Vánoce?Už zase?Nééééééééé

Začínají se tu objevovat nové diskuse ohledně Vánoc,jak jsou skvělé,jak se na ně kdo těší a proč nemít Vánoční náladu celý rok.

Je tu někdo kdo má opačný názor??Pro koho nejsou Vánoce až tak svátky klidu a pohody,ale naopak stres a honička??

Pro mě to tak od jisté doby je,Vánoce mi docela komplikují život,nákupy dárků a jídla a téměř totální výdej peněz.Honička po obchodech a pak doma s jídlem a cukrovím a úklidem a to vše se třemi raubířkami za zadkem,které to co já uklidím spolehlivě rozkramaří.
A proč to všechno??Pro 10 minut radosti.Je pravda že ten pohled je krásný a zahřeje mě když vidím jak se jim očka rozzáří před stromečkem a z dárků,ale toho stresu kolem.............................................má někdo stejný pocit z Vánoc?pojďte si pokecat
10.11.2010

Diskusi založil(a) 10.11.2010 Irisss

reagovat petruska_35 14.12.2017 22:29  5%    +  -

lucic: Ahoj, klávesy jsou super, náš kluk si s nimi vyhraje, až to někdy leze na mozek. Ale jestli je talent, přemýšlela bych i nad nějakým "plnohodntnějším" nástrojem jako bicí či kytara. :) co vím, tak mlácení do bubnů milují, jen je třeba je mít kam dát

reagovat lucic 12.12.2017 11:23  5%    +  -

ahojky, chtěla bych dát synovi na vánoce nějaký hudební nástroj, co je vhodné pro 6 - letého kluka? říkala jsem si, že nejlepší by byli asi klávesy..ale ráda si nechám poradit, děkuji :)

reagovat Pem 25.12.2010 17:16  10%    +  -

Andinka: tak to je dobrý

reagovat Andinka 25.12.2010 17:09  59%    +  -

Pem: Puberťáci se najedli, rozbalili, "pokonverzovali" a zalezli...............

reagovat Pem 25.12.2010 16:05  10%    +  -

Andinka: jo jo když jsou mrnata tak jsou O.K.
S pubetáky je to horší

reagovat Andinka 25.12.2010 15:44  58%    +  -

A ještě večer před.....

reagovat Andinka 25.12.2010 15:23  58%    +  -

Za tenhle šťastný pohled to stálo.....

reagovat pecka 8.12.2010 10:18  90%    +  -

fee: Tak tahle reklama nemá chybu, ale jinak je jí všude moc.

reagovat Pem 8.12.2010 0:06  6%    +  -

fee: tak je nech bez chaloupky když jsou mlsní.

reagovat fee 7.12.2010 22:49  7%    +  -

pecka: Nejlepší vánoční reklama je na kofolu s tou malou cacorkou.Nemusím já už ho vydím!

reagovat fee 7.12.2010 22:37  6%    +  -

Alili: Tak tohle mé až zas tak neodradí chaloupky už jsou zabalené a zítra pofrčí poštou,ale ještě aby tam došly včas na poště prý ted mají frmol budou a já ještě nemám

dárky

reagovat Alili 7.12.2010 21:04  34%    +  -

fee: A ze stejného důvodu se nepouštím do pečení cukroví a podobných aktivit, které stojí mnoho času a většinou je okolí neocení...

reagovat Alma.. 7.12.2010 15:30  100%    +  -

Tááák, dneska jsem byla se synem koupit maličkosti spolužákům - chce dát jen dvěma dáreček.
No a mám reklamní kraviny, docela dost od Vodafonu zadarmo, k tomu jsem dokoupila do sáčku gumu, peru a tužku se čtyřma barvama a finýto. Nehodlám víc do cizích děcek dát a je to jen pozornost

reagovat pecka 7.12.2010 10:25  88%    +  -

Vánoce se nezadržitelně blíží a reklamy útočí na smysly dospělých i dětí a vymyslet, čím obdarovat svoje bližní (bez ohledu na stav peněženky) je čím dál složitější. Lidé ztrácí schopnost se radovat i z malých a obyčejných věcí. Vánoce by měly být svátky klidu, míru a rozjímání a stejně se to každý rok zvrhne v neskutečnou honičku s nejistým výsledkem. A je spousta těch, kteří zůstanou o svátky sami, opuštění blízkými, ti se také na vánoce netěší. Vánoce jsou pro ně tím nejsmutnějším obdobím.

reagovat fee 7.12.2010 10:02  5%    +  -

Andinka: Však mě taky málem kleplo kdyby byly doma tak bych je roztrhla Dneska jsem je měla posílat do Prahy tak pujdou až zítra

reagovat Andinka 7.12.2010 9:46  51%    +  -

fee: P.S. rozhodně jsem to nemyslela hanlivě vůči Tvé rodině. Abych se Tě nějak nedotkla.

reagovat Andinka 7.12.2010 9:43  51%    +  -

fee: Tak to by mě kleplo
To je mi Tě líto.
Já jsem asi hrozná čarodějnice, protože u nás by si to nikdo nedovolil
Vědí, že by moje zuření nepřežili

reagovat fee 7.12.2010 9:22  5%    +  -

Ahoj tak já mám dnes vánoc plný zuby.Včera večer jsem pekla čtyři perníkové chaloupky a ráno jsem s hruzou zjistila že dám dohromady stěží tři.Dětičky a nejspíš i manžel si ráno pěkně pošmákly že jsem stála do pulnoci u trouby je určitě nezajímalo a tak si mužu znovu nahřát troubua chaloupkydát pod zámek

reagovat Eviicka 6.12.2010 23:18  31%    +  -

klotylda007:
A proč bych jako měla Iriss radit - ona (jak už tu bylo psáno) o žádnou radu nežádala (je zřejmě totiž rozumná a ví, že tady tu radu nedostane), tato diskuze byla založena za jiným účelem.
A tvoje rada "jdi něco dělat" je opravdu ale opravdu nad zlato.

reagovat BublinkaM 6.12.2010 22:37  20%    +  -

jojo1: podle mě rozhodně se nesnaží pomoci, už je asi totáloš zblblá z těch zástupů cikánů, co somrují stále nějaký podpory. Protože kdyby to myslela dobře, nevyslýchla by tu jízlivě mámu tří dětí, co nemá prachy, jestli její děti mají ve stravě správnou vyváženou stravu a žádat jí o vysvětlení tohoto
a ještě ty skutečně nechutný poznámky o jejím vzdělání a o tom co může dělat za práci. Už to skoro ani není o tom ŽE, ale hlavně JAK!!

reagovat Zuzčaaa 6.12.2010 21:09  8%    +  -

jojo1, klotylda007: No, je fajn, že se tady někdo rozvykládal... Ale možná by bylo ještě lepší, kdyby se diskutovalo o vánocích
O těch je totiž tato diskuze

reagovat Irisss 6.12.2010 21:04  85%    +  -

jojo1: ale chápeš že já o její rady nestojím?? nedělám tady ze sebe chudinku,to ona se začala šťourat v mém životě aniž by se jí o to někdo prosil

až to budu chtít zajdu si za nějakým profesionálem

a to co tu psala nemělo s radou nic společnýho

chtěla je ukázat jaká je ..tak to ukázala

reagovat jojo1 6.12.2010 20:53  50%    +  -

Irisss: klotylda007 nemá problém, naopak je tady myslím jediná realisticky uvažující ženská stojící nohama při zemi.. snažila se ti pomoct, víš? ono než takový to ťuťuňuňu, ty jsi ale chudinka pomůže spíš takový to zdravý vyburcování..

reagovat Irisss 6.12.2010 20:42  85%    +  -

klotylda007: milá protivná klotyldo a všimla jsi si že bych někde žádala o radu?????????????????myslím že ne a to že se sereš do cizích věcí je čistě tvoje věc,já už na tebe reagovat nebudu,protože ty reaguješ jen na to na co chceš a co se ti hodí a stejně dokola meleš svoje jedno a ve finále si do tý huby ani nevidí

ze začátku jsi mě štvala teď je mi tě líto protože sama máš evidentně nějaký problém

jinak Vám ostatním děvčata moc děkuji za podporu a zastání

jinak se takto nesvěřuji,chtěla jsem jí jen napsat z čeho plyne moje nechuť k Vánocům a ona se do mě pustí že jsem podle ní krkavčí nevzdělaná matka,můj manžel sobeckej otec ....

reagovat Zuzčaaa 6.12.2010 20:35  8%    +  -

klotylda007: A myslíš, že Irisss stojí o nějaké rady? Však je to dospělá ženská, tak snad ví, co dělá, ne?

reagovat klotylda007 6.12.2010 20:29  16%    +  -

Zuzčaaa taky rada, ale moc ji nepomůže, jinou by jsi neměla ?

reagovat Zuzčaaa 6.12.2010 20:25  8%    +  -

Já bych pro Irisss jednu radu měla Aby svou finanční situaci neřešila na takovýchto diskuzích V ničem ji to nepomůže, jen ji některé názory rozesmutní

reagovat Zuzčaaa 6.12.2010 20:13  8%    +  -

Pem: Jistěže s nadhledem, vždyť je to prča

reagovat Pem 6.12.2010 20:10  6%    +  -

Zuzčaaa: jsem ráda že to bereš s nadhledem a neurazilo tě to

reagovat Zuzčaaa 6.12.2010 20:09  8%    +  -

Pem: Jo, zní to luxusně Ode dneška budu doma říkat, že jdu inkoustovat místo pracovat

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vánoce?Už zase?Nééééééééé:647:
Diskusi založil(a): Irisss
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si