Zdravá výživa,recepty,tipy na zdravé doplnky stravy.

Poradíte nějaké chutné zdravé recepty?Co doma vaříte.Nechci odkazy na stránky s recepty vím,že je jich na netu spousta.
16.2.2010

Diskusi založil(a) 16.2.2010 Veronika82,Kamilka,Matýse

reagovat mariana001 30.6.2015 12:18  5%    +  -

adeladka: no já jsem je tam nenašla… ale to je možné protože já jsem naprosto neschopná v hledání na internetu, ale už jsem zase místo toho zkusila ukuchtit nějaké vlastní recepty a bylo to moc dobré :D

reagovat adeladka 29.6.2015 12:43  5%    +  -

mariana001: no tak se koukni pořádně ;) určitě tam jsou. Já jsem z nich sama čerpala, takže na sto procent tam musí být :D

reagovat mariana001 27.6.2015 21:58  5%    +  -

adeladka: na těch stránkách jsou nějaké recepty? :O týjo tak to jsem si vůbec nevšimla… budu muset najít, i když jsem tam naposledy koukala tak jsem žádné recepty nenašla :/ tak já nevím nevím teda…

reagovat adeladka 26.6.2015 10:01  5%    +  -

mariana001: no tak já si většinou dělám podle své chuti, ale hodně využívám i recepty co jsou na těch stránkách kde se dá ovoce koupit, takže z tama beru docela inspiraci ;)

reagovat mariana001 17.6.2015 14:52  5%    +  -

adeladka: no a narazila jsi na internetu na nějaké dobré recepty? Já jsem se koukala a pár jsem našla a i vyzkoušela a byla to teda lahoda…

reagovat adeladka 28.5.2015 20:13  5%    +  -

mariana001: určitě… já sama moc nevím kolikrát co z toho ukuchtit a co ne… nerada bych pokazila lahodnou chuť ovoce… tak se taky snažím na netu hledat spoustu receptů…

reagovat mariana001 27.5.2015 12:51  5%    +  -

no to je jasné, že vyjmečně nebo jen když je prostě chuť… no pořád se snažím vymášlet lepší a lepší recepty, ale moc teda nápadů nemám… ale myslím že to přijde časem nebo jak bych to tak nazvala :D

reagovat mariana001 14.5.2015 12:13  5%    +  -

adeladka: no to jsem zvědavá, ale jestli jde o děti tak si myslím že to budou nějaké lahůdky se zmrzlinou :D nebo tak něco ;) to jsem zkoušela a bylo to velmi povedené…

reagovat adeladka 25.4.2015 13:47  5%    +  -

no tak to jsem ráda že chutnalo... no u nás celkově? To budu muset udělat doma anketu, protože já jsem z těch receptů co tam jsou udělala uplně všechno... tak vydrž já se zeptám všech tady doma a pak ti řeknu co mělo největší úspěch :D

reagovat adeladka 11.4.2015 23:35  5%    +  -

mariana001: no tak jak to dopadlo? Co jsi dobrého uvařila z ovoce? A chutnalo to? Nebo co ? jak to dopadlo? :D :D snad chutnalo dětem…

reagovat mariana001 6.4.2015 11:08  5%    +  -

mariana001: jé děkuji, koukala jsem se na to a vůbec to nevypadá špatně ;) recepty jsou tam dost super, takže to bude asi stát za to… no tak to vyzkouším a uvidím co na to řeknou mlsné jazýčky mých děti :D

reagovat mariana001 15.3.2015 13:42  5%    +  -

adeladka: no vidiš a já třeba v podstatě vůbec nevím co to je za ovoce a tak ;) jen to co mi říkala ta kámoška a ta mi toho teda moc neřekla... spíš jsem koukala na internetu a zní to docela zjímavě, tak jsem přemýšlela že jej asi koupím a zkusím nějak speciálně připravit ;)

reagovat adeladka 3.3.2015 8:37  5%    +  -

mariana001: no vidiš to, to mě nenapadlo ovoce Acai… a přitom jsem ho dětem taky kupovala a dávala ho. Teď taky žejo, ale už méně… to je doré řešení tohle ovoce :D

reagovat mariana001 22.2.2015 18:23  5%    +  -

adeladka: no nejlépe nějaké nejzdravější jídlo, což uplně nevím ani které je. Kamarádka mi něco říkala o ovoci Acai, tak nevím jestli je tohle vhodné řešení, ale prej je hodně zdravé a dobré na spoustu věcí a většinou to děti prý jí, ale nevím no.. Nemám to vyzkoušené, tak těžko říct…

reagovat adeladka 16.2.2015 12:35  5%    +  -

mariana001: týjo fígle jsou u dětí vždycky potřeba... no ale spíš jakože zkus nejdříve napsat co by jsi jim chtěla dávat za jídlo ;) já teda většinou dělám ovocné věci. Taky mám vybíravé děti, ale musí se to vychytat ;)

reagovat mariana001 13.2.2015 10:14  5%    +  -

lidičky chtěla jsem se vás tady zeptat ohledně zdravých receptů pro děti... moje děti jsou trošku vybíravé a moc nechtějí jíst zdravě. Myšleno teď tím ovoce a zeleninu... tak se chci zeptat jestli máte nějaké fígly nebo super recepty, které jsou zaručené a zaberou na vaše děti.

reagovat olga.polka 8.12.2014 13:02  5%    +  -

Ahojky, proim doporucite mi nejakou kloubni vyzivu? Neco co mate treba vyzkouseneho nebo jestli envite co bych mela vic jist aby me ta nebolely klouby? diky moc

reagovat terkabel 9.8.2010 21:45  5%    +  -

V dobe chripek a viroz nebo kdyz je potreba posilit imunitu, nedam dopustit na Preventan Junior. Ted jsme po nestovicich a to je imunita na nic, tak deti mlsaji a ja doufam ze odjedeme na dovolenou:-S

reagovat Atapama 23.7.2010 10:31  50%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat valjuska 12.6.2010 15:07  5%    +  -

Já se u dětí nebojím dávat na imunitu curenzym. Je to čistě přírodní (pokud nekecají), takže ok. Samozřejmě vitamíny taky.

reagovat BarbaraNacht 14.5.2010 11:30  5%    +  -

Vlasta: ahoj, nevím jestli to pomůže, ale moje šestiletá Anička měla problémy s imunitou, a doporučovali jí kde co, ale asi nejvíc nám pomohl curenzym, je to doplěnk stravy, nevím, jak je to s užíváním pro malé děti, ale po asi měsíčním braní se pomalu "srovnala"...třeba to pomůže...mrkni na stránky, jestli tam bude info pro tebe www.curenzym.cz

reagovat beaata 29.3.2010 14:42  1%    +  -

Zdravím! Mně se dostal do rukou notýsek nazvaný "Mami, díky" se Šebrlem na obálce. Vypadl na mě z časopisu :) Jsou v něm rady na zdravou výživu dětí, radí v něm i Cajthamlová... Tak pokud se Vám dostane do ruky, tak do něj kouknětě.

reagovat Viki1 12.3.2010 20:54  5%    +  -

Mohu doporučit stránky

www.tajemstvicinskemediciny.cz

Produkty léčí příčinu nemoci a nastartují všechny buňky celého těla. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušennosti.

