Šiju, šiješ, šijeme

Šijete rády?Pak jste tu správně :o)
Na nástěnce najdete různé tipy a rady co zde proběhly diskuzí ohledně šití oblečení,Ottobre atd.Jinak se ptejte,pokud budeme vědět rády poradíme.
3.11.2005

Diskusi založil(a) 3.11.2005 Dadkan

reagovat amria 10.11.2017 12:17  9%    +  -

Radostinka: díky moc,ale bohužel nemám čas to prolistovávat a vím,že se to tady psalo,které to číslo je nejlepší,tak jsem si myslela,že by mi to některá z děvčat prozradila....

reagovat Radostinka 10.11.2017 10:15  100%    +  -

amria: netuším,ale tady je máš pěkně pohromadě,tak můžeš prolistovat

http://www.pattistudio.cz/pattistudio/eshop/2-1-Casopis-Ottobre/23-2-Pro-deti

reagovat amria 10.11.2017 8:22  9%    +  -

děvčata mohu Vás poprosit o radu?hledám které časopisu číslo OTTOBRE mělo nejobsáhlejší dětské střihy...vím,že to tady bylo,ale v tolika příspěvcích se nějak ztrácím...děkuji za radu

reagovat Radostinka 8.11.2017 5:19  100%    +  -

Busio:

reagovat Busio 7.11.2017 19:10  19%    +  -

Radostinka: našla jsem i Brothera, ten je od 14 000,- a pak obojživelník Merrylock či jak se to jmenuje. Ale jak říkáš, over mám, obojživelník je mi zbytečný to radši vyčkám a možná někdy se obšťastním

reagovat Radostinka 7.11.2017 16:14  100%    +  -

Busio: a pán je moc fajn,řekne jak to je...

reagovat Radostinka 7.11.2017 16:14  100%    +  -

Busio: Jacky taky chválil,Sirubu ale nejvíc

reagovat Radostinka 7.11.2017 16:13  100%    +  -

Busio: no jo,ale když chceš aby šil hobby spodem,vrchem,tak jedině Janome a ten stojí víc než tenhle průmyslový.... a já over mám,kombinaci nechci....tak snad se mi to povede našetřit,je to ranec

reagovat Busio 7.11.2017 7:51  19%    +  -

Radostinka: jo, já taky musím šetřit, říkáš, že i Jacky jsou dobré? Kdyby ten hobby stál alespoň o polovinu méně, tak si říkám - ano, na domácí sem-tam použití je fajn, ale jeho cena leze už od 12 tisíc nahoru, tady si říkám, po mých zkušenostech, radši vyčkat a našetřit, bude i vrchem krycí koukala jsem se, že už vyrábějí hobby cover, který má i vrchem krycí steh, cena kolem 15 000,-, tak to už fakt radši průmyslový.

reagovat Radostinka 7.11.2017 5:28  100%    +  -

Busio: musím našetřit,né že Ty musíš
zkusím ti ho večer najít,který myslím...

reagovat Radostinka 7.11.2017 5:27  100%    +  -

Busio: mají Siruby,jednu Texi...ale chci Sirubu,idím jí naživo,je to stroječek...jezdí k nám technik z Texcentrumu,tak jsem se nedavno s ní pobavila o mašinkách....chválí i Jacky....Siruba vede....opraví všechno,do hobby by nešel....over klidně na domácí šití ano,ale jak pak opravuje hobby covery....prý nikdy... a vyjde kolem 20tis. a už to má vše i se stavcem,šití spodem /vrchem...fakt krásný šití....musíš našetřit a taky se chci na něj do Jihlavy podívat...

reagovat Busio 6.11.2017 21:17  19%    +  -

Radostinka: máš v práci průmyslový? A jakou značku? Taky by se mi líbil, ty hobby stroje jsou opravdu hobby, neprošijí více vrstev a chybí mi u nich steh vrchem krycí tak či ona, nejvíc mi i tak chybí volný čas

reagovat Radostinka 5.11.2017 8:22  100%    +  -

Busio: Já taky a na šití také málo,ale šila jsem si kalhoty a trika do práce....jen mi chybí coverlock... a když to vidím v práci,uvažuji vážně o průmyslovém....

reagovat Busio 4.11.2017 18:54  20%    +  -

Radostinka: to víš, že ano, jsem pořád v jednom tahu, takže nestíhám přemýšlet nad tím blbým

reagovat Radostinka 31.10.2017 16:06  100%    +  -

Busio: woooow to je suprový,to musím mít!vše co momentálně od pánského potřebuji...díky moc za upozornění

reagovat Radostinka 31.10.2017 16:03  100%    +  -

Busio: už letím kouknout,jsme na něj mooooc zvědavá! díky beruško a doufám,že se máš dobře

reagovat Busio 31.10.2017 10:10  15%    +  -

děvčátka, je to někdo? Jen hlásím, že na stránkách Ottobre už mají k nahlédnutí rodinné číslo časopisu, které obsahuje i pánské střihy

reagovat Vifina 3.8.2017 15:42  11%    +  -

https://www.facebook.com/pg/D%C3%A1ja-Patchworky-491120651222196/reviews/

reagovat pouk 23.7.2017 19:55  42%    +  -

prosím, jak by měl vypadat střih na kratasy, ale jako sukýnky? děkuji llona pouk

reagovat Vifina 2.7.2017 14:50  8%    +  -

nick oprava

reagovat Vifina 2.7.2017 14:50  8%    +  -

já jsem měla nic viara ale nemohla jsem najít heslo tak jsem vifina Viera Fialova a ty fotky oblíbené jsou pod viarou

reagovat Vifina 2.7.2017 11:17  7%    +  -

dobrý den všem , hledám šitou tašku byla v galerii fotek je to už hodně dávno ,měla jsem jí v oblíbených ale už jí nemohu najít
byla focena pravděpodobně na houpačce hodně strakatá látka byla z ikei a měla odšité 13cm sámky do hloubky prosím kdo o ní ví dejte vědět moc mi na tom záleží

reagovat amria 21.6.2017 11:00  18%    +  -

ahojky...šiju stále,ale nefotím to
teďka se spíš zabývám výbavičkou pro miminko od dcery
právě jsem došila hnízdečko a protože jsem musela poslat foto dceři,tak se "pochlubím" i tady

reagovat Vifina 20.6.2017 1:57  6%    +  -

bílé plátno cena 55kč za m 140š teprve ted bylo , kdo má zájem piště

reagovat pioli 18.6.2017 17:27  100%    +  -

šijete?? Máte z čeho? Přidala jsem do eshopu nové bavlny, teplákoviny, luxusní úplety i pro děti. V týdnu budou ještě viskózy

reagovat Radostinka 31.5.2017 9:00  100%    +  -

Busio: s tou prací...kdybys jen věděla,co jsme si užila ponižováního u komise a pak u přezkoumání u odvolací komise...byl tam "doktor",který se léčil na psychiatrii,vrátil se,když se mnou mluvil,hlava mu cukala do strany,měl nějaké tiky...hrůza...má tabulky,máš remisi,tak jsi zdravá...pozitivního jsme si na tom všem vzala,že prostě zkusím do práce a bud se to zas vrátí,nebo to aspoň chvíli vydrží...jenže zaměstnat někoho s mýma problémama není jen tak...ale hledala jsem a našla úžasnou firmu,moc se mi tam líbí a všichni jsou ke mě vstřícní,hodní,moc hezky mě přijalitak si přeju,abych to zvládala,aby zdraví hlavně drželo a ostatní si nějak udělám...děti jsou velké,už mají práci...manžel zlatý člověk... a to šití je ted můj největší koníček,zvlášt když si v práci ty látky můžu osahat....to je něco přijít do skladu úpletů a funkčních materiálů...to je ráááááj

reagovat Radostinka 31.5.2017 8:54  100%    +  -

panas: Busio

tak děvčátka čtu peripetie s kapsami....tak to já asi budu za blbku

já ale moc do kapes nic nedávám,tak asi hudou ležet-stát ladem

reagovat Busio 30.5.2017 11:19  17%    +  -

Radostinka: super, jsi šikovná - jak s tou prací, tak i se šitím

reagovat Busio 30.5.2017 11:17  17%    +  -

panas: jo, ty kapsy tak akorát na pupku opravdu nejsou to pravé ořechové bychom je mohly v Ottobre učit

reagovat pioli 28.5.2017 21:41  100%    +  -

Busio: parádní stránky s výšivkami, jsem se tam nějak zapomněla

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Šiju, šiješ, šijeme
Diskusi založil(a): Dadkan
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Šití, háčkování, ...
Přečtěte si
Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70 Zhubněte s rýží! 8 báječných receptů na dietní oběd 7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou Kalatea ? rostlina, která vám řekne, že je čas jít spát Spánek podle hvězd: Býkům stačí 5 hodin, Štíři musí v deset do postele ŽANETA (43): Můj manžel se nechce vzdát milenky Na sladko i na slano: Závin na 4 způsoby Umíte užívat léky? Dejte si pozor na tyto chyby! Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Vyhněte se těmto chybám! Seriál Ulice: Rvačka v Coolně, loupežné přepadení a pěkná lekce