Zepter-recepty,rady,tipy...

Máte rádi Zepter? Přijďte se podělit s ostatními o své recepty,rady...

24.2.2010

Diskusi založil(a) 24.2.2010 ovčí.babička

Zákaznické centrum Zepter International "Servisní středisko-informace o opravách. K Vypichu 1119, 252 19 Rudná u Prahy". Meil: servis@zepter.cz, tel. 311 331 887

ovčí.babička 22.2.2011 13:37

ovčí.babička 29.4.2010 21:31

pizza pečená v zepter pánvi

ovčí.babička 6.3.2010 18:25

buchty pečené v zepter pánvi

ovčí.babička 6.3.2010 18:24

Zde je nástěnka s receptíky od vás všech

ovčí.babička 27.2.2010 10:27

ovčí.babička 24.2.2010 10:00

reagovat hankamishka 18.4.2014 3:19  82%    +  -

kolobezka1.: tak jste si hezky popovídaly.

Já mám nádobí-hrnce (tu střední sadu-tenkrát vyšla kolem 23.000,-, ještě to šlo nějak přes Marky přepočtem myslím)...-splácela jsem je 2 roky někdy v roce ...typnu ...??1993-1995, nebo o rok dříve...., no možná už v 1992 jsem něco už splaceno měla,?

reagovat kolobezka1. 17.4.2014 5:47  76%    +  -

Ivanika: děkuji za upřesnění. Proberu to s manželem, jak u žaluzií postupoval. Myslím se pokoušel i o plíseň na okenních rámech
JJ, z počátku se nám mixík také líbil. Ale měli jsme ještě dost hlučný model. Maminka už měla tišší. Darovala jsem ho kamarádce (maminka svůj také) a holky si ho moc užívají ;)
Zato hrnce bych neměnila. A tu bílou rukavici z mikrovlákna také ne.

reagovat Ivanika 16.4.2014 14:23  27%    +  -

kolobezka1.: Mrzí mě, že jsem Ti nedokázala poradit, ale já jsem žaluzie čistila tak, že jsem je spustila dolů a úplně uzavřela a přejela švédskou utěrkou)(nebo ve Tvém případě parou a na hubici mít navlečený látkový povlak. Potom žaluzie vytáhnout a místo hubice nasadit stěrku a pak jen dole utřít spodní rám okna. Přeji hodně úspěchu.
Mixík mám, koupila jsem ho i synovi i dceři a používáme ho hodně. Ale je to věc názoru a zvyku co má kdo rád.

reagovat kolobezka1. 16.4.2014 6:46  78%    +  -

Ivanika: děkuji za odpověď. Návod máme. Ale tenkrát na převáděčce jsme nebyli. Táta, který si vysavač koupil, detaily moc neřešil, a mamka tam mohla být jen na část. Prý se s ním úžasně čistí okna a žaluzie… manžel to předevčírem zkoušel a konstatoval, že s hadrem by to asi bylo snazší a rychlejší, včetně následného čištění. Tak nevíme, zda na to nejít nějak jinak, co v návodu není.

My tedy máme hrnce, vč, papiňáku a mikroutěrky a to je vše supr.
(naopak mixíka a ruční vysavač jsme dali pryč, ty se nám neosvědčily)

reagovat Ivanika 15.4.2014 22:06  27%    +  -

kolobezka1.: Já sice dělám Zepter, ale s vysavačem nemám zkušenosti. Pokud nemáš návod, prosím pošli mi do vzkazíku nebo na můj meil svůj meil a já Ti naskenuji návod a poptám se kolegů, kteří roky vysavače dělají.
můj meil: ivankasmolkova@seznam.cz
papa Ivanka

reagovat hankamishka 15.4.2014 20:39  87%    +  -

kolobezka1.: napiš vzkaz přímo Ivanice...
a písnu jí do mailu, že něco potřebuješ tady...zrovna mi poslala 2 maily, tak je asi na mailíku právě...

reagovat kolobezka1. 14.4.2014 16:51  100%    +  -

prosím, má tu někdo parní vysavač Zepter? Máme ho půjčený od táty a zkoumáme, jak s ním vyčistit okna a žaluzie. Máte nějaké tipy / triky, prosím?

reagovat hankamishka 22.4.2013 2:15  100%    +  -

jak to dopadlo??? s tou reklamací???

reagovat memi 2.2.2013 19:59  55%    +  -

Ivanika: za vzkazík pa a hezký večer

reagovat Ivanika 2.2.2013 7:19  15%    +  -

memi: máš vzkazík

reagovat Ivanika 2.2.2013 7:17  15%    +  -

memi: Samozřejmě Zepter splátky stále platí. Objednáš si zboží, platíš a po zaplacení dostaneš. Je to bez navýšení ceny.
Pokud nemáš svého reprezentanta, tak se můžeme domluvit. Já jsem sice z Ostravy, ale vše se dá řešit. papa

reagovat hankamishka 31.1.2013 2:29  100%    +  -

memi: jo myslíš -asi jako kdysi???2 roky jsem posílala peníze-přepočítávali je ještě tehdy na Marky...a po 2 letech mi došly hrnce...??
tak to nevím-jak to teď mají-..snad jsme jim to tehdy rozjeli(myslím firmu a peníze),.a snad už to je těd-po 20 letech tak-že objednáš-zaplatíš..a za pár dnů máš-al to ti poradí spíše Ivanika

reagovat memi 30.1.2013 20:19  59%    +  -

Ivanika: chtěla jsem se zeptat zda ještě platí zepter slpátky.kdy platíš a zboží dostaneš až zaplatíš a je to bez úroku...můžeš mi napsat a třeba do vzkazu co stojí ty košíčky ? díky

reagovat Ivanika 30.1.2013 14:00  16%    +  -

memi: Vok je bezvadná nádoba, doufám, že jsi spokojená, také mi chvíli trvalo než jsem si zvykla. Ke košíčkům Ti moc neřeknu, já je nemám, ale je o ně dost velký zájem a cenově nejsou až tak špatné.. Kolegyně je má a říká, že je používá pořád a na všechno. Já myslím, že jde o zvyk určitého stylu vaření. Člověk má zkusit všechno

reagovat memi 26.1.2013 13:31  58%    +  -

Ivanika: Zdravím a opravdu jsem s nádobím velmi spokojena.Nebo ho už používám snad 25 roků.Koukala jsem na net a líbí se mi ty košíky na vaření v páře .Mohu se zeptat na tvůj názor ?Myslím tím využití .....dříve jsem si koupila wok byl moc krásný ale hodně dlouho mi trvalo než jsem si na něj zvykla.Doufám , že víš jak to myslím.Nehledej nějaký postraní úmysl...pa

reagovat Ivanika 25.1.2013 22:06  16%    +  -

memi: Zdravím, tak pošli poklici na opravu, oni Ti šroub přivaří a hotovo.
Počítač mám asi 6 let a te´d mě stál 3500,- Kč a budu ráda, když vydrží do prázdnin, než mi skončí penzijko, abych mohla koupit nový.
Držím palce ať jsi s opravami spokojená a ať Ti Zepter dále dobře slouží.

reagovat memi 24.1.2013 18:18  58%    +  -

Ivanika: Zdravím a díky za odpověď.Ale já mám právě ten čudl na který se šroubuje ten termokontrol ulomený...ovál mám již 25 let...tak už má nárok...a zrovna mě také nějak zlobí počítač.Před vánoci to bylo za 1500 oprava a tedy nic moc.Asi bude muset nový hard disc či jak se to píše...tak musím šetřit...pa

reagovat Ivanika 23.1.2013 19:51  16%    +  -

memi, memi: Omlouvám se, že reaguji až teď, ale měla jsem zhavarovaný počítač. Telefonická domluva je rozhodně dobrý nápad. K oválné poklici si nechej poslat jen termokontrol za cca 180,- Kč, pokud nemáš poškozený ten kovový šroub na poklici, (když odšroubuješ termokontrol).
A tlakovou poklici si radši pošli a k ní přilož kopii dodacího listu. Zatím jsem neslyšela o špatném jednání (může se také stát, je to v lidech).
Přeji dobré pořízení.

reagovat memi 7.1.2013 13:50  58%    +  -

hankada: Zdravím tak to tedy děvče nevím co bych dělala.....ale asi nic co ? Zepter si vždy zakládal na slušném jednání , ale možná se pokazili , kšefty možná nejdou jak by si přáli....

reagovat hankada 6.1.2013 23:14  5%    +  -

memi: Tak to ti schvaluji, zavolat dopředu a řádně domluvit cenu :( i když bych se domluvila spíš emailem na objednávce je cena asi 300, volali, že něco kolem 1000 korun, poslali za 1720 a tvrdili, že v telefoně řekli 1800!!!

reagovat memi 5.1.2013 18:17  58%    +  -

Ivanika: díky za radu.Ale budu jí muset poslat.Nejde natlakovat.Potvora jedna.Asi možná vyměnit těsnění mám vše původní ještě jsem neměnila a mám ji 7 rokem tak by si to už zaslužila...a také se mi na chalupě na oválu ulomil ten čudlík na poklici co se na něj šroubuje ten termokontrol tak to pošlu najednou.Musím sehnat pořádnou krabici a podotkout že si zavolám a domluvíme se na ceně opravy.Abych nepřišla na buben obrazně pa hezký večer

reagovat Ivanika 5.1.2013 4:47  17%    +  -

memi: A co tě zlobí na poklici? Není to jenom vytlačená ta šedá měkká pojistka? To stačí protlačit střední kovový kolíček dovnitř směrem do hrnce a poklice bude vpořádku. Pokud je to něco závažnějšího pošli poklici na opravu s kopií dodacího listu a dostaneš ji zpět poštou.

reagovat memi 4.1.2013 12:22  59%    +  -

hankada: nádobí je drahé a i ta oprava ta je drahá.V návodu píšou že pokud násilím otevřeš tak ztrácíš záruku.....jestli tím myslí doživotní to nevím nepíšou to.Mám poklici ten novější typ....neskenovat nemohu nemám tiskárnu...a to tedy tu poklici od září nemáš? Je v servise? Zkus třeba domluvou a určitě mají šéfa , nepomohla by raději domluva?Ale jestli ti dali vše nové , člověk nikdy neví co dělat takových to případech.Mě začíná zlobit tlakování poklice ale nevím neím moc se mi nechce to někam posílat a tvá zkušenost musím rozmyslet....koukala jsem se na zepter náhardní díly na webu a tam toho je poskrovnu.Určitě jsou díly jen při objednání opravy...Můj chlap je takový brouk pytlík a já ti tu poklici rozeberu a ale právě kvůli té záruce ne a ne

reagovat hankada 4.1.2013 9:13  5%    +  -

memi: Memi, ve vnitř se nic nezlomilo, nemám nic proti zaplacení packy. ta je vidět z venku, ano právě proto - z jídlem posílat. Já návod nemám, nevím proč už poklici máme snad více než sedm let, nemůžeš mi prosím obrázek z návodu třeba naskenovat? Jinak je třeba to občas otevřít a umýt vevnitř.

reagovat memi 4.1.2013 8:36  58%    +  -

hankada: tak mi to nedalo a vytáhla jem návod na poklici...ale spodní šroub věnce tam není
..ale může to být také kombinovaný ventil ...třeba tomu tak říkají jen opraváři...koukni do návodu tak je to vyfoceno a rozloženo....a hlavně proč nešla otevřít poklice.Všude že se nesmí násilím otevírat.A já se ptám co když se staně mě co udělám já ? pošlu hrnec i s polívkou do servisu ?Dobrá rada nad zlato....

reagovat memi 4.1.2013 8:25  58%    +  -

hankada: zdravím a je to škoda , ale i v návodu píšou , že v žádném případě neotvírat násilím , že dojde k poškození poklice.Samozřejmně jsem nebyla u té situace a nevím proč nešla otevřít.Ale pokud jste násilím otevřeli tak jste ulomili cosi ve vnitř....chtělo to pořádně domluvit přes kterou částku prostě vlak nejde.....nevím co je věnec ale možná něco uvnitř mechaniky....určitě by ti poradili v servisu ...a pokud přiveze kurýr či nějaká dodávací služba pokud nepřevezmeš je další den 100 zase za dovoz...vezli mi takhle nábytek a domlouvali se že pokud by se mi to nehodilo další den je více peněz...

reagovat hankada 4.1.2013 3:00  5%    +  -

Komečně jsem doufám narazila na tu správnou skupinku - všechny zdravím.
Mám taky problém s poklicí a dotaz na všechny, co mají ten starší typ - prosím vás, když to celé rozložíte, je tam nějaký šroub věnce, můžete mi prosím říct z jakého materiálu je tento šroub věnce?
Poklice se nedala otevřít. Museli jsme jí otevřít násilím a upadla nám packa. Přes středisko byla dána do servisu s odhadem na 300 Kč. Volali, že tam jě ještě nějaký problém a že cena bude kolem 1000 Kč - protočili se mi panenky, ale mám jí ráda, moc jí používám, tak jsem jim na to kývla. Asi dva dny na to v pátek přišla zpráva SMS v půl čtvrté odpoledne, že nám v pondělí doručí dobírku za 1700. Obratem jsem odpověděla jestli si z nás někdo dělá srandu. Nic. Žádná reakce. Tak jsem v pondělí volala hned do servisu co to má znamenat. Paní řekla, že to zjistí a zavolá, mezitím dojel kurýr a já to nepřevzala. Pak volala ženská a řekla mi, že mi volal technik a řekl, že cena bude asi 1800 a já na to, že to nemyslí vážně - kdyby to přece řekl, tak jsem ráda že jsem ušetřila ještě 100 Kč. Mají prý záznam z hovoru a když jsem ho chtěla, tak to prý pošlou, pak najednou ne. A poslali mi zakázkový list emailem. Je tam právě kromě různých termokontrolů a pojistného ventilu i ten spodní šroub věnce - částka kolem 800 Kč!!! Jsem naštvaná, poklice byla před ulomením packy funkční. Proto mě zajímá materiál - šroub by měl být snad z materiálu ušlechtilé oceli a měla by být na něj snad doživotní záruka ne? Prosím, řeším to už od září! Můžete mi někdo napsat ten materiál toho šroubu případně foto poslat? Moc děkuji. Hanka

reagovat handy11 16.11.2012 15:29  6%    +  -

Ivanika: DIIIKY MOOOC

reagovat JaninkaLN 16.11.2012 0:43  69%    +  -

Vexka: Taky budu mít tlakovou poklici asi 20let.Funguje bez problému ,jen měním gumové těsnění.Zahřeju hrnec s obsahem na konec červeného pole,vypnu ,čekám až spadne ručička asi do půlky žlutého pole a opět zapnu.A celý proces opakuji.Polévku ,guláš,zapínám 2krát a šrůtku uzeného,ptáčky,ty zapnu 3 krát a při posledním zapnutí nechám do doby než zapadne červený čudlík.Mám plynový sporák.Ale je možný ,že ty nové poklice jsou nějak vylepšené.

reagovat hankamishka 15.11.2012 17:31  100%    +  -

Ivanika: tak to já mám asi rok -...nevím-nějak se tomyslím napřed roky platilo...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zepter-recepty,rady,tipy...
Diskusi založil(a): ovčí.babička
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si
Nezdravý bílý cukr. Čím ho nahradit? 4 báječné koláče ze světlého těsta 6 slavných párů, které spolu zůstaly jen kvůli dětem Třetí řada série Čtyři v tom se inspirovala facebookem. A vzbudila dvojnásobný zájem o účast. Iveta Vítová: Anorexie je v mém případě nesmysl. Stravuji se pořád stejně a dostatečně 8 důvodů, proč chodit pravidelně plavat Vánoce v říjnu? Ne! Jen doprava zdarma na kniha.cz Zhubnutí jednoho konfekčního čísla zvýší šanci na početí Kamarádku opustil manžel. Teď se snaží zničit moji rodinu Přijďte na kloub vypadávání vlasů!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.