Maminky andílků- umřelo nám miminko,dítko,plod...

Bohužel zakládám smutné téma pro všechny kdo prožil podobný příběh,nebo zná někoho kdo to zažil a chce se vypovídat!
Pro všechny,kdo budou potřebovat podporu pro budoucí snažení i pro ty,které už se snažit nebudou.
Jste zde vítáni!
24.5.2011

Diskusi založil(a) 24.5.2011 kachna

kachna 24.5.2011 19:32

reagovat Alma.. 30.5.2011 12:58  100%    +  -

kachna: aha, tak jestli to byl takový risk a dvě děti máš, asi bude lepší to nepokoušet
Bolest přejde časem, nikdy sice na to nezapomeneš, ale bude líp, uvidíš
skus juknout na tu diskusi, kam jsem ti dala odkaz, jsou tam moc silné a bezvadné ženské

reagovat kachna 30.5.2011 11:15  5%    +  -

Alma..: víš já už dvě děti mám a představa ,že zase budu těhotná mít všechny ty potíže problémy,ležet a nemoct se starat o dvouletého syna který mě potřebuje je fakt úděsná! A už taky nejsem nejmladší....Bylo by to fakt o hubu.

reagovat Alma.. 29.5.2011 20:10  100%    +  -

kachna: já jednou měla nepovedené těhu ,ale přišlo se na to včas naštěstí, takže to nebylo až tak hrozné, ale stejně to bolelo, o tom žádná.
řekli mi, že druhé dítě asi nedonosím, ani nevím proč.
Jedno jsem v té době už teda měla - kluka.
Nicméně, skusili jsme to ještě, že jako poslední pokus a ono to vyšlo
A dokonce mi museli porod vyvolávat, nechtělo se dcerce jaksi ven
Víš, třeba by to ještě šlo, chápu, teď to bolí, hrozně moc, ale čas to maličko zlepší a..........kdo ví
Přeji ti hodně, nekonečně síly

reagovat luna 29.5.2011 19:35  100%    +  -

kachna: někdy je to opravdu těžké, známým pár dnů po porodu umřel těžce vymodlený syn, vůbec jsem nevěděla, jak jim mám pomoct.

reagovat kachna 29.5.2011 18:29  5%    +  -

my už další mít nebudeme,už to nechci pokoušet.Těhotenství je u mě jedna velká diagnoza!

reagovat kachna 29.5.2011 18:28  5%    +  -

nikusa: je to děs

reagovat katja 29.5.2011 15:19  53%    +  -

proč se život tak krutej

reagovat Lulie 28.5.2011 23:35  100%    +  -

lebahu:

reagovat Lulie 28.5.2011 23:33  100%    +  -

nikusa: panebože

reagovat lebahu 28.5.2011 18:33  33%    +  -

Teď jsem ležela na gyndě a některý příběhy jsou dost šílený a nechápu, kde ty holky berou sílu vůbec žít...holčinka po 6 potratech porodila císařem kilovýho chvístka, cedí ze sebe celej den každou kapku mlíka a plazí se s tím (břicho rozšvihlý od ucha k uchu) o patro výš na novorozenecký a modlí se, aby to stvořeníčko přežilo...
To si člověk uvědomí jaký měl v životě štěstí, proti tomu je nějaký podezření na rakovinu úplná sranda...
Holky držte se!

reagovat nikusa 28.5.2011 16:18  5%    +  -

Nám umřel chlapeček dva dny po porodu, měl brouček necelý 1kg. Ani jsem ho neviděla, sama jsem měla pár dnů namále a nestihla jsem to. Celé těhotenství jsem ležela na kapačkách, umělé výživě, protože co jsem pozřela, šlo ven (i čaj). Byl to hrozný pocit, když jsem se po pár dnech probrala a první, co jsem vnímala bylo, že vešli lékaři a ten jeden povídá: to nic, to je ten exitus....a šli dál. Já nevěděla, jestli jsem slyšela dobře, vůbec jsem nechápala, jen tušila. Pak celý týden injekcí na uklidnění a na zástavu mléka. Přišla jsem domů a po dvou týdnech znovu do nemocnice, tentokrát na psychiatrii, měla jsem jen 36kg. Prý psychika s tím, že jsem nebyla zvyklá měsíce přijímat stravu ústy a nikoho nenapadlo, že to jen tak znovu nepůjde.
Je to už mnoho let, ze syna by byl dospělý kluk, ale pořád to bolí. Už bych to nechtěla znovu prožít a nikomu to nepřeju.

reagovat Lulie 28.5.2011 15:38  100%    +  -

četla jsem ty příběhy

reagovat katja 27.5.2011 14:18  52%    +  -

to je mi moc líto, nedokážu si to představit, mám holčičku necelé dva měsíce a pořád trpím pocitem že by se jí mohlo něco stát. Neměla jsem lehké těhotenství tak asi proto. Můžu se zeptat kolik ti je?

reagovat luna 27.5.2011 8:50  100%    +  -

Je mi to moc líto, slova jsou málo na útěchu vaší těžké situace, ale přeji vám aspoň hodně sil.

reagovat helza 26.5.2011 16:29  29%    +  -

reagovat Alma.. 26.5.2011 12:58  100%    +  -

proboha, to je smutné téma
Podívej se semka na tuto diskusi, tam je už hodně takových maminek, určitě tam najdeš oporu a porozumění

http://diskuse.dama.cz/d.php?d=8760

Přeju hodně sil

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Maminky andílků- umřelo nám miminko,dítko,plod...
Diskusi založil(a): kachna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si