Relaxační a wellness víkendy pro ženy

Také se rády necháváte hýčkat profesionály? Podělte se o své zkušenosti.

Pořádáte podobné akce? Ráda Váš typ dám na nástěnku.Pouze přes vzkazy.Jinak mažu.

Napadání, pruzení atd. okamžitě mažu a zakazuji přístup do diskuze.
13.10.2010

Diskusi založil(a) 13.10.2010 Novotňásci

Wellness pro ženy

www.relaxace.com

Novotňásci 13.10.2010 6:28

Relaxační víkendy pro ženy

http://www.byt-in.snadno.eu/Relaxacni-vikend-pro-zeny.html

Novotňásci 13.10.2010 6:28

reagovat Petusina 28.12.2016 14:57  5%    +  -

lady99 Ahoj, my jsme v Alexandrii byli v létě a fakt doporučuju! Je to krásný hotel, pročti si dopředu nabídku procedur ať se máš na co těšit:) my to tak udělali, abychom čas využili na maximum, procedury jsme měli naplánované a v mezičase jsme se buď váleli u bazénu nebo se procházkovali po kolonádě, hned bych jela znovu!

reagovat lady99 4.11.2016 9:09  5%    +  -

ahojte holky, nebyla jste některá v Luhačovicích? Našla jsem si na internetu hotel Alexandria a moc se nám s přítelem zalíbil, že bychom tak vyrazili na nějaký víkend. Tak jestli nemáte nějaká zkušenosti jaké to tam bylo? Děkuji :)

reagovat štička 3.11.2016 17:56  5%    +  -

Ahoj, já byla nedávno v hotelu Duo v Horní Lomné, odkaz zde nedám, každý si může vyhledat v googlu. Prima je, že mají levný pobyt z neděle na pondělí. Celý wellnes byl skoro jen pro nás a to samé sauny, mají hodně velký výběr.
Jinak je prima saunové centrum i v Přerově u bazénu. Obé mám vyzkoušeno a mohu doporučit.

reagovat Eliska744 3.11.2016 16:54  5%    +  -

Taky se ráda nechávám hýčkat. S manželem si vztah rádi zpestříme nějakým tím romantickým wellness pobytem. Máme skvělou zkušenost s http://www.pobytyvcesku.cz/romanticke-pobyty, kde už jsme zařizovali pobyt několikrát a vždy jsme byli spokojení. Na Silvestra se chystáme zase. :)

reagovat Michelele 5.9.2013 20:19  12%    +  -

Já se přiznám, že hýčkat se nechávám hodně ráda, ale bohužel mám rodinu, takže není ten čas a ani příležitost dopřát si takové hýčkání víckrát než dvakrát až třikrát do roka, když se s kamarádkou utrhneme a vyrazíme na wellness víkend tradičně do hotelu v Jinačovicích. Určitě bych si některé procedury, které tam nabízí, dopřávala ráda častěji (jako třeba reflexní či chiropraktickou masáž, která je úžasná), ale ačkoli už jsem si našla i studio, kde to nabízejí, nemám možnost si tam dojít, protože ráno vozím děti do školy, jedu do práce, po práci vyzvedávám děti z kroužků a pelášíme domů, ale i tak jsem ráda aspoň za těch pár víkendů do roka :)

reagovat MalaAda 23.4.2013 18:49  12%    +  -

FIFINKA: Z vlastní zkušenosti jsem zjistila, že na takové výlety nejezdím se svou drahou polovičkou, po hodince toho má dost, takže vždy seberu nějakou kamarádku, parádně poplkáme, podrbeme, u toho zrelaxujem i tělo, takže balzám na duši i na těle :) takže doporučuju znásilnit nějakou kamarádku, ta pojede ráda a ještě si to víc užiješ :)

reagovat Petruus 22.4.2013 17:16  12%    +  -

MalaAda: Já tam byla taky :) My teda byli jen v páře, masáž až třeba zase jindy, ale to vědro bylo fakt masakrální :D

reagovat MalaAda 17.4.2013 19:26  12%    +  -

Kika80: Dostala jsem tam poukaz a taky jsem si to moc užila a co jsi říkala na tu vychytávku s gbelíkem vody místo sprchy? :)

reagovat Kika80 25.2.2013 19:50  12%    +  -

Mě se moc líbílo ve wellness Soulspa v Praze. Byly jsme tam i s kamarádkou a řeknu vám, že to bylo parádní. Napřed jsme si byly zacvičit, pak se vyčvachtnout a do sauny a večer jsme si daly masáž a jako..mmm ještě teďka, když si na to vzpomenu, tak se rozplývám, ať žije hýčkání!!!

reagovat FIFINKA 20.3.2012 17:21  12%    +  -

taky bych jela na nějaký víkend, ale nemám s kým

reagovat Glena 1.3.2012 20:30  5%    +  -

Mně se osvědčil příjemný pobyt v lázních http://www.velichovky.cz. Zvlášť se mi bila indická masáž hlavy a taky jsem absolvovala anticelulitidní lymfodrenáž. Skvělý odpočinek ;)

reagovat kvko 13.10.2010 21:53  100%    +  -

kopretinna: bylo to super...!!
A to jsme se s holkama znaly jen z Dámy!! A až tam se poznaly osobně. Nikdo nám to nevěřil !

reagovat kopretinna 13.10.2010 21:18  49%    +  -

kvko: jé to bych si dala líbit.

reagovat kvko 13.10.2010 20:07  100%    +  -

já doporučuji:
http://www.hotelvega.cz/
v neděli jsem se vrátila,bezva prodloužený víkend s dámami z Dámy

reagovat Sydžej+3děti 13.10.2010 20:06  100%    +  -

ahoj holky to já bych brala takovej víkend,ale nejdřív za 5let

reagovat Markétka5 13.10.2010 16:29  5%    +  -

Ahoj, ráda bych doporučila Relaxační lázně v Jablonci. Jsou zaměřené na hubnutí, léčbu psychických problémů, pohybové ústrojí, léčbu kožních nemocí (lupénka) viz. kryokabina a sestavují programy, které jsou vhodné pro těhotné. Mimo jiné velmi příjemný personál.www.relaxace.com

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Relaxační a wellness víkendy pro ženy
Diskusi založil(a): Novotňásci
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle