Kontakt na kartářku Dagmar Kludskou

Nemáte někdo prosím?

díky
30.4.2010

Diskusi založil(a) 30.4.2010 Klaudie

reagovat Sallow 5.2.2016 19:33  100%    +  -

twisster3: Také jsem nahlédla, ale podle letopočtu jsem byla překvapená. Kde jste?

reagovat twisster3 26.3.2012 20:28  5%    +  -

sem už se nechodí?

reagovat fehervary 10.5.2010 8:35  49%    +  -

Přeji všem krasny den , ve Vlastě horoskopy jsou vytisknute výklady z maryašovích karet podle paní Kludské tak kdo je chce tak se po Vlastě horoskopech mrkněte

reagovat Blfaf 10.5.2010 1:48  5%    +  -

Někdy asi před 6ti lety jsem si koupila časopis,myslím že Vlastu a tam bylo barevně zobrazeno všech 32 mariášových karet a u každé karty byl význam dle paní Kludské. Tenkrát jsem si koupila mariášky a karty jsem si popsala těmiti významy.Od té doby si vykládám karty. Když začal na Primě pořad Zeptej se osudu a paní Malíková pokaždé divákům ústně popisovala významy každé karty,tak jsem si taky karty popisovala. Obdivuju kartářky ve Volejte věštce,jak to umí perfektně a VĚŘÍM JIM. Jinak podle numerologie si spočítám všechno. Jestli chcete znát svoji budoucnost,klikněte na "Vaše horoskopy on-line" nebo i na "Najdi se.cz" Tam je to zdarma

reagovat KANAR 9.5.2010 16:48  51%    +  -

Olinka2201: Zdravím všechny. U kartářky jsem byla jako hodně mladá asi 3x. Řekla mě určité věci co by mohla být pravda,ale většinou se netrefila.Pak jsem šla k jiné,která údajně měla být dobrá-chodili tam herci,politici a prý byli spokojeni s výkladem.Já teda ne! To byla hrůza,kartářka se rozbrečela a při breku mě na určité věci upozornovala.Pletla do toho boha a moc to prožívala.Já jako mladá holka,koukala na ní jestli se nezbláznila.Výklad karet beru jako hru.Bud a nebo!! Vždycky se na vás něco hodí.Když už jsem byla starší a měla jsem rodinu- jedno dítě-kartářka viděla 3 děti-tak jsem v práci poznala pani,která byla velice levá na práci,ale vykládala karty. Ty její kecy poslouchat,to je hrůza.Ona mě říkala pojd také vykládat karty já tě to naučim to nic není,musíš si pořádně vymýšlet a lidi to berou.Pak povídá,víš co si vyděláš peněz.Dnes po letech,ona věští v rádiu,byla také několikrát v televizy a já jen koukám jak jí to lidé baští.Vůbec nechápu jak se taková,ženská dostala do televize.S drzostí se nejdál dojde.Od té doby bych už kartářce nevěřila,ani kdyby byla ze zlata.Peníze vyhodim,za příjemnější věci.

reagovat Olinka2201 4.5.2010 8:49  9%    +  -

U kartářky jsem byla 2x v životě. Pokaždé v době, kdy se na mě všechno sypalo. Podnikání šlo z kopce, manželství taky a já nevěděla co dál. Paní kartářka mi to "narýsovala" cca na rok dopředu. Nevím, jestli se úplně všechno splnilo, ale podstatné věci se vyřešily.
Takže: ke kartářce jedině, když je úplně zle ( hůř být nemůže, tím pádem její výklad beru jako možné řešení jak z krize ven ). okud je všechno v pohodě, tak tam rozhodně nejdu, co kdyby se to už kartám zdálo dlouho a poslaly na mě nějakou pohromu

reagovat Mata69 2.5.2010 22:16  93%    +  -

Doporučuji všem, než půjdou ke kartářce, přečíst si knihu Olgy Scheinplugové (snad jsem to její jméno napsala dobře) PŘEŽITÁ SMRT.
Zcela bez legrace, je to moc dobře napsané a možná se pak na výklady (hodnověrné, sedící a pravdivé) budete dívat jinak.

reagovat Mata69 2.5.2010 22:11  93%    +  -

Tak od tohodle ruce pryč! Jestli mě má v životě potkat něco pěkného, nemusím to dopředu vědět - a až to přijde, budu se z toho radovat.
Pokud mě má v životě potkat něco nedobrého - nechci to dopředu vědět - do té doby se budu radovat z každého dne a až to přijde, poperu se s tím.

reagovat Tessinka1 2.5.2010 16:44  47%    +  -

taky bych šla, ale asi se bojím

reagovat Durga 2.5.2010 11:53  42%    +  -

Já jsem šla jednou ke kartářce jen proto, že mě tam zatáhla kamarádky. Všeobecné řeči jsem vypustila, konkrétně mi řekla, že budu mít hezkého a chytrého syna a hezkou dceru - v tomto pořadí. Ptala jsem se jí na konkrétní věc. Dala mi odpověď, která mě přesvědčila, že je to nesmysl - bylo to přesný opak toho, o čem jsme věděli, jak se stane. Za půl hodiny mi volal manža, že u něj je všechno jinak, za hodinu jsme věděla, že je to přesně tak, jak řekla kartářka. Narodil se nám syn a když jsem čekala druhé dítě, tak jsem věděla, že to bude dcera /tehdy se to ještě v těhotenství nezjišťovalo.
Přiznám se, že bych ale ke kartářce kvalit paní Kludské nešla. Měla bych strach, co se dovím.

reagovat ily 2.5.2010 9:58  19%    +  -

nikusa: ja neverila, sla jsem ke kartarce z "hecu" (k jine). Kdyz mi tam povidala, tak jsem se v duchu smala, ze se pani asi zblaznila, ze tohle me fakt v nejblizsi dobe urcite neceka... . Splnilo se vse do posledniho puntiku! Takze verim. Ale taky verim, ze je spousta radobykartarek

reagovat lenny003 1.5.2010 19:06  9%    +  -

nikusa: Kdyby Kludská vyprávěla jen pohádky, vypadalo by to asi jinak.

reagovat Zuzak 1.5.2010 18:58  17%    +  -

Holky nemáte někdo kontakt na kartářku v Praze?Nejlépe poblíž černého mostu!

reagovat nikusa 1.5.2010 14:31  6%    +  -

Holky, vy tomu vážně věříte? A dát tolik peněz za ,,pohádku"???

reagovat Klaudie 30.4.2010 13:35  5%    +  -

wiwizzy: díky moc, jsi zlatíčko

reagovat wiwizzy 30.4.2010 10:30  68%    +  -

http://www.kludska.cz/

Objednávky - kontakt

Kde Srdcovou dámu naleznete?

Na adrese:
DAGMAR KLUDSKÁ
PELHŘIMOVSKÁ 1047/4, patro 4
140 00 PRAHA 4

Její hlas uslyšíte na telefonním čísle:
261 261 977 (záznamník)
Své objednávky zasílejte na e-mailovou adresu:
dagmar@kludska.cz

Cena za výklad karet činí 1.000,- Kč.

Musíme Vás předem upozornit, že objednací lhůty
se z důvodu velkého zájmu pohybují v časovém
horizontu 1 až 4 měsíce.

reagovat Durga 30.4.2010 10:25  46%    +  -

A pokud víte, napište i cenu.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kontakt na kartářku Dagmar Kludskou
Diskusi založil(a): Klaudie
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?