Kalanetika-hubnuti a posílení svalstva

Holky, napište své zkušenosti se cvičením kalanetikou. Jaké máte výsledky? chci se do toho zas pustit a zhubnout. Ráda přivítám vaše rady. Mějte se
7.10.2005

Diskusi založil(a) 7.10.2005 Eva85

reagovat maja 17.9.2015 18:31  1%    +  -

Agnessa: taky jestli bych mohla požádat o webovku. majasaskova@seznam.cz

reagovat Veronika 18.11.2013 21:22  1%    +  -

agnessa: Ahoj, mohla bys mi, prosím, poslat své webové stránky? S kalanetikou jsem začala před víc jak měsícem a ráda bych si o ni přečetla víc a hl. se podívala na výsledky. Moc děkuji, můj mail je juryn.nisan@seznam.cz

reagovat Lucie 12.8.2013 13:25  1%    +  -

agnessa: agi, byla bych moc ráda, kdybys mi poslala tvou webovku, abych se koukla na tvé vysledky, chci s ní taky začít a taky si o tom třeba popsat :-) budu opravdu moc ráda ... Můj mejl: luj.izy.ready@seznam.cz

reagovat Lída 1.8.2013 10:03  1%    +  -

Ahoj Agnesso!
Ráda bych si s Tebou psala o Tvých zkušenostech s kalanetikou. Budu moc ráda.
Lída
E-mail: silhaval@seznam.cz

reagovat agnessa 15.7.2013 21:04  5%    +  -

Já tomuto cvičení propadla před dvěma lety, kdy jsem měla po 2 dětech opravdu nehezkou hruškovitou postavu a nevěděla si s ní rady. Úplnou náhodou jsem objevila Kalanetiku a od té doby zhubla 11 kg a velikost se mi změnila z 42-44 na 36-38 (záleží na výrobci). A také jsem vytvořila stránky s kompletní fotogalerií s mými fotkami a popisem od A až do Z a také to, jak jsem začala, proč jsem začala apod. Kdo by chtěl vědět více, neváhejte se mi ozvat, budu moc ráda :)

reagovat Jitka 3.4.2013 19:24  1%    +  -

S kalenetikou jsem se setkala poprvé asi v roce 1988 (po narození dětí), kdy jsem měla k dispozici pouze brožuru s těmito cviky a později knihu přímo od Callan,která u nás vyšla. Cvičila jsem několikrát týdně hodinu , a nedám na toto cvičení dopustit. Postava se mi vytvarovala,zhubla jsem, manžel to velmi ocenil.I po té jsem se ke kalanetice vracela, vždy mi pomohla.Už jsem oslavila 54 narozeniny a dostalo se mi do rukou DVD přímo od Callan.Jsem z toho nadšená, dokonce jsem přišla na to, že cvičení podle DVD je daleko příjemnější a dokonce lehčí než podle knihy. Zase se do toho pustím i ze zdravotních důvodů pro udržení kondice. Je potřeba to vyzkoušet, jinak to člověk neocení.

reagovat petas 2.11.2012 8:17  100%    +  -

Prodám knihu kalanetika

reagovat Tusý 8.2.2012 12:00  1%    +  -

Blueberry39: Díky, už se mi podařilo sehnat v bazaru knihu, takže příští týden začínám :) Snad mi to vydrží a dočkám se svojí vysněný postavy :)

reagovat Gabrlina 1.2.2012 16:58  1%    +  -

Ahoj, sháním knihu Kalanetika od Callan Pinckneyové, nemá někdo na prodej nebo pokud je to možné ofotit...? gabrlina@seznam.cz

reagovat Blueberry39 25.1.2012 20:32  9%    +  -

Tusý: Můžeš si buď pořídit knihu, bohužel není v knihkupectvích dostupná, ale na aukru nebo různých bazárcích ji někdo prodává každou chvíli. Také můžeš cvičit podle videa. Ke stažení jsou třeba na uložto nebo na czshare různá videa od Callan Pinckney. Také existují videa klanetiky na hejbejse, ale cviky jsou trochu odlišné a myslím, že nejsou tak účinné, jako ty z knihy nebo videí od C. Pinckney. Pokud si stáhneš videa, musíš brát v potaz, že jsou stará třeba 30 let a odpovídá tomu hudba, oblečení a účesy. Někomu to může vadit, ale na efektivitě cvičení to přece neubírá.

