Zvuky a melodie na mobil zdarma

Pochlubte se, jaké máte na mobilu zvuky sms, melodie...
Zrovna hledám zvuk sms-písknutí gumové hračky a nemůžu ji nikde najít. Slyšela jsem to u jedné paní a moc se mi to líbilo. Většinou se mi zdají melodie z netu, na které narazím dost stupidní.
A taky mě docela štve, že si najdu něco ke stažení zdarma a ono to nakonec tak vůbec není:-(
30.5.2010

Diskusi založil(a) 30.5.2010 nikusa

reagovat Atykve 5.8.2011 9:28  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Milea 31.5.2010 14:29  84%    +  -

nikusa: není zač

reagovat nikusa 31.5.2010 13:41  8%    +  -

Milea: To je vončo-díííííky!!!!

reagovat Milea 31.5.2010 11:33  84%    +  -

nikusa:našla jsem takové něco jako písknutí gumové hračky.

reagovat Milea 31.5.2010 10:31  84%    +  -

Ahojky, většinou si stáhnu z pc mp3 na mobil a mám to jako vyzvánění nebo budíček. Na přítele mám Od Bolka Polívky Co zkúšáš, když mi volá některá z kamarádek, tak Guten Tag:) a jinak na neznámá čísla mám prsten od Arabely. Budíček u mobilu zovní písničkami.Rodina jako sestra, mamka, taťka mám taky písničky.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zvuky a melodie na mobil zdarma
Diskusi založil(a): nikusa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika