala pohovor v Centru regenerace a mám stejné zkušenosti. Již v průběhu jsme musela odejít, protože na takovou "práci" nemám žaludek.

reagovat Kačule 1.2.2011 22:04  5%    +  -

Ahoj, jakékoliv Centrum regenerace, které chce hrozně pomáhat lidem ve změně životního stylu, jídelníčku atd. je čistě a jenom HERBALIFE. Vymývači mozků. Ať to funguje nebo ne, jejich jednání je podvodné a výrobky hrozně předražené.
A já naivní, že jsem se přihlásila na jejich Přípravný podnikatelský kurz za 3300,- s vidinou toho, že u nich budu pracovat jako nezávislý výživový poradce (mám na to papíry) a budu moct využívat jejich prostory pro schůzky s klienty.
Jejich jednání je naprogramované, velmi profesionální, 2 schůzky o Herbalife nepadlo ani slovo, chytře to skrývají, no ale jak to začne, tak začne i mozkovymývání a výsledkem je to, že bez těch výrobků se nedá přežít.
Takže rychle pryč, ale ještě předtím z nich zkusím dostat alespoň část peněz zpět. I když tohle samotžejmě mají ošéfované a na podepsané Závazné přihlášce stojí, že opustímli kurz v jeho průběhu peníze za něj budou použity na jeho realizaci. Podvod. Chytře to schovávají, v jejich pobočce nemají ani jediný plakát herbalife, nic co by ho připomínalo, ani zmíňka o něm.
Takže lidi BACHA na Centra regenerace a když se Vám náhodou připletou do cesty, tak si hlavně nic nekupujte, žít zdravě se dá i bez toho anebo s jinými produkty.

reagovat Deinka 7.4.2010 21:22  1%    +  -

Ahoj všem!
Chci upozornit ty co by chtěli být Poradci pro výživu, či zákazníky Centra Regenerace v Praze (i v jiných městech ČR)! Nenechte se taky obelhat a nalákat!

Na internetu mají stále vyvešené inzeráty, že shání výživového poradce. Zní to moc hezky... Pro ty co by to chtěli dělat, protože je to zajímá, tak pozor!

Pro ty co chtějí obchodovat a jen vydělávat, tak prosím, máte brigádu!

Po pohovoru kdy vás příjmou a vy máte radost, vyberou poplatek 3300,- na licenci, kterou dostanete po zaškolení. Výsledkem je, že nedostanete licenci na Poradce výživy, ale slevu na odkup výrobků se slevou - to je váš výdělek!
Vaší náplní práce bude shánět kontakty (trvají na kontaktech i z vaší rodiny) a prodávat koktejly a prášky na hubnutí a detoxikaci!

Pro vás co chcete hubnout s nějakým poradcem v Centru Regenerace: pokud máte zájem hubnout s koktejly a prášky, které po původním slibu, že to bude stát jen kolik budete chtít vy, ale pak ve výsledku budete odcházet od vaší poradkyně s účtem na měsíc v řádech tisíců, kdy kurz trvá min. 6 měsíců, tak je to vaše věc.
Ale většina lidí, co do tohoto centra příjde, ani netuší, že nakonec neodejde s vyváženým jídelníčkem a radami, ale se slibem, že po koktejlech a pilulkách naordinovaných několikrát denně zhubne, detoxikuje se a bez jojo efektu!

Nevěděla jsem, kam jinam svoji špatnou zkušenost napsat, aby ostatní co nechtějí profitovat z takového obchodu a chtějí být skutečným poradcem či zdravě hubnout, se nenachytali!

reagovat miszkas 25.1.2010 22:24  5%    +  -

Sikina- díky za upozornění, paní jsem volala, tel. nezvedá, takže jak mi to zítra nezvedne zruším schůzku, sice tu firmu neznám, ale když mi nezvedá tel. je to podezřelé ani mi nezavolá zpět!

reagovat nomka 23.1.2010 21:35  8%    +  -

Ahoj, pokud se jedná o welness centrum v Bně, tak mi napiš, do vzkazů bych ti napsala o co se jedná, byla sem na tokovým pohovoru v září a sama jsem to místo odmítla, ikdyž mě z té velké skupiny zájemců vybrali, mně úplně stačil ten trapnej pohovor a podmínky!!!!

reagovat miszkas 23.1.2010 20:27  5%    +  -

Tak jsem se dívala na netu co to je a v jednom e-shopu se mi ani neukáží ceny, pokud se neregistruju, doufám, že to nebude taková blbost, teď ani neusnu!

reagovat miszkas 23.1.2010 20:24  5%    +  -

Sikina - to se dá, ale koupit v eshopu, no tak to mě teda rozhodně nenapadlo!

reagovat Sikina 23.1.2010 20:01  46%    +  -

Ahojky nechci ti kazit iluze, ale tak na 95% se bude jednat o Herbalife.
Takže propagace, prodej jejich produktů, starání se o zákazníky apod.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Práce ve Wellness centru
Diskusi založil(a): miszkas
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si