Talentované děti

Pro rodiče dětí,které sportují,hrají na nějaký nástroj ,zpívají ,kreslí a jsou prostě talentovaní.
Pokec,rady a výměna zkušeností.
28.5.2010

Diskusi založil(a) 28.5.2010 bibinna

reagovat nakupy 29.6.2010 15:10  5%    +  -

ahojky, objednala jsem si u www.absecondhand.cz a jsem moc spokojená, dámské i dětské oblečení:))

reagovat bibinna 29.6.2010 10:42  9%    +  -

Lucianna7: gratuluji...
někdy je k tomu potřeba taky hodně štěstí a někdy ty soupeře prostě musíš válcovat tím, že jsi min. o třídu lepší.
To si myslím bude případ tvého syna. Je fakt dobrej a musí mít páru

reagovat Lucianna7 29.6.2010 9:19  50%    +  -

tak hlásím, že nebýt technické chybky, kterou si Míša udělal sám, byl by dvojnásobný mistr republiky. Vyhrál s kolegou dvojskif. A když jel skif, vyskočilo mu veslo z držáku. Stalo se to 100 m před cílem (jedou 1 km) a měl velký náskok. Ale do těchle lodí se nasednout ve vodě moc nedá, takže ani nedojel. Ale všichni viděli, že by vyhrál a myslím, že je známější, než kdyby vyhrál. Tak už se teď těší na další velké závody na podzim, protože ten, který díky Míšovi vyhrál, je z Otrokovic a potkají se jen tam.

reagovat pešimi 15.6.2010 8:42  41%    +  -

Lucianna7: tak at se soustredeni vydari, at je pohoda

reagovat Lucianna7 15.6.2010 8:39  50%    +  -

bibinna: no, zatím se utkal jen s těma, co jezdí na Vltavě a pár na Labi. Ještě se nepotkal s těmi, co jezdí na Moravě.
Jinak tady nejsou třídy. Je to rozdělené jen věkem. Takže třeba Míša jezdí s klukama, narozenýma ve stejném roce. Starší kluci pak mají rozmezí asi dvou až tří let. A jsou kluci a holky zvlášť. Až v dospělých jsou i smíšené lodě.
Zítra jedou na soustředění do Račic, aby si natrénovali jízdu na kanále.

reagovat pešimi 15.6.2010 8:03  41%    +  -

bibinna: jj, pan kluk trener je pekny chlap,ze? ja mam skoro 180, muj muz 195, ake kdyz ke men prijdou tuti borci co maji 210, tak vzdycky jen ziram

reagovat bibinna 14.6.2010 16:37  9%    +  -

Lucianna7: A zná už nějaké soupeře,které bude na republice mít ? máte také nějaké třídy ?
Já jsem to třeba měla tak,že jsem už ve 12 ti letech hrála republiku dorostenek do 18 let.
Syn v tanci musel pro úšast na MR mít minimálně tř. B. Tu si splnili strašně brzo a pak museli čekat 1,5 roku ,aby si mohli splnit A. Takže sice na soutěže občas jeli,vyhráli,ale body jim k ničemu nebyli.Nemohli ani na soutěžích tančit něco těžšího,protože by tím porušili pravidla.Tak trénovali těžké sestavy a čekali až jim bude 16 a na soutěžích používali ty lehké.Prostě blbárna.

reagovat bibinna 14.6.2010 16:24  9%    +  -

pešimi: sympatický lidi máte v tom Kolíně

reagovat Lucianna7 14.6.2010 13:01  50%    +  -

bibinna: to bylo právě včera, bylo mistrovství jednotlivých oblastí, a ti co se dobře umístili, jedou na republiku.
Výsledky má od začátku sezóny jedny z nejlepších. A co se týče věku, tak spadá do určité věkové kategorie, takže jsou teď všichni, s kterými závodí, stejný ročník.

reagovat pešimi 14.6.2010 12:27  41%    +  -

bibinna: http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/group.php?gid=63144106664&ref=ts

reagovat bibinna 14.6.2010 10:31  9%    +  -

pešimi: na fb dej odkaz,pokud to nemáš skryté,nebo tady na Dámě

reagovat bibinna 14.6.2010 10:27  9%    +  -

Lucianna7: To je teda fofr.Normálně to trvá několik let,než se na MR dostaneš a musíš mít odpovídající třídu,výsledky,čas apod.U každého sportu se to měří jinak.Dříve se musel vyhrát krajský přebor,aby tě svaz nominoval na MR.
Držím palce,kluk je fakt talent

reagovat Lucianna7 14.6.2010 10:09  49%    +  -

pešimi: chodívala jsem tam, ale teď už ne

reagovat pešimi 14.6.2010 9:20  41%    +  -

Lucianna7: dala jsem na fb nejake fotky.
jste tam nekdo??

reagovat pešimi 14.6.2010 9:19  41%    +  -

Lucianna7: tak to je moc fajn, podle me kdyz je zapaleni, je pulka vyhrana

reagovat Lucianna7 14.6.2010 9:07  49%    +  -

pešimi: hlavně, že se jim tam líbilo.

reagovat Lucianna7 14.6.2010 9:05  49%    +  -

tak nám trenérka říká, že má mladej výjimečnej talent. Začal trénovat v půlce března, od dubna závodí, včera vyhrál oblastní mistrovství ve skifu a v dvojskifu, a za čtrnáct dní ho čeká Mistrovství republiky. Říkala, že normálně děti závodí tak po půl roce až po roce, a kolikrát nedojdou ani tak daleko, jako náš prcek. Ale je teda po včerejšku hooodně unavený.

