Ariana+Raven Argoni

Chtěla bych slyšet Váš názor na tyto dvě osoby. Zajímalo by mě, zda někdo z Vás absolvoval jejich kurzy nebo byl na výkladu karet? Můj osobní názor na ně od jisté doby je, že jsou to podvodníci vydělávající na lidské naivitě. Bohužel mezi naivní ovečky jsem se zařadila také po tom, co jsem se objednala k panu Ravenovi na šedesátiminutový výklad karet, který jen tak mimochodem stál 1000,- Kč, což mi ve srovnání s jinými kartáři přijde jako částka nehorázná, ale budiž, když jsou tak dobří, říkala jsem si, ráda to zaplatím. Bohužel po hodině jsem vycházela víc než zklamaná, nejenže se pan Raven netrefil z mé současnosti téměř do ničeho, kdy mně blízké osoby popsal jako naprosto nezajímavé a mně škodící, absolutně ho nezajímalo, proč jsem vlastně přišla a co chci řešit, pořád si mlel tu svoji, občas skočil na zdraví, kdy mě ujišťoval, že vše je v pořádku, že bych si možná měla dát pozor na žaludek atd...bla,bla, bla, něco se říct musí. Každopádně jeho celý výklad budoucnosti byl negativní ( což se může samozřejmě stát i u jiné kartářky), doporučil mi ovšem, at přijdu znovu tak za 2 -3 měsíce, že možná bude vše jinak. ( jasný, každá tisícovka se hodí). Nechci tady nikoho špinit, je to jen můj názor z něčeho vycházející a pokud bych měla srovnat pana Argoni s paní kartářkou, ke které jsem pravidelně docházela, bohužel dnes díky vzdálenosti to není možné, tak je to opravdu jen podvodníček. Další věc, která mě opravdu dostává, jsou jejich kurzy o dokonalém sexu ,o magii atd. A hlavně ty ceny, které se pohybují od 2 tis do 15 tis, při čemž mnoho z těchto kurzů probíhá tak, že Vám posílají pouze materiály na email. Pokud namítnete, že si můžete koupit knížku za 250,- Kč a vyjde to nastejno, tak se rozohní, že vše, co vyšlo a nebylo to právě od nich,tak Vám je k ničemu, že právě jejich kurzy a rady jsou to nejlepší, co můžete dostat, a pokud se nezapíšete a nezaplatíte nehorázné částky, tak si sami škodíte. A v neposlední řadě mě rozesmálo tvrzení pana Ravena, že on si vlasy nebarví, že nešediví jen díky svému receptu na mládí....Hm, seděla jsem metr od něj a tipuji na Palette Color...Tak prosím pište, za každý názor budu ráda.
14.11.2005

Diskusi založil(a) 14.11.2005

reagovat petrkou 28.2.2017 11:50  5%    +  -

Květa alias Ariana se nyní považuje za celebritu, je z ní vědma - čarodějnice, jednou týdně v nočním vysílání Vědmy radí. Vaří z vody, zmatené bláboly, improvizuje. Na FB vystavuje své erotické fotky s tím, že jí je někdo podvodně vyhotovil. Přátelé na FB si z ní dělají legraci, píší ji ujišťující komentáře, jak je Ariana krásná, moudrá a dokonalá.
Květa tomu všemu věří a je přesvědčena o své jedinečnosti. Směšné a smutné zároveň.

reagovat sevenup 26.1.2017 18:57  5%    +  -

Bohužel je vše zde napsané pravda. Na svým FB profilu píše, že je architekta vztahů. Po té, co předvedla po rozchodu po půlročním vztahu, tak asi nebude nejoprávnější člověk radit. Co ji sledujete na FB, tak víte, že si dala krajkový kalhoty na hlavu a vydírala sebevraždou. A druhou věc tam má, že je čestná. Všiml jsem si několikrát, že lže. Jeden příklad za všechny - v roce 2000 na chatu v idnes píší, že Ariana nemůže mít děti, v 2016 řeší antikoncepci. Zvlaštní, že? http://revue.idnes.cz/ptejte-se-manzelu-argoni-0xp-/odpovedi.aspx?t=Argoni&strana=3

reagovat SmSmS 25.1.2017 21:27  5%    +  -

Astra7: Výklad stál 500,- za 30 minut po telefonu. Vše trvalo cca 10 minut.

reagovat Astra7 25.1.2017 19:12  5%    +  -

SmSmS: a můžu se zeptat kolik jste platila? díky

reagovat SmSmS 23.1.2017 16:23  5%    +  -

Astra7: Já si nechala udělat od Ariany výklady tento měsíc po telefonu. Musím přiznat, že to byla chyba. Zaprvé domluvit termín bylo těžké a za druhé mi přišla trochu mimo. Z výkladu jsem se nic nedozvěděla, stroze mi cosi řekla, žádné podrobnosti, jen obecné informace. Realita se vůbec neshodvala s jejím výkladem. Nebyla milá, spíše taková otrávená. Celý hovor se snažila velmi rychle ukončit. Za mě velké zklamání a hlavně vyhozené peníze.

reagovat Astra7 13.1.2017 19:17  5%    +  -

Kdo jste u ní byl v posledních letech - za kolik dělá Ariana výklad karet při osobní návštěvě?

reagovat Saturnina 10.1.2017 23:01  5%    +  -

Helena Svobodova, Helena Svobodova, Helena Svobodova: Přesně tak.

reagovat Saturnina 10.1.2017 22:58  5%    +  -

petrkou: Souhlasím s vámi, neznám ji, ale podle úryvku na fbc taková je.

reagovat Saturnina 10.1.2017 22:57  5%    +  -

petrkou: Dobrý večer, osobně Arianu jak si říkám neznám, docela mě bavili a smála jsem se jejím výstupům na fbc, přidala si mě do přátel, jako většinu, jak uz tady bylo řečeno. Je milá do té doby, dokud všichni souhlasí s jejími názory, pokud někdo nesouhlasí a napíše, co jí se zrovna nelíbí, tak to stokrát zvelici a udělá z toho člověka strašnou krávu. O nějaké paní tam napsala, když reagovala na její psaní, když jí opustil Tom, ať si z toho nic nedělá, ze se stanou horší věci, že spolu byli tři měsíce,: Že jí nějaká mařena z prdelakova nebude radit jak má tesknit apod.Myslím si, že je zlá, sebezřetna.Určitě bych si od ní nenechala v lásce radit.

reagovat petrkou 5.1.2017 15:51  5%    +  -

Květa, alias Ariana bydlí kousek od nás. Je to zlá, nesnášenlivá žena, slušní lidé se ji raději vyhnou. Se svými syny/kocour a psík/občas vyjde ven. Jednou jsem byl svědkem jak vulgárně křičela v krámě na prodavačky. Nevím ,co tomu předcházelo, ale byly to nadávky nejhoršího kalibru se sex. podtextem. No, dáma rozhodně není, řekl bych taková "navoněná bída". Sprostá, sebestředná a manipulativní žena. Ty fotky na soc. sítích jsou hodně, hodně upravené, ve skutečnosti docela nehezká žena.

reagovat Helena Svobodova 2.1.2017 22:32  1%    +  -

Mam Arianu na FB v pratelich. Ale to jen proto jako 98% lidi, abychom se smali jejim prispevkum, co vim, zensky pochlebujou jen aby zas byla sranda a my mohli cist fakt dobre prispevky, treba jak je zeslabla a treba moci do postele apod. Pulka Prahy vi, ze Tom chodi ehmmm jinam, ale Ariane to nikdo nerekne. Vratil se, ale jen kvuli tlaku verejnosti.

reagovat Emma 1.1.2017 9:02  1%    +  -

no, to že je psychouš, je pravda pavdoucí. Jejím hlavním rysem je sebestřednost, sebelítostivost a hlavně obviňování druhých. Pravda je ale i ta, že je to bezohledná podvodnice. Na opravu svého dezolátního chrupu vylákala od svých pochlebovačů peníze, a dělá to tak ve všem, i od svých milenců. Sama s narušenou psychikou chce udělovat rady ve vztacích , rady ohledně lidské psychiky. No, ale za vším jsou peníze, já bych paní Květě nevěřil ani slovo. Ale lidská hloupost je nebetyčná a ona to ví. Pasovala se do role královny lidských srdcí .

reagovat Tedíkovec 31.12.2016 13:41  1%    +  -

psychicky nemocná žena. Kdysi docela hezká žena, dnes psychicky narušená osobnost. Fyzicky rovněž, obtloustlá napuchlá žena. Žije obklopena kýči, její myšlenkový svět je jeden velký kýč. Hraje si na celebritu,se svými výkyvy nálad nesnesitelná pro jakékoliv soužití.

reagovat Kallivana 22.10.2016 23:02  1%    +  -

martina:
Souhlas!!!Bydleli u nás v domě,nebyli ani charismatičtí,ani hodní.Chytří ano, vydělávali na lidské naivitě a důvěřivosti,zneužívali lidské slabosti a trápení, protože spokojení a šťastní lidé kartáře nehledají. Byli arogantni a nevstřícní. Nehodnotím, zda ma "Raven" své vlasy, ale rozhodně na nich není moc pravého, jmény počínaje.Možná by se mnozí divili, kdo vlastně jsou.

reagovat Jana Malikova 9.10.2016 19:31  1%    +  -

Ariana je psychicky nemocna zena. Ale ji to vyhovuje. Utapet se v zalu. Ten novy chlap ji stejne casem opusti, zadny by to neydrzel s jeji povahou. Jeji depky bych resila vymenou nabytku za svetle barvy, vse ma cerne, no fuj. A na jeji bolesti hlavy bych naordinovala jedno : Alou do prace, fyzicky makat a depky by nemely sanci. Kdo lezi cely den v posteli jako ona, nemize crkat krasny zivot

reagovat martina 12.9.2016 20:29  1%    +  -

Pan Raven je podvodník !! poslala jsem mu Kč 600,- za prý půlhodinový výklad, a od té doby mmělnedostupný mobil. Takhle vydělává na lidské blbosti. Dejte si na něj pozor.

reagovat amoc 28.8.2016 12:27  1%    +  -

petak.: ale houby, je v euforii, všechny fotky ze fotoshopu a na první pohled rozeznatelné.Má nějakého obyčejného, (tojeOK), al e o hodně mladšího kluka, vymýšlí si story naprosto nesmylné....je mi jí líto, navíc to vypada na stihomam

reagovat petak. 5.8.2016 17:39  1%    +  -

Jessi: Ariana je na Fcb prosla si tezkym obdobim, mela deprese a lecila se na psychiatrii v te dobe ji taky opustil Raven a vymenil za odost mladsi partnerku, vybilila Ariane skrin, monentalne se Ari dala dokupy a zije svuj zivot a ma noveho muze.

reagovat Bludička 16.2.2015 19:57  1%    +  -

Také jsem byla před jedenácti lety objednána k Arianě. Také jsem se po příchodu dozvěděla, že je Ariana vyčerpaná a vykládat mi bude Raven. Tehdy jsem byla po dost špatném rozchodu, bylo mi jedno kdo mi bude vykládat, hlavně jsem chtěla slyšet, že se vrátím k expartnerovi.Nechtěla jsem akceptovat co mi Raven říká...že potkám někoho v práci....založíme firmu....budeme mít dítě, tehdy jsem si říkala blá blá blá. Čas běžel a najednou jsem zjistila, že miluju člověka, kterého jsem potkala v práci, nyní spolu "budujeme" firmu a zbytek na sebe snad nenechá dlouho čekat. I když to není tak růžové jak píšu. Momentálně má "můj" muž někoho jiného a jediné co mě drží nad vodou je, že to Raven tehdy viděl a věřím, že se věštba naplní, že ta jiná žena je jenom zkouška....

reagovat Irena Fabry 30.1.2015 19:21  1%    +  -

...byla jsem tam pred lety pan Reven si take vzal 1000,-a byla jsem tam pouze 15 min...byl unaveny a nerekl mi taky vubec nic...apis na mne udelal dojem ze ho obtezuji...nikdy vice..

reagovat Oriana 21.11.2014 23:00  1%    +  -

Olina: nevím co s ní je, ale mám jí na FB v přátelích a vypadá docela v pohodě a vesele...

reagovat Nina 4.4.2014 23:22  1%    +  -

Podle mě je Raven Argoni jeden z nejchytřejších a nejcharizmatičtějších mužů vůbec. Je ve všem naprosto vyjímečný. Má úžasné kouzlo osobnosti. Nevím jak to dokázal, ale na svůj věk vypadá úžasně, je čím dál tím krásnější.Jsem jeho velká fanynka. Přeji mu, aby dosáhl nesmrtelnosti.

reagovat vevo 2.8.2012 23:24  5%    +  -

Olina: zde ba mělo být video, kde Ariana o sobě hovoří. Karty nyní vykládá jen přes e-mail
http://www.digi-amulet.cz/novinky.htm

reagovat Olina 8.7.2012 17:41  1%    +  -

Prosím, nevíte někdo, kde je tedy Ariana a co s ní je?

reagovat JohnC 7.1.2012 17:52  5%    +  -

Zdena: Jenom hlupák říká o druhých, že jsou blázni, aniž by je znal osobně.

reagovat JohnC 7.1.2012 17:48  5%    +  -

Zdena:

reagovat John 5.12.2011 17:24  1%    +  -

Zdar Tomy,
napiš na jejich web. jsou jedno tělo, jedna duše.Zdravotní potíže jsou přechodného rázu.
Ona bude brzy zase fit a v pohodě jako vždy..
John Bock z Arrasu

reagovat Tomy 5.12.2011 16:33  1%    +  -

Zdravím,
slyšel jsem a je to i v příspěvku Jessi z 3.7.2011, že paní Ariana už s ravenem naspolupracují, protože má Ariana zdravotní potíže. Přesto z diskuze vyplývá, že větší spokojenost je s výkladem a radami právě od Ariany.Nemáte kontakt na Arianu kvůli poradenství?
Dík Tomy.

reagovat Zdena 4.11.2011 19:38  1%    +  -

Tárik: Souhlasím s příspěvkem, že jsou to blázni. Dokonce bych řekla, že nebezpeční blázni.

reagovat Georg Murray 23.9.2011 1:29  1%    +  -

11georg8/22/11
Ja opravdu musim psat o opaku. Navstivila jsem je
pred 10 lety, byla jsem ojednana u Ariany, ale byla vycerpana, tak me vzal p. Raven. Sla jse dal s velkou nejistotou k nemu. Kdyz zacal vykladat, hned jsem si rikala, ze hovori uplne o nekom jinem (byla jsem tam tak zhruba 1hod.) a take jsem mu to hned rekla. Zaplatila jsem tehda asi 500,-Kcs. Celou cestu domu, jsem si rikala, ze jsem k nemu chodit nemela. A hle .. do roka a dne se vse naplnilo a ja si hodne casto na nej vzpomenu. Kdy me rekl, ze se znovu vdam, odstehuji se hodne daleko, tak jsem tomu nechtela verit, protoze jsem si rikala, ze vdavat se uz nikdy nebudu a stehovat uz vube ne. Ja jsem v techto vecech hodne konzervativni, ale melo to tak byt. Muj zivot se zmenil o 1000%.
Pani Arianu si pamatuji, kdyz byla v poradu Tabu pred 15-20 lety a pak az za delsi dobu jsem je videla v televizi a hovorili o sobe atd. Preju pani Ariane , pokud je nemocna, at se co nejdrive uzdravi. Tenkrat me prekvapila, jak je drobonka a krasna. Mozna, ze az se vratim o vanocich, zrejme je navstivim. George

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Ariana+Raven Argoni
Diskusi založil(a):
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?