Nopalin

Ahojky holky,máte některá zkušenost s Nopalinem při hubnutí? Vím,že je výborný na detoxikaci,kdysi jsem ho brala. Zhubla jsem,ale nevím zda jen díky němu,brala jsem více přípravků,protože jsem měla velké zdravotní problémy(divertikulitida tlustého střeva).
8.4.2010

Diskusi založil(a) 8.4.2010 beruskaph

 
 

reagovat lidaba 9.4.2010 16:03  90%    +  -

Nopalin neznám, já znám Nopal. Základ bude rozhodně stejný a tím pádem i účinek. Tím, jaký vliv má na vstřebávání cukrů a tuků, určitě podporuje hubnutí.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nopalin
Diskusi založil(a): beruskaph
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte