rodina-práce-domácnost-a co já?

Kdo četl knížku Příručka zoufalé matky,račte vstoupit a pojďme si předávat tipy,rady,zkušenosti.
8.2.2011

Diskusi založil(a) 8.2.2011 kajka

reagovat reskator 11.3.2011 21:38  50%    +  -

kajka: díky za odkaz juknu se

reagovat kajka 7.3.2011 19:37  12%    +  -

koukám,že jste všechny někde v luftu a věnujete se svým zálibám,tak to má být

reagovat kajka 27.2.2011 10:17  12%    +  -

kdo se tu ptal co znamená FL-Fly lady,stránky jak si zorganizovat úklid,jak vyhazovat zbytečné věci,jak sestavit jídelníček atd. V češtině je to tady

http://www.pojdte-dal.cz/index.php

reagovat kajka 27.2.2011 10:15  12%    +  -

Tak dneska jsem smečku vypustila na úklid jejich pokoje a tak se jim to zalíbilo,že chtějí i vytřít podlahu

reagovat datli 20.2.2011 20:19  25%    +  -

no co už.
Prostě jdu dál,o starost víc.
Chvíli sem požehlila,co už nešlo odkládat,ale co z duše nenávidím,je pak uklízení prádla do skříně!Cokoliv jinýho!
U žehlení sem si pustila Ságu rodu Forsytů a nepřemýšlela jsem nad prací.

reagovat luna 20.2.2011 19:10  50%    +  -

datli: Jé tak to je mi fakt líto, nic příjemného, ale snad se aspoň dočkáte včas náhrady. Ono i jednání s pojišťovnou je někdy na silné nervi. Před čtyřmi lety nás vyplavila blesková povodeň a poté, co jsem překonala šok z vody, tak byl další nápor nervů s pojišťovnou.

reagovat datli 20.2.2011 17:32  25%    +  -

TAk to sem celá já.
Zapojím se do diskuze a zapomenu na ni.
No aby taky ne.Nějak se to sesypalo na mě organizačně moc a k tomu nám vybrali sklepy.Takže namísto naplánovaných úkolů policajti,zajišťování majetku,komunikace s pojišťovnou,shánět a montovat fabky,zámky...ble ble ble.
Jdu pro kafe a počtu si,co jste mi vlastně odpověděly.

reagovat keta2 16.2.2011 14:00  100%    +  -

Henriete: achá, tak já dělala odtud, http://www.toprecepty.cz/recept/6336-hrnkova-tvarohova-babovka/

reagovat Henriete 16.2.2011 11:12  70%    +  -

Sydžej+3děti: tak příště už s emi to šlehá:_))

reagovat Sydžej+3děti 16.2.2011 11:04  95%    +  -

Henriete: tak to jsem poslala pozdě

reagovat Sydžej+3děti 16.2.2011 11:04  95%    +  -

Henriete: http://www.pecenijeradost.cz/recepty/cokoladovo-tvarohove-barevne-rezy jestli jsi ještě nic nenašla tak udělej toto moc dobry.

reagovat Henriete 16.2.2011 11:01  70%    +  -

Sydžej+3děti: tak jsem to našla a je tam to samé dva tvarohy a krupička jdu na to:-)

reagovat Henriete 16.2.2011 10:55  70%    +  -

Sydžej+3děti: to jsi hodná já jdu na ni ted tak zkusím tamtu nebo ještě rychel juknu na hera recepty

reagovat Sydžej+3děti 16.2.2011 9:51  95%    +  -

Henriete: jé já dělala dobrou buchtu od Hery mi chodí recepty,ale musela bych to najít jestli to tu ještě mám pač jsem měla rozbitej pc.

reagovat Henriete 16.2.2011 9:45  70%    +  -

keta2: http://www.apetitonline.cz/recepty/1127-tvarohova-babovka.html

já našla tady tu a tam píšou dva tvarohy a dětskou krupičku

reagovat keta2 16.2.2011 9:38  100%    +  -

Henriete: ta je moc dobrá, ale je tam potřeba jen jeden tvaroh

reagovat Henriete 16.2.2011 8:00  70%    +  -

keta2: Míša řezy jsme měli nedávno
ale nedávno jsem našla na netu tvarohovou bábovku tak asi zkusím tu:-)

reagovat keta2 15.2.2011 20:38  100%    +  -

Henriete: míša řezy

reagovat Alma.. 15.2.2011 19:06  100%    +  -

Henriete: tak ty dva tvarohy nastav uvařeným pudingem a spolu s tvarohem to vyšlehej, je to moc moc dobré

reagovat Henriete 15.2.2011 19:01  70%    +  -

Dámy prosím vás mám dva tvarohy a chtěla jsem dělat buchtu ale tam mám tři a je to akorát tak dva by byly málo pradíte recept kde využiju dva tvarohy?????
prosímmmmmmmmm a děkujíííííííííí

reagovat Stefi 15.2.2011 11:29  100%    +  -

Januska.123: šmarjá hele sice jsem v pubertě taky dost jedla ,ale ne tolik co brácha ,ségra přímo žrala ve velkém jablka ,no uvidíme

reagovat Januska.123 15.2.2011 11:12  83%    +  -

Stefi: nedělej si iluze. O mě brácha říká, že žeru jak kyselina. V pubertě 10 rohlíků k snídani bylo normál, k svíčkové 5 knedlíků k vepřu se zelím klidně i přes deset bramborových. Naštěstí mě to pustilo a vidět to na mě není, ale i dneska přijdou okamžiky, kdy zblajznu porci pro dřevorubce. Ale většinou jím častěji menší porce a hlavně se snažím si hlídat, co jím.
Tak aby tě dcerka nepřekvapila.

reagovat Stefi 15.2.2011 10:51  100%    +  -

luna: no bráchu si taky pamatuju ,půlku bochníka chleba a celý máslo sousedka má kluky 2 ,uvaří na druhý den a ještě ten večer tam nic nemá ,pokud si neschová jídlo pro babičku ,může vařit zas ,šílený .ještě ,že mám kombinaci ,holky toho přece jenom tolik nensní a ten můj vrabeček sní malinkato ,tak snad se v pubertě nerozežere

reagovat luna 15.2.2011 10:45  40%    +  -

Stefi: To je na druhou stranu docela fajn, alespoň hned vidíš, jak všem chutná. Jo jo kluci v pubertě, já si vzpomínám, že byly doby kdy můj bratr snědl tři krajíce chleba a ještě neměl dost. A do dnes já sníst to co manžel, tak pode mnou rupne váha a on nepřibere ani deko.

reagovat Stefi 15.2.2011 10:40  100%    +  -

luna: mně kluk jde pomalu do puberty ,takže začíná být žravý ,dřív jsem toho taky tolik nepekla ,nesnědli jsme to ,teď bych mohla obden a sežralo by se to

reagovat luna 15.2.2011 9:48  40%    +  -

Stefi: Naše děti jsou ještě malé a zase tak moc o sladké nestojí, ale doma jsme také sušenky dělávaly v různých obměnách. já peču málo, protože já to nesmím, děti toho sní málo a manžel skoro vůbec.

reagovat Stefi 14.2.2011 21:34  100%    +  -

luna: no já teda nevařím ,chlap má slušný obědy v práci ,za dobrou cenu ,děcka ve škole .teda co se tady plácám na nemocenský ,tak vařím ,děcka si teplý jídlo daj ,ale chlap o to moc nestojí.
Prasátko taky berem ,to je velká úspora ,než pak kupovat drahý pircovaný maso ,občas takhle koupím i kuřata a vykostím ,ale ne vždycky .Teď jsem třeba začala píct sušenky ,co pekla mamka ,děcka začínaj mít větší spotřebu mlsek ,tak je to taky dobrý řešení

reagovat luna 14.2.2011 19:44  40%    +  -

Stefi: Já také vařím doma denně, manžel si bere jídlo do práce, kde si je pak ohřívá. Máme své maso/zabíjíme prase/, tak jiné maso kupuji málo, ještě tak kuře nebo ryby, brambory máme také domácí, tchán má pole. Tak když je nejhůř, sáhnu jen do domácích zásob. Supermarket máme asi 18 km. od domu, tak tam nakupujeme jen jednou nebo 2 krát do měsíce, ale zase si tam nakoupím levněji potraviny, které déle vydrží např. cukr, olej, čaj a ty pak u nás vůbec nekupuji.

reagovat Stefi 14.2.2011 18:49  100%    +  -

Henriete: hele mně se vyplatilo si fakt psát co jsem koupila ,dalo se z toho vyčíst ,kolik dám za jídlo a co si mohu odpustit - třeba minerálky a nebo kupovat jogurty až když se sní ,občas se mi stalo ,že jsem vyhazovala prošlé .Ale nikdy jsem to do extrému nehrotila .Taky moc nekoukám co kde je v akci ,když jsem v obchodě a něco v akci je tak koupím toho víc ,jako cukr a sýr třeba ,ale neobjíždím supermarkety ,to by mně švihlo ,upřímně nakupování tam docela nesnáším

reagovat Januska.123 14.2.2011 18:36  81%    +  -

Henriete: no tak já mám 4 supermarkety v okruhu pár metrů od baráku, takže projdu nabídky a dojdu nakoupit tam, kde to mají v akci. Takže během týdne dojdu třeba do Billy pro kuře, do Penny pro kafe, do Teska pro sýr apod.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: rodina-práce-domácnost-a co já?
Diskusi založil(a): kajka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?