POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM

Máte rádi kafíčko? Neradi ho pijete sami? Tak si můžeme povídat spolu.

Obrázky na Profil
Kafé - Obrázky a citáty na profil lide.cz

3.1.2011

Diskusi založil(a) 3.1.2011 Eva.f

reagovat diblinda 17.6.2018 19:37  6%    +  -

tak zahrada posekaná, odkvetlé kytky pryč, teď jsem pozalívala skleníky a truhlíky(hlvně, že jsem si na jaře šíkala, že dám jen na okna a nakonec jich mám 14 a asi 10 květináčů), včera při pletí jsem si vrazila něco pod nehet a začíná to hnisat, bolí to jako čert, sotva jsem umyla nádobí, teď si skočím do bazénu a pak do hajan,jo ještě jsme přesunuli ovce, už měli vyžráno na hlínu

reagovat zuzaja 17.6.2018 19:20  100%    +  -

maru52: ktorú ZOO ste boli pozrieť?

reagovat Jaja47 17.6.2018 15:49  100%    +  -

Zdravím a přeji pěkné odpoledne! U nás bylo do oběda krásně, pak se zatáhlo a už je jen tak polojasno. Před chvílí odjela sestra, byla se tu zase koupat. Já jsem do vody nešla, nějak se mi nechtělo. Tak si užijte zbytek neděle.

reagovat katka68 17.6.2018 14:48  100%    +  -

hezký den

reagovat maru52 17.6.2018 14:16  27%    +  -

Děvčata ahoj.Je stále hezky.Sluníčko tak nepálí,to mi vyhovuje.Včera jsme grilovali,bylo to moc dobré.Dnes bylo k obědu kedlubnové zelí,pečený králík i vepřové,knedlík.Polévka byla hovězí.Vařila jsem i pro mladé.Zítra se všichni chystáme do Zoo,tak jsem zvědavá jestli to uchodím..

reagovat zuzaja 17.6.2018 9:19  100%    +  -

Peknú nedeľu všetkým
Už začína byť zasa teplo.
Nebude sa mi chcieť ani žehliť, ale už musím.

Varím vývar, pečiem krídla, zemiaky a zeleninu k tomu.

reagovat Jaja47 16.6.2018 13:29  100%    +  -

Přeji krásný sluníčkový den! Už peru druhou pračku, musím využít toho pěkného počasí! K obědu bylo u nás knedlo, zelo, vepřo. Měla jsem tu už týden knedlík a byl pořád jako čerstvý, tak jsem měla půl oběda hotového. Zelí bylo z mladé čerstvé hlavičky, byla jsem zvědavá jaké bude a bylo výborné, měkčí než z podzimní hlávky. Tak jsme si pochutnali. Jinak žádný program na dnešek nemám, tak bude havajito!

reagovat diblinda 16.6.2018 13:16  8%    +  -

tak jsem se dneska šla ohřát na mandelinku a do skleníku, vyplela jsem manželovy okurky a odpoledne musím zatlouct kolíky do svýho skleníku k rajčatům, včera jsem si užila "příjemný" večer v práci, že já mám takovou smůlu, že většinou na mně vyjdou komplikovaný porody, včera 6 a půl hodiny a to jsem do ní narvala 3 injekce Oxytocinu, některá to vyhází do hodiny i bez injekce

dneska byl u ná lovecký den, nějk se tu nahromadilo vaření za dva dny, buďto se toho uvařilo moc(což se mi teda nezdálo) nebo spíš ta verbeš nechtěla jíst, na zítra jsem koupila květák, když byl jen za 18,-

reagovat zuzaja 16.6.2018 5:58  100%    +  -

teraz ráno som si spomenula na, Ada445:

našla som článok, čo sa dá urobiť z plechovky

https://tojenapad.dobrenoviny.sk/napady-ako-vyuzit-prazdne-plechovky-od-napojov/

teda ako kto, ja by som to nedokázala také pekné, ale rozmýšľam, že muž by to zvládol a taký venček ako je tam, by možno vydržal aj zimu na cintoríne, ako ozdoba

reagovat zuzaja 16.6.2018 5:55  100%    +  -

maru52: ja som sa na to dala dobrovolne, včera som ale porušila, mala som pečený chlieb s jahodových lekvárom.

vyhodila som si na mesiac mäso, a všetky dobroty
podarilo sa mi schudnúť 4 kilá, ale ešte málo
takže pokračujem

reagovat Jaja47 15.6.2018 20:08  100%    +  -

maru52: Maruško, to jsi ještě nedržela tu mojí dietu, co jsem měla na tu kopřivku. To byly galeje. Ale teď hřeším a dávám si dobroty a chutná mi snad všechno, co jsem rok a půl nesměla. Ale čas od času si můžeš dát i to sladké. Já jsem teď upekla bublaninu s jahodami a jak jsem si dala. Ale je fakt, že jsem od Velikonoc nic nepekla. Až teď i proto, že tu byla sestra, abych jí měla co dát ke kafi.

reagovat maru52 15.6.2018 19:43  23%    +  -

Jaja47: Jaruško já topinky miluju,dřív jsem si je dělala i dvakrát do týdne.Teď mě našli zvýšený cholesterol,tak se musím trochu hlídat.Už nesmím sladké,teď mám zakázané i smažené,no zkrátka všechno co je dobré nesmím.To jsem to dopracovala.

reagovat Jaja47 15.6.2018 17:54  100%    +  -

maru52: Maruško ahojky! Také bych si dala topinku, ale nevím, jestli by to vydržely moje zuby. Raději se tomu tvrdému již vyhýbám.

reagovat maru52 15.6.2018 17:04  23%    +  -

Děvčata ahoj.U nás bylo ráno docela chladno.Pak vylezlo sluníčko a bylo fajn.My se na zahradě zbavujeme plevele,zarůstá to hodně.Teď jsem si pochutnala na topínce,už jsem ji dlouho neměla,musím si ji dělat častěji.

reagovat Jaja47 15.6.2018 15:35  100%    +  -

zuzaja: Ahoj Jani! To si moc klidu neužiješ, budeš zase běhat kolem rodinky a nezastavíš se. Jsi taková včelka pracovitá!

reagovat Jaja47 15.6.2018 15:33  100%    +  -

Zdravím a přeji pěkné odpoledne! U nás se dnes udělal zase pařák. Museli jsme na poštu a k nám do Coopu. Měla jsem za tu chvilku toho dost.

reagovat zuzaja 15.6.2018 15:10  100%    +  -

dnes už je teplo, oteplovat sa má aj cez víkend, aspoň mi prádlo rýchlejšie uschne.
Teším sa, že je piatok, 2 dni voľna pred nami.
Cez víkend prídu dcery, jedna sa vráti z dovolenky, tak si v nedeľu spravíme pohodu pri kávičke.

reagovat Jaja47 14.6.2018 20:48  100%    +  -

diblinda: Ahoj Hani! Krbovky jsou pěkné, ale musíš počítat s tím, že se ti bude v obýváku prášit a budeš mít práci navíc. Mně se líbí moc, i jsem jedním časem měla nějaké vyhlídnuté, ale pak jsem si to kvůli tomuto rozmyslela. To si raději pustím topení na pár hodin a je teplo všude.

reagovat diblinda 14.6.2018 19:21  9%    +  -

zuzaja: ty se raduješ a já nadávám, tady je zima, začínám silně uvažovat o pořízení krbovek do obýváku, abych si v takovýmhle vlezlým počasí mohla přitopit, já mám ty 30 ráda, to ožívám, v týhle zimě jsem chcíplá

reagovat dana41 14.6.2018 19:18  69%    +  -

zuzaja: Děkuji.

reagovat Jaja47 14.6.2018 18:49  100%    +  -

zuzaja: Jani ahojky! Máš pravdu, dříve 25 st. bylo pěkné horké léto. Ale nějak si rychle zvykáme na ta vedra. I já, když se ochladí na méně než 26 nebo 27 st., tak je mi chladno. U nás máme o hodně chladněji než u vás, ale tepláky to jistí.

reagovat zuzaja 14.6.2018 18:17  100%    +  -

u nás sa konečne ochladilo a spŕchlo.
Dnes krásnych 24°C
bolo počasie na spanie, ale bolo príjemne, bola som iba v tričku a sukni, ale ľudia okolo mňa chodili v bundách, ako rýchlo si zvykli na teplo.
Pamätám si, že ako decko, keď bolo 25°C, sme utekali už na kúpalisko, mali sme modré pery od zimy v tej studenej vode, ale to bolo proste počasie na kúpanie. dnešní mladí mali bundy -...

reagovat zuzaja 14.6.2018 18:11  100%    +  -

dana41: dodatočne prajem všetko najlepšie

reagovat Jaja47 13.6.2018 20:43  100%    +  -

dana41: Danuš, já tě stejně obdivuji, že to všechno zvládáš. Já toho mám vždycky plné kecky, jsem z toho unavená, že pak druhý den nestojím za nic. Tak to řekni dceři a ta ať to vyřídí všem. Přece ve svých letech nemůžeš dělat hostiny pro tolik lidí.

reagovat dana41 13.6.2018 20:19  69%    +  -

Jaja47: Ahoj dnes přišla jen kamarádka a múj přítel tak jsem udělala jednohubky a upekla roladu to hla vn8 je v neděli už mě to štve od nás bude jen Jana s Mirkem všechny ostatní nebudou doma tak źe bude jen jejich velka sešlost asi se na to vykašlu a za rok s tím skončím nemam na to odvahu to říct přitom jsem nejstarší a sama to víš naký to je

reagovat dana41 13.6.2018 18:27  69%    +  -

Ada445: Aničko děkuji.

reagovat Ada445 13.6.2018 15:24  57%    +  -

Pohodové odpoledne všem.

reagovat Ada445 13.6.2018 15:23  57%    +  -

dana41:
Danuško,
vše nej, nej, nej k narozeninám. Hlavně hodně zdraví.

reagovat Jaja47 13.6.2018 10:45  100%    +  -

dana41: Danuš, přeji Ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, to je nejdůležitější. A pak také hodně Tvé čipernosti, kterou máš neustále. Ať Ti vše vydrží co nejdéle!

reagovat Jaja47 13.6.2018 10:36  100%    +  -

Děvčata ahojky! Zdravím a přeji pěkný i když u nás upršený den! Od noci prší a je jen 15 st., takže jsem se zase oblékla do tepláků a hlavně ponožek. Ještě včera večer jsem měla nadhazovačky, ale dnes bych asi drkotala zuby. Takže dnes budeme sedět doma, nedá se nic jiného dělat. K obědu budu dělat asi špagety, sladkého mám na chvíli až po krk. Včera byly palačinky s jahodami a už to sladké nemohu ani vidět.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM
Diskusi založil(a): Eva.f
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si