reagovat pešimi 14.6.2010 9:02  41%    +  -

bibinna: snad nebude tak zle

reagovat bibinna 13.6.2010 14:53  9%    +  -

pešimi: Nikdo nic.U nás se nic neděje,jen nejstarší má ještě nějaké zkoušky ve škole a sportují nejvíce u bazénu
Momentálně pro mě bude nejbližší adrenalin vysvědčení kluků

reagovat pešimi 11.6.2010 16:09  40%    +  -

co vy vsichni a vase deti?

reagovat pešimi 11.6.2010 16:08  40%    +  -

tak zuzanka na streetu dobry, uz jsem dala i nejake fotky na facebook. sice nevyhrali, ale pocasi pralo, lidi prijemny a o to slo. Dneskem nam zacina Kmochak, vecer prijede pan prezident, tak se mozna pujdeme mrknout.

reagovat bibinna 4.6.2010 8:10  6%    +  -

pešimi: My budeme taky slavit příští týden
"Blížence". V autě jsem takhle vozila z tréninků
děti.Jezdili jsme 300km za jedním trenérem.
Vyjížděli jsme v 5 ráno a domů se vraceli po půlnoci,takže jsem udělala spaní a oni se probudili až na místě a zpátky totéž.
Auto Opel omega .Neskutečný kombík.Co se týká prostoru,tak se toho do ní naloží mraky.Už byli ale skoro dospělí.

reagovat pešimi 3.6.2010 20:08  20%    +  -

bibinna: a to mam jeste 12. narozky:-), ale problem mam jiny, ja nemam nikoho na hlidani deti, takze je skoro vsude tahame s sebou. ale jsou uz znaly:-) trebas minuly vikend jsme grilovali u znamych na zahrade a oni si ogriluji, poblbnou a v deset jim ustelu v aute (mame sedmimistny chevrolet a posledni radu mame vyndanou, takze vzadu mame regulerni manzelskou postel), oni si zalezou do spacaku, jeste chvili blbnou a pak normalne vytuhnou a my jedeme domu treba az kolem pulnoci, ale ja je ve spanku poutam do sedaek, na to jsem srab. oni jsou turisti, vloni kdyz klukovi byl rok, tak jsme byli obytnakem v chorvatsku a pak jsme plynule prejeli do rakouska na hd sraz a bylo to moc fajn. holt nejsme zadni samponi

reagovat bibinna 3.6.2010 19:21  6%    +  -

pešimi: Se máš..hergot.Před sebou dva zajímavé víkendy.
Tak si je užij a malá ať má medailičku

My budeme bourat- takže příšerný víkend

reagovat pešimi 3.6.2010 18:12  20%    +  -

bibinna: mame, ale az pristi vikend:-) je to vzdycky fajn, mladi, stari, decharna, vsichni pari:-)

jj, to je tri proti trem na jeden kos.

reagovat bibinna 3.6.2010 16:49  6%    +  -

pešimi: To je s míčem v ulicích ?
Nemáte tam ted někdy Kmochův Kolín ?

reagovat pešimi 2.6.2010 10:50  18%    +  -

holky, Zuzka jde v sobotu poprve soutezit ve stretbalu, tak jsem na ni zvedava. ale rikam si, ze i kdyby byly holky posledni, tak je to fuk, hlavne kdyz zo vezmou s nadhledem. jsem rada, ze ji vybrali, ono se ji moc nechtelo, ale nakonec ji prekecali

reagovat bibinna 31.5.2010 19:56  11%    +  -

tak držíme palce,ať se to podaří.

reagovat Lucianna7 31.5.2010 15:06  36%    +  -

Ahoj, náš kluk od března vesluje. Moc ho to baví a je to vidět i na výsledkách. Za čtrnáct dní náš čeká Mistrovství oblasti Vltava, a když uspěje, tak za dalších čtrnáct dní Mistrovství ČR. Jinak, co se peněz týče, roční poplatky jsou celkem slušné, jen jsme museli koupit závodní dres, ale dostal větší, takže to má na dva roky určitě a navíc je elastický, tak snad chvíli vydrží. A na závody taky jezdíme, když jsou v Praze, tak mladej jede metrem a my na kole, když jsou mimo Prahu, tak naložíme kola a mladýho přivezeme. Většinou má dva závody v jeden den, tak v době mezi závody jezdíme s manželem na kole, mladej se musí věnovat ostatním a pomáhat jim, oni mu taky pomáhají s lodí. A holkám taky pomáhají, to se mi líbí, že je tomu učí, pomáhat si navzájem. A jak se krásně hecují, mají úžasnou podporu na břehu, když jedou závod.

reagovat bibinna 29.5.2010 17:03  11%    +  -

Ninicka: To znám.Na tréninku to tak nevynikne jako na vystoupení.Syn právě dělá tanec,proto ho všechny kamarádky chtěly na různých soutěžích Miss apod.V televizi je to krásné,když tančí dospělí,ale když je chytlavá choreografie s dětmi,tak to nemá konkurenci.Jasně ,nemají techniku a jdou třeba i mimo hudbu....jsou to ale děti a jsou kouzelní.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Talentované děti
Diskusi založil(a): bibinna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si