negativní test a přesto těhu?

Ahoj holky, salo se vám to některé? Jsem dnes 40 DC, cyklus mám 35 DC takže 5. den po vynechání ms a test je stále negativní...BT mám stále 36,9..bolí mě břicho jako při ms, ale ta nikde, bolí mě i prsa a je mi blivno...myslíte že je ještě nějaká šance na těhu? že je prostě na test ještě brzy?
6.5.2010

Diskusi založil(a) 6.5.2010 meggee

reagovat anamor 14.5.2012 21:16  1%    +  -

Dobrý večer. Chci jse vas na neco zeptat, možná nekterá z vás mi dokáže poradit. Z partnerem jsme se milovaly asi 5 dni pred menstruaci on jse do mne udelal . pak jse mi menstruace dostavila o dva dni dříve .Ted tomu jsou dva tidny a ja mam hrozne bolesti pod prichem cejtim se nafoukla .mívam bolesti hlavy nebo mám casto bíle husté vítoky co jsem doposud nemnela .csto mne boli zada nevim co to můze byt z partnerem jsi prejeme miinko jsme spolu 4 roky a oba dva jseme si rekli ze je ta prava chvile zalozit jsi rodinku:D Stímhle nemám žadne skusenosti tak proto chci poradit dekuji:)

reagovat Romana 30.4.2012 0:02  1%    +  -

Daniela, Daniela:Ahoj Daniela. Tak jsem si vzala do ruky ČESKÝ JAZYK. A učila jse jak jsi mi poradila. A hádej co, já to umím? Vidíš? No tak doufám že už nebudeš mít žádné narážky. A nesoudí lidi hned poprve aby ses sama nechitila do vlastní pasti neponížila místo druhých seba.Tak jak si to udělala teď ... Ps Romana

reagovat Romana 29.4.2012 23:48  1%    +  -

Daniela: Tak ty si tomu dala teraz, :D Ty si ani len neuvedomuješ ze najvedcia hamba si tu ty??hahahaha je to smesne ze tu hodnotia to ,kdo jak pise a nie to co ti ludia maju za problem moja ty jsi vem svatu bibli a cti od zacatku aby si smila sve hrichy a pros boha o odpusteny ze sa posmievas druhim !!! a AJ ja sa za teba pobodlim ...Prajem ty krasny zbytok dna a mimochodom som Slovacka nie česk a vies co?radcej si zoberiem Slovenský jazyk a ked to doštudujem napíšem ty tu spisovne ....A ty ma ohodnotiš zase hej??? no tak sa maj snad sa ešte ozves :D:D:D

reagovat Romulii 29.4.2012 23:32  1%    +  -

Ahoj chci se vás něco zeptat .. Z partnerem jsem už 4 roky. A strašně si přeji mít miminko, ale nějak se nám nedařilo, Nyní po dlouhé době jsme se dali do snažení a 5 dní před menstruací se do mně ejakuoval, a po dvou dnech se také do mně ejakuoval nyní mam den po menstruace a také se do mně udělal ... Prosím je naděje že nám to vyjde? Já vím že ještě je velmi brzo řešit to. Prosim pokud některá z vas otěhotněla podle toho co píšu. Prosim napište mi,,,,, poradte mi, já jsem z toho zoufalá ... nevím jak dál ... Nevím myslet na nic jine jen nato jestli se nám to tentokrát podařilo av mém bříšku roste to nejhezčí co si žena může dopřát ... Tak ještě jednou prosim o radu ... Budu ráda za každy komentář ..

reagovat Daniela 21.4.2012 16:51  1%    +  -

Romana: Romano, myslím si, že by bylo vhodné vzít do ruky český jazyk - knihu a učit se a učit se. strašné chyby, ostuda

reagovat kettas 8.3.2012 19:38  1%    +  -

ahoj, chtěla jsem se poptat už 12 dní mám zpoždění, TT které si dělám vycházejí stále negativně ale takové dlouhé zpozdění jsem nikdy neměla. Nemocná ani jiné léky jsem nebrala nic podobného, jen jsem po pár letech přestala kouřit, má to na to nějaký vliv??? Chutě jsou velmi velké ale to je tím jak jsem přestala kouřit. Momentálně me trápí nadýmání a otíkají mi prsty. Chěla bych slyšet váš názor co si o tom myslíte, než bych zašla k Dr. Děkuji

reagovat Romana 14.2.2012 0:07  1%    +  -

Ahoj všychni chci poprosit o radu jsem neuveritelne zoufala .Asi tri tidny spatky jsem mnela z pritelem nechraneny styk dva dny pred menstruaci.O dva dni pozdej se menstruace dostavila .No tet tomu jsou tri tidny a je mi spatne mota jse mi hlava bolí mne podbrisku a mam bolesty prsou po stranach a zmenili jse mi jsou vedcí jse mi zda a brisko mam dost nafoukle a od spodku az k pupiku jse mi objevila takova virazna carka a pam divnou pachut v puse no delala jsem si tehotensky test a bil negativny tak jsem pockala tri dny a udelala sem si ho znovu a vislo mi negativny !!! moc si preju miminko muzu byt tehotna i pres to ze test visel negativny?anebo jsem si ho udelala moc brzo?je normalny mit takove naznaky a nebit tehotna?a jeste jedna otazka:mam pocit ze ve mne neco roste ze tam neco je .Dnes zvedla zidli a jako by mne pod brichem neco zapichlo ale dost slne zabolelo to cim to muze byt prosim vas poradte mi jsem zoufala:(

reagovat monica 16.1.2012 16:42  1%    +  -

delala jsem si mamatest ..

reagovat monica 16.1.2012 16:41  1%    +  -

Ahoj chtela jsem se zeptat prasky beru antikoncepsi pravidelne menstruaci mam stale porad ani jednou nevynechala a teh.testy jsem si jich delala pet ten posledni kdyz jsem mela pred menstruaci a vsechny my vysli v jednou čárkou negativní tak mam tomu verit ze jsou spolehlivé děkuju

reagovat Briefchen 13.12.2011 14:44  28%    +  -

Beruska: mě se ukázala slabě druhá čárka na testu už v první den vynechání MS, pak silila až byla naprosto stejně výrazná nako ta kontrolní. Pár dní počkej a test zopakuj. Držím palce.

reagovat Briefchen 13.12.2011 14:41  28%    +  -

SANDRA.B: možná i byla, ale mohlo dojít k zamlklému potratu ještě dřív než jsi došla k MUDr.

reagovat SANDRA.B 12.12.2011 17:22  5%    +  -

Beruska:
Cviličku ještě počkej...známá radí:
udělej test zítra ráno a pak za týden:-)
¨Ps:Mě vyšlo 6 testů 3 druhů,všechny pozitivně.ale těhotná jsem nebyla:-(

reagovat Beruska 7.12.2011 23:57  1%    +  -

Ahojky,
potrebovala bych poradit a nebo zjistit zkusenosti. Ovulacni test sem prvni den mela 19.11. uzivali sme si s manzelem druhy den rano, od te doby mam tlak v podbrisku a dneska jsem uz 18-ty den po ovulaci ale menstruace stale nikde, tlak v brise porad stejny, bazalni teplota 37.2 ale tehutesty negativni. Mam jeste sanci, ze jsem tehotna, nebo uz bych mela zacit pit bylinky na vyvolani menses?
Diky moc za vase nazory

reagovat Tonka275 14.2.2011 21:56  60%    +  -

Kara: ahoj, řekla bych, že rozhodující jsou ty těhutesty, všechno ostatní samozřejmě těhotenství nasvědčuje, ale člověk si dokáže vcítit syndromy, když má obavu. Nejpozději do týdne budeš vědět, ještě bych si nějaký ten test udělala za pár dní.

reagovat Kara 14.2.2011 12:43  1%    +  -

Ahojky, prosím Vas o radu. De 14.1. jsem dostala mesnstruaci nechraneny styk jsme s pritelem meli 24.1., porad cekam mensrtruaci , kterou jsme mela dostat 11.2.prozatim jsem ji nedostala, delala jsme si snad 4 testy posledni dneska a vsechny vyšly negativně. Uz tyden se citim jinak nez vzdycky,nikdy jsme odpoledne nespala a ted zaberu tak tvrde. Vcera mi k veceru bylo nevolno, bolelo me bricho, mela jsem citlivve prsa a k tomu jsem byla behem 10min. 3krat na malou, citila jsme ze me neco tlaci na brichu. Pres tyden me bolela silene hlava a levy vajecnik, taky jsme se jednou v noci probudila jak me pali zaha. Od rana me silene svedi prava bradavka a citim i takovy tlak. Muzu byt tehotna?Dekuji za odpovedi.

reagovat carllo 12.5.2010 11:39  65%    +  -

Tokamak: jj, já taky hned jak jsem vysadila, tak to bylo u obou dvou

reagovat Tokamak 11.5.2010 20:55  30%    +  -

gerrynka: to je blbý no.. první tři měsíce jsou nejdůležitější prý pro vývoj dítěte.. ale tak to se stává, moje švagrová to měla taky tak, brala prášky, chodila na mejdany a nevěděla, že je těhu.. no a když se to dozvěděla, tak stejně hulila a pila dál, takže výsledek by byl nula.. Naštěstí je holka zdravá.. :)

reagovat Tokamak 11.5.2010 20:54  30%    +  -

carllo: no já ATC brala proto, abych otěhotněla a vážně, jakmile jsme to vysadili, byla jsem v tom :-)) Ale potvrzený to nebylo, i přes nepřejícnost testů jsem to cítila.. tak víš, o čem jsem mluvila

reagovat gerrynka 11.5.2010 16:36  62%    +  -

teda tak to je pěkný, a co když to ženská neví, že je těhotná bere prášky občas si dá skleničku, bojim bojim bojim.....

reagovat carllo 10.5.2010 18:01  100%    +  -

Tokamak: jak jsi psala, že si u druhého mimíse těhu tak nějak vnitřně cítila, tak ( ikdyž mi to možná nebudete věřit ) ale já to tak taky měla. S přítelem jsme se dohodli na vynechání antikoncepce a dohodli se, že alespoň měsíc nebo dva počkáme, až se tělo po prášcích trochu pročistí, no čekali jsme asi 14 dní a pak nám to jednou nevyšlo a hned druhý den ráno jsem cítila že mám žaludek na vodě, podlamovala se mi kolena a věděla že jsem těhu a taky jsem byla

reagovat Tokamak 7.5.2010 18:18  42%    +  -

PetraBM: ta touha je děsná, ale ono se to poddá časem.. já hodila kdysi flintu do žita a najednou to bylo :)

reagovat Tokamak 7.5.2010 18:18  42%    +  -

Holky třeba moje švagrová měla MS a přitom taky byla těhotná, prý se to může stát..

reagovat meggee 7.5.2010 16:50  16%    +  -

PetraBM: jj to znám, já si to taky uvědomila až teprve když mi ms nepřišla

reagovat PetraBM 7.5.2010 16:49  1%    +  -

Tokamak: Děkuji za odpověď:) Já si do toho prvního negativního testu byla snad 100% jistá, že jsem těhotná. Ta negativita byl šok, ale říkala jsem si, že je brzo. No ale teď po týdnu už začínám pochybovat o svém šestém smyslu. Asi to mimčo moc chci, ale to jsem si uvědomila taky až teď, že ta touha je tak silná:)

reagovat meggee 7.5.2010 16:48  16%    +  -

holky ono se to fakt moc hezky čte, ale já už díky výsledkům krevního testu naději na těhu nemám, jedině že bych otěhotněla ten 35DC a to je blbost, ale jinak všem přeji ať jim to vyjde a těhu se potvrdí

reagovat Tokamak 7.5.2010 15:43  42%    +  -

PetraBM: jo a abych doplnila.. byla jsem už prý v cca v 4-5 týdnu, takže mi testy nevyšly okolo 3 týdne těhotenství.. ted už si nepamatuju ten návod, možná to bylo brzo.. já si dělala jeden za druhým, strašně jsme to mimi chtěli a já se nedokázala ovládnout.. a pak ta zklamání.. bylo jich spousta..

U druhého syna jsem ale nějak vnitřně silně cítila, že jsem těhotná.. i když mi to testy nepotvrdily.. byla jsem si jistá :)

reagovat PetraBM 7.5.2010 15:42  1%    +  -

meggee: Jsme na tom dost podobně:)Já jsem dnes 34DC a mívám 28-30. Zatím ani známky po ms a test negativní - hromada testů:))

reagovat Tokamak 7.5.2010 15:41  42%    +  -

PetraBM: Ahoj.. asi v rozmezí týden až dva po opožděné MS.. pak třetí týden po MS mi dělali testy z krve a tam se to potvrdilo teprve :-)

reagovat meggee 7.5.2010 12:44  16%    +  -

PetraBM: hodnota 0-5 takže negativní, nevím co to teda má být..protože břicho i prsa bolí pořád a ms nikde...asi nějaká porucha nebo co a nebo jsem otěhu až 35DC což je ale blbost

reagovat PetraBM 7.5.2010 12:26  1%    +  -

meggee: asi to tak udělám, neb to nervově nevydržím:) A jak si dopadla ty?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: negativní test a přesto těhu?
Diskusi založil(a): meggee
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Těhotenství
Přečtěte si
Nové trendy pro dokonalou zahradu Soutěž: Vyhrajte specializovanou péči o své nehty DonnaNAILS! Tipy & triky pro zavařování Alice (35): Stydím se za svou profesi, jsem dělnice Celeste Buckingham o přešlapech v hubnutí 9 žen se nám svěřilo se svým POPRVÉ! Jaký byl jejich první sexuální zážitek, na který se nezapomíná? Domácí zmrzliny a sorbety - to nejlepší letní mlsání Poprala jste se někdy? Eva ano a strašně se stydí Výživová poradna. Odpovědi na otázky, které vás zajímají. Zeptejte se také! 10 slavných žen, které jsou šťastné s mladšími partnery!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.