MLÉČNÁ DIETA

Ahojky,máte někdo zkušenosti s touto dietou?Slyšela jsem na ni jen chválu
28.8.2010

Diskusi založil(a) 28.8.2010 kaka1

reagovat Kačica611 28.8.2014 17:32  5%    +  -

Zdravíčko, taky zkouším mléčnou dietu spolu s mámou =) moje sestra ji držela 2x a zhubla 18 kg, zpět se jí nic nevrátilo, Když jsem ji držela poprve minulou zimu, shodila jsem 6 kg, Dnes jsem u 3 dne a mám dole zatím 3,2 kg a maminka 2,4 kg =) Doufam že se všem daří jako nám, držím palce!

reagovat LoLa8 30.7.2014 23:05  1%    +  -

Já s tim začínam od zitra :-) strasne se na to tesim, ale cviceni budu muset zrejme vynechat. Podle me to tak hrozne nebude, ja uz drzim mensi dietu po delsi dobu a jim skoro to stejny co je na tom jidelnicku, tak snad mi to pomuze :-) :-) :-) :-)

reagovat Petra 29.7.2014 11:03  1%    +  -

Ahoj,
dneska jedu první den a mám za sebou dva hrnky mléka :)) Jsem zvědavá, jak (a jestli) to přežiju celé :D

reagovat Pája 18.7.2014 10:46  1%    +  -

Kiki:
Já si myslim, že nevadí. Já třeba nemam ráda kyselé mléko, tak piju jen mléko :) A i tak je mi fajn a vše šlape jak má

reagovat Pája 18.7.2014 10:45  1%    +  -

Držím ji zrovna taky. Každej den do toho i cvičim (protože jsem prostě zvyklá). Cvičim teda míň. Třeba jen 15-35 minut a kila jdou dolu krásně :) Jsem naprosto spokojená. Docela mě děsil hned první den, kdy nebylo na jídelníčku nic jinýho než mléko. To jsem si říkala, že budu mít hlad jako vlk a ono ne. Dodržuju to - sice jsem na začátku, ale vše jde jak má a jsem zatím s výsledky spokojená. Jen přes pas jsem dala dolu cca 10cm a přes prsa taky nějakých 10-12 :) Doporučuju. Jen to chce silnou vůli :)

reagovat Kiki 14.7.2014 17:49  1%    +  -

Ahoj :) mám takový dotaz. Vadí když mám třeba na večeři předepsané mléko+mléko kyselé+ zelenina, když něco vynechám? vím že se nemá nic přidávat, ale co když něco nesním?

reagovat Hannahinka 29.6.2014 19:44  1%    +  -

Klára:
Cvičit by jste neměla

reagovat Nikol 28.4.2014 21:27  1%    +  -

Ahoj holky, několikrát jsem tuto dietu chtěla vyzkoušet, ale hrozně se bojím, že po dokončení zase naberu. Jaké máte zkušenosti vy? Díky za rady:)

reagovat Klára 21.4.2014 11:15  1%    +  -

Ahoj.. chtěla bych začít držet tuto mléčnou dietu ;).. ale chtěla jsem se zeptat, jestli se u toho má cvičit či nikoli? :) .. děkuju

reagovat Zuzana Šallaiova 18.4.2014 20:02  1%    +  -

Dobrý den dámy :-) Dnes držím 12. den mléčnou dietu a zitra končím :-) po týdnu vážení jsem shodila 5 kg,tak už se těším na další výsledky :-)

reagovat Vendulka 12.4.2014 9:31  41%    +  -

dzifdayly: Ahoj, ona ta dieta je téměř stejná - jen se někde jí tvaroh, v některé pribináček ... Ale je to všechno dost o hladu ... Já vydržela 3 dny a když mi ta váha nešla dolů, tak mě to hrozně demotivovalo ...

reagovat dzifdayly 11.4.2014 18:21  21%    +  -

Taky nad ní přemýšlím

reagovat dzifdayly 11.4.2014 18:20  21%    +  -

Máte tu samou?---http://sjidelnicek.cz/mlecna-dieta/

reagovat Niki Stein :)) 6.4.2014 13:10  1%    +  -

zdraívm děvčata!
tak jsem si pročetla, jak všechny držíte dietu a máte výsledky, ale také jsem se dočetla že nesportujete. Já bych chtěla tuhel dietu zkusit, protoze zbožnuju mléko a mléčné výroby <3 řikají mi jogurtová královna :D a hlavne protoze uz asi 3-4roky jím zdravě, zhubla jsem 20kg (mam ted 70kg) a tělo už nehubne :( protoze ej zvyklé na zdravous stravu :( tak potřebuju nějakou takovouhle dietu. chtela jsem sacharidové vlny, ale nejím maso :( jen tak jednou za 14dní. no ale bojím se dvou věci. za 1.) ze az skončím s dietuou, tak to naberu zpet :( ((samozrejme bych po skončení této diety pomalu přidávala jídla, nejedla bych hned jako dřív, ale pomalu pridavala aby si telo zvyklo) a za 2.) hraju fotbal, máme 2x týdne treninky a 1x týdně mistráky a tak se bojím, abych měla na fotbale sílu/energii dát do toho všechno a makat.
Co si o tom prosím myslíte? děkujii a držím vám všem palečkyyy :))

reagovat Monika 5.4.2014 20:35  1%    +  -

Já ji držím třetí den a v pohodě. Nejhorší byl první den. Na váhu radši nechodím až s dietou skončím a doufám, že budu příjemně překvapená.

reagovat Vendulka 5.4.2014 18:47  46%    +  -

Petruš: právě ten jsem zvládla dobře ... navíc byl i úbytek ... ale pak po třech dnech hladovění nešlo dolů ani deko :-( . Přešla jsem proto na SBD - což je vynechání příloh,m pečiva, sladkostí .... a můžeš zeleninu, maso, nízkotučné sýry .

reagovat Ellie 5.4.2014 18:45  1%    +  -

Mám za sebou témeř celý 6. den a zatím to zvládám. Když jsem ve škole, tak na jídlo ani moc nemyslím jen mám občas hlad, ale teď o víkendu je to o dost horší, ale musím vydržet. Držím tu 16tidenní, tak snad to vydržím a dotáhnu to až do konce. Za 5 dní mám dole 3,5 kilo. :)

reagovat Petruš 5.4.2014 17:50  1%    +  -

Vendulka: gratuluju první den je podle mě nejhorší

reagovat čína2007 1.4.2014 12:32  1%    +  -

co jsem včera psala,nevážit se,pak jsi smutná a tělo nechce spolupracovat :-)

reagovat Vendulka 1.4.2014 8:35  38%    +  -

čína2007: tak dneska opět nulový pokles váhy ... to mě tak vždycky rozhodí ...

reagovat čína2007 1.4.2014 8:18  1%    +  -

Vendulka:

Tak to nevím,já i minule nesladila nic,ale je pravda,že když už jsem si dala tvaroh,tak ovocný Ovofit,ten je právě pro diabetiky,takže nejspíš bez cukru nebo minimum cukru.

reagovat Vendulka 31.3.2014 20:58  46%    +  -

čína2007: taky jsem si zatím dávala cottage ... zítra bych měla mít tvaroh k obědu , tak si ho zkusím umíchat se sladidlem a kakaem. To by neměl být problém, co myslíš ?

reagovat čína2007 31.3.2014 20:44  1%    +  -

Vendulka:

Neboj to příjde,jen se pořád nevážit a nemyslet na to.Já jsem tehdy taky měnila pořadí jídel a teď jestli vydržím,tak budu taky měnit,myslím,že tím nic neskazíme:-). Akorád já nemůžu tvaroh,natahuje mě z toho,takže místo toho mám vyzkoušený cottage,který mi moc chutná.

reagovat Vendulka 31.3.2014 20:41  46%    +  -

čína2007: ahoj, tak to jsem ráda, že se někdo ozval ... já ji držím od pátku, ale o víkendu jsem trochu zaměňovala pořadí jídel.
Zatím mám dole 1.2 kg - a kleslo mi to po prvním dnu .. od té doby nic :-(

reagovat čína2007 31.3.2014 20:16  1%    +  -

Ahojky všem,tuto dietu jsem držela na jaře 2011,zhubla jsem u ní 5kg.Krásně mě nastartovala takže omezováním pečiva,příloh a hlavně menší porce a pravidelnou stravou jsem do podzimu tj. během půl roku zhubla celkem 18kg.Držela jsem se do loňského podzimu,tj.2roky.Teď mám nahoře 5kg z těch 18kg,tak sjem dneska najela na mléčnou a doufám,že se mi to podaří dostat dolů:-).Všem tady držím palečky a holky mlíku zdar :-D

reagovat Vendulka 28.3.2014 18:24  48%    +  -

tak ještě poslední hrnek mléka v 19.OO a mám první den za sebou ...

reagovat Vendulka 28.3.2014 7:22  48%    +  -

ahoj, tak dnes začínám ... mám za sebou první hrnek mléka Doufám, že vydržím a nevzdám to hned na začátku.

reagovat Hanka K 26.3.2014 17:24  1%    +  -

Ja ji drzim od ctvrtka (20.3) a zatim se drzim.Vajicko si delam na suche panvy.Piju rano vodu s citronem a denne dan tak 2l piti.Je to mor protoze u toho musin varit pro rodinu.Uz mam dole 3,5kg a mam tu 13ti denni a asi si ji protahnu na 16 dni.Kdyz jsem ji drzela naposled zhubla jsem 5kg a 2roky se mi nic nevratilo.

reagovat Teju 20.3.2014 16:30  1%    +  -

Ahoj holky chci se zeptat myslíte ,že moc vadí pokud si místo tvarohu dám nizkotučný jogurt? A nebo například pokud je tam psano vejce vadí když si ho udělám na panvi ale bez oleje a jiných tuku děkuji Teju:)

reagovat Jiřina75 2.3.2014 12:10  1%    +  -

Zdravím všechny a držím pěsti. Léto se kvapem blíží a všechny chceme vypadat dobře. Tuto dietu jsem držela před třemi lety, vydržela jsem 5 dní, než přijela na návštěvu maminka, která přivezla piškotový dort................to se mi prostě zbouřily chutě :-D Teď jí držím třetí den a mám tři kila dole, na mě prostě funguje :-)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MLÉČNÁ DIETA
Diskusi založil(a): kaka1
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle