90 denní rozlišévací dietA

Zdravim všechny kdo pořád chcete zhubnout,právě mam před sebou knížku o téhle dietě,a chci se vás zeptat jestly stim máte nikdo skušenosti.Budu ráda za každý názor.Kdo bude chtít tak se ke mě může přidat a společně to zvládnem.
4.5.2011

Diskusi založil(a) 4.5.2011 švícko75

reagovat Širín 19.5.2011 8:58  100%    +  -

Sallow: já ji mám založenou ještě dřív, ale to je problém admina,že dovolí zakládat dokola nové ty samé diskuse..ale nakonec je to asi každého věc, kterou bude navštěvovat...

reagovat Sallow 19.5.2011 7:10  100%    +  -

švícko75:
Ahojík, právě jsem narazila na tvoji diskusi a chci ti říci, že mám tu samonu již od: 10.4.2007 ... podívej se: 90-ti denní ROZLIŠOVACÍ DIETA - klikni
.... třeba tě to bude zajímat ...

reagovat švícko75 10.5.2011 14:18  7%    +  -

lebahu: Teda takhle baštíš jo,takhle jsem dřív jedla než jsem otěhotnila vždycky jsem vážila 70kg jedla jsem vše ale málo,jenže pak jsem otěhotnila a zedne na den jsem přestala kouřit deně jsem dala i dvě krabičky no a váha šla rychle nahoru.Už jsem se ke kouření nevrátila,akorát ty kilča,máš pravdu člověk se má trošku rozmazlovat a né pořád myslet na ostatní.A když každý večer budu cvičit 15 minut že to stačí,jinak lítam za prkíme už tape.

reagovat lebahu 10.5.2011 13:23  23%    +  -

švícko75: Nejanči, jez normálně, hooodně snídej, normální oběd (nemusí to být zrovna půl husy a 10 knedlíků), odpoledne svačina (pečivo a něco) a večer VEČEŘE! (něco lehčího, ale normálně s přílohou) Pokud jsi večer mrtvá, tak se přežíráš z vyčerpání, chudák tělo si myslí, že vypukla válka či hladomor a snaží se křečkovat zásoby. Takže se po obědě každej den na půl hodiny natáhni, mysli na něco hezkýho a nebo schrupni (ne dýl) a do večera budeš jak rybička a na jídlo si ani nevzpomeneš.
A pamatuj si, že když sníš kousek čokolády, tak neztloustneš z těch kalorií v ní, ale z toho stresu, že jsi zhřešila. Takže hřeš plánovitě a s láskou...prostě se rozmazluj.
Fakt to funguje. Já sem dnes snídala kus vánočky a kafe, obědvala brambory, řízek a salát, na sváču si máznu něco na chleba a povečeřím taky něco v tom smyslu + třeba rajče. Jo a zblajzla jsem nanuka....a HUBNU!!!
Cvičím tak 10 min, taková "rychlorozcvička" kalanetiky a snažím se hodně chodit.
Fakt to není žádná věda, žádný velký odříkání a hladovění. Jak se nastartuješ, bude to fungovat samo.

reagovat Mata69 10.5.2011 11:19  100%    +  -

pelenka: nevím o čem je rozlišovací dieta, nikdy jsem se o diety nezajímala, protože vím, že jsou kravina...asi to je něco jako dělená od Kořínkový. Ale napsat, že sýr do salátu je zhřešení nebo kousek masa, to je teda brutus. Protože člověk neznalý souvislostí si to vysvětlí tak, že salát jedině zelenina, nic do toho jiného nepatří a už to jede....

reagovat Mata69 10.5.2011 11:17  100%    +  -

švícko75: tedy na odborníka nemáš a do lékárny by sis nějaký svinstvo koupit šla? Víš, kolik takový prášky stojí peněz? A že ty volně prodejné zrovna nějak účinné nejsou? Klidně tě může jedno, dvě sezení u odborníka, který ti pomůže rozebrat tvůj jídelníček a říci, kde děláš chyby stát tolik, kolik ty prášky z lékárny!
Asi by bylo dobré si vážně rozebrat co za celý den jíš, když máš večer potřebu se futrovat sušenkou...a proč máš výčitky z kousku pizzy?
Jak tu psala Lebahu, posháněj si knížku Vysoká škola hubnutí od Edity Sipeky, je to vážně dobrá a hodně holek si na tom uvědomilo svoje chyby..., pak je ještě Leháro od stejné autorky, ale ta Vysoká škola hubnutí, to je takovej kopanec!

