VODAFONE a jejich slevy

...jsme jenom tupe ovce co skoci na prvni nabidku ci si umime "vyvalcit" nizsi ceny za tarify apod. pri hovorech s operatorem? jake mate vy zkusenosti s nabidkou slev pro nove a stavajici klienty? jak se vam libi jejich vodafonepark?
21.2.2011

Diskusi založil(a) 21.2.2011 Dr.Zajíc

reagovat N-ellinka 13.7.2014 10:00  25%    +  -

tady je diskuze mrtvá

reagovat N-ellinka 7.7.2014 18:13  24%    +  -

ing.Králík: Já chci taky odejit,ale uvidim mam simkartu tesco s krásnym čislem,kdyžtak převedu do vodafone,pač dneska maji mit neomezeny tarif do vodafone za 99kč. ješte se zeptám,chodi do tesca hesla z baky,když se chce zadat trvaly přikaz.

reagovat ing.Králík 29.3.2014 17:20  100%    +  -

21.3.2014 ......sem skoncil u vodafone se vsim vsudy v soucasne dobe sem u tescomobile....dekuji vodafonu za snad 14let od dob oskara u jednoho operatora....jiz drive sem pochopil jak serou na klienty kteri tam nechavaji nemale penize mesicne....

reagovat fojty 20.12.2012 14:32  71%    +  -

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?section=3&article=1321162

reagovat ludena 15.4.2012 13:40  59%    +  -

frakira:děkuji..

reagovat frakira 14.4.2012 13:54  12%    +  -

ludena: musis se zaregistrovat a tam mas hned po prihlaseni posilani sms (zalozka brana).
SMS ostatnim vodafonnim cislam jsou zdarma, sms do ostatnich siti jsou normalne spoplatneny, pokud neni nejaka akce. Daji se tam posilat i MMS, ale za ty se taky plati, i kdyz jsou do site vodafonu.

reagovat ludena 13.4.2012 17:16  59%    +  -

zajíc: děkuji ti dobrá vílo :-)) špatně jsem si to okopírovala. Sice jsem se přihlásila, ale nemohu nikde najít , nebo se špatně dívám .. jak se to má používat, co se event. platí a podobně..

reagovat zajíc 13.4.2012 17:00  91%    +  -

ludena: https://park.vodafone.cz/

reagovat ludena 13.4.2012 16:51  59%    +  -

zajíc: stále mi to hlásí chybu - je to odkaz správný ? děkuji

reagovat Nektarinka 13.4.2012 14:25  29%    +  -

zajíc:

reagovat zajíc 13.4.2012 10:56  89%    +  -

Nektarinka: https://park.vodafone.cz/ a je tam vse atd., drzim palce

reagovat Nektarinka 13.4.2012 10:52  29%    +  -

zajíc: Neeee. Co to je?

reagovat zajíc 12.4.2012 16:41  88%    +  -

Nektarinka: pouzivas vodafonepark??? sms jdou normalne zasilat...

reagovat Nektarinka 12.4.2012 16:21  29%    +  -

ludena: Víš co, chce to jim zavolat hned , napsat si čas a kolik ti strhli a řešit okamžitě s operátorem. Myslím, že v prodejně už nic s tím neudělaj. Ted je to u všech operátoru, je to boj. Samej podvod. Proto chci kartu a žádné vyučtování, nic. Já volám jen nejnutnější a SMS mužu přes internet. Jen Vodafon mi nejdou SMS a to dřív šlo. nevím, jestli jen nevím, jak na to, nebo to zrušili.

reagovat Nektarinka 12.4.2012 16:18  29%    +  -

zajíc: Ano, pokud neprovoláš svuj paušál-tarif a něco zyde, zaplatíš stejně celý tarif. Já ale provolala víc, než ten tarif, ale sledovala to a vím, že mi tam občas připsali něco navíc. A to, co se neprovolá se prej převádí do dalšího měsíce jen jednou, poprve, potom už ne. Tak mi bylo sděleno. Proto jsem si tarif snížila na minimum, protože se to neprovolané nepřevádí.

reagovat zajíc 12.4.2012 15:17  88%    +  -

ted mam v rodine tarify 100min, 100sms za 300kc vcetne dph + volani a sms zdarma v ramci te rodiny...nebylo to jednoduche ale jak sem psal...pod pohruzkou odchodu ke konkurenci se ty slevy daji min na rok ukecat

reagovat ludena 12.4.2012 14:32  58%    +  -

Nektarinka: asi to půjdu prodiskutovat do prodejny, protože přes tel na tebe vychrlí informace a člověk je z toho stejně jelen.. potřebuji zaplatit jen to, co prpíšu, provolá. Ale kdysi jsem se na to ptala a dávali mi cenu za minutu přes 7 Kč a proto jsem zůstala u tarifu

reagovat zajíc 12.4.2012 11:14  86%    +  -

co je pausal...platba za sluzby na cely mesic bez rozdilu jestli jste je provolali atd, proste to je dana platba za mesic, to co zbyde se prevadi na dalsi mesic atd....chce se to jenom zeptat a nenechat se odbyt, tyhle zkusenosti za tu dobu mam a je to bez problemu

reagovat Nektarinka 12.4.2012 10:39  28%    +  -

ludena: Taky se mi několikrát stalo, že jsem měla na učtě ještě např. 80,- Kč a nevolala jsem už ani SMS do zučtovacího období a provoláno bylo víc. Taky mám tuhle službu. No, šiděj. Nebo se mi stalo, že jsem napsala SMS a odečetli mi na 4 smas, přitom to byly např 3 slova. Prostě šiděj, už z toho duvodu, chci zase kartu.

reagovat zajíc 12.4.2012 7:40  86%    +  -

ludena: zdravim...mozna to chce:
1) kdyz chces platit jenom to co provolas...pouzivej predplacenky a ne tarif
2) pokud vim tak az ve chvily kdy provolas mesicni plneni tak ti naskoci neprovolane min z minuleho mesice...ovsem pouze mezi dvemi mesici po sobe, nenacitaji se treba 6mesicu, pokud ti chodi vyuctovani tak tam vse najdes...i odpoved na tvuj dotaz
3) sem u oskara od zacatku, jediny problem byl komunikace s operatorem..vyreseno vzdy po hrozbe ze seberu celou rodinu a ty co sem zapojil ke konkurenci za lepsimi podminkami
4) dojdi si na prvni nejblizsi prodejnu at ti daji oni vysvetleni
5) napis jak si dopadla

..diky

reagovat ludena 11.4.2012 20:06  58%    +  -

ahoj - jak je možné se bránit ? Mám službu, kdy mi ihned po pování, sms příjde kolik mám ještě peněz k dispozici. V den kdy mi měsíční tarif končí jsem měla mít ještě na účtě 233 Kč, už jsem nepsala, nevolala, ale převedono do lašího měsdíce jen 123 Kč a není to poprve co mi to tak účtují.. co mám dělat ? Chci platit jen za to, co opravdu provolám , přešla jsem od 02 k Vodafonu před 6 roky

reagovat sisi87_87 14.3.2012 9:45  36%    +  -

zajíc: ahoj, já jsem přestupovala od o2 k Vodafonu a trvalo to cca 13 dnů... mělo by to být tak reálně do 20 dnů tady je diskuse

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1&t=18076&st=0&sk=t&sd=a

reagovat zajíc 2.3.2012 8:02  78%    +  -

y a predem se omlouvam za dotaz mimo zdejsi tema..
chci se zeptat...mate zkusenost s prevodem cisla k jinemu operatorovi - konkretne od O2 k Vodafonu? pripadne maji nejak "zakonem" narizeno casovy usek do jake doby maji cislo prevest? predem diky za odpoved

reagovat Nektarinka 25.1.2012 16:56  28%    +  -

Já mám tarif už jen za 120,- Kč a přemýším o kartě, zase zpět, jako kdysi.Nevíte, jaké jsou ceny za SMS a volání přes kartu?

reagovat zajíc 25.1.2012 13:02  55%    +  -

z Dtestu je mozne ted ziskat zdarma brozuru o volani z/na mobil/u ... a ja dnes valim k vovdafonu pro novej mobil vyhadat jestli mi ho nedaji tak

reagovat zajíc 4.11.2011 10:57  57%    +  -

tak co nove tarify ci prodej od "sedychů prodejcu...nabidky na neomezen volani, internet skoro zdarma atd.?

reagovat avonilek 16.8.2011 21:17  13%    +  -

ahojky,tak tu tak pročítám a narazím na vodafone jsem taky u vodafone,ale náky tarif za 99kč,to tedy neznám,to by me zajímalo,co to je...

reagovat aiduska 11.7.2011 19:53  88%    +  -

márdž: tak se poděl,jsem taky u vodafonu

reagovat márdž 11.7.2011 19:40  5%    +  -

aiduska:
To není paušál, já mám úplnou novinku!

reagovat riki 4.7.2011 10:09  93%    +  -

márdž: to je taky Vodafone ???

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: VODAFONE a jejich slevy
Diskusi založil(a): Dr.Zajíc
přispívání jen pro zaregistrované
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Jana Stryková: Nejsem žádná nadžena. Panuje u nás běžný chaos. Šokující odhalení: Přítelkyně Michaela Phelpse se narodila jako chlapec David To muselo bolet! Lady GaGa si nechala tetovat podpaží Dcera má atopický ekzém, snažím se, aby žila jako každé jiné dítě, manžel mi to vyčítá Jaké vánoční dárky pod stromečkem potěší předškoláky? [Vánoce 2014] Důležité otazníky kolem očkování. Vše, co vás zajímá! Podzimní pohoda na chalupě. Vyzkoušejte skvělé recepty Sledujete dětem aktivity na sociálních sítích? Měla jsem šok, co 11letá dcera sdílí na internetu Dárky pro muže. Jaké dárky jim udělají opravdu radost? [Vánoce 2014] Náš nejlepší kardiochirurg profesor Jan Pirk: velký rozhovor o práci i žvotě

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.