AB Circle pro - reklama v TV

Ahoj všem, kteří tento cvičící "stroj" mají doma a vyzkoušeli, nebo těm, kteří jsou zvědaví, jestli tento zajímavý vynález opravdu funguje a dostane vás byť jen trochu do formy. Já jsem si ho objednala, protože se mi líbilo jeho zajímavé provedení a ráda bych se teď - možná už pozdě, dověděla, zda se opravdu rovná 3min. jednoduché cvičení 100 sedům lehům, jak slibují. Upřímně tomu nevěřím...

MÁLOKDO MOŽNÁ TAKÉ TUŠÍ, ŽE SE DÁ SEHNAT I ZA 3 000 KČ. A ne 5tis. jako ho inzerují v TV.
3.5.2010

Diskusi založil(a) 3.5.2010 aynka

reagovat Žahour 9.11.2010 15:01  14%    +  -

aynka: Dobrá rada nad zlato

reagovat aynka 9.11.2010 13:48  9%    +  -

Žahour: to ti pak z vlastní zkušenosti radím nevyhazuj za to peníze... i když to vypadá zajímavě. Dopadneš jako já

reagovat Žahour 9.11.2010 13:04  14%    +  -

aynka: No, já na tohle právě taky nejsem. Na pohyb jsem zvyklá, je mi 24 a uplně shnilá snad taky nejsem. Mám doma zatím jen orbitrek, ale na něm se donutím taky jen jednou za čas. Spíš jsem na taneční sporty, no. Ale to doma není uplně možný ani o samotě zábavný. Tak sháním něco, co by mělo fakt efekt a nebyly to další vyhozený prachy. Na tý diskuzi právě psalo několik ženských, že je druhý den břicho vůbec nebolelo....to je právě divný.

reagovat aynka 9.11.2010 11:10  9%    +  -

asi pro to, že já jsem spíš na aerobní sporty a ráda cvičím hl. se svým vlastním tělem (činky, stroje, posilovna atd. neee).

reagovat aynka 9.11.2010 11:09  9%    +  -

Žahour: Já mám zkušenosti s tím levnějším - ne originálem. Že mě bolelo celé tělo a je to šílená makačka :D!!! Záleží, jak si to nastavíš, ale stejně, ty 3 minuty jsou jen tak tak. A bolelo mě po tom všecko. Jen chci ještě dodat, že dost sportuji a je mi 23 let. Takže nejsem člověk, co jen sedí a jí čipsy takže na pohyb jsem zvyklá! Ná úbytek kalorií - super. Ale i tak mi stroj leží v koutě a nikdo na něm necvičí...ani nevím proč.

reagovat Žahour 9.11.2010 9:05  14%    +  -

Holčičky, četla jsem na to recenze někde jinde a chopil se slova nějakej chlápek, kterej posilování (zdálo se) rozumí a řek poměrně logickou věc- že při tomto pohybu, kdy se kroutíš z boku do boku, zabíraj maximálně šikmý břišní svaly a přímý vůbec ne (což je fakt, protože aby zabíraly přímý, tak se člověk musí jakoby ohýbat dopředu a zpět-jako sedy lehy) a že si myslí, že je to tak minimální záběr, že to s břichem nemůže nic udělat a už vůbec ne to, jak vypadaj ty ženský v reklamě. Mluvil čili psal dost logicky a tak nějak mě to od nákupu odradilo. Proto jsme myslela, jestli nemát euž nějaký zkušenosti.

reagovat aynka 14.6.2010 11:40  6%    +  -

ab ring je cinska vyroba, ale neviděla jsem originál, takze nemohu rict, jestli vypada stejne. Že má 3 názvy znamená, že je na číňanech co tam natisknou... já mám ab ring a co se týče kvality nic moc...poslali mi ho jako ab circle, ale je tam napsáno ring, az prozkousim vice napisu. Zatim nedoporucuju kupovat, ale zálezí na cloveku, jak je narocny...jeste jsem nemela moc casu ho vyzkouset, da se pouzivat, ale ty kolecka jezdi po kole dost tezce, takze to jde hodne ztuha. Po prvnich 5ti "zhupech" ze strany na stranu mi zacla bolest v rameni a rukou. A to je mi 23 a hodne sportuji , 55 kg

reagovat doskocka 13.6.2010 0:40  5%    +  -

Tak jak damy? Uz mate nejaky zkusenosti? Vysledky? Docela me to zajima, taky me ten stroj zaujal..

reagovat apolo 11.6.2010 7:22  5%    +  -

aynka: Zde máte odkaz na levnější stroj
http://www.aukro.cz/item1076861799_novinka_ab_circle_pro_skladem.html

reagovat apolo 11.6.2010 7:20  5%    +  -

Martina:
Tak neváhejte nabízím ho za 2.399,-kč

reagovat apolo 11.6.2010 7:18  5%    +  -

Zdravím všechny dámy.
Stroj AB CIRCLE PRO má tři názvy další dva jsou RING nebo KING.
Tento stroj se dá sehnat ne jak tu píše za 5 tis. nebo za 3 tis.,ale napište si mně a já ho nabízím za neuvěřitelných 2.399,-kč + poštovné.
Neváhejte a pište nebo volejte na t. 728 835 935.Možné i osobně v Plzni

reagovat aynka 31.5.2010 6:59  5%    +  -

KACULE22: Ahoj ještě ne, ale každou chvíli už by měl přijít! Samozřejmě dám vědět!