reagovat švícko75 9.5.2011 20:59  5%    +  -

lebahu: Ty bláho jsi dobrá že jsi dala tolik dolů,sluší ti to,a můžu tiše závidět.Smekám před tebou

reagovat švícko75 9.5.2011 20:58  5%    +  -

To je právě ten problém řeknu si že už to mam v hlavě srovnaný,mam skvělého manžela krásného chlapečka už začíná chodit je to krásný nic mi nechybí jsme všichni zdraví máme se rádi.A pořád řešim hubnutí a říkam si že prostě chci zhubnout a že nebudu myslet na jídlo a par dní to jde cítim se skvěle nejsem unavená a pak najednou večer snim dvě sušenky a pak třeba kousek pizzi a pak jsem steklá,jak vy jste se stim vyrovnaly to jste si řekly už nebudu jíst.A jak cvičíte mam rotační disk a takové šlapadlo jenže můžu cvičit jedině ráno večer jsem mrtvá.

reagovat pelenka 9.5.2011 20:41  13%    +  -

švícko75: na prášky se vykašli, vyzkoušela jsem taky - lipoxal, corectii, jsou to opravdu vyhozené peníze, které radši investuj do zdravých potravin nebo třeba lekcí nějakého fajn cvičení, to je to co pomůže. A v čem mají holky tady pravdu, jde o to srovnat si to v hlavě, já hubnu roky, snad od 14, kdy se mi váha vyšplhala až k šíleným 80 kg, váha mi furt lítala nahoru dolů, pohrála jsem si i s PPP a stejně jsem ani v těch nejštíhlešjích dobách nebyla šťastná, až vloni se to všechno nějak "zlomilo", narazila jsem na tuhle dietu - pro mě vyhovující způsob stavování a nikdy necvičící jsem se zamilovala do powerplatu a pak ještě zumby a musím říct, že v 26 letech se ze mě stal jinej člověk - nejen tělem, které se hlavně zpevnilo, ale hlavně tou pohodou v hlavě, a o tom to je:)

reagovat pelenka 9.5.2011 20:35  13%    +  -

Ahoj, já se teda 90denní dietky musím zastat, držela jsem vloni - poctivě od dubna cca do konce června, dále pak s drobnými prohřešky (např. do salátu sýr nebo maso, jogurt k ovoci k snídani - chyběly mi bílkoviny)pak ještě do konce léta. Pravda, začala jsem k tomu taky poctivě cvičit a kila šla dolů úplně krásně - během prvních dvou měsíců asi 4 a pak během léta ještě 5 a držela jsem si to krásně až do ledna, kdy jsem otěhotněla. Jsem typ, který nedokáže hladovět a nic pro mě není nějaké počítání kalorií apod. a tohle mi absolutně vyhovovalo, první dva týdny jsem měla přes dopoledne hlad, ale pak už to bylo v poho a neznala jsem nějaké nápory vlčího hladu večer. Každému vyhovuje něco jiného. Já si teď jako těhu baštu užívám, ale věřím, že když po mimi bude třeba dát kila dolů, tak rozliška mi pomůže.

reagovat lebahu 9.5.2011 20:31  32%    +  -

švícko75: No to je ale blbě, rozvěsit si tlustý fotky...musíš si naopak rozvěsit hubený fotky a chválit se. Z tlusté fotky máš stres a ten tě nutí žrát.
Mě šíleně pomohla "Vysoká škola hubnutí" od Edity Sipeky, pochopila jsem co dělám blbě a že tloušťka je hlavně o únavě a stresu a hladu. Takže jak říkal Šimek s Grossmanem...musáš hodně jíst a hodně spát, aby mělo tělo sílu se obezitě bránit
A ještě důkaz že nekecám:

reagovat Alma.. 9.5.2011 20:06  100%    +  -

švícko75: nedrž diety, drž se toho příběhu, co semka jedna hodila, jak ta ženská dokázala super zhubnout a jak, fakt to funguje ,ale nemáš s tím problém jak čtu, ale je pravda pravdoucí, že jakmile to nemáš srovnané v hlavěm nepomuže ti nic, vubec nic, ani milion pilulek, prostě nic.
Je to o pevné vůli, o ničem jiném
Na prášky kašli, je to humáč!!! Vím svoje, když jsem byla mladší, vyzkoušela jsem dvoje na předpis a už nikdy, nikdy, nikdy

reagovat Natule 9.5.2011 19:23  99%    +  -

švícko75: prášky ti nepomohou...hubnutí začíná v hlavě a pokud si to tam nesrovnáš, tak ti nepomůže nic...pokud víš, že večer selžeš, tak je jedno jestli držíš rozlišku, dělenku, mléčnou dietu a já nevím, jakou ještě...hřešit je lidské, ale nesmí to přerůstat v přežírání se a nesmí to být moc často...

reagovat švícko75 9.5.2011 19:17  5%    +  -

Ahojky holky už mi to došlo že tahle dieta nikam nevede,jenže muj problém je že vydržim jíst podle jste to co jíte chutná mi i stačí mi to,jenže pak příde nákej večer a já prostě žeru a žeru a nic mi nezastaví a to mam všude vyvěšené fotky jak vypadam.Prostě už nevim je mi na nic.Zítra chci jít do lékárny pro náké prášky abych neměla takové chutě já vim že je to také špatné ale já už jinak nevim,můžete mi nikdo poradit.Jestly ty náké prášky a které.Odborníka si nemohu dovolit jsem na mateřské

reagovat ily 8.5.2011 23:10  12%    +  -

90 denni dieta je opravdu jen na 90 dni. Zhubnout se s ni da hodne, tim padem i upravit napr. cholesterol a ruzne dalsi neduhy. ale jak uplyne 90 dni a clovek najede zpet na svuj stary rezim, je tady jo-jo efekt. Vyzkouseno na nekolika lidech v rodine.

reagovat Mata69 6.5.2011 22:48  100%    +  -

ŠARYK: k Havlíčkovi jezdí kolegyně, moc si to chválí, hlavně kvanta jídla, který má za den sníst...ale jezdí za ním do Prahy a jezdí tam i cvičit, musí to vzhledem k vzdálenosti šíleně lézt do peněz....ale vypadá to rozumně.

reagovat lebahu 6.5.2011 15:39  31%    +  -

ŠARYK: Teda klobouk dolů. Já mám dole zatím 17 kilo (za rok a půl)...a ještě bych tak 5-7 dolů chtěla.
Nejedu sice podle Havlíčka, ale podle Edity Sipeky...ale princip je v podstatě stejnej, nepřežírat se, jíst pravidelně a hejbat se. Havlíček je ale asi přísnější.

reagovat ŠARYK 6.5.2011 11:33  52%    +  -

reagovat ŠARYK 6.5.2011 11:31  52%    +  -

to už raděj Havlíček, to jedu já, je to rozumné, je to změna stylu, ne dieta, diety jsou krátkodobé většinou a nic nevyřeší. Všechny to víme, jen nějak nechceme porozumět, a hledáme pořád zázračné diety, že jo...i já to dělala.
Hele dám ti sem odkaz, žádná dieta, cvičení a úprava jídelníčku s minimem omezení, je to určitě lepší, než diety při kterých si rozhodíš vše co jde

reagovat ŠARYK 6.5.2011 11:29  52%    +  -

ahojky, diskusí o 90 denní rozlišce je tady spousta, jestli chceš vědět jak to funguje, koukni tam, já ji držela krátce, zhubla jsem, ale tohle není řešení

reagovat lebahu 6.5.2011 7:36  31%    +  -

nechci ti brát nadšení, ale asi podle toho zhubneš a po 90 dnech zase začneš nabírat...tyhle diety fakt nefungují.
Jediná cesta je se dlouhodobě "ukáznit", jíst normálně, ale zdravě a s rozumem a trochu se hejbat. Pomaloučku, kilečko dvě za měsíc...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: 90 denní rozlišévací dietA
Diskusi založil(a): švícko75
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si