Nakupujeme v prodejnách LiDL - akce, oblíbené výrobky

Přijďte si s námi popovídat, co se vám osvědčilo, ať už kosmetika, potraviny, drogerie nebo akční zboží od oblečení až po domácí elektroniku,.... vy i vaše tipy na nákup jste vítáni!

Prosíme všechny diskutující, aby se tak nějak alespoň přibližně držely tématu. Ať se ty dobré tipy a nápady neztrácí v haldě povídání.
DĚKUJI

1.7.2010

Diskusi založil(a) 1.7.2010 normenka

recept na donuty-250g hladké mouky 120g cukru-přidej/uber podle toho čím to chceš zdobit-tohle je sladké tak akorát na zdobení čokoládou 2 vejce(šlehala jsem je celé s cukrem) asi lžička povoleného másla 3/4 PDP 150ml mléka - to dávej postupně - hustota asi jako hustější lívancové těsto do donutovače jsem dávala pytlíkem a bylo 8 dávek = 56 donutek Obyčejné piškotové těsto, po vychladnutí rozkrojeno, namazáno meruňkovou marmeládou a slepeno zpět. Zdobeno banánovou polevou a poté část krokantem, čokoládou a marcipánem. Pekla jsem v minidonutovačce z lidlu, mám ji už rok, ale díky Jehličce jsem ji vytáhla ze skříně :)

normenka 22.5.2013 13:37

Rybí prsty ,které vyhrály v časopisu Dtest

normenka 26.11.2011 9:49

Aktuální akce LiDL najdete TADY

KacaMaV 22.11.2011 23:35

Přímý odkaz na skrytou nástěnku diskuse ZDE /klik
najdete zde tipy na osvědčené výrobky z oblasti potravin, domácích spotřebičů a spotřebního zboží nebo drogerie, fotky některých těchto výrobků od účastníků diskuze a další tipy a odkazy na zajímavé stránky nejen ohledně LiDLu.
Nástěnku také najdete v pravém sloupci - v informacích o této diskusi - přímo pod svými oblíbenými diskusemi.

KacaMaV 22.11.2011 23:34

reagovat zahrádkářka 22.5.2017 7:29  100%    +  -

Hejenka:

reagovat Hejenka 22.5.2017 6:22  43%    +  -

Děvčata, . Už jsem to nevydržela a vitrínku dala, ikdyž má narozky až v červenci. A taky byl problém, kde bych tak velkou krabici do té doby ukryla, aby si toho nevšiml.

reagovat babiMinka 21.5.2017 22:31  80%    +  -

Hejenka: Tak to byl úspěšný lov - gratuluji!!!

reagovat brundik 21.5.2017 19:42  85%    +  -

Hejenka: Tak vidíš měla jsi štěstí.

reagovat Anndy 21.5.2017 16:53  100%    +  -

Hejenka:

reagovat Hejenka 21.5.2017 16:00  43%    +  -

Jdu se pochlubit dnešním úlovkem.
Jela jsem do Lídlu, abych dokoupila zásoby věcí, co mi doma chybí a při procházení prodejnou měli sběratelskou vitrínu. Jen dva kusy, jednu bílou, druhou ve světlém dřevu. Přesně tuto si moc přál. Vždycky, když ji měli v nabídce, tak byla rychle pryč a tak se na nás nikdy nedostalo. Naposledy byla před Vánocemi. Psala jsem na jejich e-mail, zda-li se nedá ještě sehnat nebo kdy zase bude. Odpověděli mi, že opět budou před Vánocemi, tzn. 12/2017, ale pokud bych chtěla, že bílou vitrínu mají od nás cca 50km. Kdyby byla dřevěná, jela bych pro ni, ale bílá by se nám doma nehodila. O to víc jsem tedy měla radost, že ji dnes měli. Jen mi je záhadou, jakto že byla, když v letáku nebyla a Vánoce ještě nejsou. Ať tak či tak, mám pro manžela dárek k narozeninám.
A to, pro co jsem jela jsem radostí zapomněla koupit.

reagovat Sallow 21.5.2017 15:19  100%    +  -

zahrádkářka: Tak to jsi dobrá. Já už raději také

reagovat zahrádkářka 21.5.2017 15:07  100%    +  -

Sallow: Jj,však já kapesní lupu v kabelce nosím

reagovat Sallow 21.5.2017 15:05  100%    +  -

zahrádkářka: Jasně, ale s lupou v kapse....abys přetla ta mrňavá písmenka

reagovat zahrádkářka 21.5.2017 11:07  100%    +  -

Sallow: Takže všechno prohlížet,odkud to pochází a nejenom v Lidlu

reagovat Sallow 21.5.2017 8:15  100%    +  -

zahrádkářka: ... a nejen maso je z Polska ... i cukrovinky, aj.

reagovat zahrádkářka 21.5.2017 6:39  100%    +  -

Jj,Lidl je německý obchod a maso prodává polské,taky mě to překvapilo,polské výrobky nemusím

reagovat N-ellinka 20.5.2017 16:00  20%    +  -

Mata69: Ty vogo
To je tedy šílenost. Musím kouknout pak až tam někdy pojedu kdo to vyrábí to maso.

reagovat Mata69 20.5.2017 11:38  100%    +  -

N-ellinka: můžou dovézt maso z Polska, tady to namelou a je z toho "česká výroba". To ale neukazuje na to, že je to polský obchod.

reagovat N-ellinka 20.5.2017 11:07  20%    +  -

Mata69: Jo ták,že právě ale nekdo z kolegyn říkal že v TV bylo že z Polska bylo mleté maso a na tom masu byla nálepky česka vyroba. Ale jak to je nevím,maso kupuji jen u řezníka a hlavně lídl mam 20km.

reagovat Mata69 20.5.2017 10:29  100%    +  -

N-ellinka: Lidl je obchodní značka řetězce prodejen společností Lidl & Schwarz-Gruppe, které patří též síť hypermarketů Kaufland. Vlastníkem je německý obchodník Dieter Schwarz.

