SAMSUNG- STAR

ahojky máte nějáké tento mobil? jste sním spokojené?
29.1.2010

Diskusi založil(a) 29.1.2010 Jodi

reagovat Atykve 5.8.2011 9:31  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Samsungstar 21.2.2011 1:01  5%    +  -

SKYPE NA SAMSUNG STAR Ahoj. Skype java, kde se sice nedá volat, ale psát ano najdete zde. http://handheld.softpedia.com/progDownload/Skype-Sony-Ericsson-Download-62903.html Odkaz je sice pro Sony Ericsson, ale mám tu poslední verzi kde je w595 mám vyzkoušenou na samsungu star, kde funguje bez problémů. Myslím, že by to mohlo fungovat na většinu telefonů co mají javu, jen budete muset vyzkoušet víc těch odkazů a najít ten, který vám bude fungovat ve vašem telefonu. Například mě fungují v mém w995 java verze pro w595 i pro w800.

reagovat Monca 19.2.2010 23:19  1%    +  -

Ahojte, ja som maximalne spokojna, len mam jeden problem: neviem pocas hovoru prepnut reproduktor na hlasny hovor (zosilneny rezim). Nechce sa mi verit, ze by tento mobil tuto funkciu nemal, ved ju mali uz vsetky stare tehly... Poradite?

reagovat Mishu 30.1.2010 15:53  1%    +  -

ahojky.. mam..a zatím spokojená.. i když sním občas válčím:D hlavně s tím displejem.. při psaní sms:D a výběru konktatku:D

reagovat mitternacht 30.1.2010 10:00  31%    +  -

Mám a spokojená jsem byla stejně i se svou starou Nokií. Tento mobil jsem si koupila jen proto, že mi byl nabídnut zvýhodněný telefon a já pokukovala po novějším. Žádný zázrak to není, alespoň ne pro člověka, který jen volá a píše SMS, případně využívá kalendář. Nelíbí se mi ale, že do tohoto mobilu neexistují témata, protože bílé pozadí mi někdy tahá oči. A taky se mi nelíbí poznámky a kalendář, protože sem jde vložit jen malý počet znaků, rozhodně ne třeba zadání nějakého úkolu. Na to musím použít sms a uložit si ji.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SAMSUNG- STAR
Diskusi založil(a): Jodi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si