reagovat Vlasta 8.3.2010 11:22  1%    +  -

Zatím bereme chlorelu cca 2 měsíce (resp. moje 3,5 letá dcera). Asi rok jsme řešili neustále bolesti břicha, jak po ránu, tak během dne. Skončili jsme na gastroenterologii, s tím, že byla potvrzena intolerance na laktózu, ale že pokud by potíže přetrvávali, může to způsobovat i jakýkoli jiný cukr. Na kontrolu nás neobjednali a potíže samozřejmě přetrvávali dále i přes vysazení mléka. Náhodou jsem byla ve zdravé výživě, kde jsem paní prodavačce zmínila dceřin problém a ta mi doporučila chlorelu. Od té doby jako když utne, dcera si na bříško vůbec nestěžuje. Pokud to vydrží, budu mluvit o zázraku. A také si říkám, jestli by se nad sebou lékaři neměli zamyslet. Podle mého názoru jsou příliš jednostranně zaměřeni a často zbytečně předepisují léky na chemické bázi, které ve výsledku stejně nepomáhají a zatěžují organismus. Po tom, co celý život platíte zdravotní pojištění, tak vás nakonec na možnost překyseleného žaludku přivede paní ve zdravé výživě a věřte nevěřte, dokonce doporučí správnou léčbu, která je dokonce ve výsledku levnější než nejaká chemie - a to člověk na peníze nehledí, když jde o zdraví.

reagovat 1Gabča1 28.2.2010 23:58  5%    +  -

ahoj holky, sháním účtenky Benefibra za rok 08 může být i max.07) a účtenku Benefibra zakoupenou do února 09.
a Hami Junior do května 09, takže 08- až květen 09 účtenky Hami Junior 3.
Stačí naskenovat.
Na oplátku mohu nabídnou Emco body, Nivea body, nebo něco z kosmetiky.
Děkuji moc
pište prosím do vzkazníku

reagovat Šajda 28.2.2010 20:08  76%    +  -

ahojky, nevíte o nějaké dobré kuchařce pro děti? od kojeneckého věku i přes předškolní a školní.

reagovat BáraB. 22.2.2010 13:04  7%    +  -

Ahoj, za sebe můžu doporučit uzené tofu, uzený tempeh, to se dá jíst i samotné, ale pokud chcete pro přípravu pokrmů, tak stačí obyčejné to si kupuji i obyčejného šmakouna, jen to chce se naučit si tyto potraviny připravovat, mě to nějakou chvilku trvalo, sice ty pokusy byli poživatelné, ale do mé představy o chuti to mělo daleko dnes už si je umím připravit a miluji jídla z těchto potravin

Místo masa občas udělám i sojové nudličky, ponejvíc s rajčatovou omáčkou a jako přílohy můžu doporučit bulgur, cizrnu, jáhly a rychlý kus kus, je toho mraky

reagovat semínko 21.2.2010 20:18  100%    +  -

kolobezka1.: díky...rozmixovat na pomazánku...to zní taky lákavě

reagovat kolobezka1. 17.2.2010 19:40  11%    +  -

semínko: Kuskus - bílý stačí zalít vařící vodou, tak 1 díl kuskusu a 1,5 - 2 díly vody. Celozrnný doporučuju povařit asi deset minut - tak vypije vody víc. Tak 2-3 díly. Méně pokud chceš sypký, více pokud chceš dělat kopečky. Sůl dát hned na začátku. A do hotového můžeš vidličkou vmíchat trochu oleje nebo másla (rostlinného nebo klasiku).

Tahle ho lze podávat jako přílohu, jak si zvyklá. Nejlépe něco omáčkoidního.
Ale taky do hotového kuskusu můžeš vmíchat osmahlou, podušenou zeleninu, tofu... jako rizoto. Nebo to pak i zapéct.
Zbylý kuskus mužeš s něčím rozmixovat na pomázánku.

Další varianta je na sladko. S rozinkama, namočenýma sušenýma meruňkama... Třeba jako nákyp. Nebo můžeš kuskus přímo s ovocem vařit, případně místo vody použít jablečný džus, pak nalít do studnou vodou vypláchlé formy a ono to ztuhne. Jako takový pudink.

Jéé, o tom by mohla být cela kuchařka...

reagovat semínko 17.2.2010 16:56  100%    +  -

Kaczorek: a co takhle recept na kuskus...

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zdravá výživa,recepty,tipy na zdravé doplnky stravy.
Diskusi založil(a): Veronika82,Kamilka,Matýse
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si