Bezbolestná liposukce ultrazvikem-KAVITACE

Kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání a rozpouštění tukových ložisek nebo k redukci celulitidy. Kavitace je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní....kdo by měl zájem napište mail beauty.butik@seznam.cz pošlu podrobné info...cena je bezkonkurenční!!!
6.9.2010

Diskusi založil(a) 6.9.2010 olushhh

 
 

reagovat richmul 28.4.2012 12:05  5%    +  -

Ahoj, nyní mají kavitaci se slevou 70%! na zapakatel.cz, tak proč nevyzkoušet :-)

reagovat Kájouš 9.3.2011 16:35  5%    +  -

Kocicanda: Byla jsem tam nakonec také a musím říct, že jsem ráda, že jsem tam strčila nos:!) Hrozně moc jsem si odpočinula a nasmála!:) Navíc mají stále slevy, tak jsem toho hned využila!:)

reagovat Kocicanda 11.2.2011 15:57  5%    +  -

Nyní otevřeli Slim i v ČB, tak jsem tam zašla. Je vidět, že masérky jsou profíci a i na recepci jsou moc fajn. Poradily mi co a jak, dost mi i pomohly psychicky a odcházela jsem od nich odpočinutá, uvolněná a jako úplně nový člověk. :) Vřele doporučuji, kdo nechce být zmasakrovaný od skalpelu, ať zkusí tuto bezbolestnou verzi. Pokud nemáte úbytek, tak také neplatíte NIC. Navíc je tam teď super sleva, 30%.

reagovat kikuska83 10.12.2010 18:04  5%    +  -

ja jsem nastesti spokojena klientka. sla jsem pred mnesicem na kavitaci.Kolegyne mi odporucila salon kde byla (slim and go)pote co jsem videla jak hezky zhubla jsem nevahala a objednala se. Vysledky boly prekrasne a stale si ich drzim. Odporucam vsem co chteji zhubnout.

reagovat Zvonecek25 10.12.2010 14:35  5%    +  -

Málokde se obejví tak rozporuplné reakce jako na kavitaci:o) Já to chci vyzkoušet, mám nějaké vouchery přes zapakatel.cz do studia M-liposukce v Děčíně. Znám totiž osobně případy kdy kavitace pomohla a dotyčné si ji nemůžou vynachválit... tak uvidíme;o)

reagovat vilma2 4.12.2010 23:29  5%    +  -

Tzv. bezbolestná liposukce je podle mě podfuk! Jedno jestli kavitace, ultrazvuk, radiofrekvence apod. Nechala jsem se nachytat na reklamní hlášku: viditelné výsledky již po prvním zákroku! Radiofrekvenční liposukce podbradku na Petra cli..... Malinké místo zákroku, kde by výsledky skutečně musely být viditelné. 3x3000,- (abych nekřivdila - zrovna měli akci 15% sleva). Ale výsledek nula je drahý i tak! Nechtěla jsem se nechat takhle oškubat, proto jsem naléhala na osobní schůzku s paní Petrou. Je to okouzlující osoba, pokud ve vás cítí nosiče peněz. Snažila se mě přesvědčit, že jsem udělala dietní chybu, jinak to každému skvěle funguje. Tisíce děkovných dopisů... Když jsem poukazovala na klamavou reklamu - výsledky po první kůře - a chtěla, aby mi za poctivé peníze poskytla slibované výsledky, řekla, že se se mnou nebude bavit a zavolá ochranku!! Je to typický příklad podnikatelky bez skrupulí (můj pocit podložený mojí zkušeností). Její muž nakonec slíbil, že mi poskytnou jakousi kompenzaci. Jasně jsem řekla, že trvám na oboustranném dodržení smlouvy, tedy moje peníze a jejich zaručené viditelné výsledky. A jejich návrh? Nabídli malou slevu na další 3 zákroky. Takže mě měli za totální idiotku, když čekali, že odevzdám další peníze za to, co (dle mých zkušeností) nefunguje. Takže vás chci varovat - nebuďte tak pitomé jako já a na Petra cli... (a podobné podniky) rychle zapomeňte.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Bezbolestná liposukce ultrazvikem-KAVITACE
Diskusi založil(a): olushhh
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si