reagovat KACULE22 28.5.2010 11:09  11%    +  -

aynka: Tak co už ho máš doma? Taky o něm přemýšlím udělala jsem improvizaci klekla jsem si na rotanu ruce jsem položila před sebe na zem a a točila jsem nohama jak na ab circle pro byl na mě "krásný "pohled

reagovat aynka 18.5.2010 12:53  12%    +  -

už se těším, už se to blíží, za chvíli ho mám doma

reagovat Martina 17.5.2010 13:06  1%    +  -

Ahoj,pořídil jste si někdo tento pos.stroj? Velice mě zaujal a přemýšlím o jeho koupi...Tak pokud máte někdo zkušenosti,budu ráda,když se s nimi podělíte,také jsem koukala,že se dá na netu sehnat za 3tis.!

reagovat aynka 17.5.2010 10:46  12%    +  -

Šoro: dobrý den, a vy máte pří mo z TV za těch 5 000??? Nebo ten levnější z internetu... ale to už se asi nedovíme, dotyčný je neregistrovaný a pochybuju, že sem někdy ještě zavítá.

reagovat Šoro 13.5.2010 8:53  1%    +  -

Po zakúpení a zmontovaní som s hrôzou zistil, že sa tento prístroj nedá absolútne používať. Okrem toho, že sa stále rozkladala časť spojená kovovou tyčkou medzi nohami, tak sa pri náznaku cvičenia okamžite vykrivili podpery pod kolenami a tým sa sal stroj nepoužiteľný. Verím, že tento stroj má svoje účinky, ale musí byť z kvalitného materiálu a nie z TV shopu.

reagovat koblich 4.5.2010 9:20  18%    +  -

no já chodila na orbitrek, před vacushapem a bylo to pro mě ot co jsem potřebovala, ale chápu, že se přejí, kdyby tak existovala půjčovna, člověk by si to na 3 měsíce půjčil a bylo by.
nojá taky potřebuju břicho, zadek stehna,
je pravda, že mě zabírá hodně pilates,a le nemám jak se dostat na lekce, mám dvě malý holky a hlídání an štíru
takže až když manžel dojde z práce a to jsem většinou už úplně hotová, chodívala jsem odpoledne v 11 a bylo to fajn, ale teď je fakt problém
dostanu se tam asi až v důchodu

reagovat aynka 4.5.2010 8:04  8%    +  -

toto jsou ofiko stránky: http://www.abcircle.cz/index_cz.php?part=abcirclepro_cz

reagovat aynka 4.5.2010 8:03  8%    +  -

pozor, mají při obj. nad 3000 kč dopravu zdarma, tak si tam zavolejte, pro jistotu jako já, poproste ať vám to neúčtují. Vždyť chybí jen koruna... do těch 3 tis.

reagovat aynka 4.5.2010 8:01  8%    +  -

Ajka..: no to jsem taky zvědavá, jestli mě nebudou bolet kolena, jsem na ně háklivá. Nemůžu klečet na zemi, ani vteřinu.
Když jsem si najela na zboží, tak mi vyjeli 3 obchody co to prodávaj za 2999 Kč. A pak jsem zjistila, že kontakty jsou u všech 3 obchodů stejné, takže patří jednomu člověku. Tomu jsem pal volala a říkal, že bude mít dodávku 200 nebo 300 ks, 25. května. Tak jsem si udělala předobjednávku, asi před 3 týdny bylo 160 ks už zamluvených. Ještě je čas to objednat, pokud nejsou všechny zamluvené

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=ab+circle

reagovat aynka 4.5.2010 6:50  8%    +  -

Ajka..: ahoj, přesně, jak píšeš, pak to skončí někde vrohu ve skříni. Je to hlavně o výdrži, ab circle právě vypadá zábavně a nenásilně.

reagovat aynka 4.5.2010 6:49  8%    +  -

koblich: já jsem zvědavá, jestli na něm člověk bude muset vyvynout vůbec nějakou sílu, na to aby to mělo výsledek. Měl by mít 3 - 4 st. zátěže, což by snad stačilo, já jsem sice kost a kůže, ale chtěla bych se na něm trochu prohýbat, protože mám sedavou práci a přítel chce hubnout. Tenhle přístroj se nám právě moc líbil, i je zajímavě proveden a snad nás to na něm bude bavit. Tak jsem zvědavá!!

reagovat aynka 4.5.2010 6:45  8%    +  -

Ajka..: Ahoj, no právě, že se dá sehnat ten samý a s PC (počítá kalorie, čas, atd.) za ty 3000 Kč. A myslím takové to kolo, jak se klečí, a kroutí se zadkem, na té točně.

reagovat koblich 4.5.2010 1:25  18%    +  -

ahojky
tak mě ta reklama taky zaujala, opravdu
mi přijde logické že takhle by to mohlo fungovat, ale pořád u mě vítězí orbitrek, po kterém toužím
přijde mi víc aerobní, ale těžkou posoudit, nezkoušela jsem ten točící a ani nikoho neznám, kdo by ho měl
tak si počkám jaké s tím budeš mít zkušenosti
doufám, že jen ty kladné a nebudou to vyhozené poeníze za draný věšák na oblečení

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: AB Circle pro - reklama v TV
Diskusi založil(a): aynka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si
Agáta Prachařová: Diety jsem držela snad od narození Ženy a muži pod drobnohledem. Co nás dělá opravdu sexy? Porazte ho v tělocvičně 3 omyly při výběru podprsenky! Nedělejte zbytečné chyby! Konečně! Brad a Angelina se vzali. Angelina na svatbu nepozvala otce Recept na víkend: Dort Red Velvet se smetanovým krémem a malinami Holení nezahušťuje porost chlupů, potvrdili vědci Dva měsíce po porodu: Moderátorka Lucie Borhyová se vrací na obrazovky Jak to vidí muži: Jaké chování je zaručeně odradí Roman Fojta: Životní hodnoty mám srovnané

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.