MODIFAST ... Nízkoenergetická bílkovinová dieta, určeno pro částečnou nebo úplnou náhradu denní stravy.

Zdravím, na internetu jsem narazila na produkt MODIFAST. jedná se o nízkoenergetickou bílkovinovou dietu, která je určená pro částečnou nebo úplnou náhradu denní stravy.

Má někdo z Vás s tímto výrobkem zkušenost?! Prodává se v lékárně a stojí kolem 300,- Kč
30.3.2010

Diskusi založil(a) 30.3.2010 Andrejka-89

reagovat Jituš45 7.11.2013 14:47  5%    +  -

Já jsem s bílkovinovou dietou taky velice spokojena, mám nadváhu sice jenom 1–4 kg podle ročního období ;), ale ty poslední 2 kila do ideální váhy jsou prostě vždy nejtěžší shodit a musím se vždy hrozně omezovat, abych shodila aspoň půl kila za měsíc. V červnu jsem držela http://5dennidieta.cz/ a za těch 5 dní jsem bez problémů shodila 3 kila, což bylo akorát před dovolenou :D Na podzim přibírám vždycky nejvíc, tak jsem před 3 dny opět začala a už mám zase 2 kila dolů. Mně prostě bílkovinová dieta sedí a za těch 5 dní to podle mě nenese žádná zdravotní rizika.

reagovat Tom 9.8.2011 14:39  1%    +  -

Dieta drinky apod jsou jen kratkodobe reseni dlouhodobeho problemu..tim nicemu nepomuzete akorat vyhodite penize budete mit hlad a ve vysledku budete daleko vic ujizdet..vecerni chute, hlad, stres, emoce, znate to. Zkuste venovat par hodin cteni informaci na internetu, staci jen jist zdrave a min, zjistete si svoje BMR (online kalkulacky zdarma) a snazte se je dodrzovat a jist zdrave! pro pocit sytosti vyhledavejte jidla s vyssim obsahem bilkovin vlakniny. Pokud budete jist nejaky cas zdraveji telo si zvykne na novou stravu a prestanete mit chut na Mc, KFC atd.. Jidlo je energie predstavte si kolik energie jite a kolik ji vydate. Zkuste to metodou neco za neco jezte si co chcete ale spocitejte si kolik toho snite a zkuste aspon polovinu toho za den vydat. Př.: Snite 2x cheesburger cca 2x1250 Kj / 2 mate opet 1250 = hodka lehciho az prumernyho spinningu..myslim ze pak uznate ze jist neboli ale dostat se aspon na polovicni vydej uz neni zdaleka takova sranda :) Moje rada - jezte zdrave a myslete na to co jite, budete se podle toho casem i citit. Tip - jezte pomaleji, zkuste napriklad jist hlavni jidlo malou vidlickou, lzickou..snite jidlo pomaleji a tim se driv dostavi pocit nasyceni a nesnite toho tolik jako kdyz to do sebe hazite dokud necitite 100% plnosti. Good luck :)

reagovat Clarisa 1.4.2010 12:12  10%    +  -

kukačkaP: ono nejde od toho očekávat zázraky, ty se nějak nekonají, co se týká hubnutí
Ale jako východisko, když chce někdo snížit kJ, než si zvykne na jiný jídelníček nebo na pohyb, je to dobré.
Mě hodně chutnaly ty koktejly, hlavně cappucino a nugátové, i ty polévky byly snesitelné a v poledne místo oběda zasytily. A tyčinky jsou super.
Koukala jsem na ten Modifast, také prodávají mix za 799 Kč, je to trošku dražší a nevím, jestli je to 3x8 sáčků nebo jak je to myšleno.

reagovat kukačkaP 1.4.2010 12:02  8%    +  -

Clarisa: jj taky jsem koukala, už jsem to chtěla objednat, ale pouvažuji o tom, co jsi psala. já to mám taky tak, chtěla bych se tak týden odlehčit a pak vím, jak dál,dřív jsem zhublacca 15kg, za 3 měsíce, jedla jsem všchno, jem né sladké(jako mlsky),třeba koblih jsem si taky dala, ale jen ráno a večeři poslední v 5.a cvičení

reagovat Clarisa 1.4.2010 11:31  10%    +  -

Ahoj, jen tak procházím a připadá mi mnohem ekonomičtější a příznivější ta Redita-nápojová. Stojí sice kolem 700 Kč, ale je to kompletní jídlo na 5 dnů, obsahuje jak polévky-12 kusů, tak velmi chutné koktejly-14 nápojů,výživné tyčinky-5 ks. Užívala jsem ji 1x a brala jsem to jako odlehčovací týden, po kterém jsem začala počítat kJ a nevrátila jsem se k původnímu jídlu.
A fakt tomu nedělám reklamu, jen doporučuji, protože ten Modifast obsahuje buď jen polévky, nebo pudinky a to 8ks za 300Kč.
Navíc ta Redita lze užívat třeba jen 1x denně, místo oběda tu polévku, nebo místo večeře koktejl a kromě toho normální racionální jídelníček. Pomůže to snížit kalorickou hodnotu při dodržení všech živin.

reagovat kukačkaP 1.4.2010 8:37  7%    +  -

Mata69: tak za sebe, určitě ne, do konce života ne, nejsem tlustá, jen by mi stačilo tak 3 až 5 kg, cvičím, omezuji se v jídle, ale jde to pomalu, vím, že to je ono, po porodu jsemzhubla tímto způsobem, jenže ted se to zaseklo a potřebuji těch pár kileček, tak jsem si myslela, že tomu pomůžu a pak zas budu jíst, jak ted mín, hýbat se

reagovat Mata69 31.3.2010 22:44  100%    +  -

a to budeš pít (nebo jíst) až do konce života?

reagovat Andrejka-89 31.3.2010 22:09  7%    +  -

Elaa: děkuju :)

kukačkaP: no přemýšlím nad tím a celkem vážně ...

reagovat Elaa 31.3.2010 11:18  46%    +  -

holky kuknite sem:

http://www.medidiet.eu/cz/prichute.asp

reagovat kukačkaP 31.3.2010 7:42  8%    +  -

Andrejka-89: hm, to by stálo za to, kuknu na tgo

reagovat Andrejka-89 30.3.2010 22:50  6%    +  -

kukačkaP: je to krabice kde je 8 sáčků (8 jídel nebo drinků). Jsou to jak polívky, tak i koktejly. našla jsem to na http://www.lekarna.cz/modifast-vanilkovy-napoj-v-prasku-8x55g/

reagovat kukačkaP 30.3.2010 21:48  7%    +  -

ahoj, ta dieta, co stojí 300kč, to je jen jedno jídlo?,nebo to stojí nějaká sestava jídelníčku? ptám se blbě, ale fakt netuším a zajímalo by mě to. díky

reagovat mitternacht 30.3.2010 17:02  62%    +  -

Zkušenost nemám, ale je to podle mě hovadina. Tělu jen bílkoviny nestačí. Akorát budeš mít hlad a chuť a po dosažení cílové váhy budeš jak urvaná z řetězu a nabereš to zpět.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MODIFAST ... Nízkoenergetická bílkovinová dieta, určeno pro částečnou nebo úplnou náhradu denní stravy.
Diskusi založil(a): Andrejka-89
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle