Sháníte ještě letní tábor na srpen?

Ahoj holky, nesháníte ještě letní tábor na srpen? Jak jste na tom vlastně s hledáním táborů, co je pro vás nejdůležitějším kritériem? Dělám na jednom táboře hlavní vecoucí a zajímaly by mne vaše názory ;-)
28.7.2010

Diskusi založil(a) 28.7.2010 misutkaj

misutkaj 28.7.2010 14:17

reagovat novottom 1.8.2012 10:37  5%    +  -

Ahoj, je tu někdo z vás vedoucí? Jak řešíte táborové ceny? My zakládáme nový tábor, chceme vytvořit putovní pohár.
Koukali jsme na poháry na internetu, ale přemýšlíme, jestli nebude vhodnější třeba nějaký ručně vyrobený, jestli by neměl takovou větší hodnotu i jako takový symbol tábora.

reagovat karkada 8.6.2012 10:09  5%    +  -

Já bych chtěla vědět všechno, dokonce i co tam bude jíst. Ono je těžké dát dítko na tábor, když ty vedoucí vidíte poprvé v životě a máte jim věřit a svěřit dítko? Pro mě je to těžké. Chci mít jistotu, že o ni bude postaráno.

reagovat GeorgeX 6.3.2011 16:23  6%    +  -

Ještě jsem sehnal web. www.tabor-zalesi.cz

reagovat GeorgeX 6.3.2011 10:13  5%    +  -

Mnoho dětí mých známých a kolegů jezdí na tábor Zálesí u Humpolce. Pořádají běhy i s výukou angličtiny a dalších jazyků (asi). A bez vyjímky si to tam nemohou vynachválit.

reagovat Lucianna7 29.7.2010 10:34  49%    +  -

přesně tak, mladej jede na soustředění s klubem a na táboře už letos byl, byl po šesté s tou samou partou lidí, když jel poprvé, bylo tam pár dětí od něj ze školy a zdravotnici dělala naše zdravotní sestřička, která mladýho znala dobře. Tak jsem ráda, že se mu tam líbí a chce tam jet i další rok. A ještě jezdí na ozdravný pobyt k moři. Tam sice nikoho neznám, ale má s sebou telefon a řekla jsem mu, že když se něco stane, tak si pro něj do 24 hodin přijedu. A navíc už je celkem velký, ví, co si má nechat líbit a co ne, to mu vysvětluju pořád dokola. A vedoucí má starší paní, vždycky s ním jsem na letišti, takže vedoucí vidím. Kdyby se mi nezdáli, tak ho prostě nepustím. Radši oželím peníze.

reagovat pešimi 28.7.2010 18:13  88%    +  -

ahoj,moje kriteria jsou: znat dospele vedouci, znat alespon jednu kamaradku dcery, zjistit si neco o mistu, kde se tabor konna. cena neni zas az tak rozhodujici. takze logicky moje dite ktere chodi na basket jede na soustredeni s oddilem.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Sháníte ještě letní tábor na srpen?
Diskusi založil(a): misutkaj
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle