spolehlivost internetového obchodu

nedávno jsem si objednala dětskou autosedačku,která doposud nepřišla.Jak dlouho má člověk čekat na něco co potřebuje?Několikrát jsem telefonovala,vždy bylo vše v pořádku a brzo přijde a ....nepřišla.Takže kdyby jste si chtěl někdo něco objednat z www.kocarkycz.cz,raději zvolte jiný obchod.
5.11.2010

Diskusi založil(a) 5.11.2010 artep99

reagovat Luciana00 16.11.2010 22:14  9%    +  -

Ahoj, tak v první řadě je nutné si přečíst obchodní podmínky. Protože pokud je dodací doba do měsíce a takové shopy jsou, pak můžeš čekat. V tom případě bych si na tvém místě moc nestěžovala. Pokud na zboží spěcháš, pak je vhodné vybrat obchod nejen podle ceny zboží, ale i podle dodací lhůty

reagovat Mata69 10.11.2010 7:57  100%    +  -

My jsme už několikrát objednávali z 123shopu, z Patra (ale to už je déle)...a jména dalších obchodů si nějak už nevybavuji.
Nejvíc nadšená jsem byla z objednání foťáku, ve čtvrtek ráno jsem objednala, obratem přišlo vyřízení objednávky a v pátek dopoledne mi volal řidič PPL, že mi veze balíček. Tomu říkám fofr!
Před asi 7 lety jsme objednali myčku (tuším že z Bílézboží), přišla do týdne. Ihned volali z obchodu, jestli je vše OK, jestli došla jak měla. Pak volali asi za 14 dní jestli myčka funguje, jestli jsme spokojeni. To jsem zírala.

reagovat Mata69 10.11.2010 7:54  100%    +  -

Durga: s WS Hodonín mám taky tu nejlepší zkušenost. Vždy vše došlo v nejlepším pořádku, dokonce jsme před pár lety reklamovali jejich pánev (titanovou) těsně na konci záruční doby. Bez mrknutí oka přišla pánev nová. A rychle.

reagovat Mata69 10.11.2010 7:52  100%    +  -

martakaba+holky: ale božínku Eldorádo? A to tady na Dámě jeho majitelka "školila" několik dam v tom, jak zbohatnout!

reagovat Rachel-Karen 9.11.2010 16:07  11%    +  -

vzdycky se divam na heureka.cz, najdu tam nejnizsi ceny i nejlepsi obchody

reagovat Jeessiiccaa 9.11.2010 14:21  22%    +  -

Henriete: jo vyborné je kralostvi-zvirat

reagovat Henriete 8.11.2010 17:11  38%    +  -

Prosím vás nevíte o nějakém obchodu s krmivem úpro psy??kde mají rozumné ceny??

reagovat Durga 7.11.2010 11:08  40%    +  -

Výbornou zkušenost mám také z objednávání ručního vysavače, ale už nevím název e-shopu. Vysavač objednávali ze Švédska. Když se asi o 4 dny prodloužila slíbená doba, volali, omluvili se a ptali se, jestli jej ještě chci. Průběžně telefonicky informovali o stavu objednávky. Objednávala jsem 3 - přivezli, rozdělala jsem /na požadavek řidiče/. Po odjezdu řidiče jsem zavolala, že nemám český návod. Sice jsem jej nepotřebovala, ale ty dva byly jako dárek. Navrhla jsem poslání mejlem a za půl hodiny jsem tiskla.
Ač tomu mnozí nebudou věřit, mám výbornou zkušenost s WS Hodonín.

reagovat martakaba+holky 6.11.2010 4:21  53%    +  -

Mám z internetových obchodů dobré zkušenosti... kromě jednoho a tím bylo Eldorádo.. bohužel se nedodržují podmínky:)) a nejsem sama

reagovat Durga 5.11.2010 22:21  40%    +  -

Objednávám hodně přes internet, zatím nemám vyloženě špatné zkušenosti. Nejlepší zkušenost mám s Ramho - rámování obrazů, které si vyberete. V pátek večer v 10 hodin jsem psala mejl s dotazem na určitou věc. Odpověď přišla hned s tím, že pokud to odsouhlasím, v pondělí se to odešle. V úterý to přišlo a podotýkám, že se obraz objednával z Německa a Ramho jej zarámovalo.

reagovat Alma.. 5.11.2010 19:33  100%    +  -

cokoliv jsem zatím objednala z netu, bylo bez problémů. Vždy všechno došlo a vždycky to, co jsem skutečně objednala.
veškeré spotřebiče do nové kuchyně jsem objednávala na Mall.cz a byla jsem moc s nima spokojená.
I u Alza.cz jsem byla spokojená, potom, to už nevím odkud to bylo, ale i nějaké elektro přez které mám sušičku prádla, synovi mobil z obchodní dům.cz, hračky dětem pod stromeček, no prostě zatím žádný problém

reagovat Titi 5.11.2010 12:39  100%    +  -

Internetové obchody si většinou (ne vždy) vybírám podle ohlasů na Heureka.cz, kde si přečtu pro a proti od zákazníků. Nikdy jsem zatím neměla problém.

reagovat Andrejkaa 5.11.2010 12:12  5%    +  -

Dámy, zkuste mrknout na http://shop.rotexim.cz

Přikrývky, polštáře z dutých polyesterových vláken za e-shopové ceny přímo od českého výrobce.

V nabídce také ložní soupravy, froté a jersey prostěradla, anatomické polštáře, chrániče matrací, dekorační polštářky a další sortiment bytového textilu.

E-maily o stavu objednávky, rychlé doručení, kvalitní české výrobky.

reagovat rek11 5.11.2010 11:18  100%    +  -

možná by stálo za to udělat na nástěnce seznam internetových obchodů,kde jsou spolehlivý a seznam nespolehlivých- já eshopu vyuzivam pomerne dost,takze by em takova informace docela zajimala

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: spolehlivost internetového obchodu
Diskusi založil(a): artep99
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?