To, že je tam polské zboží neznamená, že je to polský obchod, ale že prostě z Polska nakupují některé zboží (potraviny).

reagovat N-ellinka 20.5.2017 10:19  20%    +  -

Holky,Lídl je Německy nebo Polsky obchod???
že jak bylo to mleté maso nakaženo salmonelou že bylo z Polska.
Bavila jsem se o tom v práci ,tak jsme nikdo nevěděl .

reagovat zahrádkářka 4.5.2017 8:47  100%    +  -

Tak jsem dnes hned ráno šla do Lidlu a zbytečně.Byla jsem tam asi 5 minut před otevřením,u regálu s květinama jsem byla první a PEPINO tam nebylo ani jedno.Mluvila jsem i s vedoucí,prý žádné nepřišlo.Jsem moc zklamaná a taky naštvaná

reagovat diblinda 2.5.2017 19:03  58%    +  -

já chodím do Lidlu hlavně pro spotřebiče, manžel pro dílenskou techniku, letos jsem šla i pro lehátko na zahradu, jo a loni jsem koupila boty a super, některý potraviny mi přestaly chutnat, ale třeba TOFU mají špicový

reagovat zahrádkářka 2.5.2017 13:06  100%    +  -

Ve čtvrtek budou mít v Lidlu sazenice malých melounků PEPINO,na tu se chystám,ale to budu muset jít asi hned ráno

reagovat Anndy 1.5.2017 18:46  100%    +  -

zahrádkářka: na ty okurky kouknu

reagovat zahrádkářka 1.5.2017 17:52  100%    +  -

rehek: To mě právě překvapilo,že berou maso z Polska,tomu se normálně vyhýbám,teď tam budu chodit hlavně pro špaldovou mouku celozrnou a občas nějaké oblečení pro 4-letého pravnoučka,abych nezapomněla,hlavně pro naložené okurky-plátky,ty mají moc dobrou chuť

reagovat brundik 1.5.2017 12:16  83%    +  -

zahrádkářka: Já v supermarketech maso nekupuju zajdu si k řezníkovi a mám vždycky dobré.Do Lídlu si někdy zajdu pouze pro krůtí roládu se žampiony ta je dobrá.

reagovat Mata69 1.5.2017 11:47  100%    +  -

zahrádkářka: prvotřídní zboží asi v žádném řetězci nehledej.

reagovat rehek 1.5.2017 11:01  100%    +  -

zahrádkářka: V Lidlu je skoro všechno maso z Polska, to bych za prvotřídní nepovažovala a mleté je vůbec risk. Já si maso odjakživa melu doma. V Lidlu kupuji jen některé potraviny, nějakou drogerii a občas něco v akcích.

reagovat MarunaS 1.5.2017 10:41  100%    +  -

N-ellinka: Třeba to pomůže

reagovat Anndy 1.5.2017 10:18  100%    +  -

zahrádkářka: zdravím
Já jsem s výrobky i potravinami spokojená.
Vadný kus nebo špatné potraviny jsou občas v každém řetězci.
Vyhovuje mi v Lidlu vrácení zboží do 3 měsíců a záruka 3 roky

reagovat zahrádkářka 1.5.2017 8:22  96%    +  -

Doufám,že vám nebude vadit,že jsem se přidala do diskuze,někdy taky chodím do Lidlu nakupovat,byla jsem přesvědčená,že je tam prvotřídní zboží,občas jsem koupila mleté maso,které co do množství masa nemá konkurenci,ale bohužel se v poslední době 2x našla v mletém mase salmonela,teď mě překvapily ty polní okurky,ale kde se dá nakoupit bezpečně?Z techniky jsem koupila nejdříve robot,ten ale při třetím hnětení těsta začal kouřit,vrátila jsem ho a později koupila Pekárnu,s tou jsem spokojená

reagovat N-ellinka 30.4.2017 21:18  29%    +  -

MarunaS: právě jsem dneska povlékala a obrátila.

reagovat MarunaS 30.4.2017 20:22  100%    +  -

N-ellinka: Zkus ji obrátit. Já kupovala v Jysku a z jedné strany je tvrdší.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nakupujeme v prodejnách LiDL - akce, oblíbené výrobky
Diskusi založil(a): normenka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si
Kdy jít k zubaři, držet dietu nebo přestat kouřit? Zeptejte se Měsíce! Vařte za hubičku: Levná a chutná jídla z brambor Chlupy vašeho domácího mazlíčka všude? Zbavte se jich! Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy! Zita Kabátová: Hvězda českého filmu, kterou milovaly tisíce mužů Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak Hebká pokožka bez chloupků? Ve skutečnosti větší věda než jste myslely Líbí se vám motýlci? Vyrobte si vlastní dekoraci Necítíte se ve své kůži? Možná vám škodí dieta Jak to máte nejradši? Poloha při milování vás prozradí!