Japonské korálky Miyuki a TOHO

Chtěla bych do této diskuze pozvat všechny fanynky popřípadě i fanoušky těchto japonských korálků, které jsou pro šití šperků nejvhodnější. Chtěla bych Vás zde, spolu s mojí dcerou Petrou informovat o všech druzích, velikostech i povrchových úpravách těchto korálků a samozřejmě i o nich diskutovat, protože jak je uvedeno v záhlaví, je to hlavně diskuze o japonských korálcích.

17.5.2011

Diskusi založil(a) 17.5.2011 vojtula

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Japonské korálky Miyuki a TOHO
Diskusi založil(a): vojtula
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle