Nopalin

Ahojky holky,máte některá zkušenost s Nopalinem při hubnutí? Vím,že je výborný na detoxikaci,kdysi jsem ho brala. Zhubla jsem,ale nevím zda jen díky němu,brala jsem více přípravků,protože jsem měla velké zdravotní problémy(divertikulitida tlustého střeva).
8.4.2010

Diskusi založil(a) 8.4.2010 beruskaph

 
 

reagovat lidaba 9.4.2010 16:03  90%    +  -

Nopalin neznám, já znám Nopal. Základ bude rozhodně stejný a tím pádem i účinek. Tím, jaký vliv má na vstřebávání cukrů a tuků, určitě podporuje hubnutí.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nopalin
Diskusi založil(a): beruskaph
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?