Najezte se do štíhlosti, Zhubněte jednou provždy...

"Záleží na vás, jestli po čtyřicítce chytíte druhý dech, nebo první infarkt."

11.1.2011

Diskusi založil(a) 11.1.2011 Sallow

KDE BYDLÍM ***a ty? (písni vzkazíkem)

Lindushka/Praha
Sallow/Praha
jaguda/ Praha
AJA1/Praha
HaCH/Praha
Vladunka Praha 2
Cher/Praha 6
lenislava/Zábřeh
MarunaS/Brno
bverka/Plzeň
chanamalka/Plzeň
jarojan/Plzeň
petas/Kutná Hora
J@nin@/Č.Budějivice
lucisek23/Česká Lípa
kozlovka/Frýdek Místek
flilinka/Vracov okr. Hodonín
rybička/Ostravice u Lysé hory
Monika22/Havířov
simcav/okr.Opava
marieta/Opava
miška/Lovosice
MartinaH/Veltrusy,okr.Mělník
koalaa/Lipník nad Bečvou
stirinka/Jihlava
Noora/Ostravsko
Božidara/Příbram
Marki81/Valašské Meziříčí
merlinka/Vsetínsko-Karolinka
eza/Hradec Králové
Cholii/Pardubice
animnam/Havířov
akasha/Znojmo
Dalfy/Beroun
RaJi/Týn nad Vltavou
mile/Šumperk
haicle/u Mohelnice
jitkadomu/Moravskokrumlovsko
pipla/jižní Morava
čtyřlístek/Hodonín
JaniMH/Liberec
Janeta/Liberec
blazka/Uherský Brod
Oneiro/Vysočina
mercedeska7/Krnov
ivala/Prostějov
janky/Čelákovice
Pamela3/Kroměříž
zanzarah/Střítež nad Ludinou
Dipsina/Krouna okr.Chrudim
Peci/Rumburk
Brambůrka/Hodonín
miladkab/Ilava(Slovensko)
Firstovka/Kolín
Many/Deutschland
jajika/Hronov
Evulena/Zbraslav u Brna
tojrija/Ústí nad Orlicí
Amelina/Kroměříž
jehlicka/Semily
havefiho/Žďár nad Sázavou
zlutasek/Čína,100km od Sanghaje

RECEPTY 28 denní progr. podle A. Mačingové - TADY
NÁSTĚNKA - TADY(ZAJÍMAVÉ stránečky)
NAŠE RECEPTY + OBSAH - TADY

Sallow 28.3.2011 22:47

1)- Kniha "Zhubněte jednou provždy" (dole ke stažení) ...
2)- Kniha "AM - schůdková metoda.rar" - (dole ke stažení)
3)- AM - Chudnutie v priamom prenose - Klik

4)- VIDEO(Ant. Mačingová)- KLIK
Obsahuje unikátní 28 denní detoxikační program, po němž se budete cítit naplněni životní energií, upraví se zdravotní problémy a výrazně poklesne vaše hmotnost, aniž byste se museli trápit hlady.
Naopak - čím víc doporučené stravy zkonzumujete, tím rychleji odbouráte podkožní tuk - pokud budete dodržovat potřebný pitný režim!
Součástí knihy je navíc i dělení potravin z hlediska jejich účinků na jednotlivé krevní skupiny.

Mgr. Antonie Mačingová je úspěšná autorka stravovacích ozdravných programů nové generace.

1)...Celá KNIHA (česky) - stáhni TADY
... a klikni na STÁHNOUT ... bylo bloklé na stahování - už to zase JDE

2)...AM - schůdková metoda.rar (KNIHA česky - stáhni TADY

.......................................................

UKÁZKA z KNIHY - TADY

Sallow 12.1.2011 19:36

reagovat havefiho 29.3.2017 15:00  88%    +  -

budulinka2:Ahoj, jo je, ale toho masa bylo na můj vkus najednou moc. Já balila masiko do plátkovaných mandlí /zbyly od vánoc/ a přišlo mi to lepší než s ořechy. Tak dobrou chuť

reagovat budulinka2 29.3.2017 9:37  100%    +  -

Ahojík holky, koukám, že tato diskuse je nějak zakonzervovaná a nežije
Včera jsem si moc pochutnala na zeleninové polévce a zítra se těším na řízek obalený v oříškách.
Už je to veselejší, když není jen ta zelenina

reagovat havefiho 27.3.2017 20:50  67%    +  -

budulinka2: Zdeni, jsi sikula, ten tyden uz zvladnes hrave

reagovat budulinka2 27.3.2017 19:35  100%    +  -

Tak začínám třetí týden
Hrozně moc jsem se těšila na dnešní snídani - grahamové rohlíky. To pečivo mi opravdu schází
Tak jsem si dnes opravdu pochutnala

reagovat budulinka2 22.3.2017 10:23  100%    +  -

havefiho: Ahojík, jsem ráda, že mi to tak jde.
A ty se nestresuj, že jsi zhubla málo. Asi si to tělo řeklo, že už to stačí, ne? Za chvilku by jsi byla jako opuchlá nit Jak si tě pamatuji z pekařského srazu, tak obézní jsi nebyla

reagovat havefiho 21.3.2017 13:29  68%    +  -

budulinka2: Ahoj Zdeni, to je fajn, že ti to tak dobře funguje. Já tentokrát zhubla jen 1 kg, asi 2cm v pase, ale snažím se jet dál. Držím palce

reagovat budulinka2 21.3.2017 12:04  100%    +  -

Tak jedu druhý týden a super
Včera jsem měla už k obědu těstoviny, tak konečně změna po té "jen" zelenině. Večer boršč. Nevím, proč jsem si myslela, že ho nemám ráda. Nikdy jsem ho nevařila , ani nejedla a byla jsem přesvědčená, že ho nemám ráda.
Určitě ho budu vařit. Manžel sice nechtěl ochutnat, prý, až ho uvařím s masem
Ale jinak pohoda, cítím se skvěle.

reagovat lubinka 17.3.2017 10:46  76%    +  -

budulinka2: no tak to je paráda, gratuluju, zrovna včera jsem na tebe myslela a chtěla jsem ti poslat dotaz jak se vede. Pak jsem si řekla že raději počkám na tebe až podáš reference o 1.týdnu.

reagovat budulinka2 17.3.2017 9:45  100%    +  -

Tak holky, dnes jedu pátý den a úplně v pohodě. Žádné bolesti hlavy (jak psaly některé na FB), žádný hlad, cítím se skvěle. Jídla mi chutnají všechna. Tak snad dojedu do zdárného konce.

reagovat budulinka2 13.3.2017 15:14  100%    +  -

lubinka:

reagovat lubinka 13.3.2017 13:30  58%    +  -

budulinka2: vůbec nemusíš psát, já ti plně rozumím jak to myslíš fakt je to na tento stav nejlepší popis fujtajbl - lépe bych to nepopsala

reagovat budulinka2 12.3.2017 23:07  101%    +  -

lubinka: No já jsem se asi špatně vyjádřila. Nejsem zaplynovaná, ale taková nějaká ...... nevím jak to popsat. Fujtajbl

reagovat lubinka 12.3.2017 22:12  57%    +  -

budulinka2: jestli se opravdu cítíš nafouklá (myslím zaplynovaná, břišní dyskomfort) tak bycvh ti radila začít cca za týden - tady jsou v 1.týdnu samá zeleninová jídla a já byla po nich ze začátku nafouklá a zaplynovaná celý týden, pak už se to srovnalo

reagovat budulinka2 12.3.2017 21:01  100%    +  -

Cher: jj, jsem nějaká nafouklá, po oslavách babiččiných devadesátin mi váha nebezpečně narostla. Tak musím se sebou něco udělat. je to moje poslední záchrana

reagovat Cher 12.3.2017 20:41  43%    +  -

budulinka2: I ty, Brute?
Tak držím palce, ať ti elán vydrží co nejdéle.

reagovat budulinka2 12.3.2017 20:37  100%    +  -

Ahoj holky, tak jsem poctivě přečetla celou diskusi (až tam , kde mě to pustilo). Chystám se od zítřka na detox, tak mě zajímaly vaše zkušenosti. Ještě jsem ho nedržela, tak nevím, jestli se mi podaří celých 28 dní, ale elán a chuť dnes mám
Pokud se najde někdo, kdo taky začíná, budu ráda za parťačku.

reagovat chanamalka 9.3.2017 10:07  24%    +  -

havefiho: všechno v pořádku došlo - dííky

reagovat havefiho 8.3.2017 13:28  70%    +  -

chanamalka: Ahoj, dneska ti šel emil s receptama, tak dej vědět, jestli dorazil v pořádku. A jak jsi na tom, já si myslím, že moc nehubnu, uvidíme, až vlezu v pondělí na váhu.

reagovat chanamalka 26.2.2017 19:23  25%    +  -

havefiho: to není hřešení - je třeba vědět, co tvoříš, jak to chutná. Ale je to náročné vydržet, když musím mužovi vařit jinak.

reagovat havefiho 26.2.2017 17:57  66%    +  -

Tak dneska jsem zhresila mela jsem 2 koblizky, prumer 4 cm, no musim prece vedet co jsem vytvorila. Ale kacenu se zelim a knedlikem jsem neochutnala.

reagovat chanamalka 20.2.2017 17:41  25%    +  -

havefiho: asi ne - ten první detox 28-denní právě teď držím, takže tohle je asi na 3 měsíce, vlastně Schůdková metoda. Stačí mi ty recepty, ony se některé opakují z první knihy.Nebo jestli máš odkaz, stáhla bych si je tu sama. Díky

reagovat havefiho 20.2.2017 13:15  62%    +  -

chanamalka: tyjo, to jsi dobra a abysme si rozumeli, mam ten 24 denni jidelnicek, ten jsi myslela

reagovat chanamalka 20.2.2017 12:37  25%    +  -

havefiho: a já se pochlubím - už jsou dole 3 kg

reagovat havefiho 20.2.2017 9:51  62%    +  -

Tak zacinam druhy tyden

reagovat havefiho 20.2.2017 9:50  62%    +  -

chanamalka: knizku nemam, mam jenjidelnicek

reagovat chanamalka 17.2.2017 10:26  26%    +  -

chtěla jsem si stáhnout knížku Schůdková metoda hubnutí a stránky byly smazány. Nemáte je někdo? Díky za odpověď

reagovat havefiho 14.2.2017 8:20  90%    +  -

lubinka: taky jsem panelak, sklipek maly, dyne jsem dostala, dyne ani fazolky neji, tak to mam pro sebe, kysele zeli mame taky nalozene

reagovat lubinka 13.2.2017 20:23  48%    +  -

havefiho: vlastní sklep je obrovská výhoda, bydlíme v paneláku, takže vše rovnou kupuju, pár balíčků fazolek které jsem koupila v létě na farmářském trhu jsme už snědli. Snad se probůh vzpamatují, za tyhle ceny může kupovat zeleninu opravdu jenom pár lidí a shnije jim to ve skladech.Takže kupují jenom to nejnutnější a dodávku vitamínů jistí saláty z kysaného zelí s mrkvičkou, nebo Coleslaw salát z klasického zelí.

reagovat lubinka 13.2.2017 20:18  48%    +  -

Sallow: no to máš pravdu

reagovat chanamalka 13.2.2017 20:04  28%    +  -

havefiho: tak já už "jedu" pátý den a zatím pohoda. První dva dny jsem trochu víc běhala na wc ale už to je v pohodě. Zelenina je opravdu drahá, zase na druhou stranu za maso dáš taky nějaké peníze.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Najezte se do štíhlosti, Zhubněte jednou provždy...
Diskusi založil(a): Sallow
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Lhaní, náladovost, ostražitost: 6 signálů, že je vám nevěrný Pryč s jo-jo efektem: Tyhle hvězdy s ním zatočily Velký jarní úklid: Rychle a bez chemie Chcete novou kabelku? Kolik jich potřebujete? Tohle byste měla vědět! Bramborák, česká klasika: Tradiční, batátové i se zeleninou Erotický horoskop na duben: Blíženci se budou učit líbat, Raci koupat Jednoduché a vyzkoušené: Těchto 10 věcí vám prodlouží život Zahradní nábytek podle letošních trendů: Relax, luxus, pohodlí TEREZA (38): S exmanželem jsme přátelé, mí muži to nechápou Vážně vás miluje? 8 náznaků, díky kterým to poznáte