Kniha online-zdarma

Prosim o tipy na cteni knih,ziji v zahranici a porad kupovat ceske knihy neni levna zalezitost,nemate nekdo tip ,kde si stahnout knihu??
25.7.2011

Diskusi založil(a) 25.7.2011 Corall

reagovat Sallow 14.2.2018 13:08  100%    +  -

jancapletka: Tvůj odkaz po načtení hlásí: Tento obsah nelze zobrazit v rámci.

reagovat Mrazka39 13.8.2016 19:04  1%    +  -

Stahovat knihy jde z Království mluveného slova.

reagovat Milada 13.8.2016 14:25  1%    +  -

eknizky.sk

reagovat jancapletka 5.10.2012 11:34  5%    +  -

Tohle mi přijde vynikající, spousta knížek ke stažení www.ireceptar.cz/eknihovna/

reagovat Literarium.cz 5.9.2012 11:05  1%    +  -

Dobrý den,
rád bych Vás pozval na nový knižní portál:
Literarium.cz, Co na literariu najdete? Recenze knížek od známých kritiků a novinářů - ale taky třeba od Marka Ebena,Martina Němce či Haliny Pawlowské. Zábavné video s jubilujícím spisovatelem Vladimírem Páralem.Tabulky TOP10 ze známých knihkupectví a distribučních firem. A články o knihách a lidech kolem knih psaných z různých úhlů pohledu.
Rádi Vás tam všechny uvidíme.
tým literarium.cz

reagovat ZuZu 15.1.2012 13:29  1%    +  -

Kde jsou prosím ke stažení nějaké e-knihy zdarma? dÍKY

reagovat zzzz 15.1.2012 13:27  1%    +  -

zzzz

reagovat Safirra 17.8.2011 10:42  50%    +  -

Durga: Na edisk se zkuste přihlásit z téhle adresy - profi edisk

reagovat jancapletka 28.7.2011 13:53  5%    +  -

Ahoj, podívej se na stránku Balzám - časopis zdarma a klikni na registraci, každých 14 pošlou zadarmo časopis, který můžeš číst na PC. Vypadá to úplně jako placené časopisy, ale zatím je to zadarmiko :)

reagovat Durga 26.7.2011 16:21  60%    +  -

Clau.Zuzu: Dík, zkusím to.

reagovat Clau.Zuzu 26.7.2011 14:37  17%    +  -

Durga: Ahoj Durgo :) nemyslím, že jsi natvrdlá, není to úplně jasné asi ... ale já díky tomu, že podobné forum používám a hledání linků na filmy, seriály ... tak toto znám ... je to řazeno na sci-fi apod. ale tohle řazení nalezneš, až když sjedeš kousek níž ... první je forum adminů, pak diskuze, kdo co nabízí, shání a pak teprve Eknihy - je to třetí sekce, když myší sroluješ o něco níž, tak bys to mohla najít pak řazeno do různých podsekcí právě jako je sci-fi, romantika ... a pak je toto téma řazeno dále podle jména autora :)

snad ti to trošku pomůže?

reagovat Durga 26.7.2011 9:35  59%    +  -

www.ebookforum.cz - Jsem asi značně natvrdlá, ale nepodařilo se mi pochopit princip, co mám dělat, jak to funguje. Buď serveru chybí solidní návod typu za 1., za 2. a když potřebujete, obraťte se sem nebo jsem jej nenašla. Měl by být uveřejněný někde dříve než se lidé přihlásí. Naprosto jsem nepochopila, kde najdu knihy a už vůbec ne jak bych mohla přispět třeba vlastní digitalizovanou knihou aniž bych se dostala do problémů se zákonem.
Pokud se týče e-disku, od té doby, co jej 2 x změnili se nedostanu na svoje soubory a vůbec jej neotevřu.

Ještě k e-disku - od té doby, cío jej změnili se s ním nemohu domluvit. Ztratilo se mi všechno, co jsem na edisku měla /nebo se to neztratilo, ale nedostanu se tam.

reagovat kolobezka1. 26.7.2011 5:22  25%    +  -

Corall: dobré ráno. Pojď klidně k nám na diskuzi e-čtečky. I když nemáš čtečku. Je to i o elektronických knihách a ona jich je velká spousta ke stažení právě v pdf nebo doc.

Já jsem taky třeba na diskuzi o pekárnách a přitom v pekárně nepeču. Mám radši robota. Ale je to prostě o chlebu a pečení

reagovat sisi87_87 25.7.2011 22:57  40%    +  -

Corall: jj, formát se změnit dá tak to jsem ráda, že jsem pomohla, já si odtud stahuju knížky do mobilu

reagovat Corall 25.7.2011 19:55  24%    +  -

Tak uz mi to cte,zmenila sjem format a hned si jdu pecist Harlequinku

reagovat Corall 25.7.2011 19:45  24%    +  -

Sisi diky za odkazy ale ja potrebuju pdf format,me to jinak neprecte.

reagovat sisi87_87 25.7.2011 19:20  39%    +  -

Corall: také jsou nějaké knihy na Uložto.cz nebo edisk.cz

reagovat sisi87_87 25.7.2011 19:19  39%    +  -

Corall: ahojky, podívej se na www.ebookforum.cz, je to na registraci a knihy si stáhneš přímo do pc

reagovat Corall 25.7.2011 18:50  24%    +  -

Tokamak,ja to cetla ,ale moc nenasla odpovedi. Ja to primo chci stahnout do PC a ne na ctecku

reagovat Tokamak 25.7.2011 18:07  59%    +  -

Ahojky.. máš tu o trošku níž diskusi .. Ebook versus kniha.. je to super, asi přesně pro tebe ;)

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kniha online-zdarma
Diskusi založil(a): Corall
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Adopce
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?