POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM

Máte rádi kafíčko? Neradi ho pijete sami? Tak si můžeme povídat spolu.

Obrázky na Profil
Kafé - Obrázky a citáty na profil lide.cz

3.1.2011

Diskusi založil(a) 3.1.2011 Eva.f

reagovat diblinda 25.4.2018 11:09  6%    +  -

maru52: teda vy jste rychlíci, já ještě skleník nemám ani připravený, cibule je ještě v pytlíku, ale u nás je teď i docela chladno

reagovat maru52 25.4.2018 9:26  7%    +  -

Děvčata zdravím.Na zahradě už máme skoro všechno hotové,jen odpoledne zasejem okurky nakladačky.Ve skleníku nám roste salát a včera tam tatin dal papriky.Okurky salátovky a zbytek paprik přijdou do foliovníku,ale to ještě pár dní pozdržíme.

reagovat maru52 25.4.2018 9:23  7%    +  -

zuzaja: Jani ahoj.Tady je zatím také hezky,ale má se ochladit.Všechno kvete,když zafouká vítr,tak je to jak kdyby padal sníh.

reagovat zuzaja 24.4.2018 23:02  86%    +  -

u nás sú nádherné letné dni, máme do 30°C, čo je na apríl dosť, kvitne všetko, aj orgovány (šeřík)
stromy, kvety, do radu, repka na poli a všetko voní.
Len je sucho ... keby aspoň každý večer pršalo.
Hneď je veselšie, keď mám pred sebou vidinu dvoch štátnych sviatkov cez pracovné dni.
možno niekam vybehneme, 4 dni svätý pokoj 2 x po sebe, to je fajn

reagovat diblinda 24.4.2018 16:01  6%    +  -

dneska je den na prd, mladá nám přitáhla domů nějakýho bacila, frkám,smrkám, hlava jak střep, bolí mně klouby a ten pochroumaný kotník nejvíc,snad bude ráno líp

reagovat dana41 24.4.2018 9:07  5%    +  -

Ahoj zdravím a přeji hezký den u nás byl včera velký plaval.Měli jsme jet s Nelinou na stříhání a paní volala že se nemůže dostat domů že ji to stírače neberou a tak někde stála.Tak nás objednala na středu tak jsme ji vykoupali a teď aby byla doma aby se nezamazala.Dnes upeču bramboráky na přání pána a bramboračku potom po obědě pojedeme do Penny nemáme chleba kupují kváskovy a ten je jen v Penny.Pěkně se ochladilo ráno byla mlha jako na podzim

reagovat Jaja47 23.4.2018 18:44  100%    +  -

Ahoj děvčata! Ráno jsme se vydali s tatíkem k našemu obvoďákovi, musel si nechat obnovit zdravotní potvrzení o schopnosti k řidičáku a já jsem si tam nechala také napsat pár věcí. Stejně říkal doktor i sestřička, že jsme tam dlouho nebyli. Naposledy loni v květnu. Pak jsme jeli nakoupit do Albertu - Hyperky, v lékárně a podat sportku. Pak jsme jeli domů a za námi se už tlačila mračna. Sotva jsme zavřeli dveře, tak začal vichr, pak se spustil liják a pak bouřka. Tak jsme byli rádi, že jsme to stihli akorát. K obědu jsme si koupili grilčo-kurča a zelný salát. Pak to s námi švihlo a spali jsme všichni, psi i kocour. Byli rádi, že jsou doma, ani nedutali. Ráno bylo docela chladno, v noci pršelo, tak se ochladilo. Ale když jsme jeli domů, tak už bylo vedro.

reagovat Jaja47 22.4.2018 20:42  100%    +  -

diblinda: Hani, u nás už také všechno kvete a je krásné se na to dívat. Mám jaro ráda a vlastně všechna období.

reagovat diblinda 22.4.2018 20:25  6%    +  -

tak jsem dneska po ránu, při návratu z práce, podala návrh na postavení auta na zahradu, že ho po zimě vykydám a zabralo to celý dopoledne, bylo znát, že s tím manžel jezdil celou zimu do práce, seno, kamínky z posypu,děs, hrůza, teď to ani nevypadá jako naše auto, bramborový pole připravený, už i posekaná část zahrady, stromy se zbláznily, rozkvetla už i višeň, jabloni to taky nebude dlouho trvat a už rozkvětly i voňavý narcisy, co vždy kvetou až po prvním máji

reagovat maru52 22.4.2018 17:55  6%    +  -

Jaja47: Jaruško musí se mi na to podívat.

reagovat Jaja47 22.4.2018 17:52  100%    +  -

maru52: Tak to nevím, to se domluv se synem, ať se ti na to podívá. To je už na mně vyšší dívčí!

reagovat maru52 22.4.2018 17:37  6%    +  -

Jaja47: Jaruško došlo mi to,ale když chci někomu napsat,tak mi to napíše,neplatný parametr.

reagovat Jaja47 22.4.2018 17:33  100%    +  -

maru52: Maruško, poslala jsem ti teď vzkaz a napsalo mi to, že vzkaz byl odeslán. Tak mně asi ano!

reagovat maru52 22.4.2018 17:30  6%    +  -

Děvčata jdou vám posílat vzkazy?

reagovat maru52 22.4.2018 13:36  6%    +  -

Děvčata zdravím.U nás je také krásně,ale včera bylo větší vedro.Jsem ráda,že už máme brambory hotové,i kořenovou zeleninu zasetou.Zítra zasadíme sazenice květáku,kedluben,zelí atd.Dnes byla k obědu zeleninová polévka a čevabčiči.

reagovat dana41 22.4.2018 13:22  5%    +  -

Hezkou neděli to si je vedro tak jsme po obědě m3li jsme čínu hranolky a hovězí pol.jsem úplně přežraná tak jsem si chvíli sedla venku na ale jetotam hroznýtak si zalezu pod pergolu za chvíli si tam dameupekla jsem k němu perník

reagovat Jaja47 22.4.2018 13:20  100%    +  -

Děvčata zdravím a přeji krásnou neděli! U nás je 28 st. a sluníčko svítí a svítí. K obědu jsem dělala tvarohové knedlíčky polité jahodovo-šlehačkovou merendou. Byla to ňamka, ale nedojedla jsem. Budu dojídat celé odpoledne. Až se trošku zchladí, zasadím muškáty které mi zbyly do truhlíčků a někam je usadíme. Ještě nevím kam, ale místo se najde.

reagovat maru52 21.4.2018 13:25  5%    +  -

Děvčata ahoj.Od rána pracujem na zahradě,je vedro na padnutí.Ale pak se odměníme grilovačkou,už se těším.

reagovat katka68 21.4.2018 12:32  37%    +  -

monča35: ahoj, kdepak se nám touláš

reagovat monča35 21.4.2018 1:47  11%    +  -

reagovat diblinda 20.4.2018 18:58  5%    +  -

tak jsem se taky dneska musela postavit k plotně a štve mně to čím dál víc, dneska byly výpečky se špenátem a chlupatým knedlíkem, včera jsem krájela sádlo a byly tam kousky masa, o víkendu asi bude vařit Maruška, raději než mi pomáhat na zahradě, taky jsem vyprala zimníbundy, tak doufám, že se už moc neochladí, teď mně zase čeká pracovní víkend, ale už se mnou chodí manžel tak je to jen na hodinku

reagovat Jaja47 20.4.2018 16:07  100%    +  -

dana41: Danuš ahojky! O penězích mi ani nemluv, snažím se jezdit nakupovat co nejdéle to jde, aby jsme zase něco uspořili. Pořád je co kupovat, to by člověk potřeboval tiskárnu na peníze. Za měsíc nám přijde vyúčtování elektřiny, tak jsem zvědavá, jak dopadneme. Tak se zatím musím držet zpátky s nakupováním.

reagovat Jaja47 20.4.2018 16:03  100%    +  -

maru52: Maruško ahojky! Jo, raduji se, že už kopřivka odezněla, ale může se kdykoliv vrátit. Paní doktorka říkala, že jsem příkladný úkaz toho, jak kopřivka nastupuje ze dne na den a zase ze dne na den odejde. A nikdo se nedopátrá z čeho to je. A já jsem byla ten den jediná, která jí udělala radost s takovým výsledkem, že jinak tam má celý den samé neústupné kopřivky. A že mi přešla hodně brzo, že rok a půl je krátká doba na kopřivku. Teď budu zase dávat dohromady tu štítnou žlázu. Tak je to nekonečný kolotoč, jedno odejde, jedno se zhorší. No, už nic jiného člověk v tomto věku nemůže čekat, že?

reagovat Jaja47 20.4.2018 14:10  100%    +  -

Děvčata zdravím a přeji krásný slunečný den! Tak jsem dnes vstávala pozadu a byla jsem celá uvrčená. Samozřejmě to odnesl tatík, ale není mu to na škodu, alespoň trošku poklízí svůj binec, který natahal přes zimu až do baráku. K obědu jsem dělala uzená kuřecí stehna a podusila jsem k tomu mraženou zeleninu na másle a byl výborný obídek. Budeme muset trošku víc jíst zeleniny, nějak jsem přibrala a tatík také. V poledne jsem si volala na endokrinologii na výsledky a už vím, proč jsem jako spící panna, pořád unavená a nakvašená. Zase se mi zbláznily hormony, vyletěly moc vysoko, tak mi paní doktorka upravila léky a na příští kontrole se uvidí, jestli je to zase OK. Říkala jsem jí, že je mi pořád blbě, takže jsem si sama stáhla hormony níž a ona mi řekla, abych je ještě stáhla, že jsem udělala dobře. Nejdříve jsem se bála, že mi vynadá, ale bylo to v pořádku. Já na sobě cítím, že mi štítovka nějak stávkuje. Tak jsem zvědavá, jestli to za nějaký den na sobě ucítím. Jinak odpoledne zasadím sazeničky petůnií a budu mít hotová i okna na baráku. Víc toho asi dávat nebudeme, už nás to zmáhá.

reagovat dana41 20.4.2018 11:47  5%    +  -

Ahoj děvčata tak si konečně užívámejá jsem dělala šunkofleky polívka byla od včera za chvíli jedem na nákup a na poštu zaplatit vodu taky si musím vybrat z účtu na poště peníze asi mají nožičky a rychle mě utíkají potom mě odveze k našim Jana tam bude hlídat Marečka už jsem ho od vánoc neviděla tak se na něj těším koupím mu banány a ještě něco sladkého už chodí tak dá hlídání

reagovat maru52 20.4.2018 9:11  5%    +  -

Jaja47: Jaruško ahoj.Já si to krásné počasí užívám,ale na cestování mám raději chladno.Také když přijedeme z nákupu,tak mě bolí nohy,ale co naděláme,už nám není dvacet.Teď sedím chvíli u PC,tatin si ho otevřel,sleduje jaké bude počasí.Od 10hod.budu hlídat Martinka,po obědě musím jít pro Lucinku do školky,Lenka má nějaké vyřizování.Uvařeno mám od včera,tak bude oběd bez práce.Jaruško určitě jsi šťastná,že už nemáš kopřivku,přeji ti,aby to už bylo napořád.

reagovat Jaja47 19.4.2018 18:31  100%    +  -

Děvčata ahojky! V 11 hodin jsme jeli do Plzně a už bylo horko, jela jsem jen v triku a sandálech. Ještě, že jsem si je vzala, protože bylo v Plzni tak úděsné vedro, že jsme se zpátky k autu jen doploužili. Nakoupili jsme v Penny a u řezníka Zemana a jeli domů. U nás jsem ještě koupila petunky do truhlíků a pak jsme zajeli na poštu a hurá domů. Nemohu udělat ani krok, jak nejsem zvyklá chodit po plzeňské dlažbě. Tak teď si lížu rány u TV. Paní doktorka byla nadšená, že mi přestala kopřivka. Že to se prý tak často nevidí, že si myslela, že mě to bude trápit daleko déle, v jakém jsem jí měla stavu. A také byla ráda, že jsem snížila dávky prášků. Pokud vydržím přes léto, půjdu na další kontrolu až v září.

reagovat maru52 19.4.2018 16:59  5%    +  -

diblinda: Hani ty se máš,já se můžu koupat leda tak ve vaně,nebo skočit pod sprchu.Ale přeju ti to.O víkendu má být až 30 stupńů,to nebude ani v červenci.

reagovat diblinda 19.4.2018 16:22  5%    +  -

maru52: já se už dneska koupala

reagovat maru52 19.4.2018 13:41  5%    +  -

Děvčata ahoj.Venku je nádherně,je až moc velké vedro.Zítra nám soused rozdělá pole a v sobotu zasadíme brambory.Doufám,že počasí vydrží.K obědu bylo kuře na paprice,uvařila jsem i na zítra.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POVÍDÁNÍ S KAFÍČKEM
Diskusi založil(a): Eva.f
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?