Zepter-recepty,rady,tipy...

Máte rádi Zepter? Přijďte se podělit s ostatními o své recepty,rady...

24.2.2010

Diskusi založil(a) 24.2.2010 ovčí.babička

Zákaznické centrum Zepter International "Servisní středisko-informace o opravách. K Vypichu 1119, 252 19 Rudná u Prahy". Meil: servis@zepter.cz, tel. 311 331 887

ovčí.babička 22.2.2011 13:37

ovčí.babička 29.4.2010 21:31

pizza pečená v zepter pánvi

ovčí.babička 6.3.2010 18:25

buchty pečené v zepter pánvi

ovčí.babička 6.3.2010 18:24

Zde je nástěnka s receptíky od vás všech

ovčí.babička 27.2.2010 10:27

ovčí.babička 24.2.2010 10:00

reagovat memi 20.11.2014 13:40  61%    +  -

verca63: Zdravím a já mám Mixík po mnoho let a vše ok a barvu mám šedovínovou....sekám ořechy šlehám míchám a jsem spokojena...

reagovat hankamishka 20.11.2014 2:36  51%    +  -

Ivanika: myslela jsem si, že jí na ten mixík takto nějak zodpovědně odpovíš

reagovat Ivanika 19.11.2014 22:37  17%    +  -

verca63: Ahoj, teď jsou mixíky oranžové. Jak jsou poruchové to nevím, protože ho mají moje děti (tedy děti dcera 48 a syn 43)a zatím bez problémů. já mám šedo červený a také bez problémů. Rozhodně mohu doporučit.

reagovat kolobezka1. 19.11.2014 17:39  32%    +  -

hankamishka: děkuji ti moc, že jsi Ivanku upozornila.

reagovat hankamishka 19.11.2014 16:12  52%    +  -

verca63: nemám...

reagovat hankamishka 19.11.2014 16:11  52%    +  -

kolobezka1.: psala jsem Ivance mail v noci,tak vidím, že ti poradila, i mi to tak odepsala. Jak si člověk zvykne v něčem pořád vařit, tak je to pak těžké nějakou dobu vydržet....

reagovat verca63 19.11.2014 11:35  18%    +  -

Chtěla jsem se zeptat.Nemá některá z vás MIXER MIXSY??Já mám ještě ten zelný-asi 19let a je super.Chtěla bych ho kupit dceři,ale slyšela jsem že ty novější jsou poruchové tak nevím......

reagovat kolobezka1. 19.11.2014 10:49  32%    +  -

Ivanika: no, také nevím jak a proč. Prostě mi šroub zůstal v ruce. Máme ho necelých 10 let.

Poklice

V každém případě moc děkuji za radu i kontakty. Poslala jsem fotku s dotazem na mail servisu.
Ovšem měsíc bez tohodle kastrolu bude krušný, používám jej denně. Ostatní mám průměr 20 cm.

reagovat Ivanika 19.11.2014 7:09  17%    +  -

kolobezka1.: Ahoj,
nevím jak se Ti poklice mohla rozpadnout, ale pokud potřebuješ jen termokontrol, tak ten si můžeš koupit sama přímo na ZEPTERU. Pokud se Ti ulomil šroub, který drží termokontrol, tak si poklici pošli na opravu a oni Ti ji brzy pošlou zpět opravenou. Nebo si zavolej, nebo pošli meil na servisní středisko a oni Ti určitě dobře poradí. Napíšu Ti všechny možné kontakty, protože být bez poklice je zlé.

servisní středisko- informace o opravách tel: 311 331 887, meil: servis@zepter.cz.

Poklici můžeš poslat na opravu na
Zákaznické centrum ZEPTER International, K Vypichu 1119, 252 19 Rudná u Prahy tel: 311 331 888 nebo meil: zakaznik@zepter.cz
Přeji Ti ať máš poklici zase brzy vpořádku. papa Ivanika

reagovat hankamishka 19.11.2014 1:59  51%    +  -

kolobezka1.: řekla bych, že ''Ivanika...pošli jí vzkaz,ale je z Ostravy, tak asi poštou...

reagovat kolobezka1. 18.11.2014 18:02  32%    +  -

Nevím, zda se stále někdo nakukuje...
Právě se mi rozpadla poklička ke kastrolu 1,8l. Není tu prosím někdo, kdo by mi sehnal novou?

reagovat hankamishka 18.4.2014 3:19  82%    +  -

kolobezka1.: tak jste si hezky popovídaly.

Já mám nádobí-hrnce (tu střední sadu-tenkrát vyšla kolem 23.000,-, ještě to šlo nějak přes Marky přepočtem myslím)...-splácela jsem je 2 roky někdy v roce ...typnu ...??1993-1995, nebo o rok dříve...., no možná už v 1992 jsem něco už splaceno měla,?

reagovat kolobezka1. 17.4.2014 5:47  76%    +  -

Ivanika: děkuji za upřesnění. Proberu to s manželem, jak u žaluzií postupoval. Myslím se pokoušel i o plíseň na okenních rámech
JJ, z počátku se nám mixík také líbil. Ale měli jsme ještě dost hlučný model. Maminka už měla tišší. Darovala jsem ho kamarádce (maminka svůj také) a holky si ho moc užívají ;)
Zato hrnce bych neměnila. A tu bílou rukavici z mikrovlákna také ne.

reagovat Ivanika 16.4.2014 14:23  27%    +  -

kolobezka1.: Mrzí mě, že jsem Ti nedokázala poradit, ale já jsem žaluzie čistila tak, že jsem je spustila dolů a úplně uzavřela a přejela švédskou utěrkou)(nebo ve Tvém případě parou a na hubici mít navlečený látkový povlak. Potom žaluzie vytáhnout a místo hubice nasadit stěrku a pak jen dole utřít spodní rám okna. Přeji hodně úspěchu.
Mixík mám, koupila jsem ho i synovi i dceři a používáme ho hodně. Ale je to věc názoru a zvyku co má kdo rád.

reagovat kolobezka1. 16.4.2014 6:46  78%    +  -

Ivanika: děkuji za odpověď. Návod máme. Ale tenkrát na převáděčce jsme nebyli. Táta, který si vysavač koupil, detaily moc neřešil, a mamka tam mohla být jen na část. Prý se s ním úžasně čistí okna a žaluzie… manžel to předevčírem zkoušel a konstatoval, že s hadrem by to asi bylo snazší a rychlejší, včetně následného čištění. Tak nevíme, zda na to nejít nějak jinak, co v návodu není.

My tedy máme hrnce, vč, papiňáku a mikroutěrky a to je vše supr.
(naopak mixíka a ruční vysavač jsme dali pryč, ty se nám neosvědčily)

reagovat Ivanika 15.4.2014 22:06  27%    +  -

kolobezka1.: Já sice dělám Zepter, ale s vysavačem nemám zkušenosti. Pokud nemáš návod, prosím pošli mi do vzkazíku nebo na můj meil svůj meil a já Ti naskenuji návod a poptám se kolegů, kteří roky vysavače dělají.
můj meil: ivankasmolkova@seznam.cz
papa Ivanka

reagovat hankamishka 15.4.2014 20:39  87%    +  -

kolobezka1.: napiš vzkaz přímo Ivanice...
a písnu jí do mailu, že něco potřebuješ tady...zrovna mi poslala 2 maily, tak je asi na mailíku právě...

reagovat kolobezka1. 14.4.2014 16:51  100%    +  -

prosím, má tu někdo parní vysavač Zepter? Máme ho půjčený od táty a zkoumáme, jak s ním vyčistit okna a žaluzie. Máte nějaké tipy / triky, prosím?

reagovat hankamishka 22.4.2013 2:15  100%    +  -

jak to dopadlo??? s tou reklamací???

reagovat memi 2.2.2013 19:59  55%    +  -

Ivanika: za vzkazík pa a hezký večer

reagovat Ivanika 2.2.2013 7:19  15%    +  -

memi: máš vzkazík

reagovat Ivanika 2.2.2013 7:17  15%    +  -

memi: Samozřejmě Zepter splátky stále platí. Objednáš si zboží, platíš a po zaplacení dostaneš. Je to bez navýšení ceny.
Pokud nemáš svého reprezentanta, tak se můžeme domluvit. Já jsem sice z Ostravy, ale vše se dá řešit. papa

reagovat hankamishka 31.1.2013 2:29  100%    +  -

memi: jo myslíš -asi jako kdysi???2 roky jsem posílala peníze-přepočítávali je ještě tehdy na Marky...a po 2 letech mi došly hrnce...??
tak to nevím-jak to teď mají-..snad jsme jim to tehdy rozjeli(myslím firmu a peníze),.a snad už to je těd-po 20 letech tak-že objednáš-zaplatíš..a za pár dnů máš-al to ti poradí spíše Ivanika

reagovat memi 30.1.2013 20:19  59%    +  -

Ivanika: chtěla jsem se zeptat zda ještě platí zepter slpátky.kdy platíš a zboží dostaneš až zaplatíš a je to bez úroku...můžeš mi napsat a třeba do vzkazu co stojí ty košíčky ? díky

reagovat Ivanika 30.1.2013 14:00  16%    +  -

memi: Vok je bezvadná nádoba, doufám, že jsi spokojená, také mi chvíli trvalo než jsem si zvykla. Ke košíčkům Ti moc neřeknu, já je nemám, ale je o ně dost velký zájem a cenově nejsou až tak špatné.. Kolegyně je má a říká, že je používá pořád a na všechno. Já myslím, že jde o zvyk určitého stylu vaření. Člověk má zkusit všechno

reagovat memi 26.1.2013 13:31  58%    +  -

Ivanika: Zdravím a opravdu jsem s nádobím velmi spokojena.Nebo ho už používám snad 25 roků.Koukala jsem na net a líbí se mi ty košíky na vaření v páře .Mohu se zeptat na tvůj názor ?Myslím tím využití .....dříve jsem si koupila wok byl moc krásný ale hodně dlouho mi trvalo než jsem si na něj zvykla.Doufám , že víš jak to myslím.Nehledej nějaký postraní úmysl...pa

reagovat Ivanika 25.1.2013 22:06  16%    +  -

memi: Zdravím, tak pošli poklici na opravu, oni Ti šroub přivaří a hotovo.
Počítač mám asi 6 let a te´d mě stál 3500,- Kč a budu ráda, když vydrží do prázdnin, než mi skončí penzijko, abych mohla koupit nový.
Držím palce ať jsi s opravami spokojená a ať Ti Zepter dále dobře slouží.

reagovat memi 24.1.2013 18:18  58%    +  -

Ivanika: Zdravím a díky za odpověď.Ale já mám právě ten čudl na který se šroubuje ten termokontrol ulomený...ovál mám již 25 let...tak už má nárok...a zrovna mě také nějak zlobí počítač.Před vánoci to bylo za 1500 oprava a tedy nic moc.Asi bude muset nový hard disc či jak se to píše...tak musím šetřit...pa

reagovat Ivanika 23.1.2013 19:51  16%    +  -

memi, memi: Omlouvám se, že reaguji až teď, ale měla jsem zhavarovaný počítač. Telefonická domluva je rozhodně dobrý nápad. K oválné poklici si nechej poslat jen termokontrol za cca 180,- Kč, pokud nemáš poškozený ten kovový šroub na poklici, (když odšroubuješ termokontrol).
A tlakovou poklici si radši pošli a k ní přilož kopii dodacího listu. Zatím jsem neslyšela o špatném jednání (může se také stát, je to v lidech).
Přeji dobré pořízení.

reagovat memi 7.1.2013 13:50  58%    +  -

hankada: Zdravím tak to tedy děvče nevím co bych dělala.....ale asi nic co ? Zepter si vždy zakládal na slušném jednání , ale možná se pokazili , kšefty možná nejdou jak by si přáli....

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zepter-recepty,rady,tipy...
Diskusi založil(a): ovčí.babička
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Vaření a recepty
Přečtěte si
Victoria?s Secret přináší na trh podprsenku se snímačem činnosti srdce Děti odrůstají, je čas se vzdělávat: 3 příběhy žen, které změnily svůj život Dárky které pod stromečkem nadchnou školáky [Vánoce 2014] Nejlepší vánoční recepty: Menu na Štědrý večer [Vánoce 2014] 12 slavných maminek prozradilo, jak mít postavu jako ve dvaceti! Joan Collins: V sedmnácti mě zdrogoval a znásilnil můj první manžel Manžel peče, vaří a šéfuje v kuchyni. Odmítá mě tam pustit a mně to vadí! S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2014] TOP 7 ikonických beauty looků z červených koberců! Inspirujte se nejkrásnějším líčením Lahodné čokoládové potěšení. Vyzkoušejte skvělé delikatesy!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.