Vymáhání dluhu

Podnikám jako OSVČ - účetní. Mám jednoho dlužníka, který mi již delší dobu dluží celkem 5.400 Kč. Zvažuju vymáhání této pohledávky mimosoudní cestou. Narazila jsem na internetu na www.uhrazeno.cz. Máte prosím někdo zkušenosti s touto společností? Nebo mi navrhnete jinou firmu? Předem děkuji za odpověď do diskuze. Katka
27.9.2010

Diskusi založil(a) 27.9.2010 Kaaata

reagovat martina.martinova 8.2.2017 1:22  5%    +  -

Pozor na notorické neplatiče a dlužníky Petra Viktoru a Martinu Martinovou rozenou Diemerovou

Martina Martinová, nar. 11. 11. 1971, bytem Hilarova 2326/6, Ústí nad Labem / v současné době čtrnáct exekucí na majetek /
Petr Viktora, nar. 29. 8. 1977, bytem Karlovarská 15, Velká Dobrá / v současné době dvacet čtyři exekucí na majetek /

Panáček se snaží i zneužívat osamnělých žen ve finanční nouzi navydory faktu, že sám má jen holý zadek a exekuce:
http://www.podvodnici.net/pozor-na-te-607978xxx/

A tady obě hvězdy nekonečného seriálu neplacení účtů, dluhů, útěků a skrývání se před exekutory a soudy a sexualního výdírání žen ve finančních problémech:

https://www.facebook.com/svejk.viktora.7
https://www.facebook.com/marhullinka.martinova?fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all

reagovat Jan 23.6.2015 6:16  1%    +  -

Profi-CZ recenze - nekvalitní služba věřitelům, kteří nakonec jen zaplatí poplatek a ani pořádně neví za co. Na začátku to vypadá, že o dlužníkovi vědí naprosto vše, kde bydlí, kam chodí, jaký má majetek a příjem, navíc mažou med kolem huby tím, že s tímto dlužníkem mají zkušenosti a že své pohledávky splácí, ačkoliv pomalu, ale splácí, proto jim plno lidí naletí. Pak když se člověk dotazuje na stav pohledávky, tak je obtížné dlužníka najít, natož z něho něco dostat, ale že se hodně snaží a snad se jim to podaří. Nakonec posílají jen obyčejné psaní, že se nepodařilo nic vymoci, ale že se snažili a hlavně ať nezapomenete zaplatit poplatek, jinak hrozí soudy. Posílají údajně i mail podobného obsahu a pokud věřitel nezaplatí, posílají SMS s připomenutím o dosud neuhrazené částce, ani jedno se nedá použít u soudu, protože mi obyčejná psaní vůbec nechodí, mailové a SMS výzvy k placení okamžitě mažu, protože je považuji za podvod.Ale nakonec proč si dělat násilí, když nikde není uveden den splatnosti, tak jsem zadal příkaz se splatností ke dni 30. 7. 2057, doufám, že si poté peníze užijí. Profi-CZ už nikdy, to dám raději peníze povalečům na nádraží a vyjde to nastejno.

reagovat nesssik 29.5.2015 12:22  5%    +  -

Také se přikláním,mimosoudně se toho moc nevyřeší..

reagovat Anyss 2.4.2015 14:10  5%    +  -

Já si ymslím že soudně by to bylo lepší.

reagovat David 28.1.2015 13:32  1%    +  -

Bohužel i já se musím přidat se stejnou zkušeností. Uplynul rok a dlužníka kontaktovali pouze 3x a ještě ke všemu v jednom měsíci. Nebyla žádná snaha zkusit dlužníka zkontaktovat třeba po dalším měsíci. Jedním slovem mizérie. Nejde o to, že částku nevymohli a naúčtovali si poplatek, je to podmínka, o které víte už před podpisem smlouvy. Problém je v tom, že pro to udělali práci, za kterou bych si naúčtoval max 200,- (více jak 2h práce to totiž zabrat ani nemohlo). Takže doporučím vyhnout se této společnosti úplným obloukem.

reagovat Mia78 2.9.2014 11:39  5%    +  -

Karel:
Musím nesouhlasit, nemohu si na Logicall stěžovat, opravdu mi pomohli a podle mého názoru jsou velmi seriózní. Táké moji známí byli spokojení. Soudíte podle Tv nebo máte nějakou osobní zkušenost?

reagovat MK 1.9.2014 17:39  1%    +  -

Jana Malá:
myslíte paní Hlobilovou, co podniká ve farmacii???

reagovat Karel 13.8.2014 20:41  1%    +  -

LOGICALL? Pryč od nich. Jeden velký podvod. Už byli i v TV.

reagovat Mia78 8.8.2014 8:57  5%    +  -

Profi cz no hruuuza, souhlasím s Andreou, měl by jim už někdo zakázat činnost, vůbec nic mé firmě nevymohli akorát jsme vyhodili peníze do větru. Mela jsem strach obracet se na exekutory nesouhklasím moc s jejich postupy a tak jsme nakonec po velkých obavách zvolili firmu Logicall a můžu jen doporučit. Pokud chcete fér jednání a žádné slibotechny www.logicall.cz.

reagovat diagram 23.4.2014 13:23  5%    +  -

PROFI-CZ Plzeň - nevymůže vůbec nic. Nic se neděje, po urgencích tvrdí, že to zkouší, ale výsledek je velká nula. Hlavně, že si pak nezapomenout vyúčtovat poplatek, který musíte podepsat, jinak s vámi neuzavřou smlouvu. Otřesný spolek - NEBRAT!

reagovat Andrea 18.4.2014 14:28  1%    +  -

Profi cz už by mal niekdo zrušit zakazat im činnost.Už mi lezu nanervy samy neschopny ludi tam su zamestnany.Volala som už odledna nikto to nedviha neska je duben a zdvihol mi to nejaky chlapik ten mi dal čislo na ich infolinku tam som sa nič nedozvedela jak to prebieha.Tam mi povedala ženska aby som volala naslovensko že oni to tam maju vedene.Ja so zmluvu podpisovala tu v plzni a oni nič nevedia ale čo sa tyka prachou to už vedia si stiahnut.Už 2roky to trpim a oni mi vyplatili 6oookč nejake drobne a išla som tam stym že mi jedna dlži 12ooeuro.Ja som len zvedava kolko rokou to ešte bude trvat.Keby som to vedela čo to je za spoločnost tak nikdy by som nič snimy nepodpisala.21storoči internet a oni su neni schopni zistit čo je stou pohledavkou a povedia mi aby som si zavolala naslovensko.Jak keby tam hovor stoji 1minuta 3kč.NEODPORUCAM NIKOMU PROFI CZ.Stoja za hovno!!!

reagovat tonda 3.1.2014 17:24  1%    +  -

Profi cz.jsou jen SLIBOTECHNA.V žádným případě nikomu nedoporučuji.Již 3 roky se nic neděje a dlužník z nich má srandu.Nevím jak to s nima zrušit.Poradi mi někdo?Děkuji Tony

reagovat Franta 18.10.2013 9:09  1%    +  -

Franta 18.9.2013 Je skutečně nutné zvážit zda Vaše pohledávka je tak vysoká, aby bylo nutné se na někoho obrátit. Pakliže ano, tak ne na Profi-cz. Mají to dobře spočítané. Při podepsání smlouvy se zavazujete, že i při nic nedělání jim spadne do klína 1000 kaček a po dobu platnosti smlouvy vlastně dlužníkovi poskytují ochranu a pak při dotazu, zda něco podnikají slyšíte jen výmluvy.

reagovat kidal 25.9.2013 11:25  1%    +  -

KO :-(:

Musím se přidal k názoru, že Profi CZ jsou jen leniví úředníci, kteří řeší případy dopisy. Nejedná se o vymáhání, ale o zkoušení, zda dlužník dostane strach a zaplatí... Pomohli mi v jednom případu ze 3 a to jen proto, že se dlužník lekl.

reagovat Jana Malá 27.7.2013 11:18  1%    +  -

Martina Hlobilová (Havířov-Město) mi dluží peníze, pozor na ni. Nedoporučuji Martinu Hlobilovou (Havířov).

reagovat KO :-( 7.11.2012 13:11  1%    +  -

Přesně tak, PROFI-CZ, s.r.o. jsou podvodníci. Peníze tahají jen z klientů a ne z dlužníků. DEJTE SI NA NĚ velký pozor !!!

reagovat Andrea 4.9.2012 13:01  1%    +  -

su to podvodnici

reagovat Andrea 4.9.2012 12:59  1%    +  -

od profi nič dobre nečakajte nepomožu vam len peniaze
zvas vitiahnu.a to ich jednanie po podpisani zmluvy.mame snima zle skusenosti.oni su neni ani ochotni po 3mesiacoch vam dat vediet jak to prebieha,a ked im tam volate a spitate sa nato tak povedia že oni niesu povinny vas stale informovat.su to podvodnici ktory si vyvažaju zatky v limuzinach za peniaze ktore vitiahnu odnas ktory snima zmluvu podpišu.pohledavka stoji a nič stym nerobia čakame len nato kedy nam skonči zmluva styma podvodnikmy.

reagovat andy. 26.7.2012 14:11  1%    +  -

Ahojky všem taky jsem vymahal penize od dlužnika , dal jsem to firme ktera mě pomohla a veřím jím dal, dostal jsem od luznika penize co mí dlužil ,.. hezkej den všem ,...

reagovat Jarek 24.5.2012 5:40  1%    +  -

Profi.cz???? Pryč od nich, jsou to podvodníci. Mám osobní zkušenost!!! Mají ve smlouvě napsáno, že když nic nevymůžou tak si účtujiu poplatek 1000,- kč. Takže ani nic nevymáhají. Už přes rok pro mě vymáhají usnoplených cca 4000,- Když se jich ptám co pro to už udělali, tak odpověď je pořád stejná. Tento týden jedeme za dlužníkem, který podepsal splátkový kalendář. Když chci nějaký důkaz jestli tam opravdu byli a pan podepsal splátkový kalendář (stačí mi poslat kopii) vždy řeknou, že mi ho pošlou a ono nikdy nic nedošlo a nedojde. Jsou to jen další čeští podvodníci, tak se jim vyhněte!!! NEDOPORUČUJI !!!

reagovat mata 11.4.2012 13:28  1%    +  -

vymahači nejsou vrazi pozor!!!!!obrat se na soud a uvidis kolik zaplatis mysliš ze je to zadarmo

reagovat Karel 15.11.2011 6:36  1%    +  -

olda68, olda68:
Zkušenosti s profi-cz? Přes rok vymáhali tím, že dlužníka navštívili jednou. Jsou to podvodníci, kteří vám stejně nepomůžou.

reagovat jitka3112 24.9.2011 17:41  1%    +  -

janette: o.k...,ale co udělat,když dlužník nemá majetek a je na neschopence za 6 ooo kč?exekuce mi z té neschopenky chodí na výživné 170 kč z dlužné částky asi 120 000 kč.

reagovat kateřina 21.7.2011 14:38  1%    +  -

pojaké dlouhé době profi cz vrátilo vaši vec vám na zpet? vymaham presne smenku jiz asi rok a nic, nevim ani mi nic nedali, ale slysela jsem ze dluznik jim jiz dal okolo 22tis a ja nic nedostala.

reagovat olda68 28.3.2011 15:25  1%    +  -

Kaaata: CHTĚL bych Ti napsat něco málo o Profi-cz,dluží mi jedna dlužnice cc.70 000kč a za dva eoky z ní dostali 1 300kč,stále se ona jen vymlouvá a nic se neděje,to je moje malá zkušenost..olda

reagovat marki 6.10.2010 20:59  1%    +  -

ahooj tataje. napis mi prosim postup jak vymahat dopisem? mela jsi neco od policajta diky moc hoihoi@centrum.cz

reagovat Temi 3.10.2010 9:55  96%    +  -

Pem: Jj, takhle to dopadá asi dost často. Taky bych se do soudních sporů nepouštěla, a pokud jde o částku, kterou uvádí autorka, tak to už vůbec ne. Stojí to spoustu času, peněz, nervů, energie - výsledek 0 0 nic.... Ne že bych s takovým stavem souhlasila, ale bohužel je to běžná realita.

reagovat KPslunicko 2.10.2010 15:14  62%    +  -

Pem: jj presne tak to funguje, my to meli podobne s dedictvim-umrel mi tatka a mel 49% ve firme-dedit mela mamka a soud ji i priznal vyporadani, ale co z toho, meli jsme v ruce jen kus papiru a druhy spolecnik nevyplatil a my nic nezmuzeme

reagovat Pem 30.9.2010 12:01  25%    +  -

Nechci ti brá iluze ale šance jsou malé,dávala jsem na žalobu o 40 tisíc.Zaplatila jsem soudní poplatky spor jsem vyhrála a nic. Mám rosudek jménem republiky a můžu si ho dát za rámeček a pověsit tak na WC. Dala jsem to exekutorovi a dopadlo to stejně. Platební rozkaz - ale Firma samozřejmě neměla na účtě žádnou hotovost.Tak jim zabavili nějaká dvě stará auta s hodnotou 0,0 nic a to je vše. Já už svoje peníze neuvidím protože auta nikdo nekoupí.Celé to šlo do ztracena. A mě to stálo jen čas a výdaje za soudní poplatek.

reagovat Šklíba 29.9.2010 18:17  100%    +  -

Kaaata: Jo a soudní poplatek je z této částky opravdu 600 Kč.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vymáhání dluhu
Diskusi založil(a): Kaaata
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si