Šiju, šiješ, šijeme

Šijete rády?Pak jste tu správně :o)
Na nástěnce najdete různé tipy a rady co zde proběhly diskuzí ohledně šití oblečení,Ottobre atd.Jinak se ptejte,pokud budeme vědět rády poradíme.
3.11.2005

Diskusi založil(a) 3.11.2005 Dadkan

reagovat pioli 28.9.2016 19:31  76%    +  -

Hankie.cz: no, stroje z Lidlu vůbec nedoporučuju....ale - na tehle už jsem z několika stran slyšela chválu. No, může to být náhoda. Já osobně bych šla do toho texíka.
Když budeš chtít, prodávám se, napiš.....

reagovat Hankie.cz 28.9.2016 11:32  26%    +  -

Pekne poledne vespolek :)

Muzu se tu poptat, prosim? Chtela bych si sit vlastni tricka, a tak uvazuju o porizeni overlocku. V Lidlu by mel byt od pondelka Singer za 4000,- . Mate s nim nektera zkusenost? Jako o druhe moznosti uvazuju o Texi, ktery je o 1000 drazsi. Na Lidlu me laka cena a moznost vraceni do 30 dni, ale zas pocitam, ze jak se neco pokazi, konci :( nahradni dily asi nebudou...

Uvitam jakykoliv napad ci komentar. Dekuju!

reagovat Radostinka 31.8.2016 19:49  65%    +  -

po dlooouhé době něco vkládám,šila jsem dceři 2 letní sukně k moři....

reagovat mory1 31.8.2016 11:27  46%    +  -

Máme na cestě obrovské množství novinek,takže jim musíme uvolnit místo.

reagovat helena.dr 28.8.2016 14:21  21%    +  -

HanaR: hele ze mě také ne.
Jak jsem byla za Šimonkem,tak pořád u mě hledal...no matroš by na to byl,ale nic z toho neteče...

reagovat kokeška 28.8.2016 12:38  13%    +  -

HanaR: koukám i s brýlemi a máš to super

reagovat Radostinka 28.8.2016 10:34  64%    +  -

HanaR:

reagovat HanaR 28.8.2016 8:57  55%    +  -

helena.dr:
Holka, ze mě by už nikdo nic nevyždímal

reagovat helena.dr 28.8.2016 7:41  21%    +  -

HanaR: no vidíš,jak jsem to poznala.

Moc pěkný úplet.

reagovat HanaR 27.8.2016 19:43  56%    +  -

helena.dr: To je KOJÍCÍ noční košile pro dceru

reagovat helena.dr 27.8.2016 19:23  22%    +  -

HanaR: dobrý....jen zkoumám,proč to zapínání takto....dalo by se to použít jako "kojící" noční košile.
Hele,důležité je,že tobě se líbí....kdyby jsi viděla moje začínající výtvory...plácala jsem to jak jsem uměla,ale naštěstí nebyl FB,tak jsem to viděla jen já.

reagovat HanaR 27.8.2016 17:16  56%    +  -

Holky, zakrejte si jedno oko a pak koukejte Amatérské šití kojící košile

reagovat Radostinka 26.8.2016 9:01  66%    +  -

Dadkan: klasické kalhotové tepláky mám z jednobarevné teplákoviny z Batani a ty první to už je roků a pořád drží,jen už jsou seprané...legíny 3/4 mám ušité z jednolícu a jsou moc pohodlnné...trika z jednolícu,viskozy,jsem moc spokojená....

reagovat Radostinka 26.8.2016 9:00  66%    +  -

Dadkan: na náplet ti stačí hodně silný jednolíc(gramáž) nebo obloulíc,finerib
http://www.batani.cz/batani/eshop/21-1-FINERIB-NAPLETY-uplet

obě holky mají určitě moc pěkné materiály

reagovat Dadkan 25.8.2016 23:00  44%    +  -

superjehla: písnu ti zprávu.

reagovat superjehla 25.8.2016 22:45  9%    +  -

Dadkan: ono záleží co kdo chce. Někdo na naplet používá žebrovaný a někdo nás hednolic s el. Máme vyšší gramaz a ta je super. Jinak máme i super teplakoviny s el. :-)

reagovat superjehla 25.8.2016 22:41  9%    +  -

Radostinka: ano, stretch :-), vsak my jsmevsi určo rozumnely, vždyť jevto to same.

reagovat Dadkan 25.8.2016 21:42  44%    +  -

Radostinka: a to máš z toho celé tepláky?Já bych právě chtěla něco místo nápletu dát do pasu+šnůrku a na zakončení nohavic.

reagovat Radostinka 25.8.2016 21:09  67%    +  -

Dadkan: z Batani elastickou teplákovinu a na elastáčky klidně jen ten
jednolíc,mám z něj sobě ušité 3/4 a super i teplákovina nezničitelná....vše jednobarevné...

reagovat violass 25.8.2016 20:40  5%    +  -

superjehla: A elastické jsou ty strečové že?

reagovat Dadkan 25.8.2016 19:45  45%    +  -

Děvčata prosím jaký úplet např.od Batani nebo Gábinky použít na tepláčky do pasu a na nohavičky?Asi by měl být silnější že?

reagovat Radostinka 25.8.2016 8:44  68%    +  -

superjehla: elastické jehly?Gábi já to neznám a stydím se teda!prosím můžeš mi to trochu vysvětlit?děkuji...šiju jehlami na strečové materiály

reagovat superjehla 24.8.2016 21:41  9%    +  -

violass: jehly. Nitě používám pes, ony se ty elasticke nitr dost trhají.

reagovat superjehla 24.8.2016 21:40  9%    +  -

violass: elasticke

reagovat violass 22.8.2016 19:38  5%    +  -

Jaké jehly do šicího stroje a nitě na plavkovinu. Stačí elastické nebo jsou nějaké speciální

reagovat superjehla 21.8.2016 7:40  10%    +  -

Ahoj děvčata. Potřebuji posílit naš tým :-) hledám pracovní sílu na na přípravu baliku eshopu.práce v Ostravě Porubě pište mi do zpráv. Děkuji

reagovat mory1 18.8.2016 14:43  61%    +  -

Radostinka: já jsem na střihy začala používat slabý novolin je průsvitný a když ho prasácky složím tak se mu nic nestane

reagovat Radostinka 18.8.2016 14:15  84%    +  -

Leveret: mě se hrozně moc líbí střih č.13,model je na straně 30....ušít ho z nějakého teplejšího úpletu a nebo lehčí svetroviny

hezké jsou třeba i ty šaty č.3,str.8,klidně i na triko,moc se mi líbí detail na rukávech a nádherná sukýnka č.7...mít hubené nohy,neváhám a nakonec jsem moc chtěla takový střih jako je č.1,na košilku,zkusila bych jí ušít mým holkám pod stromek...jako noční košilku,určitě ten střih využiju a i střih č.8 je moc pěkný,nadčasový...no prostě pěkné číslo

reagovat Radostinka 18.8.2016 14:10  84%    +  -

Leveret: jo v těch strakatých šatech vid?má snad 150kg!ale jsem ráda,že to takto ukáží,ono je hezké nafotit na zdechlinách,ale pak na silnějších postavě to je úplně jiný level a mám to stejně,já v nich listuji taky a pořád objevuji,včera jsem si z jarního vytáhla zas střih na tričko...co mi ještě stačil papír....budu muset někde zas sehnat,kupuji průsvitný na váhu,je pevný,drží a je mnohem mnohem levnější! a já mám spotřebu,pořád něco obkresluji

reagovat Leveret 18.8.2016 10:29  11%    +  -

Radostinka: jojo, s těma modelkama jsem z nich vždycky hotová. Včera jsem shodou okolností po dlouhé době zalistovala pořádně číslem 5/15, vždycky tam po čase objevím úžasné věci, kterých jsem si předtím nevšimla, a tam mě teda taky jedna dorazila. Jako já jsem ráda, když to ukážou i na silnějších ženských, na velikosti 36 vypadá dobře i pytel na brambory, to by měli moc jednoduché, ale co je moc, to je příliš. Ta jedna je tam snad širší než delší a připadá mi to jako antireklama na ty modely.
V tomhle čísle se mi moc líbí ty zavinovací šaty, ty vyzkouším nejdřív jako triko.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Šiju, šiješ, šijeme
Diskusi zalolil(a): Dadkan
prispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Šití, háčkování, ...
Přečtěte si
LÍDA (42): Slaboduchý soused mi píše obscénní dopisy Rolujte: Masová roláda 4x jinak Síla dotyku: Vaginální mapování Regina (45): Pravidelný sex mě ničí. Aneb ?Středa, je ho tam třeba? Co se zbylými přílohami: Uvařte z nich večeři! I muži mají své dny: Jak se šlechtí známí krasavci? Zrádná mateřská znaménka: Jak je hlídat? Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen Zapečte to: 4x večeře z trouby Feng ? Shui v ložnici: Zažehněte plamen vzrušení