reagovat Tusý 24.1.2012 17:46  1%    +  -

Kde můžu sehnat nějaké ty cviky z kalanetiky? Zatím sem nikde nic nenašla :-(

reagovat NatyH 20.1.2012 21:17  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj,i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím,jak se stravovat,co udělat,abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře. Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat Sisi 18.9.2011 13:49  1%    +  -

JAPU:
to po 17 hodine nejesť neni zdravé!!!

reagovat stirinka 12.7.2011 21:39  5%    +  -

Katiepo: no já myslím, že výsledky do měsíce bys vidět mohla a ten náklon...je to fakt, po čase se zmenší!

reagovat Katiepo 24.5.2011 19:52  5%    +  -

Ahoj. Začala jsem cvičit kalanetiku podle knížky od Callan Pinckneyové. Chci hlavně vytvarovat dolní část těla, ale když dělám ty cviky, tak mě občas pobolívá kyčel a musim se uplně nahnout, jinak bych tu nohu ani nezvedla. Ona tu sice píše,že ten úklon nevadí,dokud nezesílí zadek a stehna, ale když docvičím,tak nic moc necítím,tak jestli to nedělám špatně :( Jinak po jaký době máte viditelné výsledky?

reagovat janeta 13.3.2011 21:18  9%    +  -

vanek: mně se zumba moc líbí, má dost tanečních prvků

reagovat vanek 30.1.2011 18:31  5%    +  -

Ahoj,má někdo zkušenost se ZUMBOU?

reagovat Kačikulka 29.12.2010 12:42  19%    +  -

holky kalanetika se cvici na boso?

reagovat Kajakosik 29.12.2009 17:18  6%    +  -

Ahoj dámy mohu se přidat? dostala jsem od kamarádky cvičení je to kalanetika se sindy krouford(omlouvám se za zhyzdění jmena neumím to ted ve fofru napsat pořádně) ale zdají se mi tam ty cviky nějaké rychlé oproti tomu co vidím na netu. neznáte to některá?, a co jídelníček jak upravit co vynechat??

reagovat Kpaige 14.12.2009 9:01  5%    +  -

Ahojky, máte někdo DVD Kalanetika s Lenkou Malou? Koupím třeba i vypálené - cena dohodou. Pište do vzkazů, děkuju

reagovat luci1111 22.6.2009 14:03  29%    +  -

http://www.proline-body.cz/bailine.html

reagovat LucieS 19.2.2009 8:45  1%    +  -

strašně Vám všem děkuju za názory a příjemné odkazy, začala jsem cvičit kalanetiku a včera večer jsem se nemohla vynadívat do zrcadla, jak se mi pěkně tvaruje zadek, takže doufám, že vytrvám a pak Vám napíšu, jak to dopadlo, díky Lucie

reagovat JAPU 3.10.2008 18:37  5%    +  -

Ahoj holky,
pokud si chcete vyměnit zkušenosti a popovída si o kalanetice, budu ráda. Kalanetiku cvičím 10 let a neznám lepší cvičení.
zdraví Jana
japu@seznam.cz

reagovat anet 23.4.2008 16:56  1%    +  -

chtěla bych s kalanetokou začít, ale nikde nemůžu najít nějaké cviky!!!!

reagovat JAPU 15.3.2008 8:13  5%    +  -

Doporučuji cvičit kalanetiku a přidat si více posilovacích cviků na břicho, boky, stehna a být maximálně aktivní(chůze, jízda na kole...), zredukovat příjem potravy, naposledy jíst v 17 hodin a poslední jídlo-zelenina(salát, mrkev,..)
Uvidíte brzy výsledky Jana a pamatujte si, že všechno jde, když se chce, ale musí se vydržet!!

reagovat ŠARYK 14.1.2008 11:32  100%    +  -

a koukám že Arabela dávala odkaz o něco níž

reagovat ŠARYK 14.1.2008 11:31  100%    +  -

lucu.on: HOLKY...KALNETIKA JE KE STAŽENÍ SE VŠEMI CVIKY I NA NETU-ZADARMO-UŽ JSEM TO KDYSI DÁVALA ODKAZ-TAK ZKUSTE VYHLEDAT

reagovat mmm 13.1.2008 14:35  1%    +  -

Daniela: 59 kg

reagovat Karmelka 6.8.2007 17:58  19%    +  -

prosím poradte mi kde bych sehnala bud knihu,nebo dvd s kalanetikou-abych ji mohla cvičit doma díky

reagovat alisek8282 4.6.2007 20:11  1%    +  -

Daniela: ja to tajky potrebuju vedet tak pisnete na MissAja@seznam.cz

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kalanetika-hubnuti a posílení svalstva
Diskusi založil(a): Eva85
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si