Líbí se vám travesti show?

Chodíte na travesti show? Pokec o něm a samozřejmě i jiných věcech.

22.9.2005

Diskusi založil(a) 22.9.2005 Adelaida

reagovat conikova dana 30.3.2014 17:25  1%    +  -

Skupina travesti ''Kocky'', jsou nejlepsi original! Vse maji krasne doladene a hlavne kostymy, scenu a humor maji Svuj! Nemaji zapotebi, nekoho kopirovat ! Jsou totiz - original ! :-)

reagovat slunickoL 12.11.2013 13:27  5%    +  -

a tohle už jste viděly? docela mě to pobavilo :)

http://www.ostravatv.cz/lucie-bila-stuj-travesti-divoke-kocky-slecna-miriam-ostrava-2013-v83.html

reagovat Martin 8.2.2010 21:49  1%    +  -

Uplně nejlepší jsou Divoké kočky z Ostravy, znám je i jako kamarády a jsou naprosto ůžasní!!! a jejich vystoupení je boží:)

reagovat tintinka 19.9.2009 22:03  5%    +  -

Ahojda,zdravim.Nechci tu nikoho urazit nebo naštvat ale viděla jsem už hodně travesti skupin ale Screamers nemají konkurenci jsou to jedničky.Prostě nejlepší co znam.Ale Hanky Panky jsou hodně u bodu mrazu.Jejich šaty aj zabava je hodně unavena.Souhlasim s nazorem ostatnich že chodi na jine představení travestu a kopírují jejich vystoupeni.Screamers jsou super a je snima sranda aj v soukromem životě.

reagovat Papi 12.9.2009 7:07  5%    +  -

souhlas se Zuzkou, já Kočky taky viděl a jsou naopak velmi kontaktní!!!!!!!!! Na rozdíl od jiných skupin nejsou sprosté a o to více mají show lepší. Když jsem viděl Hanky Panky a Divy tak jsem si připadal jak na komunistické estrádě v roce 81. Můj názor.

reagovat Petra 11.8.2009 14:06  1%    +  -

Pity je jedna velká vožralá tragedie.

reagovat Chose 5.8.2009 21:23  1%    +  -

Jarmilka: Myslíš?

reagovat Jarmilka 21.7.2009 16:29  1%    +  -

jo, jo, jo - Pity je nej, nej, nejlepší

reagovat LeaTV 13.5.2009 13:04  1%    +  -

Travesti show se mi velmi líbí, neboť sama jsem TV.

reagovat Štěpánka Č. 19.4.2009 19:20  1%    +  -

Já osobně mám nejradši Daisy z Travestie Praha. Teď po dlouhé době opět vystupuje v Tingl Tanglu a je úžasná!

reagovat Zuzka Bogová 25.3.2009 11:08  1%    +  -

souhlásím s tebou Nikol.Každy si vybere to co se jemu líbí nejvíce.někdo na spůsob bujaré oslavy a někdo na to profi provedení.I když,nemyslela bych si ,že by kočky neměli kontakt s publikém. Za těměř tři hodiny měli kontaktu až až ... hlavně u pánu :) Tolik se do nich naváželi a ženský si to užívali :)

reagovat Petra 24.3.2009 23:43  1%    +  -

Zuzana se asi přežrala moudrostí ne?

reagovat Nikol 24.3.2009 16:44  1%    +  -

Měla jsem možnost shlédnout už mnoho travesti skupin od Hanky Panky, Fever, Kočky ale i jiné travesti umělkyně. A musím říct že show Koček je příliž profesionální a chybí kontak s publikem. Jiné travesti skupiny sice nemají tak perfektní scénu nebo kostými,ale umí pobavit a navázat kontakt s publikem. Každé má něco do sebe a lidi, kteří mají rádi travesti si musi postupem času vybrat to co se každému libí nejvíce!!! To je můj názor.

reagovat Zuzana Bogová 21.3.2009 18:09  1%    +  -

Lucka: Maš pravdu.Kočky jsou asi pro inteligentnější publikum. nevím co je vtipné na starých fórech které jsme slišely tak asi tisickrat. Ale kolik lidí, tolik chutí. ... naštěstí.Mě show travestikoček přide vydřena, a do detajlu promyšlená,podobnost se zpevačkami někdy až k neuvěření přesná a hlavně má to štávů a ne bohopusta zlátanina pisniček,podobnost zpěvaček nulova(o čem by vlastně travesti mělo být) a scéna jedno velké NIC !!

reagovat Lucka 20.3.2009 19:01  1%    +  -

Zuzana Bogova:

Viděla jsem travesti kočky a je to jenom nudná koukací show, u které se clovek ani nezasmeje ani nepobavi. Cela show je postavena jenom na kostymech a jedne choreografii obmenovane na kazde cislo jedinym jinym prvkem. Hanky Panky mají super program u kterého se človek odreaguje, zasmeje, mají vtipné scénky a hlavně kontakt s publikem. Zadna preumelkovana show ,, za sklem,,

reagovat Zuzana Bogova 7.3.2009 15:15  1%    +  -

Nezlobte se na mě ,ale Hanky Panky,nesahaj travestikočkam ani po paty.Měla jsem možnost shlednout obě představení,nejdřív jsem videla Kočky.Perfektní show mě zvedala ze židle a v noci, plná emocí jsem usnout nemohla.A tak sem si řekla,že pujdu i na H.P.Nic co by mě překvapilo,ba ani nezaujalo.Poměrně chudě řešená scena a vykony protagonistu ve mě zanechávali pachut amaterismu.A proto doporučuji dojdete se podívat. Ja mám favority dva a to Jak KOčky tak Screamers.Obě jsou tak odlišné,až jsou super.Podle mého názoru vše ostatní je pouze laciná fraška.

reagovat Beruška 28.2.2009 18:58  1%    +  -

Ahoj,nemám nejoblíběnější travesti skupinu....ale lidičky z nich.... Nejradši mám slečnu Madonnu z Tinglu. Pak Roxanku,ChiChi,Jesiccu,Julli...atd....Za to jsou i transky které jsou povrchní a namyšlené atd....jmenovat nebudu to se nesluší.

reagovat Domča 25.2.2009 16:32  1%    +  -

Ahojky. Myslím že každému mu se líbí něco jiného a určitě si příde na své. Mě osobně se libí travesti skupina Feve ve složení: Roxana Primeri, Chichi Tornado a Pity z vyvolených. Jsou opravdu super a moc jim fandím. PS:ta písnička je opravdu skvělá!!!

reagovat Verča 15.2.2009 14:07  1%    +  -

nejlepší jsou Hanky Panky byla jsem na jejich show v Nowáči a byly užasný!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat Nikol 2.2.2009 21:38  1%    +  -

Kočkoočko:No jenže já jsem je viděla když ještě s nima slečno Dolores nevystupovala tak nemůžu soudit.

reagovat Lenkaaa32 27.1.2009 0:25  1%    +  -

Jo souhlasím HANKY PANKY jsou super, nedavno jsem byla na jejich show v Novém městě a opravdu jsem si to užila. Na travesti jsem byla už několikrát ale oni jsou vtipní,vkusní a profesionální.

reagovat Kočkoočko 20.1.2009 21:04  21%    +  -

Nikol: A ještě slečna Dolores! Ta k nim taky patří :-)

reagovat Nikol 19.1.2009 19:47  1%    +  -

No já nevím. Podle mě je nejlepší travesti skupina Hanky Panky:slečna Stefany,Priscilla a mr. Alex. Jsou úžasní a udělají skvělou show!!!!

reagovat Linda* 17.10.2008 20:02  1%    +  -

Ne-e to teda nejsou Divoké Kočky jsou nejky ...

reagovat Lissinka 27.9.2008 15:59  1%    +  -

Travesti skupina divoké kočky. Jsou bezvadní, jak jsem měla narozeniny tak mi popřáli a dali mi krásnou kytici, jsou to moc krásní milí a bezvadní kamarádi.. !!!! Jakého snich vůbec znáš?

reagovat Kočkoočko 19.9.2008 9:48  23%    +  -

Pipuš: To, že má někdo úspěch, ještě nemusí znamenat, že je to dobrý člověk. To je ale myšleno obecně, ne konkrétně. Například vystoupení Divokých koček jsem viděla jednou a bylo skvělé, výborně jsem se pobavila. Jejich členy ale osobně neznám (až na jedno velmi krátké setkání). Profesionální a osobní život jsou dvě odlišné kapitoly. To, co navenek působí nějakým dojmem, může být uvnitř úplně jinak. Také nelze všechny členy jedné skupiny brát jako jeden subjekt. Tvoří ji různí lidé s různými vlastnostmi, klady i zápory. Takhle to funguje úplně všude a ve všem. A pravda bývá nejčastěji zhruba někde uprostřed...

reagovat Pipuš 17.9.2008 13:11  1%    +  -

Zdravím vás všichni příznivci travesti show. Jak vidím tak se vaše diskuse posunula někam jinam a to k pomluvám a špinění některých skupin.Já tvrdím, že za každého mluví jeho výkony a práce,úspěch se vtéhle zemi se neodpouští a ten Divoké KOčky mají. Vaše reakce mi to jen potvrdily.Děkuji!

reagovat Lindatdk 28.8.2008 15:04  1%    +  -

No nebudu to tady řešit to je moje volba komu věřit a komu ne :-) ! Jsou to mí kamoši a já natom nehodlám nic měnit ..

reagovat Kočkoočko 26.8.2008 18:48  18%    +  -

Linda/DK!: No vidíš, to samý jsem si o mých "kamarádech" z jiné skupiny ještě celkem nedávno myslela taky. Dneska bych si za to nafackovala...

reagovat Martin 25.8.2008 13:00  1%    +  -

Znate pražské KOČKY ?? teda jsou z Prahy ale jmenujou se pouze Kočky. :)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Líbí se vám travesti show?
Diskusi založil(a): Adelaida
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si