Noční na recepci

Pro ty, co pracují i v noci :-)

Příjďte si zpříjemnit službu pohodovým povídáním :-)
3.7.2011

Diskusi založil(a) 3.7.2011 sisi87_87

reagovat pettulla 3.8.2011 23:15  33%    +  -

Ahoj všem, taky dělám v hotelu a dělám i noční. Bohužel přístup na dámu máme blokovaný, stejně jako třeba na facebook a do soukromých mailů. Jinak nám vedení nekotroluje co a kde na netu hledáme.

reagovat Zdena65 11.7.2011 15:53  100%    +  -

Já dělám v nemocnici a tedy i na noční a musím říct, že u nás to hlídané je a dost. Vím o lidech co měli za tohle finanční postihy. Ale ti údajně hodně stahovali. To už je i blokované. Taky na noční nakouknu, ale nejsem tam už dlouho, abych neměla problémy.

reagovat Clau.Zuzu 5.7.2011 23:15  9%    +  -

Eviicka: souhlasím a díky za stejný názor :-)

reagovat Clau.Zuzu 5.7.2011 23:14  9%    +  -

Alma..: viz odpověď pro Fantinu - vím, co si můžu dovolit - a jelikož na recepci dělám, tak taky vím, co jsou mé povinnosti a ty jsou na prvním místě samozřejmě - jenže ono ve tři ráno už se mnohdy na moc věcí nesoustředíš

reagovat Clau.Zuzu 5.7.2011 23:13  9%    +  -

Fantina: nejsem blbá a vím, co si můžu dovolit. Ale pokud mám svou práci hotovou, tak prostě musím být vzhůru a být kdykoliv hostům k dispozici ... a to, že se podívám na dámu anebo probrousím zprávy, nebo projedu pár blogů - nevím o tom, že by to bylo trestné nebo u nás zakázané ;-) jde o to, abych měla hotovou svou práci v prvé řadě, a pak také zadanou práci od vedení - která stejně mnohdy vyloženě vyžaduje brouzdání po netu

reagovat Eviicka 5.7.2011 15:17  33%    +  -

No tak ono je brouzdání na netu a brouzdání na netu. Ve své běžné práci si to nedovolím i když bych byla na noční (což se stane tak jednou za dva roky, když je potřeba záskok).
Navíc ale chodím občas dělat na noc na recepci na dohodu (stejný zaměstnavatel) a to klidně brouzdám, protože recepční je tam od toho, aby byla případným hostům k dispozici a jiná práce se ode mě nechce. Samozřejmě nic nestahuju, nenavštěvuju zakázané servery apod,. ale že by mě někdo vyrazil za pokec na Dámě to bych se asi nebála.

reagovat Alma.. 5.7.2011 7:11  100%    +  -

No,aby jsi z toho neměla problémy
noční jsou blbý, správně bys brouzdat po netu neměla a měla já nevím co dělat, docela nuda ne v takové práci a ještě zůstat vzhůru
Brrr- noční, proto jí neděám, lidi maj v noci spát!!

reagovat Fantina 4.7.2011 21:00  10%    +  -

Clau.Zuzu: Obávám se, že se asi mýlíš, brouzdání po netu je v mnoha firmách zakázané nebo alespoň omezené, různě zablokované apod. Zvláště různé diskuse naše drahé zaměstnavatele iritují ....Byla bych raději opatrná!!!

reagovat Clau.Zuzu 4.7.2011 16:52  8%    +  -

Ninicka: mnooo ... zjistit to vedení hotelu, asi by recepčního nepochválili ... ve 4* je povinnost mít recepci non-stop a hlavně být na ní k dispozici

reagovat Clau.Zuzu 4.7.2011 16:49  8%    +  -

aleee ... no super, tak to si ukládám do oblíbených ...

a vyhodit? za co? pokud mám hotovou svou práci, spát jít nemůžu, takže je asi lepší být někde na netu nebo?

reagovat Ninicka 4.7.2011 12:29  37%    +  -

Byla jsem s dcerou ve 4 hvezdickovem hotelu. Manzel pro nas prijel brzy rano, a volal mi,ze hotel je zamknuty, at jdu vzbudit recepcniho. Na baru zvonek cinknu a nic. Tak ho hledam, kdyz jsem ho nasla vyvaleneho na kresle, povidam prominte.... V tom vyskocil a povida mi, jestli se jdu projit.. Ja mu povidam ne v 5 hodin rano se projit opravdu nejdu..

reagovat janinkaha 3.7.2011 22:23  12%    +  -

Zrovna tady prekladam neco kolem hotelu atd.

reagovat Anndy 3.7.2011 22:07  100%    +  -

no, aby tě za to zpříjemňování taky nevyrazili

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Noční na recepci
Diskusi založil(a): sisi87_87
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si