40 na krku a oslavy??

Ještě se pár dnů vyspím a je to tady...40...Docela mě zaskočilo, že už dost známých se mě ptalo, kdy bude oslava? Slavíte 40? Já myslela, že se ve "velkém" slaví až 50. Rodině jsem oznámila, že bude "větší grilování a posezení venku - až se udělá teplo, spojené i s oslavou 40 moji druhé polovičky, jj taky ho to letos čeká... Máme tedy pozvat i známé na další oslavu -- slavili jste tak někdo tu 40? A když už jsem u toho, udělat také nějaké posezení venku?? A co pozvánky nemáte někdo nějakou vtipnou k té 40???
Mám z té číslovky nějaké "deprese", tak nevím...žijeme v poho, děti už celkem samostatné, manžel taky..práce, bydlení apod. také ok, chodím cvičit, na jazyky, na dámské jízdy...... jen mi vždycky nějak ztuhne "úsměv" když někdo připomene těch 40 /nakročeno k 50.../...to přejde, že??? i když už nějaký ten večer ležím v posteli a bilancuji, mám pocit, že i ještě něco ukíká, ale nevím co..... omlouvám se ale nějak to muselo ven...

1.3.2011

Diskusi založil(a) 1.3.2011 hancula1

reagovat David 31.5.2018 0:57  1%    +  -

Já manželovi na 40tiny dala poukaz na únikovku. Chtěla jsem zkusit něco nového, jednou jsme tam už byli a líbilo se nám to tam. Teď jsem mu dala poukaz sem https://questerland.cz/ - myslím že na zombíky, tak uvidíme :D

reagovat Vverus 13.12.2017 14:44  5%    +  -

kajaha: A koho jste měli v létě na narozeninové oslavě? Taky potřebuji zařídit catering na firemní vánoční večírek.

reagovat kajaha 8.12.2017 19:42  5%    +  -

To je dobrá volba. V létě jsme je měli na narozeninové oslavě. Letos nám budou připravovat catering na vánoční večírek.

reagovat Jarda 22.6.2015 18:17  1%    +  -

Manželce bude letos 40 let, rád bych na její počet udělal nějakou srandičku, vtipnou, ale jakou? Prosím dejte mi typ.
Díky.
Jaroslav

reagovat čtyřicítka 23.7.2012 9:45  1%    +  -

Tak koukám že v tom nejsem sama.Za 14 dní mi to hrozné číslo taky zaklepe na dveře myslela jsem že jsem divná když s toho mám depku,takže jsem se uklidnila.Oslava asi nějaka bude,protože všichni kromně mě jí chtějí tak je přece nezklamu.Asi se po letech zase jednou opiju a myslím že mi pak bude celkem jedno kolik mi je let že jo.

reagovat maky 20.4.2012 13:47  1%    +  -

Ahoj Všichni, mám problém, manžel má 40tiny oslava je naplánovaná jídlo udělám to je to nekmenší jen potřebuju nějakou zábavu (hru) u které je sranda a je jak pro dospělé tak i pro děti.Díky za témata

reagovat Eavule 28.3.2012 22:21  5%    +  -

Pokud máte někdo zájem na oslavě narozenin či jiné akci, pořádně zabodovat doporučuji si najmou Firmičku která míchá parfémy je to fakt zážitek a není to nic drahého odnesla jsem si vzorky namíchaných parfémů, slevy na nákup originálního parfému který jsem si sama sestavila od vůně až po obal a ještě jsme se u toho nasmály hlavně pán byl moc vtipnej fakt pecka doporučuju zde je tel na majitelku: 777 486 550

reagovat janicka1 9.3.2011 15:44  100%    +  -

riki: pocit, že už není co slavit, mám snad od 30 :DDDD takže už hezky dlouho:)))

reagovat Jitule72 7.3.2011 10:50  5%    +  -

jitkadomu:
Mám to vymyšlené takto:
když najedou hosti, tak něco sladkého ke kávě (štrůdl, koláče, perník) a chlebíčky a sekaná s chlebem. Potom grilování prasátka a pro ženské kuřecí masíčko (k tomu chleba, zeleninové saláty, zelenina). K večeru zákusky a mám hotové cukroví od vánoc (v mražáku)a hubky a něco slaného.

reagovat Jitule72 7.3.2011 10:47  5%    +  -

hancula1:
napište mi na jitka.pirkova@seznam.cz, pošlu Vám na ukázku tu naši, pokud chcete. Taky slavíme s manželem najednou.

reagovat Andinka 7.3.2011 9:16  91%    +  -

lebahu: Tak to je paráda, supr překvápko.

reagovat Mata69 7.3.2011 8:24  100%    +  -

riki: každej důvod něco slavit je dobrej

reagovat lebahu 7.3.2011 7:15  34%    +  -

Nejlepší oslavu 40 nachystala kamarádka svýmu manželovi, tajně pozvala všechny jeho kamarády, tajně v místní školní kuchyni všechno uvařila a nachystala, objednala bečku a v den D vykopla manžu k tchýni, že se jí jako něco pokazilo, ať jí to opraví (tchýně měla za úkol zdržet ho do oběda) poslala sms všem, že už můžem vylézt z úkrytů, pomohli jsme jí nachystat zbytek a po obědě dorazil pantáta a nechápal, že má z garáže udělanou hospodu a 40 lidí a kapelu v ní

reagovat riki 6.3.2011 19:33  77%    +  -

Ahojky. Ja 40ku neslavila, mam pocit ze uz jaksi neni co slavit Manzel slavil 50ku, ale tu ja tuplem slavit nebudu. Jen pozvu nejblizsi rodinu do restaurace na obed a pratele na veceri...

reagovat hancula1 6.3.2011 14:10  6%    +  -

jitkadomu:

a nemáte také někdo nápad na nějakou originální pozvánku..../budeme tedy slavit oba s druhou polovičkou někdy začátkem června/ tak jak origo pozvat rodinu a přátelé???
jinak budeme grilovat..... nějakou zeleninku na stůl, a něco sladkého

reagovat jitkadomu 6.3.2011 6:53  22%    +  -

Holky,
a co na takové oslavy chystáte za pohoštění?

reagovat Eva-M 4.3.2011 18:04  53%    +  -

Ahoj letos mne to taky čeká a rozhodně nic velkého dělat nebudu! Nějak poslední dobou nesnáším oslavy,,jojo dětské jo to je o něčem jiném...

reagovat Andinka 4.3.2011 13:08  90%    +  -

Topka: Jojo, dnes už jí je přes 60.
A je pravda, že to co v tom filmu předváví, je úžasné, má energie na rozdávání.

reagovat Topka 4.3.2011 11:57  100%    +  -

Andinka: Nojo musíme se smířit s tím, že to co jsme si mysleli my o našich rodičích si teď oni myslí o nás a to Strepová je mnohem starší

reagovat Andinka 4.3.2011 9:54  90%    +  -

Topka: Jojo, to máš pravdu. V pubertě mi 40-níci připadali příííšerně staří, nad hrobem, za zenitem.....
Dnes si stará vůbec nepřipadám.
Ale dostala mě má 15ti-letá dcera při filmu Mamma mia. Když za Donou (M.Streep) přijedou ty kamarádky a řádí v pokoji, skáčou po posteli, blbnou, převlíkají se do šaškáren atd.
A má dcera říká: "Nejsou na takový řádění už starý???" No to mě hodně nadzvedlo!

reagovat Topka 4.3.2011 0:17  100%    +  -

Ahoj 40 jsem slavila těstně před vánoci 2010, a nijak jsem to neprožívala, je to jen číslo. Slavila jsem v kruhu rodiném jako 39 a jako budu slavit 41. Od určitého věku už mě moc nebaví slavit narozky, nejradši mám oslavu dětí, protože tam jsou ty jiskřičky v očích a je tam obrovská radost.
Nejlepší oslava je posezení s lidmi, které mám ráda, a jen takové pohodové klábosení a když je k tomu dobré jídlo taky fajn Jen je legrační jak mi v 18 připadali 40 jako důchodci co už jsou nad hrobem :-))))

reagovat kopretinna 3.3.2011 17:50  40%    +  -

a jinak ten pocit přejde. to jsem měla take........

reagovat kopretinna 3.3.2011 17:49  40%    +  -

ahojky ja měla 40předloni a oslava byla. netrvala tedy 3dny v kuse jako manželovi 40,ale povedla se.

reagovat Andinka 3.3.2011 17:16  90%    +  -

Omlouvám se za překlepy

reagovat Andinka 3.3.2011 17:12  90%    +  -

Já oslavila 40 předloni na podzim. Sice mám narozeniny až v únoru, ale manžel v září, tak jsme je oslavili společně v tom září. Sešla celá moje i manželova rodina, večer se vmísili kamarádi a bylo to super.
Depku ze 40-cítky jsem měla možná někde předtím, ale pak už vůbec ne. Není to žádný šílený věk a důležité je jak se cítíš.
Koukni, taky jsem se bála a jak jsem byla ten den v poho a šťastná.

reagovat Jitule72 3.3.2011 9:23  5%    +  -

manicka1:
My máme narozeniny taky v zimě (oba v lednu), ale přesunuli jsme oslavu na červenec ven na zahradu, to je lepší. Už se těším.

reagovat manicka1 2.3.2011 21:46  65%    +  -

jednou za rok...myslela jsem jednou za život... :-))

reagovat manicka1 2.3.2011 21:45  65%    +  -

Ahoj,
já mám do 40 ještě nějaký ten rok, je mi 31, ale třeba v naší partě se slaví i 30 :-) my to třeba berem jako fajn akci, kdy se všichni sejdem, je sranda, pohoda. my taky máme bezva hospůdku, jídlo jsem si nachystala sama a pití se obstaralo tam. Manželovo 30 jsem skoro vše obstarávala já a to byla děsná honička. nás se schází okolo 20lidí a to už je šrumec.
Záleží taky jak u vás ostatní ty narozky slaví. U nás prostě všichni dělali podobnou akci na tu 30 a tak to bude určo na 40 :-) a manžel slavil i 33 Kristova léta :-))
je jasný, že to něco stojí, ale nechá se to...vždyť je to jednou za rok!
Pozvánky jsem dělala, jen vytiskla na papír a rozdala. Ve vesnici je pár lidí-příživníků, kteří by jen přišli se najíst a pak by šli zas domů...
my narozky máme v zimě, tak je to horší, v létě je to super, to se hodí prasátko na gril, narazí sud :-)) je to větší pohoda.

reagovat Madlenka1 2.3.2011 21:31  100%    +  -

Ahoj všem...také mě čeká letos toto jubileum...mám výhodu, že mám narozeniny v létě...a oslava bude na chalupě...pro rodinu...i pro kamarádky...

Nemám naštěstí žádné deprese, ani špatné pocity...i když...co není, může být...

Na oslavy se těším...a cítím se v pohodě...přiměřeně věku

reagovat Fantina 2.3.2011 20:59  11%    +  -

Co se týče pocitů - bylo mi asi týden nějak divně na duši, že už je mi čtyřicet. Pak to přešlo.Řekla bych, že si nějak víc užívám života než třeba ve třiceti. Neřeším už věci, které se vyřešily, nehoním se za něčím co už nedohoním, vzala jsem to tak jak to je a teď už jenom zdraví!!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: 40 na krku a oslavy??
Diskusi založil(a): hancula1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si