PC, Playstation, PSP, Nintendo Wii, DS i 3DS, a Xbox 360- spousta zábavy :)

Nenašla jsem nikde obecnější diskusi, tak zkouším založit :)

Hrajete rádi hry na PC, nebo máte nějakou hrací konzoli a chcete si popovídat ? Tak pište ;)
6.6.2010

Diskusi založil(a) 6.6.2010 Leni+Péťa_a_Míša

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 18.5.2011 21:01  32%    +  -

Zdravím

Chci Vás znovu pozvat k nám do eshopu NEXTGAMES
www.nextgames.cz

PC, Playstation, PSP, Nintendo Wii, NDS i 3NDS, a XBOX 360- hry a herní konzole s příslušenstvím.

A do našeho nového eshopu NEXTTENIS
www.nexttenis.cz

Tenisové a badmintonové rakety, tašky, tenisové míče a veškeré příslušenství, i squashe a stolního tenisu.

Spousty zábavy za super ceny a jedno poštovné ! :)

A nyní chci upozornit i na super aukci !

LEGO Piráti z Karibiku / Pirates of the Caribbean The Video Game / hra PC (CZ) / NOVINKA ZA SUPER CENU !

Hra LEGO Piráti z Karibiku přetváří akci, dobrodružství a nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové série Piráti z Karibiku do světa LEGO, zahrnující osobitý humor LEGO figurek a fantastický svět postavený z kostiček populární stavebnice LEGO.
Hra je inspirována úspěšnou filmovou sérií a zahrnuje filmové děje, místa a postavy všech čtyř filmů !!! Z prvních tří filmů ("Prokletí Černé perly","Truhla mrtvého muže "a" Na konci světa "), a také z nadcházejícího čtvrtého dílu,"Na vlnách podivna ".

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 22.3.2011 17:49  24%    +  -

Tak zdravím a nesu nášup SUPER aukcí za SUPER ceny !!!!!

KLIKEJTE NA OBRÁZKY !!!

Jedinečná novinka NINTENDO 3DS / N3DS / Aqua Blue

Nintendo 3DS je první přenosná herní konzole která umí zobrazovat hry ve 3D bez použití jakýchkoli dalších pomůcek (např. brýle apod). Speciální technologie používá kamery a fólie zabudované v displeji, které vytvoří pocit prostoru pod Vaší konzolí Nintendo 3DS. Vypadá to, jako by jste se dívali skrz display do prostorového hranolu, ve kterém se pohybují předměty.

A to samozřejmě není vše ! Vytváření 3D fotografií, přehrávač s 3D zvukem, vestavěný pohybový senzor a gyroskop, samozřejmostí je možnost připojení k internetu s možností sdílení informací s kamarády, rodičovský zámek a další a další…

A k tomu i spousta her !!!

Pilotwings Resort

Super Monkey Ball 3D

Rayman 3D

Nintendogs + Cats - Golden Retriever & friends

SIMS 3

Asphalt 3D

VÍCE INFO o NINTENDU 3DS TADY

DALŠÍ HRY TADY

a budou samozřejmě přibývat další...

www.nextgames.cz
www.mimibazar.cz/nextgames

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 6.3.2011 16:32  20%    +  -

25.3. vyjde jedinečná novinka- první kapesní konzolka co umí 3D efekt bez jakýchkoliv dalších pomůcek- brýlí a pod. !

Společnost Nintendo tím opět potvrdila svou roli průkopníka v oblasti herních konzolí a videoher. Po úspěších v roce 2004, kdy uvedla na trh Nintendo DS – první přenosnou herní konzoli s dotykovým displejem na světě, a v roce 2006, kdy představila stolní konzoli Wii založenou na revolučním konceptu pohybového ovládání her, nás nyní čeká další přelomový okamžik na poli zábavního průmyslu.

Podrobnosti TADY

www.nextgames.cz

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 6.3.2011 15:01  20%    +  -

Nakoukněte k nám do obchůdku NEXTGAMES - www.nextgames.cz

PC, Playstation, PSP, Nintendo Wii, NDS i N3DS, a XBOX 360- hry a herní konzole s příslušenstvím- spousty zábavy za dobré ceny :)

a hlavně chci upozornit na super aukci

PlayStation Move Starter Pack / PS3 / Super hry, perfektní zábava za jedinečnou cenu !!!

reagovat Lambreostrava 19.12.2010 22:47  5%    +  -

,

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 20.8.2010 8:38  35%    +  -

Další super aukce...

MAFIA 2- dlouho očekávaná novinka za bezkonkurenční cenu !!!!! Vše s českým dabingem !!!

Mafia II: Dějištěm pokračování jedné z nejúspěšnějších českých her se stane New York na přelomu 40. a 50. let minulého století. Stejně jako první Mafia by nás měla i "dvojka" pohltit svým silným, filmově zpracovaným příběhem, kombinací third-person přestřelek s honičkami a žijícím městem.

PC- doporučená cena 1199,- zde od 799,- !!!
PS3- doporučená cena 1699,- zde od 999,- !!!
XBOX 360- doporučená cena 1599,- zde od 999,- !!!

MAFIA - PC - ZDE

MAFIA 2 - PS3 / Playstation 3 - ZDE

MAFIA 2 - XBOX 360- ZDE

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 25.6.2010 14:07  33%    +  -

Kdo chce ještě využít slev, pospěšte si, skladové zásoby se kvapem tenčí :))

A již máte pro děti něco za vysvědčení ?

Co třeba úplné novinky jako LEGO HARRY POTTER, nebo TOY STORY 3 ? :)

Nebo samozřejmě spousta dalšího ;)

PC, Playstation, PSP, Nintendo Wii, NDS a Xbox 360- hry a herní konzole s příslušenstvím- spousty zábavy za dobré ceny a jedno poštovné :)

http://www.mimibazar.cz/nextgames

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 11.6.2010 14:02  42%    +  -

Táááááák, u nás už se hraje nový Super Mario

Mám doma marody, tak se alespoň zabavěj a přitom tu neblbnou a nelítaj

A na dotaz jestli je to dobrý mi bylo odpovězeno: "Dobrý ? Ne ! Nejlepší !!!"

Tak už se těším až půjde starší do školy, mladší půjde v poledne spát a já si to taky vyzkouším

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 10.6.2010 10:26  42%    +  -

A mám tu upozorněním na další super aukci !!!

2010 FIFA World Cup South Africa - Od 1,- po 1,-Kč !!!

Hra na PS3 / PSP / WII / XBOX 360 !!! Vyberte si platformu právě pro Vás ! :)

(klikněte na obrázek)

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 8.6.2010 16:16  41%    +  -

Jo a nemáte někdo náhodou Pokémon- Battle Revolution (Wii) ?
Kdyžtak rádi koupíme

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 8.6.2010 12:20  38%    +  -

Hannelka: Hráli jste i nějaký Oddworld ???

A Sims 3- už máte ten nový datadisk jak jsem sem na něj dávala odkaz ???

Já teda radši hraju na konzolích, teď se nejvíc těšíme na Super Maria (Wii)

reagovat Hannelka 8.6.2010 12:12  6%    +  -

My máme Xbox 360.......a paří hlavně manžel
To je denně Fifa, nebo NFS. Na Fifu se nám tu občas sejde pěkná banda.....maniaci to jsou

Já hraju na PC Sims3.....

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 8.6.2010 8:50  27%    +  -

elfi: Jééé, malej taky rád "tancuje" Po tý sambě kouknu, díky za tip !

Kolik je malý ? Našemu budou 3 :)

Já jsem včera zkoušela Just Dance a pěkně mne bolí hlavně pravá ruka- samý točení lasa nad hlavou a pod.

reagovat elfi 7.6.2010 20:40  100%    +  -

Leni+Péťa_a_Míša: ahoj, máme wii - malá má nejraději sport resort a pak ještě Samba de amigo - to je tancování

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 7.6.2010 13:03  25%    +  -

A mám tu upozornění na super aukci a jednu perfektní červnovou akci...

HORKÁ NOVINKA !!! THE SIMS 3- Povolání snů !!! Hra na PC ! SUPER ŠANCE- OD 1,- PO 1,- KČ !!!!!

(klikněte na obrázek)

PC, Playstation, PSP, Nintendo Wii a DS, Xbox 360- hry a herní konzole s příslušenstvím- spousty zábavy za příznivé ceny a jedno poštovné :)

V průběhu června slevy až -15% na vše !!!!! Nakoukněte ;)

(klikněte na obrázek)

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 7.6.2010 12:55  25%    +  -

My máme a

Na Wii máme nejradši různé sportovní hry, hlavně Sports Resort a potom třeba Super Maria- už se třeseme na tu novinku :)) a synátor se těší ještě na nové Pokémony :)

Na Playstationu máme nejradši Little Big Planet, potom nějaké logické, jako třeba Cuboid, Kula World a nejmladší jezdí rád auta a motorky :))

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PC, Playstation, PSP, Nintendo Wii, DS i 3DS, a Xbox 360- spousta zábavy :)
Diskusi založil(a): Leni+Péťa_a_Míša
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika