Butik na Dáma.cz

Zde mi můžete psát jakékoliv dotazy či informace ohledně nefunkčnosti nové sekce na Dáma.cz - butik.

Jedná se o outsource obsah. Veškeré objednávky pro nás tedy řeší dodavatelská firma.

Pokud Vám něco nefunguje jinde na webu, tak mi napište do Diskuse na Dámě, popř. mi dejte vědět mailem na dvorakovam@mf.cz. Vždy přesně popište problém a napište svůj nick a případně odkaz na stránku, kde Vám něco nefunguje.

8.6.2011

Diskusi založil(a) 8.6.2011 Martina_Dvorakova

reagovat Martina_Dvorakova 5.3.2013 10:33  5%    +  -

800900800

reagovat vip 6.11.2012 12:59  100%    +  -

Ceny vyloženě lidové, no nekup to.

reagovat Lucie-Trpkosova 30.6.2011 9:10  7%    +  -

VALBURGA: Tak doufám, že se Vám web i náš shop bude líbit ;-)

reagovat VALBURGA 29.6.2011 21:45  5%    +  -

ahoj, zatím se rozkoukávám

reagovat exilim 8.6.2011 21:26  33%    +  -

no možná bych ocenila trochu jinou cenovou relaci, pokud je mi známo chodí nás maminek sem docela dost.. takže nákup batohu za 1700 asi moc nehrozí....

reagovat Lucie-Trpkosova 8.6.2011 11:15  7%    +  -

Budeme ji chtít rozšířit i o další sekce. Měly by případně přibýt: spodní prádlo, nářadí a zahrada, elektro a popř. i sexshop. Je to ale v jednání. Takže proto jsme to zatím spustili v základní verzi.

reagovat Anndy 8.6.2011 11:10  100%    +  -

zrovna ráno jsem koukala. Bude se nabídka i rozšiřovat?

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Butik na Dáma.cz
Diskusi založil(a): Martina_Dvorakova
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika