Porucha autistického spektra-strukturované učení

Vítám Vás na stránkách o strukturovaném učení.Pojďme se podělit o materiály a zajímavé stránky kde můžeme čerpat inspiraci na tvorbu úkolů:-)
21.6.2010

Diskusi založil(a) 21.6.2010 VcelickaD

ORIENTACE

tady

VcelickaD 21.6.2010 22:37

Časová posloupnost

vždy musíte na obrázek kliknout...dostanete se tak do alba,pak obrázek uložit do složky ve svém PC a tisknot,laminovat....:-) tady

VcelickaD 21.6.2010 22:09

Hygiena

tady

VcelickaD 21.6.2010 21:48

PUZZLE

tady

VcelickaD 21.6.2010 21:29

ODKAZY na stránky

http://adlettka.blog.cz/galerie/jak-jsme-zacinali-se-strukturovanymi-ukoly http://www.ojarovi.estranky.cz/fotoalbum/strukturovane-ukoly

VcelickaD 21.6.2010 21:19

Geometrické tvary

tady

VcelickaD 21.6.2010 21:15

Logické úkoly

tady

VcelickaD 21.6.2010 21:02

PETIT - komunikační programy

tady

VcelickaD 21.6.2010 19:44

o.s. Alenka Strukturované učení

kuk sem

VcelickaD 21.6.2010 19:40

reagovat letnivanek 14.2.2014 9:19  11%    +  -

Ahoj holky mám holčičku 6 roků,autistickou. Strukturou se učíme,časem přidám nějaké obrázky co mám,od sebe ,kamarádky a z rané péče. I já děkuji za odkazy

reagovat annicka_1 10.4.2013 14:40  5%    +  -

Při příležitosti Světového dne autismu se od 2. do 16. dubna uskuteční v Pardubicích aktivity, jejichž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu.

„Mám svůj svět, ale mám vás rád“ – pod tímto mottem bude od 2. do 12. dubna v AFI Paláci Pardubice probíhat vernisáž obrázků osob s autismem. Výstavu doplní čtení vzkazů od autistů, prezentace organizací, které se věnují osobám s autismem, představení výukových materiálů a specifických pomůcek nebo představení prožitkové komunikace za pomoci obrázků a piktogramů. „Součástí akcí, na kterých spolupracují rodiče našich dětí, je také upozornění na nadání a dovednosti dětí i dospělých s autismem a jejich zapojení do společnosti,“ říká za organizátory Mgr. Gabriela Bělková, ředitelka Dětského rehabilitačního centra Lentilka.

Na čtvrtek 4. dubna je připraven Společný den otevřených dveří Rodinného integračního centra a Lentilky - Dětského rehabilitačního centra. Celou akci zakončí 16. dubna Kulatý stůl na téma Aktuální potřeby osob s autismem v Pardubickém kraji.

Záštitu nad Dny autismu převzali za Pardubický kraj radní Ing. Pavel Šotola, za Statutární město Pardubice primátorka MUDr. Štěpánka Fraňková, senátorka Mgr. Miluše Horská, hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický, Ph.D., a poslanec PharmDr. Jiří Skalický, Ph.D., který je patronem třídy pro děti s autismem v Lentilce.
Aktivity konané u příležitosti tohoto dne, které podpoří i VZP ČR, mají pomoci rozvinout povědomí o problematice autismu ve společnosti a podpořit včasnou diagnostiku. Zároveň upozorní na dovednosti lidí s autismem a jejich zapojení do společnosti.

reagovat sitamon 2.8.2010 13:19  16%    +  -

VcelickaD: v chráněném bydlení pro lidi s mentálním postižením

reagovat VcelickaD 28.7.2010 21:36  93%    +  -

sitamon: pracuješ v nějakém stacionáři?

reagovat sitamon 28.7.2010 15:36  18%    +  -

VcelickaD: To určitě, každý má jiný zkušenosti a vychytávky co na autisty platí, máme v práci 3 a s každým pracujeme jinak.

reagovat VcelickaD 27.7.2010 23:18  92%    +  -

sitamon: i já chodím na blogy pro inspiraci..jen mě napadlo...mít místo ..kde se dá podebatovat...o nápadech..

reagovat sitamon 26.7.2010 19:45  17%    +  -

Katka M.: Tyto stránky jsou dobré, některé materiály používám pro práci s autisty a jsou pro ně snadno pochopitelné

reagovat Katka M. 26.7.2010 14:14  1%    +  -

Ahojky, nedávno jsem objevila blog Pro Šíšu - mají tam úkoly přímo k vytištění a spoustu šikovných odkazů.

reagovat lemona 22.6.2010 6:30  10%    +  -

VcelickaD: Upřímně,fakt nevím,ale snad ne.Předpokládám že to tam mají i proto aby napověděly ostatním rodičům jak na to.

reagovat VcelickaD 21.6.2010 21:22  87%    +  -

lemona: díky..stránky znám..snad nebudou maminky proti...když dám odkazy

reagovat lemona 21.6.2010 20:23  10%    +  -

ahoj,něco málo co mám v záložkách:
http://adlettka.blog.cz/galerie/jak-jsme-zacinali-se-strukturovanymi-ukoly

http://www.ojarovi.estranky.cz/fotoalbum/strukturovane-ukoly

http://piktik.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=16

no tak fakt málo,já jsem je promazala

reagovat marci76 21.6.2010 17:54  100%    +  -

VcelickaD: mě to moc baví, jen na to nemám čas ani peníze. A když už k tomu v noci sednu, tak bych potřebovala něco rychle najít...

reagovat VcelickaD 21.6.2010 16:50  86%    +  -

marci76: ahoj..já doufám,že se někdo přidá..kdo se strukturou pracuje..přeci jen to dá hodně práce,někde něco pohledat..tak proč si to neusnadnit..

reagovat marci76 21.6.2010 16:46  100%    +  -

super diskuse...těším se na tipy na strukturované úkoly

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Porucha autistického spektra-strukturované učení
Diskusi založil(a): VcelickaD
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle