Už zase budou vánoce!!

A já si začínám, jako každým rokem, lámat hlavu, co komu koupit. Prosím vás všechny o inspiraci, radu nebo dobrou zkušenost z dárku pro pětileté dítě. A nápady na dárek pro manžela.
24.9.2010

Diskusi založil(a) 24.9.2010 MámaDvojčat

Vánoce se pomalu blíží :-))

MámaDvojčat 28.9.2010 20:50

reagovat MámaDvojčat 23.12.2010 20:38  5%    +  -

Už zítra je štědrý den, snad už máme všichni pro každého nějaký ten dáreček. Tak vám přeji, ať udělají obdarovaným radost a užíjte si svátky pohody ve zraví

reagovat beladami 23.12.2010 6:31  24%    +  -

Tak už je máme za dveřmi. Přeji vám všem ty nejkouzelnější Vánoce a do nového roku hlavně zdraví!

reagovat beladami 18.11.2010 16:54  24%    +  -

Tak první dárečky dneska dorazily, s www.4kids.cz jsem už léta spokojená

reagovat Demoniaque 9.11.2010 21:59  100%    +  -

Rachel-Karen: jj na taky jsem z toho špatná, že na Klínovci je sníh

reagovat Rachel-Karen 9.11.2010 16:07  11%    +  -

no, na Fichtlebergu (kousek od nas) dnes v radiu hlasili 20cm snehu ... hmm ... ale na vikend se ma zase oteplit

reagovat talenka 8.11.2010 19:17  33%    +  -

Sydžej+3děti: mně se strašně líbí ty ručníky zabalené jako dortíky a rolády

reagovat Sydžej+3děti 8.11.2010 18:53  100%    +  -

talenka: super kravinky.mě se tam líbí ten chladící půllitr

reagovat beladami 3.11.2010 17:26  30%    +  -

Rachel-Karen: to je fakt

reagovat Rachel-Karen 1.11.2010 20:13  6%    +  -

beladami: je to tyden stara zprava :D a u nas v Krusnych horach :)

reagovat Sydžej+3děti 1.11.2010 17:53  100%    +  -

beladami: u nás bylo taky teplo

reagovat beladami 1.11.2010 17:47  28%    +  -

Rachel-Karen: U vás kde? U nás ve Frýdku-Místku bylo dneska 19 st.

reagovat Rachel-Karen 26.10.2010 8:33  5%    +  -

tak u nas dnes rano padaly vlocky jako hrom

reagovat Demoniaque 25.10.2010 15:32  100%    +  -

jsem Ládíkovi teď koupila bublifuk a jakej má úspěch, panečku

reagovat kájina 25.10.2010 13:47  39%    +  -

Demoniaque: nebuď,na tom nezáleží přece.hlavní je pohoda

reagovat Demoniaque 25.10.2010 13:32  100%    +  -

kájina: to má už velký holky..ta mladší jako já Mě teď začíná děsit to, že se blížim ke 30asi na mě padá krize věku nebo co, jakmile mi to švára nebo manža předhodí, tak jsem fakt nepříčetná

reagovat kájina 25.10.2010 12:52  39%    +  -

Demoniaque: no jo,ale to bylo doma.hlídala ji maminka,byly jí dva roky,kojila se a já chodila domů v 1.mamka říkala,jak vždycky vstala a mlčky šla ke dveřím a tam čekala.mimi moje teď je jí 27,a té starší 35.vidíš,jak jsem stará??????

reagovat Demoniaque 25.10.2010 11:23  100%    +  -

kájina: já taky musela jít po O domu, jinak jsem brečela

reagovat kájina 25.10.2010 10:42  39%    +  -

Demoniaque: všechno bude umět,ani se nenaděješ.vždyť se mu věnuješ s plným nasazením.čtu to tady denně.miluje Tě jako mámu,která je s ním 24 hodin denně a to je pro něj důležité.já,když jsem nastoupila tenkrát dávno po mateřské do práce na zkrácený úvazek,tak přesně v 1 po obědě stála jako žebráček za dveřmi a nedej Bože,když třeba nejela tramvaj.(byl pláč)dneska má 27 let a moc se směje,když jí to vykládám.

reagovat Demoniaque 24.10.2010 18:03  100%    +  -

kájina: a mimi to už moc neni, ve čtvrtek mu bude už 10měsíců

reagovat Demoniaque 24.10.2010 18:02  100%    +  -

kájina: chápu, že maminka zabere hodně času
Ládík je ďábel s Ď! Moc si nechce hrát sám, musí být v ohrádce, jinak mi šplhá po kytkách a ublížil by si a když ho dám na puzzlíky aby si hrál nebo že chci jít na záchod, tak začne šíleně řvát a když přijdu, sednu si k němu, tak dobrý, tak si zase hraje, leze po mě atd a když ho chci naučit jak je velkej nebo paci paci, tak si myslí něco o trhni si mámo nohou, já si tu lezu Mi přijde, že snad ani v roce si nebude umět zatleskat a strčit jídlo do pusinky, to on totiž neumí, hlavně, že už ťapká

reagovat kájina 24.10.2010 15:07  38%    +  -

chtěla jsem,aby to jezdilo.

Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz
tak oprava!!!!!

reagovat kájina 24.10.2010 15:03  38%    +  -

Demoniaque: jak se má Tvoje mimi???dlouho jsem tu nebyla,jenom vždycky něco přečtu a letím.starost o mamku mi za

Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz
bere všechen čas.

reagovat Rachel-Karen 24.10.2010 15:03  5%    +  -

Margarita: diky, to planuju priteli, pulrocni predplatne Muscle and Fitness

reagovat Demoniaque 24.10.2010 13:47  100%    +  -

tak se jdu pochlubit, pro Ládínka mám už nakoupenojen teda ještě koupíme velkou tatrovku, tu chtějí dát tchánovci

reagovat Demoniaque 24.10.2010 13:46  100%    +  -

kájina:

reagovat kájina 24.10.2010 11:28  38%    +  -

Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz

reagovat Margarita 23.10.2010 19:12  30%    +  -

Rachel-Karen: a co předplatné časopisu?

reagovat Majinka7777 18.10.2010 18:05  32%    +  -

Holky jestli máte doma kutila,mohl by mít radost z nějakého nářadí,u nás manžel každý rok dostává metr,vždy ho stihne zničit,nosí ho i do práce,je instalatér a tak ho potěší nějaká šikovná věcička,třeba frézka,přímočarka nebo aku vrtačka,ale musí mít příklepto se pak doma tvoří
A jestli se v příštích letech poštěstí víc uspořit určitě koupíme jemu a naší malé nové lyže a hurá na horýýýý

reagovat Rachel-Karen 18.10.2010 8:58  6%    +  -

Demoniaque: dekuju, narazila jsem na to uplnou nahodou ... a takove darky se mi libi nejvic, neco, co te cvrnkne do nosu a vis, ze to bude mit uspech :) nez o necem dlouze premyslet, jestli to koupit nebo ne ...

reagovat Rachel-Karen 18.10.2010 8:57  6%    +  -

Sydžej+3děti: tak na postovne jsem zatim nekoukala, ale myslim, ze bude nejaky rozdil, kdyz zaplatis predem na ucet ...

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Už zase budou vánoce!!:6:
Diskusi založil(a): MámaDvojčat
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle