POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM

Máte rádi kafíčko? Neradi ho pijete sami? Tak si můžeme povídat spolu.

Obrázky na Profil
Kafé - Obrázky a citáty na profil lide.cz

3.1.2011

Diskusi založil(a) 3.1.2011 Eva.f

reagovat Jesa 26.3.2017 19:51  93%    +  -

diblinda: Hodila jsem prádlo do pračky ve 2hod..šla si lehnout a v 5 už jsem věšela na balkon.Do rána to pěkně profoukne..Do oken se dnes pustil mužský,Vždy,když jsem chtěla něco dělat v neděli,tak měl plno řečí,že by to mělo být trestný,dělat v neděli,,a koukejme se na nějZítra ještě dodělá další 2 pokoje a máme hotovo..na oběd jsem dělala ražniči na volno a bram.pozvala jsem i mladý,,za odměnu,že mě vyvezli k vodě..

reagovat diblinda 26.3.2017 17:49  63%    +  -

maru52: já jsem si vzala do ruky pletení, ale ještě musím jít nacpat pračku, když dětičky konečně donesly prádlo, večer se to vypere a ráno pověsím, má být hezky celý týden, tak snad to stihnu vyprat, když v pátek zase jedu pryč, ještě jsem chtěla dětem převlíct postele

reagovat maru52 26.3.2017 14:09  51%    +  -

Děvčata zdravím.Když se dívám z okna,tak venku je nádherně,teď přišel tatin ze zahrady a říkal,že je tam zima.Asi se dnes na procházku vykašlu,jsem líná jak veš.příští týde se asi dám do umývání oken,začnu u babičky,ale tam tatin pomůže.Také Lenka si chce umýt okna,no nevím jak to s tou rukou zvládne,musíme se zapojit celá rodina.Já budu hlídat děti,a děda,jak ho znám,bude asistovat u oken.K obědu byla masová polévka s knedlíčkama,a řízky z krkovičky,bramborová kaše.

reagovat Jesa 26.3.2017 13:55  92%    +  -

diblinda: Jen odpočívej,děláš to nejlepší,co můžeš... a je opravdu chladno..snad už bude konečně teploučko..

reagovat diblinda 26.3.2017 12:58  63%    +  -

Jesa: jo, sobota paráda, ale dneska mi mé tělo naznačilo, že jsem pěkná blbka, venku sice svítí sluníčko, ale je tam chadněji než včera, tak relaxuju

reagovat zuzaja 26.3.2017 10:41  62%    +  -

Dobre rano
Dnes to bude rychly den
Varim vyvar, gulas, kelovy privarok,
Kuracie sote a ryzu

reagovat zuzaja 25.3.2017 23:11  62%    +  -

Jesa: to si bola hodinku cesty odo mňa

reagovat Jesa 25.3.2017 22:48  92%    +  -

diblinda: Doufám,že jste prožily pěknou sobotu,,já byla v pátek vyvezena do Aqualandu MORAVIA,na Pálavu,a dnešní odpoledne strávila 2 hod.v GLOBUSU v Brně,,ale jen dole u pečiva ,masa a uzeninChtěla jsem si tam koupit v Květince Bougenvilu,,ale neměli tu barvu,co jsem chtěla,,prý příští týden,,ale to je mi platný,jako mrtvýmu boty.

reagovat Jaja47 25.3.2017 22:34  100%    +  -

pelhrima: Tak ta ATB nesnášíš, zajdi hned k doktoru a ať ti dá něco jiného, ať si neublížíš! Nebo dopadneš jako já!

reagovat pelhrima 25.3.2017 22:32  85%    +  -

Přeji všem hezký večer nebo hezký den.Tak mám skoro snědené ATB a je my snad ještě hůř než mě bylo.Začíná mě bolet v krku a jak mě strašně bolí hlava a ta noc to je hrůza pro kašel nemůžu spinkat. Tak nevím co bude dál.Když si vezmu ATB tak mám tak rozpálený obličej a po těle zima-Asi jsem nenormální.Přeji všem aby jste byli fit a mohli na zahrádky a na sluníčko i když se mě to zdá ,že to má závan studený.

reagovat diblinda 25.3.2017 17:30  63%    +  -

maru52: já byla na zahraděod rána od 9, oběd byly u nás zbytky do včera, odpoledne jsem si jen odskočila do práce a ze zahrady se připlazila až v 5hodin, doufám, že zítra bude ještě hezky a bude se pokračovat

reagovat zuzaja 25.3.2017 14:00  62%    +  -

peknu sobotu
u nas klasika, periem, upratujem
na obed sme mali zemiakovú kremovú polievku a čučoriedkové knedlíčky

reagovat zuzaja 25.3.2017 13:59  62%    +  -

Ada445: pekné
dostala som jednu prezentáciu, hneď som si na Teba spomenula, pošlem Ti, len neviem aký máš mail

Sú to "ozdoby" do záhrady z rozbitých kvetináčov.
Ak si už taký videla, tak nič...

reagovat maru52 25.3.2017 11:11  51%    +  -

Ada445:Aničko,velikonoční pomlázka je krásná.Velikonoce tady budou zachvíli,docela se těším,jen aby už bylo hezké počasí.

reagovat maru52 25.3.2017 11:08  51%    +  -

Děvčata pěkné dopoledne.My už jsme dnes po obědě,byly bramboráky.Zítra už bude poledne,tak jsem už vařila podle letního času.Dnes je krásný den,půjdu už něco dělat na zahradu.

reagovat Ada445 24.3.2017 17:19  104%    +  -

Hezký podvečer všem.
Už v předstihu jsem dostala od synovce a jeho rodiny velikonoční pomlázku.

reagovat maru52 24.3.2017 15:35  56%    +  -

dana41:Danuško to jste měli výborný oběd.Vy pořád něco slavíte,ale je to fajn,že se scházíte.

reagovat maru52 24.3.2017 15:32  52%    +  -

Děvčata ahoj.Právě jsem se vrátila s delší procházky,vyšli jsme si s tatinem za dědinu.Sice svítí sluníčko,ale dosti fouká,litovala jsem,že nemám rukavice.Dáme si a jdu hlídat vnoučátka.Lucinka i Martinek měli neštovice,teď zase kašlou,a mají teploty,od včerejška mají ATB.Lenka také potřebuje jít chvíli na čerstvý vzduch,tak budu chvíli hlídat.Ale mně to nevadí,jsou to andílci,no Lucinka někdy i s růžkama.

reagovat dana41 24.3.2017 12:08  33%    +  -

Přeji hezky den u nas konečně svítí a je 10° teď jsme se najedli měli jsme bramborové knedlíky zelí a uzený udělala jsem toho víc aby bylo na zítra to jen něco upeču odpoledne jedu k našim Mirek měl před tydnem narozeniny nějak jim to nevyšlo tak je slaví zítra za týden ma zase přítele bratr 70 tak jsme pozvany k nim to je hrozny pořád někdo něco má teď si chvíli odpočnu a pak jdu chvíli ven

reagovat zuzaja 23.3.2017 21:34  63%    +  -

Jaja47: mozno by to bolo na nobelovku
taky objav

reagovat zuzaja 23.3.2017 21:34  67%    +  -

diblinda: aha, aj u nas bola v lidli tento tzzden
len som na to zabudla
mam lidl od ruky a nerada tam chodim

reagovat diblinda 23.3.2017 21:27  65%    +  -

zuzaja: já skočila po tý, co měli tento týden v Lidlu a příští týden mají parní hrnec, ten se mi taky rozbil, aspoň zase budu moct vařit knedlíky

reagovat Jaja47 23.3.2017 20:37  104%    +  -

zuzaja: Jani ahojky! Tak to nevím, jestli se dožiješ toho, abych ti dala radu na klid v duši! To dřív budu u nás v Dobřanech, kde je psychiatrická léčebna!

reagovat Jaja47 23.3.2017 20:34  100%    +  -

pelhrima: Ještě na nich nespíme, museli jsme je nechat srovnat, byly vakuově zmačkané, tak aby zase nabyly svou výšku. V nejbližší době je už přendáme a dám i nové deky a polštáře a samozřejmě povlečení, co jsme si nadělili na Vánoce.
Přistýlku má dcera a je spokojená. Koupila si tu přes dvě postele.

reagovat zuzaja 23.3.2017 20:31  63%    +  -

Jaja47: tieto kožné "prejavy" sú naozaj
prepojené aj s psychikou, tak trápenie prehoď na druhú koľaj.
Ak nájdeš spôsob ako sa to robí, tak mi daj vedieť,
to sa zíde aj mne

reagovat zuzaja 23.3.2017 20:28  63%    +  -

práve som dovarila
sojovy syr s fazuľou a cestoviny
a deckám na zajtra granadír.
Mohlo by jedlo vydržať až do soboty...

reagovat zuzaja 23.3.2017 20:22  63%    +  -

diblinda: kupovala si si novú pekáreň?
ja potrebujem a ešte som sa stále nerozhodla

reagovat zuzaja 23.3.2017 20:21  63%    +  -

u nás dnes ľudia chodili v krátkych rukávoch
asi provokujem ....

zajtra má byť opäť teplo a 20°C
mne bolo už v teniskách teplo dnes

verím, že čoskoro príde pekné počasie aj k Vám

reagovat pelhrima 23.3.2017 20:17  87%    +  -

Jaja47: na to jsem se také chtěla zeptat jak se vám spinkalo.My přemýšlíme o té přistýlce na matrace.Nemáte někdo zkušenost s tím.

reagovat diblinda 23.3.2017 20:01  65%    +  -

Jaja47: a už jsi na nich spala

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM
Diskusi založil(a): Eva.f
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví Nechcete sex? 5 tipů, jak ho odmítnout, aby se neurazil Zbytečné bitvy s celulitidou: Zbavte se jí účinně Jak nejlépe na jaře zútulnit balkon: Použijte nábytek, květiny, barvy 12 rozhodnutí, která vám změní život ILONA (42): Můj manžel chce anální sex ? ale obráceně! Jak najít řemeslníka rychle a bez stresu Oční jóga: 9 rad, jak si u počítače nezkazit zrak Fakta a výmysly o šedivých vlasech: Co je na ně platí a proč je máme? Těstoviny nasladko: Brusinkové lasagne a nudle s mákem