Asistent pedagoga

Hledám rekvalifikační kurz Asistent pedagoga v Ostravě. Bohužel se mi zatím nepodařilo žádný najít. Pomůže mi někdo? Máte zkušenosti s tímto kurzem. Našli jste pak uplatnění?
1.7.2011

Diskusi založil(a) 1.7.2011 katkaho

reagovat rHCFiCaQ 16.9.2011 9:15  1%    +  -

I found just what I was neeedd, and it was entertaining!

reagovat sabi2006 5.7.2011 22:01  52%    +  -

IlonaP: Vychovatelství stačí,on o to totiž moc velký zájem není,alespoň u nás ne-není to práce na stálo,ale jen po dobu,dokud to dítě bude asistenta potřebovat,nebo než přejde na speciální školu. Může to být rok,nebo tři.....
Ake pokud chceš plnou kvalifikaci,tak si ten kurz dodělej,určitě to není zbytečné.

reagovat Ninicka 4.7.2011 15:33  37%    +  -

moje kamardaka ten kurz ma a dela asistenta..

reagovat Lejka3 4.7.2011 15:24  100%    +  -

jiruska: ano,vím,nevypisovala jsem to...mám osob.zkušenost

reagovat IlonaP 4.7.2011 12:52  97%    +  -

http://www.ped.muni.cz/studium/celozivotni-vzdelavani/pro-ucastniky-czv/czv-katalog/

Koukám, že asistent je tam taky ...

reagovat IlonaP 4.7.2011 12:47  97%    +  -

já nastupuju od září do školky jako asistentka. Kurz nemám, chodím momentálně na Masarykovu univerzitu, dodělávám si vzdělání, je to na 3 semestry, vychovatelství. Na tu asistenci to stačí.

reagovat sabi2006 4.7.2011 11:56  53%    +  -

Styčí mít jakékoliv pedagogické vzdělání. Jinak na ped. fakulktách jsou dvouleté studijní programy speciální pedagogiky,zakončené certifikátem.

reagovat jiruska 4.7.2011 11:54  8%    +  -

Lejka3: pomáhá dítěti v sebeobsluze, plní pokyny učitele,pomáhá při přesunu po škole, apod.je to různorodá, ale náročná práce.

reagovat Lejka3 3.7.2011 7:04  100%    +  -

Eduša: pokud se nemylim jedna se o asistenci pri vyuce handicap.ditete,asistent diteti pomaha s tim,co nezvladne,sedi s nim v lavici

reagovat Eduša 2.7.2011 20:52  22%    +  -

Dobrý den, viděla jsem už párkrát inzerát na tuto pozici, ale nevím, co si mám pod tím představit. Co je náplní práce asistenta pedagoga?

reagovat jiruska 1.7.2011 20:47  8%    +  -

Ahoj, nějaké rekvalifikační kurzy se dělají snad v Opavě. já pracuji jako asistent pedagoga už 1,5 školního roku.mám doplňkové pedagogické vzdělání na pedagogické fakultě. kurz asistenta zatím nemám. budu sem chodit koukat jestli se někde něco objeví

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Asistent pedagoga
Diskusi založil(a): katkaho
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si