Natur house

Má někdo zkušenost s touto "Novou výchovou ve výživě"?
Já jsem byla v centru, nechala si poradit a od 3 dny dodržuji svůj režim, který mi dietoložka vystavila.
Ráda bych znala názory ostatních, kteří tuto výživu zkusili nebo zkoušejí. Děkuji za názory a diskusi.
10.5.2011

Diskusi založil(a) 10.5.2011 @knazuz

reagovat eva1968 5.9.2015 11:02  5%    +  -

prodám Levanat, 7 ampulí, nenačaté originál balení. Měla jsem dvě balení a toto mi zbylo. Za 200 Kč.
etorn@seznam.cz

reagovat JitkaTvrdka 10.7.2015 19:13  5%    +  -

Hezký den, můžu se jen zeptat jak by toto mělo fungovat a jaké jsou výhody oproti jiným dietním programům ?

reagovat lenja 10.7.2015 6:24  5%    +  -

Sirup Kilusan/vhodny na procisteni strev/,jen 250 kc,odebrane pouze 2 lzicky

reagovat lenja 15.6.2015 22:07  5%    +  -

MARIE F, MARIE F: dobry den,uz mam jen Sirup Kilusan/vhodny na procisteni strev/

reagovat MARIE F 15.6.2015 9:54  1%    +  -

lenja: MAM ZAJEM O AMPULE

reagovat KK 8.6.2015 22:11  1%    +  -

Zdravím Vás, když jsem si tady pročítala Vaše recenze na NH tak bych Vám k tomu chtěla pár věcí říct. Sama tam ted chodím a za tři měsíce mám dole 13kg. Jsem spokojená neotýkají mi nohy a celkově se cítím opravdu dobře. Nechala jsem a nechávám jim tam peníze za produkty, ale měli byste pochopit, proč jsou ty produkty tak drahé! Příjde mě, že si vůbec neuvědomujete to, že ty konzultace jsou zdarma. Tudíž někdy ty peníze na SP,ZP, nájem, výplatu a dalších tisíc věcí okolo vzít musejí. Oni Vám poskytují službu. Kdo by Vás zdarma zvážil, vytisknul jídelníčky, věnoval se Vám a nic by z toho neměl ? Popravdě já určitě ne. Trošku si uvědomte, že ta cena odpovídá. A když třeba mám jeden 500kč na produkty tak jim to řeknu a nic mi nenutí. Já jsem velice spokojená. A je jasný, že na to má každý jiný názor. Ale je pár faktů, které byste si měli uvědomit předtím než tady začnete kritizovat.
Krásný večer.

reagovat MI 21.5.2015 9:43  1%    +  -

ahoj, byla jsem tam 2 x a během 2 měsíců zhubla 5 kg tím, že jsem se držela jejich diety a jedla občas tu vlákninu. tělesný tuk mi skoro zmizel, jediné, co mám je zvýšená voda v těle, je jí z 3,5 l už 7 l! nejspíš to bude tím, že jím více masa než mám a má forma diety se podobala trochu proteinové? nevím, co s tím. asi začít cvičit.

reagovat Lilly 73 12.5.2015 16:06  1%    +  -

za 3 týdny skoro 4 kila dole a to i z tuků, ne jen z vody, jsem spokojená

reagovat monicka 29.4.2015 11:06  1%    +  -

Otres akorat ze me vytahly prachy nikdy jsem nikomu tak nenaletela

reagovat Kamilos 22.4.2015 8:06  1%    +  -

Přidám zkušenost z NATUR H. Je to opravdu tahání peněz a když se šprajcnete, že budete chodit jednou za 14 dní a že si koupíte jen sušenky. Tak vás chtějí ihned vyřadit. Tohle se mi opravdu zhnusilo, že si musím koupit ty jejich některé předražené sračky na 14 dni. To fakt ne! celkem jsem zhubnul 14,4 Kg. Z toho 4,5 sám sportem a ten zbytek v NH. Hřešící tobolky - no tak z toho jsem se neuměl ani pomalu vytento, že to musím tak napsat! No uznejte sami 1 x týdně 1300 - 1900 Kč. To fakt ne!!! 5 x týdně - přípravky za 1500 Kč = 7 500 měsíc! Na to, že mě tam jen zváží a dají nějaké SAMBUKI, hmm to je na pováženou! Pokud chcete hubnout i bez NH. Ono to jde, jen třeba je se trochu uskromnit a večer nevyjíst celou ledničku. Pitný režim cca 2 L má skutečně něco do sebe a jíst 5 x denně taky. Zkuste parní hrnec a připravovat jídlo na páře! Vařím jídlo v páře téměř každý den oběd/večeře. Pokud se naučíte jak v parním hrnci vařit – jídlo je opravdu velmi chutné. Investice se vyplatí do kvalitnějšího hrnce např. Tefal VS 4003. Rozumné porce např 150 g krutí/kuřecí + zelenina apod. Ti kteří chodí (li) do NH určitě mají rozkreslený koláč a na tom určitý počet gramu masa/zeleniny/přílohy. Kila pak jdou dolů a k tomu když přidáte fyzickou aktivitu. Tak efekt se dostaví rychleji. Hřešíte? Ano hřeším dám si někdy 1 pivo a frťana.
Přeji mnoho zdaru v hubnutí.

reagovat Katka 18.3.2015 7:54  1%    +  -

Janina: Moje zkušenost s Natur House je taky hrozná. už tam v životě nepůjdu. Vnutili mi jakýsi balíček za 1 600Kč. věnovali se mi sotva 20 minut. Po tom jejich jídelníčku jsem měla stále hlad a v noci jsem nevěděla co bych snědla. mám o 12% vnitřních tuků než bych měla mít. tou jejich dietou jsem zhubla ani ne kg, tělesný tuk se ani nepohnul. Ani cm nezmizel v obvodu boků ani pasu. Podotýkám, že opravdu jsem nejedla jen ty jejich pilule a nedržela poctivě tu jejich dietu, ale cvičila 2 krát týdně hodinu, a 3 krát týdně dřepovala (50 dřepů).

reagovat lenja 4.11.2014 15:53  5%    +  -

„Levanat ampule a Kilusan -sirup
Dobrý den, pokud by měl někdo zajem, prodam 10 ampuli Levanatu/na redukci tuku/ a Sirup Kilusan/vhodny na procisteni strev/-z nej jsou ubrane jen 2 male lzicky.Jsem alergicka na bylinky, beru prasky, a nevedela jsem, ze se tak obsypu. Kdyby nahodou, dejte vedet,do zprav,sleva... lenka

reagovat Klára 13.10.2014 12:18  1%    +  -

BOŽE LIDI RADÍM VÁM DOBŘE JE TO ZLO ZLO ZLO NIC VÍC NEŽ ŽDÍMÁNÍ PENĚZ, PŘEDPOKLÁDÁM ŽE VŠICHNI MÁTE INTERNET A FEJS, NAVŠTIVTE SKUPINY O HUBNUTÍ JAKO FITNESS MOTIVATION CZ APOD A NECHTE SI PORADIT TAM A ZADARMO NEŽ DO SEBE RVÁT PŘEDRAŽENÉ SRAČKY, A TO ŽE HUBNETE URČITĚ NENÍ DÍKY TOMU CO VÁM ONI NAORDINOVALI JAKO JEJICH VÝŽIVU! VÍM ŽE RYCHLE ZHUBNOUT JE KRÁSNÁ PŘEDSTAVA ALE MYLNÁ!!! JDE TO I BEZ CPANÍ PENĚZ DO KAPSY - JE TO O TOM CHTÍT A INFORMOVAT SE :(

reagovat andelach 5.10.2014 19:02  1%    +  -

Mám taky zkušenosti,chodila jsem tam půl roku,kila jsem dala dolů to je pravda ,ale těch peněz za 5měsíců mne to stálo 8000.A je to jen o penězích.Už jsem přestala chodit,páč ty produkty jen vám vnutí.A stačí jíst 5krát denně vyrovnanou stravu a jde to taky dolů.Můj přítel taky začal chodit ,byl tam párkrát.Páč všicí začínají stejnou dietu.Je to zajímavé.

reagovat Janina 24.9.2014 22:53  1%    +  -

Zdravím všechny! Moje zkušenost s NH je příšerná. Jejich individuální přístup je jen kec-já se svými 63 kily a 173 cm mám stejnou dietu jako moje o 15 kg silnější kamarádka. Dietoložku zajímají jen vaše peníze a o její kvalifikaci silně pochybuji!!!!!!!! Hrůza-nedoporučuji!!!

reagovat IWUUŠŠE 22.9.2014 15:29  5%    +  -

lenja: Dobrý den měla bych zájem Ivana

reagovat kapa 14.9.2014 9:39  100%    +  -

Lucka32: naprosto souhlasím

reagovat lenja 11.9.2014 15:56  5%    +  -

pridam jeste 5 sacku caj INFUNAT relax

reagovat mari.l 8.9.2014 20:14  5%    +  -

lenja: Dobrý den, kolik byste chtěla za produkty? Znovu bych je zkusila. Nemohla jsem je brát ze zdr. důvodů a teď se nějak do Naturhousu nemůžu dostat...

reagovat lenja 6.9.2014 14:19  5%    +  -

„Levanat ampule a Kilusan -sirup
Dobrý den, pokud by měl někdo zajem, prodam 10 ampuli Levanatu/na redukci tuku/ a Sirup Kilusan/vhodny na procisteni strev/-z nej jsou ubrane jen 2 male lzicky.Jsem alergicka na bylinky, beru prasky, a nevedela jsem, ze se tak obsypu. Kdyby nahodou, dejte vedet, lenka

reagovat markiburesova 1.9.2014 13:55  5%    +  -

Ahojky, já jsem zase s naturhousem spokojená, něco jsem zhubnula, jen to něco stálo no :/, bez těch přípravku hubnete taky, ale zacházejí s vámi jinak a jde to strašně pomalu. Podle pár recenzí: http://www.recenzezkusenosti.cz/recenze-naturhouse/ jsem pochopila, že když nakupujete víc o vás pečují! Chápu, že potřebují na něčem vydělat, ale mohli by to přestat lidem nutit.

reagovat síma 22.7.2014 10:32  1%    +  -

Přeji hezký den všem, koncem týdne jsem objednaná k první konzultaci v Naturhouse. Prošla jsem spoustu diskuzí a recenzí. Někdo je spokojený a jiný ne. Asi to tak je se vším.Způsobů "jak zhubnout" jsem již vyzkoušela docela dost. Trochu mě vyděsila cena produktů Naturhouse a přístup některých poradců. Proto se chci zeptat, jestli má někdo zkušenost s pobočkou Naturhouse v Hodoníně ? Nejsem na tom finančně nic moc a i když s nějakou investicí počítám, nemůžu si dovolit do hubnutí investovat tisíce Kč. Má vůbec smysl ze těchto okolností na konzultaci jít ?

reagovat Lucka32 8.7.2014 9:17  1%    +  -

ahoj holky...no moje zkušennost...když se podíváte na složení produktů a jejich cenu, tak je to mazec! Jejich vlákninu seženete místo skoro 300 za 12 Kč v Kaufu, jelikož Vás utáhnou na otruby-a ty stojí vážně 12 Kč za celej pytel a navíc otrub je několik druhů a můžete je i míchat..dochutit skořicí, jablky atd můžete taky a navíc přírodně!! Produkty raději hodnotit nebudu,něco malinko funguje, něco ne, ale je to o jídle, pití a hlavně pohybu!! Kdo se nehýbe, má prostě smůlu. Základem zdravého těla je svalová soustava a zdravé střevo a to bez pohybu prostě fakt nejde!!!! Takže lenoši sice zhubnou, ale bez svalů to opravdu neni zdravé!!! CELÉ JE TO ZALOŽENO NA PÁR JÍDELNÍČCÍCH, KTERÉ VŮBEC NEJSOU SESTAVENÉ NA MÍRU, ALE JEN JE TAM NÍZKÝ PŘÍJEM KALORIÍ-TZV. NÁRAZOVÉ DNY-BLBOST NEJVĚTŠÍ!!!! ZAKAZOVÁNÍ PŘÍLOH, NEBO MAX DVĚ AŽ TŘI DO TÝDNE-TO ZHUBNE KAŽDÝ, ALE O VYŽIVENÍ SVALŮ NEMŮŽE BÝT ŘEČ!!! Je to celé založené na předražených produktech, aby bylo na výplaty dietoložek, asistentek a samozřejmě lidí výš, výrobní cena je 00 prd. Dlouhodobě se takto stravovat nedá, to by člověk chcípnul...lidé se vracejí, protože se po ukončení zase váha vrací nahoru, jelikož se jejich "jídelníček sestavený na míru" nedá držet zbytek života..zase přiberete...a furt dokola..raději si najděte zdravé recepty, nakupte knížky o zdravé výživě, začněte chodit pěšky a né si vozit zadky v autě, přidejte turistické výlety, kolo, plavání atd...nekuřte a peněz budete mít mraky i na krásnou aktivní dovolenou...tímto programem sem prosla, i mé známé a děs běs, všechny všechno stejné...až společné síly a aktivita nás přivedla ke zdravému stylu a konečně máme i vytoužené děti s krásnými postavami :-) Kašlete na produkty a běžte ven s jablkem v ruce :-)

reagovat Denka 24.6.2014 17:56  1%    +  -

S Naturem mám dole už 33 kg a jedu dál :)

reagovat Iva 16.5.2014 13:08  1%    +  -

Jako určitě máte pravdu v tom, že je to celkem drahé, na druhou stranu, když to dodržujete, tak jak máte (a celkem ani není potřeba to nedodržovat - já hlad ani chutě neměla, jen třeba na svatbě nebo na dovolené, tak hubnete fest. já jsem si pak spočítala, kolik jsem dala v hodpodě za utopence, za pivo, za hotdoga cestou do práce, za kafe z automatu, a ač to bude znít jako strašnej paradox, tak jsem na nule, nebo dokonce i něco malinko ušetřim, protože sladký už nekupuju ani domu.

reagovat Marcela 3.5.2014 17:29  1%    +  -

pokud to dodržuješ. tak to funguje na 100%. Investice se vyplatí, velice chválím vlákninu Fibroki, kterou si dávám do bílého jogurtu a přidávám skořici.

reagovat alča 29.4.2014 12:50  1%    +  -

ilena: souhlasím-ve Zdraví-obchod-seženete vše levněji i čaj na odvodnění-suchary atd.

reagovat alča 29.4.2014 12:36  1%    +  -

kopretina: také si myslím,že stačí pít denně2l tekutin,nesladit,nesolit-pohyb-žádné vyrobky z bílé mouky a taky zhubnetebyla jsem v natur jen 2x -stálo mě to přes 2000kč a chtěla jsem ten čaj ale pořád ho nemají,potřebuji ještě 5kg a věřím že to už zvládnu bez nich.zdá se mě to dost drahy.

reagovat kopretina 31.3.2014 11:02  1%    +  -

ahojky, i já jsem navštívila Naturhouse. Minulý týden poprvé, dostala jsem jídelníček a k tomu jejich produkty, stálo mě to 800 kč. Tento týden jsem měla na přeměření, mám 5OO g tuku dole a 1,3 l vody. Dneska mi opět paní sestavila jídelníček, a k tomu jejich čaj, cena 350,- Každý týden k jídelníčku dostanete nějaký ten jejich produkt. Já to zrušila, zkusím to bez jejich produktů a za měsíc jdu na přeměření. Paní říkala, že jídelníček mi bez koupi jejich produktů nesestaví. Myslim to pujde dolu i bez jejich produktů, pomaleji, ale pujde. Omezim tuky, cukry a prilohy. Sladim místo cukru Stévii.

reagovat Lída 17.3.2014 12:30  1%    +  -

Jak funguje pobočka v Kroměříži ???? Máte někdo reference?
lída

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Natur house
Diskusi založil(a): @knazuz
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle