Seznámení maminek Plzen a okolí

Zdravim všechny maminky na mateřské dovolené,je mi 21 let a mému chlapečkovi už bude rok,jenže bydlíme tak zapadlé vesničce u Blovic.A nejsou tu žádné mamči a docela mi to mrzí nemam skym chodit na procházky výlety a pod...takže se docela nudíme když nám tatínek odejde do práce.Tak proto mi napadlo založit tuhle diskusi určitě je hodně maminek které chtěj také poznat náku hodnou a upřímnou dušičku s prcíkem a pořádně si zařádit s dětičkama,zajít na kavčo a pořádně podrbat zkrátka vše co k mateřské patří.Takže kdo má chud a chce poznat nové lidičky tak pište,nebo jen tak podrbeme.No nák jsem se rozepsala,s pozdravem Jarča a Pepíčk
10.5.2011

Diskusi založil(a) 10.5.2011 švícko75

reagovat elfi 11.5.2011 14:11  100%    +  -

já jsem taky plzeňská, ale moje dcera už má 10 let

reagovat Henriete 10.5.2011 21:21  100%    +  -

Ahoj úplně tě chápu já rodím každým dnem a také bydlím na vesnici a vůbec netuším jak to bude ve vsi nikoho neznám protoež jsem pořád jen pracovala a tak uvidím jestli až vyrazíme tak někoho potkám.
Maminek je tu asi dost tak uvidím.:-)))
Jsem okres domažlice

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Seznámení maminek Plzen a okolí
Diskusi založil(a): švícko75
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle