Japonské korálky Miyuki a TOHO

Chtěla bych do této diskuze pozvat všechny fanynky popřípadě i fanoušky těchto japonských korálků, které jsou pro šití šperků nejvhodnější. Chtěla bych Vás zde, spolu s mojí dcerou Petrou informovat o všech druzích, velikostech i povrchových úpravách těchto korálků a samozřejmě i o nich diskutovat, protože jak je uvedeno v záhlaví, je to hlavně diskuze o japonských korálcích.

17.5.2011

Diskusi založil(a) 17.5.2011 vojtula

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Japonské korálky Miyuki a TOHO
Diskusi založil(a): vojtula
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si
Hubněte nosem: Které vůně vám pomohou shodit kila? Máte zdravý kompost? Co pro něj musíte na jaře udělat KÁŤA (28): Jsem po uši zamilovaná. Průšvih! Do svého bratrance Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo Rychlé těstoviny: S domácím pestem, sýrovou omáčkou či s kokosem Jarní detoxikace pleti: Hydratace, peeling, jóga i vitamíny Srdeční arytmie přibývá i u žen. Můžou za to kouření a obezita. Nemáte ji také? Seriál Ulice: Skandální fotky, rvačka ve škole a návrat Eddieho Objevte místo zážitků a oslav narozenin v Praze 7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout